0

Ej ej ej Juve to ty szanuj ... spoko team, to że płaczek tam polazł nie znaczy że mamy hejtować teraz Juve lol

2

on nie płacze on wydaje konstruktywną krytykę. A my plebs tylko płaczemy chociaż się nie znamy.
Amen.

0

A jednak ... nadzieja matką kibiców Barcy ? xD

0

Hmm czemu Barca gra w białych koszulkach ? Przynajmniej ładnie pykają!

0

Może lekkie przeziębienie go dopadło i zaniemógł na chwilę :P

0

Czyli jednak to prawda :) coś Barcainfo się nie spisał :P

0

Meh, chcecie Cou w pomocy za Inieste i opowiadacie bajki o presingującym pomocniku :P. Arthur i de Jong wystarczą jeżeli obrona zacznie grać :) imho

0

Jak byś sprecyzował to może by się okazało że rzeczywiście nie mam. W końcu jestem zwykłym ekspertem z La Rambli.
To jak ? Jaki pomocnik ? w jakim u stawieniu na jakiej pozycji w jakim zespole?

1

Nope, Messi już jest za stary żeby biegać na skrzydle. On oszczędza siły cały mecz żeby wykrzesać z siebie kilka rajdów grając w środku. Niestety czasy małego wariata zasuwającego jakby miał motorek w tyłku i kiwającego wszystkich minęły. Widać że Messi też to rozumie ... zrozumiał to kilka ładnych sezonów temu jak zmienił styl i gra bardziej jako rozgrywający niż jako napastnik. Czasem pokusi się o rajd ale raczej rzadko i coraz częściej kończy się to stratą.
Zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej by było grać 4/3/1/2 z Messim rozgrywającym albo po prostu zrobić z Messiego typowego pomocnika i grać 3ma klasowymi napastnikami w 4/3/3.

........de Jong.........
Messi..........Arthur
Dembele....?........Neymar

O jezu co by się działo mamma mia

1

"Sport proponuje między innymi by oglądał swoje najlepsze występy by przywrócić wiarę w swoje umiejętności"
Dobre śmiechłem xD niech przy okazji obejrzy Przeminęło z wiatrem dobry film haha

0

Pytanie do osób mających solidne info z zaplecza klubowego. W sensie takim że śledzą twittery i inne media tych wszystkich dziennikarzy sportowych itp.Proszę o potwierdzenie albo zdementowanie informacji.

Podobno Barca zwróciła się do 2 banków w Stanach o udzielenie kredytu na 140 mln euro. Na letnie okienko transferowe.

Info z rosyjskiego kanału informacyjnego fcb na yt

0

Ludzie raczej oceniają dwumecz niż to jedno spotkanie. Atak MU jest bardzo słaby... przynajmniej był za Mou :) jak uda im się strzelić jeden lub dwa u siebie to może mają szansę. Ja jednak obstawiam był skromną wygraną PSG na wyjeździe i jakieś 3:1 w Paryżu.

0

PSG powinno spokojnie zabierać ten 2mecz. Nie ta forma w MU żeby walczyć w LM.

1

Jaka sytuacja w futbolu co ty opowiadasz :P co tam się stało ? teraz bramki są trzy ? czy może gramy po 30min. Chyba po prostu chciałeś napisać że nastroje na La Rambli zmieniają się szybko... po części to prawda, ale tylko u osób które nie zbyt dobrze znają się na piłce. To ci sami którzy twierdzą że gramy najlepiej bo przecież prowadzimy w tabeli a Real jest słaby bo jest daleko :)
W futbolu, jak to ująłeś, nic tak szybko się nie zmienia. Nasza gra jest od początku sezonu praktycznie kropka w kropkę taka sama wygrane zależą od tego czy ktoś odpali. Cou od początku sezonu gra bez formy i nic się nie zmieniło. Arthur gra to samo,Alba gra to samo Messi gra to samo ... nasza wspaniała obrona gra to samo, jeżeli to graniem można nazwać. Valverde dalej robi to samo, czasem się uda czasem nie uda.
Real też nabiera formę powoli od zmiany trenera kawałek czasu minął a oni dopiero teraz zaczynają zbierać się do kupy. W futbolu nic szybko się nie zmienia ... no chyba że do zespołu dołączy jakiś nowy trener czy kilka gwiazd.
Z Sevilla wszyscy wyszli jak na finał LM ... takiego zaangażowania od całego zespołu nie widziałem dawno. Sporo ich to kosztowało a do tego kontuzje ... i dla tego jest niepewność.
PS
Jedyna euforia którą tu widziałem była po wygranej z PSG w LM a tak po prostu ludzie się cieszą z wysokiej wygranej i chwalą zawodników nic specjalnego.

1

Gramy na podobnym poziomie co real bez Ronaldo .... my mamy lepszy atak a oni obronę. Ludzie myślą że skoro Real traci punkty a my zdobywamy grając z ogórami to znaczy że jesteśmy lepsi. Problem w tym że prawie w każdym meczu z ogórami mamy takie same szanse na przegraną lub remis jak i Real. Ewidentnie przeciwnicy lepiej wykorzystują setki w meczach z Realem niż z nami... gdyby te przeciętniaki wykorzystywały chociaż połowę sytuacji które daruje im nasza obrona to podejrzewam że walczylibyśmy z Realem o 3/4 miejsce w tabeli. No ale cóż podobno szczęście sprzyja lepszym... zobaczymy jak długo :)

Poza tym takie gadanie to normalna sprawa na forum ulubionego klubu... to nie forum bukmacherskie gdzie ludzie chłodno oceniają fakty. Tu każdy wierzy w manite z każdym ... czy to Real czy to City czy PSG. Plus Real faktycznie gra słabo ... z Messim od początku i grającym normalnie* + Dembele myślę że spokojnie będzie z 3:1 w Madrycie :) I believe! xD

0

No i co to za ankieta bez głównego kandydata do zastąpienia Suareza?
Mówię o Ronaldo ............




Nazario oczywiście :)

0

No... zapewne mają tam troszkę inne standardy. Widocznie mają powody do tego żeby pozbawiać praw. W Polsce trzeba dziecko zgwałcić albo zagrozić jego życiu żeby odebrać prawa. A u nich widocznie nie czekają aż dojdzie do takiego. A że akurat Polskie rodziny hmm jak się nie jest w stanie zapewnić dziecku odpowiedniego poziomu życia to może należało by się wstrzymać ? Takie moje zdanie ... nie znam sytuacji i na pewno te prawa są często odbierane niesłusznie. Ale w 70% raczej jest to uzasadnione.

Wątpię że wywalili by go za to że walczy o prawa polaków.

1

#Rakieta+Cou= Neymar
heheszki xD

0

A co on tam zrobił że go wydalili? Aż jestem ciekaw. Arabów wywalić nie mogą a konsula to spokojnie :P dobre śmieszki :P

0

Jedyny "artykuł" który faktycznie mówił o tym że Ojciec Neymara nie chciał odejścia z FCB to był wywiad z samym Neymarem który wtedy ewidentnie chciał bronić ojca na którego była nagonka ze strony mediów. Potem każdy powoływał się na słowa Neymara i twierdził że to Neymar samodzielnie wybrał taką drogę ojciec nie miał na niego wpływu. Tak k**wa samodzielnie zostawił kolegów do których cały czas teraz jeździ. Ojciec go namawiał żeby został, a on taki, nie ojciec idę podbijać Paryż i Świat !!!
Puknij się w czoło chłopie :)

Poza tym skąd pismaki miały by informację że Ojciec nie chce? mają podsłuch? Że na 100% mają info o tym że ojciec nie chciał by Neymar odchodził? Błagam troszkę myślenia ...

12

Rzeczywisty top 3 piłkarz planety zaraz za Messim i Ronaldo. Dał się przekabacić osobie która powinna dbać o jego dobro a dbała tylko o kasę. Smutne że trafił do francuskiej złotej klatki przez chciwego ojca ale cóż takie życie. Jak się gra na peryferiach futbolu to raczej nikt na ciebie uwagi na zwróci ... nie ważne ile tam bramek ogórom nastrzelasz. Na mistrzostwa pojechał zaraz po półrocznej ciężkiej kontuzji. Nie dostał złotej piłki przez słabe decyzje życiowe a nie dla tego że na nią nie zasługuje.
Przestańcie pluć jadem, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Takich można policzyć na palcach jednej ręki.

0

Chyba pomyliłeś strony kolego ... tu 90% opowiadała głupoty o Dembele ale raczej w drugą stronę... wychwalając go jak nie wiem co. Popularne jest stwierdzenie że Dembele lepszy od Mbappe i Neymara ale nigdy nie widziałem żeby ktoś pisał że Dembele gorszy od Malcoma :P Śmieszek z ciebie.
Odstaw to co bierzesz albo zacznij coś brać :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie....

0

Chciałem to napisać już od jakiegoś czasu.
Barca weszła na ścieżkę wojny z PSG negocjując i podburzając Verattiego do buntu. PSG pokazało Barcie że nie będzie tolerować takiego zachowania zabierając Neymara . To Barca postanowiła zemścić się zabierając Rabiota za darmo ... Naprawdę ? niczego się nie uczymy?
Ze wszystkich klubów na świecie wybrali się na wojnę z tym który otwarcie sra na jakiekolwiek fair play? I może wykupić wszystkie kluby piłkarskie na raz ? Niezbyt mądre.

Mieliśmy mieć De Lighta i De Jonga a wylądujemy z Rabiotem na ławie i ogromną pensją.

0

Cały czas powtarzacie że Cou nie jest w formie ... a ja do znudzenia będę wam powtarzał że jego forma nie spadła nawet troszkę.

Pozycja słaba nie forma. Taki typ zawodnika, nie nadaje się na wiatrak na skrzydle. Byłby idealny w środku mając u boku Dembele Messiego i Napastnika z którym będzie mógł szybko rozegrać piłkę bo jest w tym najlepszy ze wszystkich pomocników których mamy :)

Moje zdanie

A, i oczywiście że Dembele jest o wiele niebezpieczniejszy na skrzydle to jest urodzony skrzydłowy ... jemu z resztą nie wychodzą szybkie wymiany piłek tak jak Cou ... Dembele lubi złapać piłę i lecieć mijając obrońców :) szkoda że nie zobaczymy ich razem.

1

Wartość Cou grającego w środku ...
hmm to nie pozycja słaba to Cou bez formy mówili.

2

W takim razie co proponujesz ? Trzymać 140 mln na ławce żeby sobie oglądał meczyki? Mamy 2 drogich zawodników na jedno miejsce, debilizm zarządu no ale tak już jest. Do czasu końca kariery Messiego mamy zajętą prawą stronę. Jeden z duetu Cou Dembele musi siedzieć na ławie. Jak już wiemy Cou nie będzie za panowania Vv grał w pomocy bo mało daje w obronie. Więc co proponujesz ? trzymać chłopaka na ławie ? i zamiast kupić zastępstwo za Suareza czy tam dołożyć kasę do kupna Holendrów, kupować jakieś tanie zamienniki typu Piątka ? za 30 mln ? Bo szkoda sprzedawać?
Nie wiem ile w tym jest sensu :)

33

Defensywny styl gry Valverde automatycznie wykreśla chłopaka z naszego zespołu.
Problem jest w tym że on nie bardzo pasuje na skrzydłowego w naszej lidze i w naszym zespole ... troszkę za mało miejsca i inne wymagania niż te w Liverpoolu.
Wydaje mi się że grając w linii pomocy dawał by nam dużo i to bardzo dużo ... aktualnie nie widzę w linii pomocy nikogo zbliżającego się do jego umiejętności szybkiej wymiany piłki z partnerem i potencjału wygrania 1na1 lub 1na2 w środku. Wielu z was uważa że Arthur jest takim zawodnikiem, ja się nie zgodzę ... uważam że Arthur jest typem zawodnika "na uspokojenie" on piłki raczej nie straci ale bardzo rzadko jego poczynania będą skutkowały szybkim wyjściem do przodu, raczej stara się grać bezpiecznie. Plus o jakimkolwiek 1na1 lub 1na2 można zapomnieć, a to według mnie bardzo ważny aspekt gry w pomocy. Xavi był naszym generałem ... ale obok niego zawsze grał Iniesta który brał piłkę pod nogi i pędził pod bramkę i pod bramką już robił magiczne podania.
Kolejny problem Cou który pojawia się w prasie i na La rambli to przewidywalność. Hmm ja bym to nie nazwał przewidywalnością, raczej sztucznie stworzonym problemem. Wytłumaczę, grając na skrzydle ... i to bardzo szeroko Cou traci 60 albo nawet 70% swojej wartości. Te 70% jego wartości to strzały z daleka. Traci je bo grając w zespole z którym prawie każdy broni się w 8ke Cou ze skrzydła musi zejść do środka przygotować się i strzelić co w 90% przypadków jest niewykonalne bo trwa to za długo i jest bardzo czytelne. Sytuacja zmienia się kardynalnie kiedy Cou ląduję w linii pomocy. I nie to że Cou grając na skrzydle idzie środkiem i próbuje strzelać to nie to samo! Brakuje ludzi w ataku którzy brali by na siebie uwagę przeciwnika. Mając takiego Dembele obok siebie Cou automatycznie ma 2 warianty i obrońcy muszą przygotować się na obydwa ... co skutkuje tym że Cou ma dla siebie ten ułamek sekundy w którym może przygotować i oddać strzał. I wracając do tego że jego strzały są przewidywalnie, uważam że on ma najlepiej postawione niesygnalizowane strzały "spod siebie" na świecie.
Dla osób które oczekują od Cou walki oddania podobnego do Vidala ... nie oszukujmy się nie porównujmy ze sobą Puyola i Neymara każdy z nich ma inne zadania i inne umiejętności. Widać że się stara ... widać że ma taki sam problem jak miał Dembele w każdym meczu chciał udowodnić że jest dobry co skutkowało wieloma stratami podczas prób dryblingu. Tak to już jest z tymi którzy wiedzą że mają umiejętności i muszą pokazać wszystko w jednym meczu po prostu przestają widzieć partnerów i lecą sami.
Uważam że jeżeli Valverde zostanie na kolejny rok/lata powinniśmy sprzedać Cou i kupić za jego kasę następcę Suareza. Szanse na to że Cou będzie grał w pomocy są żadne a grając na skrzydle naaaawet będąc w szczytowej formie nie będzie nam dawał tyle co Dembele. I niema co go trzymać do czasu odejścia Messiego ... bo tylko będziemy rujnować młodemu karierę i stracimy kupę kasy. Smutne :( ehhh Cieszyłem się z jego transferu jak dziecko ... wydawał się idealnym następcą Iniesty ... ehhh Valverde

0

Nie gadaj głupot, przed meczem wszyscy cieszyli się z wyboru składu na ten mecz ... czekali z niecierpliwością żeby zobaczyć swoich ulubieńców w akcji wręcz chcieli żeby w połowie meczu zdejmować tych bardziej doświadczonych i wprowadzać kolejnych młodych. I to nie byle janusze a szanowani użytkownicy.
Raz za razem tak jest ... zawsze znajdziecie wymówkę.
Są rotacje jest jak jest niema co narzekać mam nadzieję że to ostudzi wszystkich którzy uważają że w szkółce co nie piłkarz to talent na miarę Xaviego Messiego czy Iniesty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?