1

Jak napisali że Dybala jest planem B w razie niepowodzenia z Coutinho to śmiałem się dobre 20 min.
Plan B krwa hahahah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co ma do tego odejście Neymara hehehe. Równie dobrze mogłeś napisać że deszcz nad Warszawą spowodował lepszą grę Alby.

Błagam chłopak połowę sezonu siedział na ławie u Enrique teraz walczy żeby się pokazać ot i cała zagadka. I w cale nie gra lepiej, robi to co robił dobrze zawsze nic się nie zmieniło po prostu dostał szansę.

0

Już widzę jak Messi przychodzi do zarządu i mówi:
Albo wy albo ja!!

I zarząd po cichu zbiera walizki.

0

Dzięki za konstruktywną krytykę.

0

Spokojnie, sprowadzą, na taki efekt właśnie liczą... kibice mają zapomnieć o Paulinho dzięki transferom Cou i Dembele.
Pożądany efekt osiągnięty visca el barca

12

Śmieszą mnie osoby piszące o głupocie, pomyleniu, braku wiedzy czy nie ogarnięciu naszego zarządu. Wy naprawdę myślicie że Paulinho został kupiony za 40 mln po to żeby grał ? hehehe.
Wy na prawdę myślicie że ludzie którzy otrzymują milionowe pensje za pracę którą wykonują (np dyr. Sportowy odpowiedzialny w dużej części za transfery) nie widzą i nie rozumieją że ten zawodnik nie będzie w stanie wygrać miejsca w składzie nawet z pożeraczem kebabów Ardą? Naprawdę myślicie że tylko wy to widzicie?
Wytłumaczenia mogą być tylko 2
1. Bartek ma jeszcze 250mln na transfery Cou i Dembele i postanowił przy okazji załatwić swoje interesy wypłacając właścicielowi tego Guangzhou solidną premie pewnie za dobrą współpracę na polu biznesowym. Bo wiedział że socios będą i tak zadowoleni z kupienia 2 topowych zawodników.
2. Bartek zdaje sobie sprawę że koniec jego w FCB się zbliża ... 1szy etap wotum nieufności zbliża się wielkimi krokami. I postanowił przed odejściem załatwić swoje prywatne interesy.

Ludzie na takich stanowiskach nie robią nic od tak. Wszystko jest rzetelnie splanowane i przemyślane. Tym bardziej że to co my widzimy z punktu widzenia kibiców kanapowców to tylko powierzchnia oceanu a oni mają wewnętrzne info o którym nam się nawet nie śniło.

0

Ahh ten Populizm.

0

Po tylu kebsach tez byś miał.

0

wniesie wniesie ... krzesełka na ławie nie będą marznąć.

1

Zawsze przyprawia mnie o wielki, szczery uśmiech kiedy wypowiada się osoba nie znająca się zbyt dobrze na aktualnej sytuacji w futbolu. Zawsze optymistyczne zawsze z nadzieją, odrealnione ale słodkie.
Dzięki za poprawienie humoru ( delikatne ale jednak).

1

To już wolę wojownika Krychowiaka. Może uda się sprowadzić za 50mln. I jeden i drugi idą na ławę więc nie widzę różnicy.

7

Przestańcie pisać że Paulinho jest jakimś ruchem transferowym ... to są prywatne biznesy zarządu. Transfery jeszcze są przed nami o ile będą. A paulinho zostanie ogłoszony przy okazji ogłaszania wielkich transferów żeby ludzi się nie burzyli. Czekamy na Dembele.

0

Akurat ci znawcy odradzali* kupowania Dembele za 120 mln bo za drogo.
I tak pewnie Bartek kupi Dembele bo tego chcą socios a wotum się zbliża pewnie wywali za niego 150mnl + zmienne bo po meczu na Bernabeu ( zapewne 2 albo 3 do 0) dupa mu się zacznie palić . I Borussia go odda z pocałowaniem ręki za to co on im tam odwala.
To i tak nie naprawi sytuacji bo my potrzebujemy 2 klasowych graczy co najmniej, napastnika i pomocnika albo a to już jest raczej nie realne bo 40 mln właśnie wywaliliśmy do kosza.

0

A wiesz czemu tak ? Bo Barca kupuje zmienników a Real kupuje graczy do pierwszego składu a to czy wygrają walkę z aktualnymi graczami z pierwszej jedenastki czy nie to już zależy od nich. U nich jest ciągła walka na wielkim poziomie.

A u nas Arda od początku sezonu wiedział że nie ma szans na grę spasł się i siedzi cieszy się wczesną emeryturą. To samo tyczy się reszty czy to obrońca czy to napastnik czy to pomocnik wszyscy kupowani byli jako zmiennicy. A teraz kiedy ci kupieni zmiennicy i młodzi muszą grać bo starzy jak Iniesta nie dają rady grać cały mecz albo odeszli jak Neymar to wychodzi że ci zmiennicy są daleki od poziomu Barcy - chociaż nie to chyba właśnie jest poziom Barcy, nowy poziom Barcy i on się nie zmieni dopóki nie zmieni się zarząd.

0

Dziwne rzeczy opowiada Busquets. Znawcy z polskiej strony FCBarca wyraźnie radzą dawać szansę młodym bo jedynym powodem czemu nie mają poziomu to brak minut. Hmm nie wiem nawet kogo się Bartek posłucha.
Ah tak wiem ... swojego portfela.

1

90% z was krzyczało że trzeba dawać szansę młodzikom i teraz po pierwszym meczu krzyczycie że trzeba kogoś nowego bo młodzi nie są dobrzy nawet jako zmiennicy. Niektórzy nawet krzyczeli żeby wprowadzać młodzików kosztem straconego sezonu.
To czemu teraz nie cieszycie się z tego że młodzi dostają szansę ? Przegraliśmy i co ? ale młodzi dostają minuty i się polepszają z każdą minutą na boisku, więc w czym problem ?
Przygotujcie się na stracony sezon bo w zeszłym sezonie mieliśmy 2 kreatywne koła na których jechała Barca ... w tym sezonie zostało tylko jedno. A Messi już nie jest w wieku w którym będzie 90 min szarpał i miotał.
W aktualnej sytuacji szkoda mi tylko tego boga futbolu który będzie marnował czas który mu pozostał na próbach utrzymania na wodzie topiącej się łodzi. Po mimo tego że kocham barce i nie wyobrażam sobie jej bez Messiego, to przez ogromny szacunek do tego co zrobił i kim jest mam nadzieję że jeżeli wotum nieufności nie zakończy się wywaleniem aktualnego zarządu, będę miał nadzieję że Messi zechce odejść i barca mu na to pozwoli.

Barca z aktualnym zarządem zmierza donikąd, a ja chciał bym móc oglądać piękny futbol w wykonaniu tego mistrza w zespole który jest w stanie przynajmniej dotrzymać mu kroku a nie ciągnąć go na dno. Barca to wielki klub ( przynajmniej wiele osób tak myśli) po kilku latach od zmiany ( miejmy nadzieję) zarządu zacznie się odbudowywać, a messiemu zostało tylko kilka lat gry oglądanie go męczącego się i udającego się do szatni ze smutkiem na twarzy jest smutne.

A tym czasem visca el barca

4

Spokojnie na rewanż już będzie Paulinho, mamy ten puchar jak w banku.

0

ten człowiek nawet w filmiku pokazującym jego najlepsze zagrania wygląda jak przeciętniak z ekstraklasy

0

Komentarz usunięty

0

zaczynają mnie irytować wypisywanie bzdur na tym forum o klauzulach zawodników z innych lig. Wystarczy wpisać w google klauzule w piłce nożnej i będziesz wszystko wiedział. I nie będziesz z siebie głupka robił... ale nie martw się na tym forum jest 20% takich co ciskają się czemu Barcelona nie zapłaci klauzuli Coutinho i innych.

0

Komentarz usunięty

0

Piłkarz to nie kawał mięsa... może się nie zgodzić. W przypadku wymiany z Juve jest szansa na to że taki Gomes zgodzi się przejść, a do takiego Sociedadu wątpię że ktoś z Barcy będzie chciał.

2

A ty akurat wiesz na co on zasługuje a na co nie ...

0

heheheheh zabawny :)

0

Nie... tamtej drużyny już nie ma.

0

Liczysz że Barca jest w stanie kogoś odprawić z kwitkiem w LM?
Hmm nieźle, widzę pan optymista.
Z aktualną kadrą jesteśmy kandydatem do walki o 2/3 miejsce w lidze i może wyjście z grupy w LM.

1

Ja już przestałem się temu dziwić 89% osób na tym forum to pseudo znawcy wszystkiego. Jak Neymar grał dobrze i wyciągał nam mecze pisali: Oooo jaki kozak wyciąga nam mecze, Messi spacerkiem a Neymar walczy ... Pewnie za kilka lat zostanie najlepszym piłkarzem świata.
A jak Neymar ma odejść to : Bachor, co on wyprawia to głowa mała, jak on się zachowuję niech odchodzi nikt nie będzie po nim płakał, albo te najlepsze komenty typu ... Ileż to ja mu dawałem szans !!! Ile było z nim problemów i z tą jego siostrą.
Szkoda mi takich ludzi, chyba dla was piłka to tylko to co rano przeczytacie w gazetach i na onecie a mecze oglądacie tylko na powtórkach bramek i jak Neymar nie strzelił to znaczy że grał słabo ...

3

Jak widzę porównania Neymara albo kogokolwiek do Messiego to mnie szlak trafia. Messi to jest wychowanek FC B on w dosłownie zawdzięcza życie karierę i wszystko co ma Barcelonie. Nie twierdzę że jest w tym miejscu tylko dla tego że wspaniała Barca go odkryła i gdzie indziej był by nikim. Ale to właśnie Barca dała mu szansę, postawiła na niego i zrobiła z niego najlepszego piłkarza w historii futbolu.

I kiedy porównujecie zachowanie Neymara i podejście jego do zespołu i do spraw związanych z transferami do tego jak zachowuje się Messi to chyba nie zwracacie uwagi na fakt że Neymar tak na dobrą sprawę FC B nie zawdzięcza nic. To on wybrał FC B po mimo tego że miał wiele ofert ( o wiele większych niż ta z Barcy ) z innych klubów. Dla tego że chciał się rozwijać i grać z Messim w najlepszym zespole świata( bo takim wtedy była Barca).

Czasy się zmieniły i Barca na dany moment nie jest nawet w Top 3 na dobrą sprawę a polityka transferowa w danym okienku nie wskazuje na to że mieli byśmy magicznie znaleźć się znowu na topie. Chłopak zagrał z zespołem kilka sezonów miał okazję grać z człowiekiem legendą, myślał że będzie się w stanie z nim zaprzyjaźnić ale jak się okazało Messi bardziej się skumplował z Suarezem. A Neymar jest dla Messiego tylko kolegą z boiska.

Na dany moment w FC B nic go nie trzyma poza możliwością grania z Messim. Brak zwycięstw, brak perspektyw na polepszenie sytuacji, brak kolegów ( konkretnych kolegów* to jest młody chłopak to nie messi, pique czy inni z rodzinami i znajomymi w całej Hiszpanii).

Sam fakt tego że większość wypowiedzi na tym forum pod tematami o odejściu Neymara brzmią w uproszczeniu " Ehh niech odchodzi dostaniemy kasę to przynajmniej sobie kogoś dobrego kupimy" - to straszne że każdy kibic zdaję sobie sprawie z tego że Barca na dany moment nie jest w stanie pozwolić sobie na zakup gwiazdy światowego formatu bo nie ma kasy i tylko sprzedaż neymara miała by nam dać jakieś pole do manewru. I tak zdaję sobie sprawę ze wszystkich powodów dla czego Barcelona ma problemy z budżetem i wiem że to skomplikowane i raczej nie do naprawienia na już! ale fakt pozostaje faktem.

Ktoś może powiedzieć eeee... to profesjonalista powinien się skupić na kopaniu piłki a nie na szukaniu kolegów, a ja powiem, a czy nie lepiej przenieść się do klubu gdzie będą koledzy, gdzie płacą więcej, gdzie perspektywy zbudowania zespołu naszpikowanego gwiazdami są o wiele większe niż w FCB. Ja nie twierdzę że to słuszny punkt widzenia ale każdy ma prawo do swojego nawet parszywy* Neymar.

Przez te lata jego gry w barcelonie czuję do tego chłopaka jedynie wdzięczność i podziw. W większości meczy w których Messi truchtał po boisku, Suarez nie mógł przyjąć piłki, o pomocy już nie wspomnę to on brał ciężar gry na siebie ( tak zdarzały mu się błędy ale się starał) może i nie wychodziło mu zawsze strzelanie ale dawał z siebie wszystko. I wolę sto tysięcy razy bardziej gracza który szarpie rwie stara się niż graczy typu Rakiety który trzyma piłkę przy nodze nie dłużej niż 2 sekundy i większość podań oddaję byle oddać, byle nie stracić, najczęściej do tyłu.

Jeżeli ktoś z was nie oglądał to wam podpowiem to Neymar był jedynym który wierzył, który walczył, biegał i nie rezygnował w meczu z PSG kiedy wynik był 3:1. Messi, iniesta i inni chodzili po murawie ze spuszczonymi głowami na 15 min przed końcem meczu. A Neymar w 5 min dał nadzieję kolegom a nam chyba najpiękniejszy wieczór w współczesnej historii klubu.... Tak dla mnie takie mecze są sto razy ważniejsze niż wygrywanie pucharów.



Co do sytuacji na treningu W każdym klubie ludzie się sprzeczają na treningach biją się i wyzywają. Nie znamy dokładnej sytuacji z jednej strony Semedo mógł przesadzać jako że jest nowy i chce się pokazać nawet w niewinnych sparingach treningowych na których raczej ( zwłaszcza w pre sezonie) zawodnicy nie rzucają się na swoich kolegów jak pies na szynkę. Z drugiej strony Neymar lubi po przesadzać :P a tu jeszcze PSG czeka. W każdej innej sytuacji niż ta która ma miejsce tego lata z PSG , nikt nawet by nie zainteresował się tą sytuacją bo jak już powiedziałem zdarza się to w każdym zespole a detali zajścia raczej się z szatni nie wynosi.



Jeżeli jednak uda nam się pozbyć* tego okropnego* Neymara z FC B.

To moim zdaniem zarząd powinien dostać premię za to że wybawili kibiców od konieczności oglądania tego rozwydrzonego bachora* czy jak wy go tam nazywacie w swoich wypowiedziach.



Pozdrawiam was serdecznie koledzy i niech wasz sen o wielkiej Barcelonie z Messim i 10cioma wychowankami z Cantery się spełni.

Przynajmniej bilety na mecze będą tańsze.


0

Może niech jeszcze PSG wykupi CR7 z Realu i zrobi wymianę Verratti + CR7 + 150mln za Neymara. Po co pisać takie kosmiczne brednie. Trzeba się modlić żeby Barca go nie oddała za 150mln + 10mln zmiennych bo wszystko ku temu idzie. Jak Ney stwierdzi że chce odejść i poprosi o to to Barca nie będzie robić problemów i odda go po taniości. Tak jak było to ze wszystkimi do tej pory. A kieszenie zarządu staną się cięższe o kilka mln.
Potem kupimy Coutinho za 120 mln i okienko transferowe udane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?