13

Słyszałem że Virgil van Dijk był najdroższym kupionym obrońcą. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy Griezmann jest najdroższym obrońcą :) dobrze że go kupiliśmy bo mogło być w tym meczu różnie...

0

@El dominatore Mówię o sezonie który będzie grał w Barcelonie :) to jest jego miejsce. Na żadne inne nie ma szans chyba że Suarez znowu kontuzja

0

@Szmulek Jak czytam tu ludzi to chyba zaklinają rzeczywistość pisząc że fajnie gra że się nie boi itp :P
Na około 15 kontaktów 10 strat już ma w 25 min gry xD jest bardzo źle ... wygląda jak dziecko grające z dorosłymi.

0

@El dominatore Bo Antek gra tam gdzie będzie grał cały sezon ... a Ansu gra do czasu aż wróci Messi ... Antek musi się przyzwyczajać do swojej pozycji

0

@Rewolucja123 Gracze Call of Duty ... taki klimat :)

0

@Grzesior667 O kurde a myślałem że największy chlew był na Camp Nou jak gwizdali Cou :) Sugeruję się ogólnym zachowaniem kibiców w ostatnim czasie ...

0

@snoopdegie Podobno Rakiticia już tyrają na instagramie :) po takich kibicach wszystkiego się można spodziewać :)

0

Hmm ciekawe czy kibice będą teraz gwizdać na Dembele, jak już wróci, chcąc żeby grał Ansu Hmmmm

1

@ViscaBarca123 Specjalnie dla twojej reakcji wszedłem :P

0

@Socjopata o kim mówimy o Dembele ?

0

@chavez Czytałem tylko polskie tłumaczenie :) I wychodziło na to że kibice chcą żeby Neymar sprzedał swojego synka skąd miałem wiedzieć że pan Jakub Kręcidło nie ogarnia jak przetłumaczyć Neymar sr. :(

jak to mówią Maj bed

1

@ściah "Panie Neymar, niech pan sprzeda swojego syna do Vila Mimosa"

Syn Neymara jest jego agentem ? Oo

0

@SeeleyBooth To to jeszcze nic ... w czasie kiedy na tej stronie w co drugim artykule i w co drugiej wypowiedzi było powtarzane nazwisko tego piłkarza i tak ludzie uparcie pisali de Light. No cóż dla niektórych kilka literek w te czy wewte różnicy nie robi :) i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi :P Czy to Miessi czy to Neymur czy to Mubappe co to za różnica ... ważne że nie Thomas Mullermilch xD

6

Czy to jest next level troll od Alvesa tych wszystkich piłkarzyków którzy przychodząc do klubu mówią że to klub ich marzeń a potem odchodząc do innego mówią to samo :P

"tylko São Paulo, zespół moich marzeń, we mnie uwierzył"

Uber troll :P

16

@Piatus98 Kibice Barcelony pobierający 500+
A nie sorry to socialos

0

@Danny Gaucho Nawet Polska się do rankingu załapała gratulację dla naszej Reprezentacji jak to mówią trzeba cieszyć się z każdego punktu ... w europie nie ma słabych drużyn :P

0

@kerouac Nazwał bym ich kreatorami opinii na la Rambli ... jest taka grupka :) W dobrym znaczeniu tego słowa :) dla tego troszkę się zdziwiłem bo tacy ludzie raczej byle komu nie odpisują udowadniając że się myli bo głupot tu ludzie piszą tyle że doby by nie starczyło to wszystko komentować :)

0

@Mathew86 Ja prd ... ile mnie omija to ja nie wiem jak wy to wszystko wyłapujecie :( a mi się wydawało że nie mam życia i siedzę na la Rambli cały dzień :P

0

0

@daniel32778 No chyba nie :P

0

@Chwytliwy Raczej bym olewał takie posty dziwi mnie czemu jest taka reakcja :P Myślałem że jakaś ważna persona na forum jak Mariusz :P

3

Tak sobie siedzę i się zastanawiam na czym polega problem użytkownika @LuisSalvano hmm czytam wypociny na tej stronie od jakiegoś czasu dość często i widzę tu o wiele o wiele większe głupoty niż te które pisze on. Ale z jakiegoś dziwnego powodu jest wielkie poruszenie nawet takie postacie jak @ViscaBarca123 nie przechodzą obok i odpisują starając się udowodnić jak bardzo się myli.

Czy Luis to jakiś wróg nr 1 na dzielni ? czy o co chodzi :P chyba nowy tu jestem i nie rozumiem fenomenu.

Tym bardziej nie rozumiem jakieś dziwne komentarze w stylu powinien dostać bana i czemu ktoś mu go skrócił za posty w których nie obraża żadnego piłkarza ani użytkownika a pisze tylko swoje zdanie ...

1

Do przewidzenia... wiadomo było że jak nie podejdzie do operacji kolana to zaczną się problemy zdrowotne ... krwiak stopy, przeziębienia, zatrucia, problemy z potencją. A mógł jedną operacją oszczędzić sobie tyle problemów Ehhh Umtiti...

1

@Phatro Bo czepiać to się tyko on może ... a jak ktoś się jego czepi to krzyczy że każdy może mieć swoje zdanie :P.
@MarioVeB! " Piłkarze to nie zabawki" na pewno mówimy o Barcelonie? xD

0

@KmN Czy Messi zdąży o to jest pytanie ...

0

@MarioVeB! Nie jaram się tym czego nie mam :) Neymara niema już mnie nie obchodzi ... obchodzi mnie za to dziwne fanboyowanie Dembele bez jakichkolwiek podstaw do tego :)

1

@MarioVeB! Idę za twoim przykładem :) wcale nie są durne! staram się trzymać poziom :)

1

" Dembele Barcy juz dał nie jedeno trofeum. Ma tylko 22 lata i nie wybiera się nigdzie wiec nie wypychaj go z klubu ,bo na żadna wymiane nie pojdzie."

Popieram całkowicie użytkownika @MarioVeB! Wszyscy hejtujący Dembele powinni zostać zbanowani bo człowiek już dał praktycznie tyle samo trofeów co Douglas więc szacunek mu się należy !!!

1

Żartowniś z niego :P

0

@Aaron10 Tania w Warszawie :P :P :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?