0

Ahh ty cwaniaczku :) chcesz żeby Vv wypuścił jakiś kosmicznie rezerwowy skład żeby w razie remisu czy przegranej móc go tyrać że słaby trener... mistrz taktyki z ciebie :)

0

Jeżeli Camp Nou zaora traktor to jestem tylko za !

0

Muszę cie zmartwić, GTA VI nie będzie w najbliższej przyszłości ... może kiedyś.
Twórcy wypowiedzieli się że będą robić DLC do Multi i rozwijać multi.
Nie mają w planach robienia kolejnej Single Player GTA

0

Bardzo płytkie i powierzchowne myślenie niemające nic wspólnego z rzeczywistością.

Zacznijmy od tego że religia jest jednym z sposobów "kontrolowania zachowań ludzi" mówię w tym wypadku o stosunku do śmierci. Wiele religii w ten czy inny sposób "upraszcza" przyjęcie śmierci obiecując życie po śmierci czy np reinkarnację. Dzięki temu ogromna liczba ludzi wierzących stara się żyć zgodnie z zasadami dobrego życia" zawartymi w ich religii.
Nie chcę nawet myśleć o tym co by się działo na świecie gdyby nagle cała populacja ludzi głęboko wierzących i fanatyków uświadomiła sobie że nie istnieje coś takiego jak życie po śmierci.

Po drugie. I tu muszę od razu zaznaczyć że mówię tu o religiach pokojowych a nie o religii wojny patrz islam.
Większość wojen nie jest wywołana bezpośrednio religią. Religia to tylko usprawiedliwienie # oficjalny pretekst do wszczęcia wojny. Zazwyczaj powody są całkiem inne niż religijnie... teren, zasoby, kontrola, itp.

Religie są bardzo potrzebne, dają cel w życiu, wartości, i chociaż jakąś pomoc w przyjęciu tego że życie kończy się śmiercią ... a bywa to bardzo trudne.
Nie każdy musi praktykować czy wierzyć ale jest sporo ludzi którym jest to potrzebne. Faktycznie aktualnie religie i wszystko co z tym związane przerastają albo już przerosły bardziej w sposób zarobku niż propagowania prawidłowego obrazu życia. Ale to jest spowodowane właśnie tym że coraz mniej osób,nawet tych kształcących się na księży itp, wierzą w to co robią, bardziej zależy im na perspektywie dobrego zarobku.

0

Przy niekorzystnym wyniku nikt ci obrońcy w końcówce meczu nie wprowadzi :P
Wydaje mi się że jest szybszy ... troszkę i może być pewniejszy w defensywie a defensywa to jest to czego przede wszystkim oczekujemy od naszych akurat obrońców. Dla tego idealny kierunek wybrał sobie Mina tam jego grę głową będą bardzo cenić jak w obronie tak i w ataku. W naszej lidze trzeba obrońców żwawszych bardziej zwrotnych niż Mina ... myślę że Lenglet jest na dany moment lepszym wariantem niż Mina. Poza tym domyślam się że będzie 4tym obrońcą i rzadko będzie wchodził na boisko.

0

mamusiom* jeżeli już :)
Już nie raz mówiłem że nie jestem od jakiegoś czasu fanem Dembele. Ale zawsze bronie go przed osobami które obrzucają go błotem po jednym słabszym meczu albo jeszcze przed nim. Uważam że trzeba dać mu zagrać przynajmniej część sezonu żeby go oceniać. Tak i w tym przypadku uważam że jeden dobry mecz wiosny nie czyni, dajmy mu czas na pokazanie umiejętności a przede wszystkim stabilności.
W tym meczu pokazał wysoką klasę na minuty przed bramką chciałem pisać że bardzo mi się podoba jak kombinuje z Cou i stara się kombinować z Suarezem i gdyby ten ostatni nie partolił mogło być wyżej niż 2:1. Zasłużył na bramkę. Ale to że ma super postawiony strzał wiedzieliśmy już w pierwszym sezonie ważniejsze dla mnie było widzieć jak ładnie gra kombinacyjnie z kolegami bo tego brakowało mu bardzo w zeszłym sezonie ... teraz było widać też z jaką łatwością pakuje wszystko pod poprzeczkę. Super jest mieć 2 graczy którzy mają tak fajny strzał z daleka.

1

Nie możemy wdepnąć na minę ściągając piłkarza na zastępstwo. Lenglet to jest drugi Mina tylko troszkę ograny więc był droższy, z resztą mina teraz za 30+ poszedł więc można powiedzieć że to dokładnie taki drugi Mina.
Arthur to samo, liczymy że odpali ale jak nie odpali to jest dobra kombinacja Cou w pomocy Dembele w ataku co wczoraj wyglądało bardzo ładnie i wtedy mamy mocne 4/3/3. Na razie wszystko jest ok, pierwszy skład musi wejść w rytm meczowy i się zgrać. No i Suarez ma się obudzić bo jest bardzo źle. Busi tak gra już od dłuższego czasu :(

0

W sensie najsłabszy? chyba inne mecze oglądamy :P

23

O jej, czemu nie dziwi mnie że La liga popiera wszystko co może "zaszkodzić: Barcelonie...

Jak ten Tebas mnie wk****a to głowa mała. Dobrze że Cou ma już paszport ... mogą nas w dupę pocałować.

1

Powołani będą wszyscy. Ja też nie jestem hura optymistą jeżeli chodzi o Dembele ale był kupiony jako przyszła super gwiazda Barcelony więc na pewno go nikt nie skreśli bez dania mu normalnej szansy ... a ten sezon będzie dla niego właśnie taki. To jest sezon w którym musi zacząć udowadniać sporej grupie osób że zasługuje na granie. Ale na pewno nie można skreślać go jeszcze przed wyścigiem.

1

Nie wiem czy gdzieś już jest na stronie ten filmik z ostatniego treningu, proszę mnie nie cisnąć zbytnio jak jest :)



Nie podejrzewałem że to jeszcze powiem ale ... Suarez mi się tu podoba, wygląda na dynamicznego, starego dobrego Suarez sprzed lat ... i widać że zrzucił parę kilo.

High hopes!!!

0

Ładnie go ta musieli wk****ć jak tak ostro się wypowiada ... mało że w swoim imieniu to jeszcze w imieniu piłkarza.

0

Lubie cie :) niedługo zaczniesz opowiadać kawały typu:
Przychodzi baba do lekarza i pyta
- Po co nam ten Dembele ... ?

Nie można się nie uśmiechnąć czytając twoje komenty :P

0

Ale czekaj, ty myślisz że Cou jest pomocnikiem ? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty

0

Nie tej osobie odpisałem

0

Już widzę jak Roberto prosi Valverde żeby wystawiał go w obronie :) bo w pomocy niema miejsca.

0

O kurde połowa piłkarzy na świecie według twoich kryteriów ma DNA Barcelony ... nieźle mamy z czego wybierać.

0

xD

0

Wolę Rocket ale w fife bym pograł kilka lat nie grałem :(

0

Mój dziadek też do 60tki był zdrowy jak byk a potem się zaczęło ... a jak już się zaczęło to już nie przestało ^^ A przecież był taki zdrowy przez 60 lat :) chyba jednak był kontuzjogenny hahah xD

0

Wolał bym Lewego ^^

0

Tylko wyśmiałem nazwanie go wojownikiem :) śmiesznie brzmi wojownik z ławki :P

0

Eee Będziemy mieli wojownika który większość sezonu spędza na ławie połamany. Zaszczyt :) Welcome to Barcelona

2

Zarobki piłkarzy FCB tygodniowo żebyście mieli porównanie ile będziemy mu płacić.



Messi £500,000

Suarez £290,000

Coutinho £200,000

Busquets £180,000

Vidal £165,000 :)

Pique £165,000

Rakieta £150,000

Alba £100,000

Umtiti £75,000

Cała reszta porównywalna z Umtitim lub niższa.



Jak się nie połamie na początku sezonu ( był połamany pod koniec) to może coś tam pogra w 4/2/3/1 ale to będzie oznaczać że Arthur sobie na pewno nie pogra tyle ile byśmy chcieli. No i płace sugerują że ma być podstawowym zawodnikiem.

0

Jaki płacz, o czym ty mówisz. W życiu ważne jest krytyczne podejście do rzeczy... zrozumiesz jak dorośniesz. To twoje "Stracisz coś na tym" dodaje tyle do dyskusji co stwierdzenie że jest gorąco.
Ten klub już nie raz pokazał że może zapłacić albo dać piłkarzowi o wiele więcej niż powinni dla tego wole się upewnić, bo kupienie Vidala za 20 mln to nie jest aż taki babol do jakiego przyzwyczaił nas zarząd Barcelony wiec pomyślałem że pewnie babol jest w płacach... logiczne.

I miałem rację jeżeli podane na tej stronie dane są prawdziwe to Vidal będzie zarabiał więcej od Rakiety Umtitiego i Alby. Tyle co Pique i prawie tyle co Busi. Więc jest zaraz za top 3 zawodnikami w klubie. Nowy gracz 31lat i prawdopodobnie nie na pierwszy skład.

0

Rozumiem że Umtiti dostał 9 netto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?