0

Znakomicie... :)

1

Eeeee Umtitiiiiiii xD

2

Trudno będzie trzymać 2giego dobrego bramkarza dając mu grać w paru spotkaniach w sezonie. Ale cóż przynajmniej podstawowi zawodnicy będą mniej zmęczeni.

1

Zatrudnił Olę na trenera z Fitnessu ? co na to Antonella.
xD

0

Eriksen nie jest pierwszym wyborem na pozycję pomocnika. Jeżeli nie kupimy Griezmanna to najprawdopodobniej będziemy się starać o Pjanića więc nie wiem czy jest sens pisać że dobrze że nie będzie Griezmanna za 100 mln to kupimy Eriksena ... jedno z drugiego nie wynika.

1

U mnie w którejś Fifie w karierze piłkarza trener uznał że dobrą "alternatywą" dla Valdesa w bramce jest Fabregas ... i ten ostatni bronił pół sezonu.
Więc chyba wszystko jest możliwe hahah

0

Griezmann/Suarez/Messi

Coutinho/Eriksen



Wow to była by chyba najbardziej randomowa offensywa na świecie ... Każdy może grać wszędzie ... nikt nie wiedział by który z nich to pomocnik a który napastnik i kto na której stronie gra.

Lul

0

zaiste interesujący cast

0

Irlandia nie istnieje ... broni się bardzo głęboko ... Francja ma z 80% posiadania ale nic konkretnego z tego nie wynika. Na razie nudno, Irlandia chyba wyszła ćwiczyć obronę.

2

Raczej nie radziłbym ci grać w ruletkę z takim obstawianiem. A poza tym super mu pocisnąłeś dzieciaki docenią.

Pozdrawiam

0

Jeżeli Salah nie da rady grać na MS to boje się że może być minus Ramos :(

0

Kolega ViscaBarca powiedział że info sprzed 2tyg. Bardzo możliwe że jeszcze wtedy Griezmann był bardziej na tak więc pismaki wymyślały sobie że będzie za dużo ofensywnych graczy. A że teraz Griezmann bardziej na nie to pewnie i Dembele już zostaje ...

No ciekawe kogo kupimy jak Griezmann zostanie. Może Eriksen może Thiago :P A w ataku będziemy grali tym co mamy :)

0

Dzieki za info.

0

A no właśnie usłyszałem z pewnego źródła że tak jest ... nie uwierzyłem bo wcześniej wszyscy pisali że chce odejść a tu jednak ... welp chyba rzeczywiście nie kupimy napastnika w tym okienku a skupimy się na pomocy...

9

Witam kolegów z La Rambli troszkę mi się nudzi więc podrzucę temaciki do rozmowy ... sporo tu osób obserwujących wszystkie wartościowe źródła i twittery ważnych osób chętnie od was usłyszał bym jak bardzo jest prawdziwe albo chociaż prawdopodobne to co opiszę dalej.
Obejrzałem właśnie filmik ala Barca news na YT kanale rosyjskiego dość dużego portalu o FCB 2 mln osob. Nie mam pojęcia na ile informacje które były podane w filmiku są prawdziwe a na ile wzięte z sufitu bo nie podają nigdzie źródeł na podstawie których układali te newsy, ale myślę że tak duży portal nie walił by jakieś kompletnie wymyślone teorie. W każdym razie myślę że fajnie będzie przynajmniej zastanowić się nad tym co usłyszałem.

1. W Barcelonie uważają że L. Suarez ma negatywny wpływ na Messiego. Chodzi głównie o to że Suarez absorbuje cały czas i uwagę Messiego co pływa negatywnie na Messiego. Większość członków zarządu jest za tym żeby pozbyć się Suareza przy pierwszej możliwej okazji. Jest to jeden z wielu powodów ... między innymi wskazuje się na jego wiek i uważa się że był jednym z winowajców odpadnięcia z LM.
- Hmm osobiście przestałem "lubić" Suareza jakieś 2 sezony temu. (mam na myśli ten i poprzedni) od kiedy po każdej nieudanej akcji kolegów albo braku podania do niego zaczynał skakać krzyczeć i machać łapskami do wszystkich oprócz Messiego. Nie uważam że to jest jakieś tam gwiazdorzenie czy coś, taki ma po prostu charakter i nie potrafi powstrzymać sportową złość. Nie było by to problemem gdyby zdarzało się raz na jakiś czas ale po każdej akcji ? .... ehh Jeżeli chcemy żeby Cou grał w ataku + chcemy Griezmanna + Dembele się ogarnia i zaczyna grać ... to obawiam się że zabraknie miejsca dla Suareza, ale to na 70% nie w następnym sezonie.

2. Barca jest blisko pozyskania Frenkie de Jonga z Ajaxu ... pomimo tego że oficjalnie klub nie podał żadnej informacji na temat tego transferu praktycznie wszystkie detale już są ustalone.

3. Griezmann przed meczem z Eibarem powiedział zarządowi że skłonny jest do pozostania w klubie. Jednak w trakcie meczu po tym jak kibice go wygwizdali Griezmann płakał na boisku możliwe że zaczął zastanawiać się nad słusznością swojej decyzji. Otoczenie Griezmanna jest podzielone niektórzy radzą mu iść do FCB a niektórzy między innymi jego żona radzą mu by został w Atletico. Atletico po meczu zarzuciło FCB to że spowodowali ucieczkę informacji o tym że mają już wstępne porozumienie z Griezmannem co spowodowało niezadowolenie i gwizdy fanów.
- Hmm ciekawe myślałem że Griezmann od początku do końca był gotowy odejść ... a tu takie info + jeszcze ta żona hmm ciekawe.

4. Barcelona aktywnie szuka klubu który był by zainteresowany kupnem Dembele. Sam Dembele nie chce odchodzić z FCB.

5. E. Valverde poprosił zarząd zrobić wszystko co w ich mocy żeby zatrzymać Ricky Puiga w Barcelonie.

6. Cały czas trwają negocjacje w sprawie kontraktu Umtiti ale idą w dobrym kierunku.

7. Barcelona zrobi wszystko żeby dotrzymać słowa danego Busquetsowi i podniesie mu zarobki. Bartomeu uważa go za jednego z ważniejszych graczy i nie pozwoli mu odejść.

Długie troszku wyszło :(

0

Ja mam nadzieję że Brazylia spotka się z Niemcami i ich zniszczy ... tylko na to czekam. Ale żeby tak mogło się stać przed finałem Niemcy musieli by wyjść z 2 miejsca ... ciężko będzie ale trzymam kciuki za meksyk.

A co do Argentyny ... to mam nadzieję że Messiemu uda się ich wyciągnąć z fazy grupowej ... mam nadzieję.Poza tym muszą wychodzić z pierwszego miejsca bo jak nie ... to tam Francją i koniec mundialu :(

1

Jak trener Maniek widzi go jako podstawowego to faktycznie niech odpoczywa. Dzięki za inside info, nie wiedziałem że mamy na forum tak ważnego człowieka.

2

On tak skacze od początku sezonu do wszystkich oprócz Messiego.

0

Dembele głośny transfer ? xD chyba tylko dla tego że robiła go FCB tak jak robiła ( może nie wiesz ale zarząd FCB podburzał Dembele do buntu mówiąc że jak nie teraz to nigdy ... to samo zresztą robili z Cou ale Cou okazał się bardziej potulny i raczej robił wszystko zgodnie z prawem a nie buntował) i dlatego że Dembele walił fochy BvB, bo sam w sobie transfer wcale nie głośny ... zwykły obiecujący młodzik wykupiony z klubu powiedział bym 2giej półki przez topowy klub. Może głośny dla tego że cena ? hmm w normalnych warunkach człowiek wart 60-70 mln max ... sytuacja desperacka to i cena kosmiczna.
Cou faktycznie, transfer jednego z lepszych pomocników, głośny i ciekawy ale czy ta cała saga zepsuła stosunki ? nie powiedziałbym.
Mi nie chodziło o to że wykupując gwiazdy psujemy stosunki ... mi chodziło o zachowanie zarządu przed faktem wykupu albo nawet złożenia oferty.

tak jak :
Naciskanie na Dembele, Cou by ci wyraźnie dawali znać ich klubowi że chcą odejść ... co doprowadziło do buntu dembele który siedział w domu 2tyg żarł mcdonalda i potem cały sezon dochodził do siebie.
Wycieczka do Gremio w trakcie trwania sezonu, ubieranie Arthura w koszulkę FCB i chwalenie się tym. Gdyby to był jakiś solidny klub a nie brazylijski klubik to powinni po takim zachowaniu splunąć im w twarz i nigdy więcej z nimi nie rozmawiać.
Z Griezmannem tam jest dziwna sprawa Atletico zachowuje się dziwnie ale jestem pewien że i zarząd FCB jest nie bez winy ... bo potrafią. Widocznie mają dowody na to że zarząd spotyka się z Griezmannem i namawia go na transfer skoro aż tak ostro reagują.

Tak po prostu przytrolowałem nazwę artykułu bo ten shitshow który towarzyszy naszym transferom ostatnio raczej z pokerem ma mało wspólnego. No chyba że w taki sposób nasz zarząd gra w pokera ... chyba nadal się uczą ^^

7

To jeszcze nic ... ja czekam aż rozwinie się i dołączy do FCB młody Ronaldo hahahahhaha

3

Transferowy poker ... hmm myślałem że w pokerze ważny jest "poker face" ah ten poker face Barcelony świetny jak zawsze.
Nazwał bym to bardziej transferowe bierki pod wodą gdzie fakty o przyszłych transferach wypływają szybciej niż zaczyna się gra .... jak co sezon... a potem się dziwić czemu stosunki z klubami się psują...

8

Rok 2022
"FC Barcelona może zostać ukarana za bezczelne wygranie LaLigi z przewagą punktową większą niż 10 pkt."
Jak poinformował prezydent LaLiga Javier Tebas ma zostać wszczęte postępowanie w sprawie przedwczesnego zwycięstwa klubu FC Barcelona w lidze.
J. Tebas powiedział
- To jest niedopuszczalne żeby "klub z Katalonii" odbierał radość z oglądania ligi całej Hiszpanii na 5 kolejek przed końcem rozgrywek zarówno ja jak i cały zarząd jesteśmy zbulwersowani i z pewnością podejmiemy odpowiednie kroki.

Kapitan największego rywala Barcelony S. Ramos napisał w Twitterze.
- Całkowicie popieram starania prezydenta Tebasa, uważam że to co robi kolejny rok z rzędu Barcelona jest niedopuszczalne. Już w 2018r. proponowałem żeby FC Barcelona startowała sezon z ujemnymi punktami ale prezydent zapewnił mnie że ma wszystko pod kontrolą i że wystarczy lekka pomoc ze strony sędziów. Jak się okazało to nie wystarcza ... klub z Katalonii nie chce się uspokoić.
Zresztą sam byłem świadkiem jak na spotkaniu tylko dla graczy FCB wielu z piłkarzy wypowiadało się negatywnie o prezydencie Tebasie.




2

Gra jak dobry 15latek wypuszczony na grę z seniorami. Widać że może ale widać też że się boi ... podejmować decyzje wchodzić w drybling i wybierać trudniejsze zagrania. Gra prosto, niby na pewniaka ale łatwo to się czyta i przez to te straty. Więcej pewności i może coś z tego będzie ...

0

Ah Brazylijczycy i ich siostry hehehehe xD

0

Bo to jest jedyne miejsce dla Dembele w składzie przy aktualnym stanie i w perspektywie kupienia Griziego. Jak już mogłeś zauważyć w tym sezonie że Dembele jest przymierzany do odgrywania roli którą spełniał Rakieta na początku sezonu.

0

Napastnik takiej klasy 27 lat za taką kasę ... w perspektywie coraz gorsza gra Suareza ... brać i się nie zastanawiać.

Podobno jest możliwa wymiana Eriksen =Gomes + dopłata możę wypali do tego może Dembele w następnym sezonie się ogarnie.



......Griezmann... Suarez

..............Messi

Cou.......................Rakieta

..................Busi



to już fajnie wygląda a jak jeszcze Dembele dojdzie i powalczy o miejsce z rakietą to powinno być ok...

No chyba ze Valverde będzie chciał zrobić 4/3/3 i grać Cou na starej pozycji Neymara to wtedy będzie problem bo wątpię że Suarez albo Gri będzie chciał być zmiennikiem.
Wiem jedno nie możemy dopuścić żeby znowu powtórzyła się sytuacja z tego sezonu, że w momencie kiedy Suarez ma gorszy okres nie mamy żadnego napastnika topowej klasy który by go zamienił...

23

Lewandowski? xD

0

Neymar by nie dał...

1

Płaczę dzisiaj z Pique po prostu płaczę HEHEHEH.

Poco nam Griezmann jak mamy Pique!

1

Artykuł prowokacyjny, miał na celu wywołanie dyskusji i zwiększyć kliknięcia... jak możesz zauważyć znalazły się osoby które uważają że Stegen nie gra zbyt dobrze ostatnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?