zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mawiają eksperty* z La rambli, on ma po prostu kłopoty zdrowotne ... nie wierzcie we wszystko co piszą pismaki :)
Ciekawe co myślą teraz ci co nazywali Neymara bezczelnym dzieciakiem i bronią wściekle Dembele i jego zachowanie :)
0
bo gra bliżej środka
3
Kurde no Dembele ma taki wielki potencjał ... dobre panowanie, dobry strzał, szybkość ... ale tak bardzo nie czuje stylu i pomysłu na grę Barcelony że to aż boli :(
3
O, ten co myśli że Var to niemiecki gaz bojowy i boi się go jak ognia ... pozdrawiam będzie wesoło...
0
xD
0
Kurde ... podobno szukamy ŚN za Suareza ... nie wiem po co.
Mamy super kandydata Dembele strzał ma bajeczny, obunożny, na skrzydło u nas się nie nadaje bo potrzebuje miejsca a w tej lidzie go mieć nie będzie i przez to ma za dużo strat. A tak ... dostanie podanie pod bramką strzeli i elo :)
Heheszki :)
Genius!!!!!
0
Problem Vidala polega na tym że niema dla niego miejsca ... każdy widzi że gra super, problem w tym że tam jest Rakieta ( ulubieniec Valverde bo pracuje duuużo i czasem też coś rozegra) i Busi który jest pewniakiem zawsze kiedy może grać i nie jest jakoś bardzo zmęczony będzie grał. Szkoda że tak wyszło bo ewidentnie był kupowany pod 4/4/2.
Musi się pogodzić z rolą zmiennika ... do momentu kiedy Rakieta albo Busi zaczną grać kompletną padakę, przynajmniej mamy topowego zmiennika w środek pola ... i na mecze w których będzie dużo fizycznej walki ... np jakieś Angielskie zespoły.
6
Rafinhia wygrywa walkę o miejsce w składzie z Dembele :P hhahaha cyrki
0
Nic dziwnego.
Domyślam się że zarząd naciskał na powrót do 4/3/3 i po to też kupił Malcoma ... Valverde nie chciał za bardzo ani 4/3/3 ani Malcoma mogło też tak być że dowiedział się o transferze po fakcie :). Nie można też się dziwić że nie ma dla niego miejsca w składzie jeżeli niema miejsca dla Dembele i Vidala ... to gdzie miało by się wziąć dla niechcianego piłkarza :)
Szkoda go tylko się marnuje ... jeżeli po sezonie nie mamy zamiaru zmienić trenera to lepiej niech odejdzie bo u nas grać przy Valverde nie będzie.
Ah był bym zapomniał ... przecież Valverde sam mówił że woli dawać szansę zawodnikom Barcy B :) tyle osób dostaje szanse od trenera w każdym meczu że po prostu brakuje miejsca dla Malcoma :) Eh ta rywalizacja ... cóż za trener ... tyle odkrytych talentów... co byśmy bez niego zrobili :)
0
Wybacz sarkazm był niewystarczająco oczywisty mój błąd... następnym razem będę dopisywał drukowanymi, pozdrawiam!
2
Hmm czy ja wiem czy nie wykorzystał szansy ? xD top 3 najlepszych graczy zaraz za Messim i Ronaldo ... zrobił nam jeden z lepszych momentów w historii Barcelony i całej piłki biorąc na swoje barki grę w ostatnich 20min gry z PSG, kiedy Messi już chodził z spuszczoną głową po murawie.
Już nie jedna osoba pisała o tym jakim Neymar jest dzieciakiem ... a wiesz jak łatwo jest manipulować takim dzieciakiem. Jestem pewien że ojciec go nakręcał cały czas ... z resztą widać jaka jest różnica w tym jak traktował kolegów z Barcelony i w tym jak traktuje graczy PSG...
Zdradzeni gracze FCB przyjęli by go z otwartymi ramionami ... tego wielkiego zdrajce :)
Wiele źródeł mówi o tym że temat powrotu Neymara jest i to dość poważny, tylko dla tego o nim wspomniałem, ... a przynajmniej mówiło do momentu dobrej gry Arthura i Cou na aktualnych pozycjach. Teraz raczej nikt nie będzie myślał o Neymarze jak w takim składzie będzie nam dalej szło tak dobrze...
2
Witam kolegów płaczków, płaczących o wielkiej zdradzie.
Pozdrawiam jak mija dzień?
Nie wnosisz nic do rozmowy więc nie będę nawet rozwijał :)
0
Prawdopodobnie latem albo zimą sprzedamy Dembele i Malcoma i będziemy mieli kasę na Neymara albo innego napastnika z topu. Zobaczymy kogo za cel wybierze sobie nasz zarząd...
Osobiście pomimo wszystko, ja nadal uważam że Neymar urodził się żeby grać w FCB pasuje do naszego stylu jak nikt inny...
Tylko teraz na jego pozycji gra Cou a na pozycji Cou gra Arthur i raczej wolał bym tego nie zmieniać. Więc raczej trzeba poszukać jakiegoś sensownego Ś. napastnika hmmmm Aguero? Lets go! xD
0
Wolał bym Firmino ale raczej szanse są małe :(
0
I pomyśleć tylko jak potężna byłaby Barca gdyby zamiast Suareza grał ktoś normalny...
0
Wydaje mi się że idealne warunki do gry dla Dembele to kanapa i ps4 ....
0
Borussia to go jeszcze za ładne melony będzie sprzedawać :) Zaraz się okaże że Paco to top 5 napastnik na świecie:P
Taki tylko żarcik, od początku wiadomo było że Paco jest dobry, nie na poziom Barcy ale wystarczająco dobry żeby w BvB dawać sobie radę :) w końcu liga niemiecka tam nawet Dembele był dobry hehe.
0
Witam :) chciał bym usłyszeć wasze zdanie na pewien temat.
Troszkę może za wcześnie na takie coś ale na fali wielkiego zajarania grą Arthura w meczu z Tottenhamem mam pytanie :)
Wiadomo że Arthur i Dembele ( przy zdrowym Suarezie) raczej nie znajdą się razem w składzie, jeżeli Arthur gra to Cou musi grać na pozycji Dembele żeby zrobić miejsce w środku dla Arthura. Już nie wspomnę o ustawieniu 4-4-2 bo tam już całkowicie brak miejsca dla Dembele. Nie biorę pod uwagę sytuację w której Arthur będzie grał za Rakitę bo jest to mało prawdopodobne.
Otóż pytanie ... czy wolicie Arthura czy Dembele w składzie? Pytanie jest tylko z pozoru proste ... mamy tu około 90% ludzi którzy uważają albo jeszcze przed sezonem uważali Dembele za kolejnego Mbappe albo i lepiej. On pokazał w tym sezonie że grać potrafi ale czy wystarczająco dobrze żeby zrezygnować z Arthura, gracza z DNA Barcy*, w pomocy ? Hmm jestem ciekaw waszego zdania.
1
Zobacz co kolega odpowiedział mi :) po prostu wcześniej były takie posty i to pomagało. Ja mu się wcale nie dziewie.
A tak na serio to ewidentnie w 2018 już niema prywatnych spraw. I to czy to jest twoja prywatna sprawa nie decydujesz ty a twój kolega z pracy :) Ehh gdzie znaleźć takich kolegów :)
3
Zacznę od tego że chyba jestem zacofany w tych sprawach. Widocznie w 2018 modlitwa najbliższych już nie wystarczy. Trzeba koniecznie podzielić się ze światem że przeżywa się ciężkie chwile żeby jeszcze kilka osób poczuło się gorzej w ten i tak ponury dzień.
Nie wiem kolego po co się ograniczasz do strony Barcy trzeba było na twitterze prezydenta napisać i poprosić o modlitwę... może zgodził by się wygłosić orędzie... wtedy twoja prośba dotrze do wszystkich Polaków, a jak wiemy co 40mln modlitw to nie 50 prawda?
Ja nie wiem ja jestem chyba staromodny i nie rozumiem takiego afiszowania się ze swoimi problemami ... gdybyś zbierał środki na operację i prosił o pomoc wszystkich możliwych to tak ale takie coś? Hmm nie wiem, dziwne.
Nie wiem jaki dobrze funkcjonuje transplantologią w Polsce ale domyślam się że nie najgorzej. Lekarz na pewno zrobi wszystko co w jego mocy, bądź dobrej myśli ^^.
Pozdrawiam.
1
Ktoś przed chwilą chwalił sędziego za nie dawanie kopać naszych... hmm naliczyłem 4 żółte i czerwoną którą nie pokazał.
Bezczelnie kopią po nogach a ten nic....
1
A PSG go chciało kupić, w następnym sezonie coś czuję za 20 mln go będziemy oddawać :(
1
Jezzu jak messi jest naładowany ... jakby wszedł na 2gą połowę ratować wynik... ciekawe ile tak pobiega:)
0
To był sarkazm dziecko jeeezu...
0
Podobne kłamstwo jak to co napisała Marca o kontuzji Umtitiego też tu wszyscy płakali ze śmiechu że co to znowu Marca nie wymyśla :)
3
Kolejny pseudo kreatywny zawodnik na ławę? Wcale bym się nie zdziwił gdyby był priorytetem w następnym okienku.
0
Ciekawe jak wyglądałby taki pojedynek biegowy Sterlinga z Vermalenem xD
9
Szkoda mi Malcoma... ten jego świetny manager chciał Romie zagrać na nosie i zrobił to kosztem kariery gracza...
Prawda jest taka że Valverde w tym okienku poprosił o jeden transfer Vidala za Paulinho ... i widać że mu był potrzebny. Arthur Malcom i Langlet mu do niczego nie potrzebni... gdyby nie kontuzja Umtitiego to by wchodził raz na ruski rok nie ważne czy Pique czy Umtiti graja gówno i tak by grali. A jak by nie było Langleta to wchodził by Verma i tyle, o ludziach z Barcy B już nie wspomnę.
Chociaż z drugiej strony, każdy mecz w którym robimy rotację większą niż 1 gracza. Wychodzą fatalnie ... a ci co mieli odpoczywać i tak wchodzą ratować sytuację. Jeszcze w zeszłym sezonie byłem w stanie zrozumieć tragedię z poziomem rezerwowych ale w tym?
Czyżby złe przygotowanie ? Brak pomysłu na grę poza genialną strategią piłka do Messiego a cała reszta broni ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo w trakcie meczu jak się nie gra to odpoczywa się intensywniej niż jak niema meczu ^^.