0

80% ławki Barcelony w innych klubach prezentuje się świetnie :) żaden wyznacznik. Mam nadzieję że jest chociaż w połowie tak dobry jak go opisują na tym forum ... jeżeli jest to pewnie sobie poradzi.

0

"Prawo zemsty"
Polecam dobry film :)

1

Szkoda tylko że najprawdopodobniej po Mundialu... już nie będzie graczem Barcelony :(

0

Barcelona miała zapłacić 3 mln więcej tylko w wypadku gdyby oni zgodzili się na rozłożenie płatności na raty :) niema to nic wspólnego z przyklepaniem transferu :P

1

Jak nawet kolega napisał ... to jest prawdopodobnie już fakt że on jest u nas więc nie komentowałem go jako możliwe wzmocnienie :)

Przyda nam się obrońca który się nie łamie na wypadek spadku formy Pique czy Umtiti.

2

1.Dałeś jednego zawodnika ze szkółki do składu i piszesz że chcesz żeby się odbudowała śmiech :P
2. Chcesz sprowadzić słabych graczy tylko dla tego że mają "DNA Barcy" śmiech ...
3. Przeżyjesz słabszy sezon byle szkółka ożyła ... patrz punkt 1
4. Kolejny kibic który nie zasługuje na kogoś takiego jak Messi w składzie. Najlepszemu na świecie kończy się czas a ty chciał byś eksperymentować i ewentualnie poświęcić sezon żeby szkółka się odbudowała... patrz punk 1.
5. Wolisz wydać kupę kasy na ludzi którzy nie przebiją się nigdy do pierwszego składu i prawdopodobnie zostaną sprzedani za grosze po jednym dwóch sezonach, zamiast zrobić normalny zakup który przynajmniej powalczy o miejsce w podstawowej jedenastce.

Jedyny plusik to dodanie Thiago do twojej listy ... przynajmniej nie wzięty z kosmosu a jeden z wariantów wzmocnienia na następny sezon.

0

Lul Hiszpania może nie gra na mistrzostwo ... ale to jest Rosja proszę was :P wygrali z Arabią i Egiptem i już mogą sprawić niespodziankę z Hiszpanami? xD a jakby wygrali z Liechtensteinem to kandydaci do wygrania mistrzostw ? xD

śmiechłem: )

0

chyba tylko jak zapyta ... dla tego też wywalili Marciniaka ... bo nie pytał :P

0

Żeby wyszeptać mu na ucho "widzisz moja taktyka jest lepsza!"

5

No to wiemy na co pójdą 100mln z Griezmanna na przekwalifikowanie pomocnika grającego w obronie z powrotem w pomocnika bo są problemy z kupnem kogokolwiek hahahhaha xD
lubię ten zarząd mądrzy ludzie xD

Nie mam zielonego pojęcia jak ci ludzie kupili Coutinho ... chyba diabeł ich opętał.

0

Przepraszam bardzo, ale za każdym razem jak widzę wypowiedzi w stylu musimy biegać walczyć gryźć i kąsać to jest podstawa to mnie szlak jasny trafia.

Pora się obudzić moi drodzy 2k18 rok mamy. Jaka walka? jakie gryzienie? w dobie kiedy Maroko Iran Japonia Rosja grają tak dokładnie tak technicznie o jakiej walce mowa ? jeżeli zespół nie jest w stanie wymienić między sobą więcej niż 5 podań bez straty ( i to nie straty przez agresję przeciwnika a straty spowodowanej niecelnym podaniem do kolegi stojącego 5 metrów obok ciebie) to o czym my mówimy. Jeżeli piłkarze po meczu opowiadają że Columbia zbyt szybko grała piłką i z byt dobrze przenosiła ciężar gry z prawej do lewej. No tak, jak u was długie podania przenoszące ciężar gry trafiają do celu raz na 5 prób to nic dziwnego.

Mamy tych kilku piłkarzy grających w jakichś tam sensownych klubach... i przecież powinni mieć jakieś wyszkolenie techniczne a jak zaczynają grać to tak jak by im oczy zawiązali i kazali grać w ciemno. Jak widziałem co odwalał Milik i Krychowiak w meczu z Senegalem to aż się płakać chciało czasy Rasiaka mi się przypomniały.



Wracając do walki. "Walczą" w dzisiejszych czasach tylko drużyny słabe nie mające żadnych innych walorów oprócz szybkości i serca*

problem jest w tym też że szybkości do tej walki też zbytnio nie mamy. Co z tego że wygryziemy piłkę komuś jak dalej nic z tym nie zrobimy bo rozegrania brak, techniki brak, szybkości brak.



Od takich piłkarzy jak mamy powinniśmy wymagać nie walki a techniki, taktyki, dokładności i spokoju. Trzeba się zastanowić czemu gracze którzy pojedynczo mają jakąś tam wartość grając razem stają się zespołem z zaplecza ekstraklasy.

Takie moje zdanie. :(

0

Argentyna dostanie to na co zasłuży nie ważne czy wyjdzie czy nie. Mają mecz o wyjście z Nigerią no chyba że Islandia wygra z Chorwacją to wtedy 2bad. Jeżeli Argentyna zaniżałaby poziom w 16ce to Hiszpania też ? Portugalia? Francja? Brazylia? Niemcy? oni wszyscy z o wiele niżej notowanymi zespołami albo męczyli się okrutnie i wygrywali fartem, albo remisowali.

Spokojnie najważniejsza faza turnieju to faza pucharowa i nieważne w jakim stylu tam dojdziesz ważne jak będziesz grał w meczach o wszystko.

2

Człowiek napisał tylko że nie wierzy że ktoś tak słaby jak Argentyna może awansować a ty zaczynasz wylewać jakieś swoje żale. Co ma wspólnego jego wypowiedź z twoją ? Nic.

Jak można było zinterpretować słowa człowieka któremu odpowiadasz, w sposób w który to zrobiłeś ... nie mam zielonego pojęcia. Komu źle ? Komu dać puchar? Za co ? Cooo? Takie miałem myśli jak czytałem twoją odpowiedź.

Ty czasem czytasz komentarze na które odpowiadasz czy po prostu wylewasz jakieś tam żale?

0

oho kiepsko z tobą kolego :)

1

Jak dla mnie kolejny Gomes ... dobrze grający w określonym luźnym* stylu gry, raczej nie sprawdził by się w stylu w jakim gramy.

2

oby grał jeszcze w piłkę w wieku 35*

1

Znam takiego jednego trenera mistrzów świata ... który ma jeszcze lepszy pomysł na rozładowanie napięcia w trakcie meczu ....

2

Problem Argentyny nie polega na tym że mają za dużo gwiazd które nie mogą się zgrać ... tak jak sugerujesz. Problemem Argentyny jest trener który zamiast robić zespół robi drużynę Messi + przydupasy a to nie może działać ... bo Messi nie jest w stanie grać sam w każdym meczu ... nie te lata.

8

Możecie mówić co chcecie ale ja żałuję że nie będziemy w stanie zobaczyć Messiego Neymara i Cou w jednym zespole ... szkoda wielka szkoda to mogło by być piękne.

0

Problem Messiego polegał na tym że jest najlepszym piłkarzem ... gdyby był przeciętniakiem albo tyko dobrym zawodnikiem to odejście z reprezentacji przyjęli by z niesmakiem ale w sumie jest kilku napastników do zastąpienia go ... a jeżeli z reprezentacji rezygnuje najlepszy piłkarz na świecie w dodatku w topowej formie to wygląda tak jakby srał z wysokiej góry na całą Argentynę :( dla tego moim zdaniem musiał wrócić chociaż pewnie nie chciał bo wiedział że szanse na zagranie czegoś konkretnego z tą ekipą są coraz mniejsze.
Szkoda bo teraz wszyscy wymagają od niego żeby dokonywał niemożliwego w każdym meczu ... a tak się nie da.
Argentyny na dobrą sprawę nie powinno być na mistrzostwach, tylko geniusz Messiego im zapewnił wycieczkę krajoznawczą do Rosji.

0

hahahha wcześniej grozili zgłoszeniem za "kontakty z piłkarzem"... teraz chcą złożyć za "próby kontaktów z piłkarzem" bo gdyby złożyli skargę na "kontakty z piłkarzem" to Griezmann też by dostał karę hahhahaha co za kabaret!!
Co za bezczelni ludzie.

1

0:1 i na TVP stream wyłączyli transmisję ahahahaha cenzura ? xD

0

Bo źle to wygląda. Niektórzy mogli by pomyśleć że Pique ich trollował na potęgę. Dla tego też musieli publicznie powiedzieć że "zganili" go za takie zachowanie ... i tyle

2

Emmm chyba jednak przegrywa w tym plebiscycie z Suarezem

0

Słyszałem że na stanowisku woźnego w szkole podstawowej nr15 też oferują dobry projekt, i wizję rozwoju osobistego. Może by tam się zatrudnił ?

12

Tak tak zdecyduje się ... poleci do Lidla i zaraz kupi. Jakieś inne priorytety? Może jeszcze Neymar będzie w promocji za 4,99 to też kupi.
On będzie od kontaktów z szatnią i zawodnikami bo oni nie chcą widzieć Segury na oczy, a nie od kupowania zawodników.

0

strasznie gra :( dużo nieudanych niepotrzebnych dryblingów:(

0

Fake info ... next, please.

2

Wszyscy którzy piszą że to jest zagrywka żeby przygotować się do przejścia do Madrytu... proszę was to nie przedszkole tu nikt przed nikim się tłumaczyć nie musi.
Po prostu jakiś ziomek który widział Neymara na imprezie może raz może dwa dał wywiad Marce ... nagadał głupot i oto jest wiadomość z pierwszej ręki od osoby z otoczenia Neymara :)

Żeby wykupić Neymara Perez musiał by sprzedać albo oddać PSG Ronaldo bo Real to nie PSG MU MC tam nie studnia bez dna.

A nawet jeśli to i tak było jasne że Neymar tam nie będzie siedział wiecznie... to jest przyszły nr1 na świecie i grać on będzie w odpowiednim zespole ... szkoda że nie u nas ale cóż tak wyszło.

Chociaż może jak zmieni się cały zarząd ... za kilka lat ... trzymam kciuki.

2

Marca jak zawsze nie podaje wszystkich faktów

Informację podała "osoba bardzo związana z Brazylijczykiem".
Jak się okazało był to fan który czuł się bardzo związany z Neymarem i postanowił ruszyć do siedziby Barcelony żeby zaoferować go właśnie Barcelonie.

Woźny nie mógł wpuścić fana do środka ale obiecał przekazać tak wspaniałą ofertę zarządowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?