0

No fajnie ... to nam się upiekło kolejny raz :) oby tak dalej !!

0

Kupić Arthura ... kupić Malcoma...
Wprowadzać Busquetsa, Albe albo Munira kiedy musimy odrabiać.
Nowy mem :)

0

Prawda że to smutne że mówimy o tym że ktoś tak słaby jak Suarez jest jednym z lepszych na boisku? :(

3

Raz za razem Semedo pokazuje że jest o wiele lepszy niż Roberto w ofensywie ... ale i tak grać będzie Roberto bo jest podobno lepszy w defensywie ... tak mówią hahahha

11

Nie muszę czytać wywiad znam odpowiedzi.

- Tak Rakitić jest naszym piłkarzem i daje dużo zespołowi.
- Arthur to dobry zawodnik, daje z siebie wszystko, musi ciężko pracować i na pewno jeszcze pomoże nam w tym sezonie.
- Malcom to nasz zawodnik, chce się rozwijać i czuje się dobrze w zespole.
- Vermalen to dobry zawodnik Pique i Umtiti aktualnie czują się dobrze dla tego grają ale Vermalen na pewno pomoże nam jeszcze w tym sezonie.
- Co myślę o czemu z Leganes ? Hmm W meczu z PSV było dobrze, teraz było niedobrze, zobaczymy co będzie dalej! mamy dobrych piłkarzy którzy dają z siebie wszystko.
- Czy jestem zadowolony z kadry ? Ja zawsze powtarzam że chcę mieć węższą kadrę, żeby móc korzystać z wychowanków. Mamy wielu wspaniałych piłkarzy w tym okienku dołączył Arthur i Malcom którzy na pewno nam pomogą w tym sezonie!

Ctrl+C / Ctrl +V i macie wywiad z Valverde ... proszę nie dziękować
-

0

Pierwsza... i coś mi podpowiada że nie ostatnia :(
Ojjj ciężki nas czeka październik oj ciężki.

0

Komentarz usunięty

0

Hmm smutne że takie komentarze na tej stronie mnie już nawet nie dziwią :)

0

Wystawił? Patrze 10 razy i nie widzę gdzie on go wystawił... on tym łokciem zrobił taki zamach że Bruce Lee by się nie powstydził xD . Jak by on go w zęby trafił wiele by nie zostało.

0

Powiem szczerze że przypomniał mi się Neymar ... też lubił jak taki piesek poskakać na tych co go faulują. Oby dostał kilka meczy kary, Verma do składu i jazda. Niech się uczy rozumu chłopczyk.

0

Domyślam się że może być potraktowany jako faul bez walki o piłkę, co jest jeszcze gorsze:).
Po pierwsze niema czegoś takiego że on cie z faulował to możesz mu oddać :) zwłaszcza że tam faul to był na wolny raczej nic więcej by za to nie dał.
A po drugie tam było zagranie z premedytacją... ciężko mi jest wyobrazić sobie że on wymyślił sobie* taki cios karate w setną sekundy w której przeciwnik go faulował musiał mieć już jakieś wąty do niego i to planować.

1

Czemu wszyscy patrzą na to ile bramek strzela. On gra w Barcelonie wiadomo że będzie strzelał, ważne jest jaki procent szans wykorzystuje i jak łatwo mógł by być zastąpiony.

Uważam że w danym momencie jest sporo napastników którzy mogli by go zastąpić z podobnym lub lepszym rezultatem ( mam na myśli bramki)

Zwłaszcza że w ważnych meczach strzela mało albo wcale!

0

Bardzo bardzo bym się zdziwił gdyby zachował się inaczej.
Prawdziwa twarz człowieka nie przejawia się w takich sytuacjach a w sytuacjach nadzwyczajnych( pod wpływem emocji) jak np sytuacja hazzarda z chłopcem do podawania piłek.
Inaczej mówiąc nie miał powodów by zachować się inaczej.

Btw wątpię że ten chłopczyk zachował koszulkę :(

5

Jak dla mnie Hymn Barcy bardzo fajne buduje napięcie. Sam w sobie może nie jest jakiś super ale zawsze jak go słyszę to strasznie się nakręcam do oglądania meczu.

0

Mądre słowa... ale komuś/ czemuś trzeba wierzyć. Jeszcze się nie urodził taki co zjadł wszystkie rozumy świata i zna się na wszystkim sam. Każdy wybiera komu wierzyć, trzeba starać się znaleźć najbardziej wiarygodne źródło... innego wyjścia nie masz. Można też nikomu nie wierzyć ale wtedy to cie mogą zamknąć w budynku bez klamek z diagnozą paranoja :P

1

Dobre tam Janusze biznesu oby się nie przejechali :P

7

Boże był byś idealnym obywatelem Rosji, wujek Putin chętnie cie przyjmie. Będziesz jadł kiełbę z suchym chlebem i wierzył że żyjesz w najlepszym państwie na świecie. A ci co wieżą w te teorię spiskowe że na zachodzie jest lepiej to niech tam jadą i niech na nich zarabiają ci co te teorie spiskowe wymyślają!!



A teraz na serio, wierzyć w cokolwiek co wydobywa się z TV czy innych mediów w 2018 jest troszkę śmieszne :)

Jeżeli uważasz że propaganda w mediach jest tylko w Rosji to muszę cie zmartwić.... jest wszędzie. W Am,eryce gdzie co drugi dzień ktoś o coś jest niesłusznie oskarżany przez tę czy inną gazetę czy kanał TV( oczywiście przepraszają kilka dni później ale kogo to już obchodzi), w Anglii gdzie do pudła wsadzają ludzi którzy mówią o przestępstwach popełnionych przez Imigrantów, w Niemczech gdzie imigranci to temat tabu a zbiorowe gwałty niemieckich kobiet nigdy nie miały miejsca ^^. We Francji gdzie każdy terrorysta to nie terrorysta a człowiek z problemami psychicznymi.



Czas się obudzić bo jedzenie tego czym cie karmią do niczego dobrego nie doprowadzi. Patrz Rosją i 60% populacji uważającej że żyją w dostatku lub dość dobrze a Europa cały czas stoi na granicy i czeka na dobry moment żeby wejść swoją armia na teren Rosji :)



Pozdrawiam.

0

Mam im pogratulować czy jak ?

0

Mam nadzieję że nie masz zwolnienia z Wfu xD

4

Miejmy nadzieję że nie ostatni :)

2

Dawaj Valverde teraz Arthur za Rakietę i Malcom za Suareza dasz radę wierze w ciebie !!!

2

A Messi to już nie musi być na swojej nominalnej pozycji ? xD

3

Współczuje zmiennikom, w planach pewnie było szybkie 3-4 bramki w pierwszej i w drugiej wchodzą zmiennicy. A tu chyba zmiany na 80+ się szykują. Fajnie by było Arthura zobaczyć w takim meczu gdzie dużo piłkę trzymamy pod polem karnym przeciwnika... mógł by pokazać coś ciekawego.

0

Ok przepraszam na przyszłość nie będę ci przeszkadzał w płaczu.
Na całe szczęście o tym co jest chore nie decydujesz ty, bo gdybyś decydował to pewnie byśmy siedzieli i czekali na promocję na rynku która nigdy nie nastąpi :)
Btw najlepszy ruch transferowy Barcelony od wielu wielu lat.

0

A gdzie ty już go chcesz sprzedać :P. Jego już kupować nie trzeba. Od jakiegoś czasu już u nas jest :)

A tak na serio to teraz jest pewnie wart około 200 mln + zmienne

0

Zgadzam się, powinni byli go kupić za 50 mln i koniec. A w następnym sezonie można i po Mbappe aaaaa tak, za darmo, bo czemu nie :)

0

czyli transfer nas kosztował 155 mln + 5 zmiennych. Przynajmniej 35 mln rozłożyli sobie na raty.

0

Słuchaj no nasz ex trener lubił ludzi na wszystkie pozycje a Roberto zapchaj dziura wszędzie się przyda i wodę przyniesie i w szatni posprząta. Ale tak naprawdę mało mnie to zaczyna interesować im mniej zawodników Barcy w reprezentacji tym mniej mnie ona interesuje. Może sobie nawet Vidala powołać :P

0

śmieszny chociaż ?

0

Dobra logika ja nie potrafię to i ty nie możesz. hahahha Polska natura wyłazi jak słoma z butów.
Pozdrawiam i jeżeli czegoś nie potrafisz sobie wyobrazić to życzę lepszej wyobraźni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?