0

@MrShakira To już lepiej marzyć i wygranej w Lotto ... większe szanse.

0

@BarcaInfo Ah słynne nie możemy grać w taki sposób :) No słyszałem... nie rusza mnie już to.

0

@MarioVeB! Nikt nie jest niczemu winny, problem polega na tym że Dembele jest dla nas kolejny już sezon kotwicą która nie może wyjść z szpitala a jak wyjdzie to plącze się o własne nogi aż tam znowu trafia. To że Neymar nie wrócił to tylko wina PSG który wycenia go na 250 mln i chce 150 mln i 3 piłkarzy których wycenia troszkę drożej niż bochenek chleba.
Co nie zmienia faktu że to że potrzebujemy napastników a Dembele to -1 jak wygramy LM to będzie Mistrzem świata i mistrzem klubowym siedząc na ławie albo w szpitalu :) Też bym tak chciał !!! Zazdroszczę :)

0

@Janiama Nowy pupilek Valverde :) ciężko pracuje w obronie

0

@V e B 96 Stracimy wszystko .... nigdzie się nie rusza do końca kontraktu będzie siedział u nas :) albo oddadzą go za 20 mln gdzieś w ostatnim sezonie.

0

@Grubson06 Barcelona ułatwia Dembele a on nie chce REEEEE xD

0

@Grubson06 Może wiedział a może nie wiedział :) Malcom i inni też nie wiedzieli w co się pakują :)

1

@vangoor Pytanie jest czego ty nie zrozumiałeś że wyskoczyłeś z takim czymś hahha
"Akurat Neymar to gwarancja sukcesu w LM"

0

@sidzej Dziwne że ludzie wyzywają Dembele ? Przecież on nie gra ? Do czego się niby czepiają ?

0

@misiek12319 Będziemy zbierać na Felixa 500 mln ez

1

@vangoor Czytaj ze zrozumieniem post kolegi zanim z pianą na ustach będziesz wściekle klikał w klawiaturę :) Pozdrawiam

Przekręcanie słów poprzednika to jedno z ulubionych zajęć populacji la Rambli ^^

1

@MarioVeB! Zgadzam się obecność jednego z top 3 piłkarzy na świecie w zespole w żaden sposób nie wpływa na sukcesy zespołu :)

0

@MarioVeB! bełkot z rana jak śmietana

0

@marcin62 Tak było !

0

@marcin62 Odwalcie się już od tej siostry nie masz do czego się przyczepić to będziecie się czepiać o jeden dzień w roku ? żałosne.
Uważam że to jak odszedł Neymar i co robił po tym jak odszedł nie ma nic wspólnego z tym jak profesjonalnie podchodził do gry w Barcelonie ...
Piłkarze są tego samego zdania... ale wy wiecie lepiej kto jest najemnikiem a kto nie :)
Ja tylko powiedziałem że jak się nazywa Neymara najemnikiem za to jak odszedł bez szacunku do klubu ... to ja będę nazywał Rakiticia najemnikiem bo pomimo dobrej postawy na boisku nie żyje klubem ( impreza po przegranej ), nie przeżywa porażki ... nie byle jakiej ... najgorszej w sezonie ... upokorzenia... woli siedzieć na trybunach niż odejść.
I dobrze niech siedzi ... jak nie sprowadzimy Neymara to niech go trzymają i niech sobie ogląda jak gramy bez niego :)

A wam powiem że gdyby chodziło o sprowadzenie Mbappe kosztem Rakiticia to wyganialibyście go miotłami ... punkt widzenia od punktu siedzenia ... pozdrawiam

0

@marcin62 O widzę że pomyliłeś kolejność Imion a tak to się wszystko zgadza :)

0

@Kamil92 Chyba ty xD

1

@marcin62 Mają ale nich potem nie gada co to on nie poświęca tam dla klubu i jak to on go nie kocha ... zwykły najemnik :)

2

Rakitić się podobno zbulwersował że go chcą oddać za Neymara ... że niby zawsze wszystko dla zespołu dawał... ciekawe kiedy ? jak bawił się w najlepsze na imprezce po przegranym meczu z Live ? teraz woli siedzieć na ławie i brać kasę niż odejść do PSG i grać :) A wy jeszcze wyzywacie Neymara od najemników ... pół składu mamy takich najemników co na pierwszej konferencji nowego klubu powiedzą że zawsze marzyli tam grać i nowy klub jest najlepszy :)

Pamiętam Alvesa jak go klub olewał a on poświęcił się i został do końca bana transferowego ... to jest miłość do klubu ...

8

@Salwik92 To zdrajca który opluł 70% użytkowników la Rambli ... nie chcę go tutaj !
Wolę Dembele ma talent i przyszłość ... może dołączy do sekcji e-sportowej trzymam kciuki.!!!

0

@BarcaInfo Nieeee ... nasza przyszłość jak oni mogą :( :( wspaniały talent lepszy od Neymara ... lepszy od Mbappe :( Katastrofa co la Rambla ?

1

@AV0CAD0 Dziwisz się ? Gwizdali na Cou jak na jakiegoś menela spod Biedronki za to że grał troszkę słabiej niż oczekiwali ... I to na stadionie ... kibice hahahha

2

@tomono Chciałem dodać troszkę sarkazmu i ironii ale pewnie by mnie zbanowali za prowokowanie więc powiem wprost.

Było dokładnie tak jak piszesz fajnie że wygraliśmy i to z dobrym wynikiem. Ale przeciwnik żaden... niestety poziom obrony Betisu był fatalny ... już w pierwszej połowie widać było jakieś dziwne krycia na raz kiedy zawodnicy Barcy grali ściankę jak z dzieciakami. Druga połowa to dramat ... tam powinno być o wiele więcej gdyby nie słabe decyzje Semedo który nie widział wychodzących partnerów w 10metrowych dziurach miedzy obrońcami.

Zdecydowanie na + Griezmann ... wykończenie z poziomem do jakiego Suarez już raczej nie wróci. Perez - dobry zmiennik !. No i Ansu fajnie się pokazał. de Jong w sumie poprawnie. Busquets w drugiej połowie ! dobre przechwyty jak z resztą cała linia ofensywna z dobrym pressingiem - dał nam dużo wczesnych odbiorów ale to głównie z powodu tego że przeciwnik strasznie się gubił przy wyprowadzeniu i nie był w stanie poradzić sobie z tym pressingiem. Rafi dobrze ale znowu niedociąga w kluczowych momentach.

Na minus w dalszym ciągu nie pewna obrona i straty Busiego i de Jonga które doprowadzają do strat bramek :(

Nie ujmuję nic... zagrali świetnie co poniektórzy nawet zarąbiście. Ale trzeba pamiętać że przeciwnik nie był rewelacyjny...
90% La Rambli która jeszcze w zeszłym tyg. jechała po wszystkich nagle robi z nas zwycięzców LM i Ligi. Zdziwiło mnie to bo tak szybkiej zmiany nastroju nie widziałem tu dawno :)

0

@BarcaInfo tylko blokuje możliwość rozwoju Demblele ! :(

1

@AmigoBlancos Eee strzelił bramkę to teraz pasuję !! i wszystko jasne dzięki że wszystkich wyjaśniłeś mistrzu :)

0

@ViscaBarca123 Sporo tych Puigów... kiedyś mieliśmy 11 wychowanków na boisku, ciekawe czy udałoby się nam zagrać 11toma Puigami na boisku ... new challenge :)

3

@BarcaInfo Na tej stronie widziałem gorsze rzeczy którymi się chwalili użytkownicy.
Każdy tu przychodzi żeby podzielić się swoją opinią. Mówienie o tym że nie ogląda się meczy ze względu na styl to też opinia... radykalna i niezrozumiała dla zagorzałych fanów ale opinia. Pamiętaj że nie wszyscy na tym forum są hardcore Barca fans.
Są kibice którzy oglądają grę swoich ukochanych klubów ze względy na barwy, herb, tradycję, czy pochodzenie. A są tacy którzy oglądają ze względu na styl gry danego zespołu, piłkarzy którzy są w tym klubie czy innych powodów. I jeżeli ktoś mówi że on osobiście woli nie oglądać meczy to niech nie ogląda ... a jeżeli chodzi o namawianie żeby inni nie oglądali ... to mam nadzieję że sam rozumiesz jaką głupotę palnąłeś :P

Ehh z tobą to jest jak z ruletką niema niema i jak palniesz to nie ma co zbierać :)

Ja osobiście staram się oglądać wszystko ale jak już kiedyś pisałem też mnie gra Barcelony nudzi ostatnio więc staram się skupiać na konkretnych rzeczach np jak często kopnie się w czoło Suarez, jak często koledzy przyzwyczajeni do "super szybkiej wymiany piłek" nie nadążają za myślą de Jonga i ten ostatni się denerwuje, ile razy zaplącze się o własne nogi Dembele i czy złapie czy nie złapie w danym meczu kontuzję ( przewidywałem jego kontuzję w presezonie - liczyłem że jak się złamie to lecimy po Neymara z całą siłą ... wytrwał do 1szego meczu ), jak dobrze będzie grał Griezmann z Messim ( na to muszę jeszcze poczekać) no i ile razy Stegen uratuje naszą wspaniałą jak to tu się mówiło obronę po kolejnej clown fiescie w obronie.
Niby głupotki ale pozwalają nie nudzić się aż tak bardzo oglądając jak mozolnie wyrabiamy normę podaniową wszerz boiska i do tyłu :)

1

@-barca4ever- Miałem tak cały czas od odejścia Pepa z Barcelony. Zatrudnianie trenerów z Lidla. Tylko dla tego że podobno mają DNA Barcelony ? aka starali się odwzorować to co robił Pep. I teraz zatrudnienie ( a może nie tyle zatrudnienie co przedłużenie kontraktu z trenerem który może i nie jest najgorszy ale nigdy nie miał styczności z tak ofensywnymi piłkarzami i nie wie jak sobie z tym poradzić) spowodowało że od dłuższego czasu przeszliśmy z gry zespołowej na grę personalną. Za czasów Enrique liczyliśmy na 3 koni teraz został nam jeden ostatni koń ciągnący tę karawanę śmiechu. Już niedługo zostało... i albo zatrudnią fachowca który weźmie się do roboty i weźmie się za tych piłkarzy albo czekają nas trudne czasy po odejściu Messiego... nieporównywalnie trudniejsze od tego co prezentuje Real bez Ronaldo.

Tylko moja opinia ... mam nadzieję że Dembele udowodni mi że jest koksem nie z tej ziemi i przestanie olewać klub.

0

@juliacicha Dlatego mówię może to jest info jakie wymagania ma Neymar od Realu ... to tu bym się zgadzał odpowiednie wymagania :)

0

@FanOdZawsze za 5 lat od niego mogą zostać tylko kości ... a 35 mln dalej będzie brał ... ryzyko jak sex bez prezerwatywy :( już nas kilka razy wydymali w ostatnim czasie ... myślę że już czas przestać się wypinać :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?