zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
AAAAAhahahah Rakitić myślał że sędzia pomylił cyferki na tablicy muahahahahhaha
2
Rakitic i dobrze w jednym zdaniu hahhahah dobre ;P
0
bo co bo uważam gomesa za za słabego na granie u nas? Nie powiedziałem że popieram ale rozumiem że kogoś mogło to dobijać jak wpuszcza się zawodnika który gra jak gruby czesiek na podwórku... że nawet koledzy mu piłki nie chcą podać to chyba coś jest nie halo. Już wtedy mówiłem że gwizdanie jest bezsensowne i paskudne, ale przynajmniej w jakimś stopniu uzasadnione. A teraz gwiżdżą na normalnego zawodnika który gra lepiej niż 70 czy 80% zawodników tylko dla tego że był drogi ? i nie wyciąga tak jak neymar ? Neymar kosztował 220 mln ( tylko dla tego że zarząd był na tyle głupi że ustalił tak małą klauzulę) a tak naprawdę Neymar kosztował około 300+ mln w tamtej formie ... przekładając to na aktualne ceny.
5
Ktoś napisał że mu szkoda Coutinho
A mi nie ... niech się ostatecznie przekona jak paskudni są ci
" kibice" Barcy których tak naprawdę jest większość. I niech spokojnie wraca do Anglii i się nie zastanawia. Powiem szczerze że mam dość tych socios wielkich pseudo znawców którzy przyłażą na stadion żeby pogwizdać bo są z czegoś niezadowoleni... jeszcze jak gwizdali na Gomesa to trudno on był ewidentnie za słaby i był niezłym memem ale gwizdać na Cou który jest najbardziej techniczny zaraz po Messim na boisku... tym bardziej że cała zgraja wielkich gwiazd wcale nie gra lepiej od niego a powiedział bym że nawet gorzej... bo co bo dużo kosztował ? Lepiej nakupować sobie zmienników* za 20/30 mln do ogrzewania krzesełek na trybunach ? Niech sobie gwiżdżą wielcy panowie, kibice najlepszego klubu na świecie który rok w rok się błaźni na europejskiej arenie. Wstyd i hańba. Niech sobie obejrzą mecze angielskiej ligi może zobaczą co to znaczy kochać swój klub.
Tfu!
2
Wcale się nie dziwię że taką pomoc przewidują... innej nie widzieli od lat :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Sprzeczne informacje jakieś idą. To szatnią żądzą zawodnicy.... To trener nie liczy się ze zdaniem piłkarzy i ustawia ich tak jak chce.
Kto wie może zaraz się okaże że szatnią Barcelony rządzi Ferdek Kiepski Oo
12
Troszkę zmienił bym tą odpowiedź
" Błędy są częścią życia. Sprawiają, że czujesz się bardzo źle.Trzeba wierzyć w pracę, kolegów i zespół. Zawsze pracujemy, być coraz lepsi.Najważniejsze jest to, żeby kasa się zgadzała :P"
0
xD
0
Jest to ciągle ten sam rosyjski kanał informacyjny fc barcelony . Co jakiś czas wpadam tu żeby sprawdzić z ludźmi którzy obserwują media na ile prawdziwe są ich informację. I tak jak mówię jest to niepotwierdzone w żaden sposób źródło ale kilka ciekawych info to od nich usłyszałem jako pierwszych. Większość co podają to stare informację ale czasem np jak z pożyczką 140 mln na transfery usłyszałem od nich 2 tyg przed tym jak ktokolwiek o tym wiedział.
0
Informacja z niepotwierdzonego źródła donosi że Messi poprosił swoich przedstawicieli o kontakt z przedstawicielami Man. City w sprawie transferu. Mieli oni ustalać szczegóły zważywszy na to że zgoda Messiego na transfer już jest.
Proszę osoby które obserwują te wszystkie twittery ludzi którzy podają takie info czy ktoś coś o tym pisał.
To źródło o którym mówię już wcześniej podawało info o którym nikt nic nie słyszał ale potem się potwierdzało ale też podawało kilka baboli więc nie wiem co o tym sądzić
0
Właśnie wymieniłeś 3 Najlepszych trenerów na świecie Guardiola Klopp Pochetinno. Właśnie dla tego grają oni w Anglii, to że żyją z zespołem ich ekspresywność i zaangażowanie w mecz to tylko przyjemny bonus do tego że są nieprawdopodobnymi strategami i mistrzami w tym co robią. To jak Klopp potrafi wykorzystać nawet średniaków jest imponujące.
0
Nie wiem do czego miał by prowadzić twój tekst kolego :) obrysowujesz generalizując jakąś sytuację i tak to zostawiasz :P Do większości podpunktów nawet ciężko się odnieść bo brzmią podobnie do " emm no piłka jest okrągła i jak wpada do bramki to jest gol".
Myślałem że będzie możliwość wymiany myśli na jakieś konkretne tematy ale ciężko będzie gdyż też uważam że jak piłka wpada do bramki to jest gol :P
No nic spróbujemy ^^
1. Tak masz rację powiem szczerze że oglądając 1szy mecz miałem chyba największe emocje od czasu 6:1 z PSG. Ale niestety nie dzięki Barcelonie. Barca zagrała to co gra cały sezon z troszkę większym zaangażowaniem kilku zawodników ... podkreślam zaangażowaniem nie jakością gry ... uważam że jakość gry Barcelony w tamtym meczu była na całkiem zwyczajnym poziomie który możemy zobaczyć w tych lepszych grach ligowych. Poza golem Messiego oczywiście to była magia. Natomiast oglądając grę Liverpoolu i to jak ich front 3 rwało naszą obronę jak nasz środek pola był kompletnie bezsilny, jak Busi zanim zdążył powiedzieć "quidditch" już tracił piłkę widziałem że im zależy.
Przed 2gim meczem mówiłem znajomym że chyba ktoś z nieba czuwa nad Barcą bo wygrywając 3:0 ( niezasłużenie) spotkają się z baaaaardzo osłabionym Liverpoolem - nie mogą tego przegrać. Po pierwszych kilku minutach ... jeszcze do bramki, miałem flashback nie tylko z Romy ale ze wszystkich gier w których nas "rozgryźli taktycznie" a takie gry zdarzają się często. Ale to nic pomyślałem przecież za długo do pierwszego meczu obstawiałem wynik 3:1 w pierwszym i 1:2 w drugim bo wiedziałem że Klop nas rozgryzie i że będzie blisko tym bardziej że po 1szym meczu było 3:0 i wystarczał nam jeden gol ... no cóż gola nie udało się zdobyć ale emocje te pozytywne i te negatywne były super. Zabrakło nam nie wiele ale nie dla tego że byliśmy lepszym zespołem a dla tego że mieliśmy sporo szczęścia, z osłabieniem Liverpoolu i w pierwszym meczu.
2.
Rakitić według ciebie po tym "wycieńczającym" mundialu teraz będzie całe życie zmęczony ? Chłopie to są zawodowcy jakie zmęczenie po prawie roku od mundialu. Ja rozumiem jak gramy 3 mecze w tygodniu to na ten 3ci mecz mogą wyjść zmęczeni ale krwa ileż można odpoczywać. Gra wszystko fakt ale bez przesady gdyby był zmęczony to by sobie odpoczął głupi chyba nie jest ... tak samo sztab to nie są idioci mają pojęcie kto ile może wytrzymać. Arthur jakoś może zejść nawet jak gra dobry mecz ... bo nie wyrabia grać całego. Jeżeli chodzi o motywację wydaje mi się że w takich meczach jak ten nie chodzi o motywację ... Jak mogłeś zauważyć Liverpool całkowicie zamknął Barcę wydawało się że grali od początku z przewagą przynajmniej 2 zawodników. Wyglądało to tak jakby Barca zderzyła się ze ścianą i kompletnie nie wiedziała co ma zrobić. Środek pola nie był w stanie oddać podania do przodu bo wszystko było zamknięte. Jeżeli chciał byś żeby oni walczyli rzucali się w nogi i gryźli murawę to powtórzę to co pisałem jeszcze w zeszłym sezonie. Barca tak nie gra, nie mamy oprócz Vidala żadnego zawodnika który będzie tak grał. I tu nie chodzi o chęć i walkę chodzi o wyszkolenie. Żaden z naszych zawodników nie jest atletycznym walczakiem to są techniczni ludzie którzy grają piłką i są w tym najlepsi dla tego przyszli do nas i dla tego Barca zawsze była jednym z jak nie najlepszym technicznie zespołem na świecie. Nie można wymagać od Rakiety Cou Arthura Busiego żeby biegali z czerwonymi mordami po boisku i gryźli przeciwnika po piętach ... po 15 min takiego biegania wszyscy wyżej wymienieni upadną na boisku i zabierze ich karetka.
Najgorsze nie jest to że oni tacy są ... najgorsze jest to że Valdek wymaga od nich właśnie takiej gry ... ale o Valdku i naszej grze dalej...
Zgadzam się z tobą co do reszty napisanej w tym akapicie, chciał bym jednak zobaczyć Cou grającego pod wodzą innego trenera zanim się go sprzeda ale wątpię że go nie sprzedadzą bo trzeba kasę na Griezmanna
3.
Zgadzam się ... nie tyle przeżarci sukcesami co niekompetentni trzeba być szczerym grając BusiVidal Rakieta Messi Suarez Cou ja widzę tylko 1.5 osoby które mogą stworzyć coś konkretnego reszta jest bardzo sytuacyjna a Vidal w grze ofensywnej jest okropny ... dla tego granie Vidala nie na ŚDP to jest podstawowy błąd.
4.
Już drugi sezon sprzeczamy się o to czy warto olewać styl żeby wygrywać trofea. Ja osobiście oglądam piłkę dla widowiska uwielbiałem starą Barcę za styl za sztukę gry piłką. W tym sezonie byłem w stanie zamknąć oczy na paskudny styl gry chciałem żeby najlepszy piłkarz planety w końcu otrzymał to co jemu i Barcelonie należy. Ale niestety nie udało się :( Liga mnie mało interesuje zwłaszcza w jej aktualnym stanie co by kto nie mówił ale kiedy gramy z Celtą czy innym Leganesem i nie przegrywamy 0:3 tylko dla tego że zawodnicy przeciwników nie są w stanie trafić na pustą bramkę to jednak o czymś świadczy. Nie mówię już o głównych rywalach do wygrania ligi obydwie drużyny z Madrytu były okropne.
5.
Fakt chyba pierwszy rok w którym mogę stwierdzić że liga Angielska zostawiła nas daleko w tyle. Ciekawe czy będą 2 Angielskie finały w tym roku :).
6.
Jesteśmy kibicami najlepszego klubu na świecie ( podobno xD) to nie my mamy uczyć się pokory, to nas mają się bać, to my mamy się śmiać przeciwnikom w twarz oglądając jak nasz zespół rozwala kolejne zespoły. A kiedy to my przegrywamy rywale mają prawo robić to samo ... bo oni też kibicują najlepszym :) taka kolej rzeczy na tym polega kibicowanie. Pokora pokorą a kibicowanie kibicowaniem.
Pozdrawiam :)
0
Mamy tak dobre stosunki z PSG że wątpię by chcieli sprzedać nam bród spod paznokci :P
1
Wszystkich sprzedać, wszystkich kupić! zgadzam się ............ nie
Już spokojnie :P Na pewno ktoś zostanie sprzedany wydamy sporo na holendrów i może kogoś za Suareza więc potrzebna będzie kasa. Ale nie sprzedamy wszystkich bo nas po prostu nie będzie stać na kupienie godnych następców bo większość z tych do sprzedania już wiele warta nie jest :)
3
Nie za czasów tego zarządu... może kiedyś jeżeli Neymar jeszcze będzie jakimś wartościowym piłkarzem. Prawda taka że Neymar urodził się by grać w Barcelonie i nic tego nie zmieni ... może i jest głupi i jest Brazylijczykiem ale jest idealny dla Barcelony raczej w obecnej chwili nie widzę żadnego zawodnika który dał by nam tyle co Neymar na skrzydnie ... no może Hazzard ale on już jest biały :P
37
Jakie to jest paskudne, fałszywe, bezczelne. Człowiek się starał wchodził w dryblingi uderzał widać że brakuje mu pewności ale też ludzi do rozegrania najbliższą osobę z którą może rozegrać jest Suarez a każde podanie do Suareza to natychmiastowa strata piłki z następującymi po tym niekończącymi się pretensjami od tego samego Suareza.
Już nie pierwszy raz widzę jak obwinia się człowieka o słabą grę kiedy on gra przynajmniej średnio. A milczy się o Suarezie Rakiecie ukochanym Arthurku Busim czy Sergi.
Ta grupa powinna dawno wylecieć na zbity pysk ale nie ... trzymamy ich za zasługi ( Arthur się rozwija jest spoko ale to zmiennik bardzo dobry ale zmiennik jest idealny do uspokojenia gry ale nie do kreowania ...). Ta cała miłość do Roberto mnie zabija ... mamy całkiem dobrego bocznego obrońcę który nie może ani pewnie się poczuć ani zgrywać się na stałe z pique i resztą bo gra w zasraną kratę ... bo jak tylko coś to wychodzi niedoobrońca - niedopomocnik-niedonapastnik Roberto gra za niego ... co to za kataklizm kurw* się dzieje z zespole z top 3 żeby w 60 min ofensywną zmianą było zabranie Cou i wprowadzenie Semedo żeby komiczny Roberto wszedł z obrony do pomocy ... co to do cholery jest ....
O Suarezie już mam dość gadać ... to samo co z Rakietą puste miejsce na boisku mecz w mecz to samo skacze do wszystkich ( swoich i nie swoich) przewraca się gorzej od Neymara przejść nikogo już dawno nie może ... be jego jedyna sztuczka techniczna to zastawienie się grubym ciałem albo wypuszczenie piłki i pojedynek biegowy .... halo jaki krwa pojedynek biegowy jak waży się tyle co Ronaldo pod koniec kariery. Za każdym razem jak to widzę to wybucham śmiechem ... o przyjęciach strzałach i jakimkolwiek kreowaniu nie wspominam bo nie istnieją.
Ale to nadal podstawowy napastnik bo kiedyś był dobry ... Czasem strzeli sporo osób tu lubi wbić i zamykać wszystkich którzy go krytykują bo o wielki Suarez strzelił raz na ruski rok ....
Jestem ciekaw jak słabo na treningu gra cała reszta jeżeli Suarez jest naszym nr1.
Dembele wyleciał z kontuzją i jesteśmy w dupie bo mamy tylko Messiego Cou się nie nadaje na skrzydłowego a Suarez jest bezużyteczny. Pomoc wystawiamy defensywną która w defensywnie nie gra nic .... fajnie Valverde oby tak dalej. Całę szczęście że Arturo nie szanuje swojego zdrowia i walczy za 5ciu bo na jego miejscu już dawno plunął bym w twarz temu trenerkowi który po całym sezonie nie doszedł do tego że Arturo ma być naszym podstawowym ŚDP jeżeli już mamy grać defensywnie ... bo w grze defensywnej Busi to -1.
O obronie już nic nie będę mówił było mówione nie raz każdy to wie ... pique nawet w życiowej formie nie jest tym z przed lat ... czekamy na de Lighta i najlepiej dać mu odrazu 3go czy tam 4go kapitana niech rządzi tymi dzieciakami w obronie bo oni są jak dzieci we mgle.
Piszę to nie dla tego że przegraliśmy ... piszę to bo za każdym razem jak pisałęm o tym wcześniej wyłazili i pisali że jestem głupi a Suarez Rakieta i inni dają nam bardzo dużo i są wyniki ... bo nie wypoczęci, bo liga, bo to , bo tamto. Teraz niema już wymówek byli wypoczęci byli skupieni tylko na jednym ... niby byli zmotywowani. I znowu się zesrali ... nawet nie, nie zesrali się bo ich tam po prostu nie było.
To jest wstyd żeby mając najlepszego piłkarza wszech czasów grać to co my gramy to jest wstyd ... Ciekawe co się stanie jak odejdzie Messi i nagle we wszystkich formacjach trzeba będzie mieć zawodników a nie zapchaj dziury jak Roberto .... ile kasy trzeba będzie wydać żeby doprowadzić do czegoś sensownego to co Bartek i jemu podobni niszczą ....
4
Powiem krótko bo się śpieszę.
Jak się wychodzi 4/3/3 z Vidalem Busim i Rakietą gdzie grając tak męczymy się z najsłabszymi w lidze ... to niema co się dziwić.
Przez cały mecz widziałem Rakietę 2 razy w trakcie hymnu i jak schodził z boiska .... ale pierwszego Valdek zdejmuje dzięki któremu nie przegrywaliśmy 3:0 w pierwszej połowie. Pozdrawiam serdecznie polecam cieszyć się dalej jak raz na ruski rok Rakieta czy Suarez strzelą coś ooo to wtedy wyłazicie i najeżdżacie na ludzi pytając czy zatkało ... i jak to wiele dają ci zawodnicy :)
Wszystko szło do tego jeszcze jak Arthur był w formie a Dembele grał na skrzydle to wyglądało to całkiem znośnie a od czasu przejęcia jego miejsca przez defensywnego pomocnika Arturo gramy tak samo ... wielką padakę w środku i modlenie się o cud od Messiego.
Zasłużenie przegrali .... powinni byli przegrać jeszcze w pierwszym meczu ... może gdyby przegrali albo chociaż zremisowali to wyciągnięte by były wnioski a nie tylko gadanie głupot że się coś zmienia żeby wybiec jak zawsze i robić to co zawsze :)
No to w końcu wyniki przestały bronić Valdka wygrał, powiedzmy to sobie szczerze słabą ligę może wygra puchar ale głównym zadaniem była LM i tu to co zawsze :) całe szczęście że trafiliśmy na MU które jest w kryzysie i przegrywa z ogórami to przynajmniej graliśmy 1/2 LM kaska z bilecików wpadła :)
Pozdrawiam ciekawe czy Suarez albo Rakieta odejdą jak zmieni się trener o ile się zmieni :P
0
Tak jak mówiłem dosłownie 3h wcześniej nie mamy prawa wyjść w tym meczu 4/3/3 bo nasza pomoc w aktualnym stanie zwłaszcza z Vidalem nie jest w stanie konkurować z najlepszymi trzeba grac 4/4/2 i liczyć że Messi coś zrobi ... i czekać na Frenkiego w następnym sezonie.
Ja osobiście dalej twierdzę że będzie 1:2 i przejdziemy :)
przynajmniej będzie ciekaaaawy meczyk :)
0
Obstawiałem 3:1 w domu (głupi Salah) i 1:2 na Anfield ale z braku Salaha i Firmino myślę że uda nam się urwać remis może nawet bezbramkowy.
Oczywiście w ustawieniu 4/4/2 :)
W pierwszym meczu nas niszczyli jak graliśmy w 4/3/3 nie możemy popełnić tego samego błędu. Ewidentnie w obecnej formie nasza pomoc nie wyciąga grę we 3ke nie są w stanie utrzymać piłki i wypracować przewagi. Więc do końca sezonu wydaje mi się że lepiej by było wzmocnić pomoc i liczyć na cuda Messiego :) A potem już Frenkie i jedziemy z zabawą :)
2
"po drugie on nawet nie mówi, że to Barça ma grać te 3 mecze"
2021 rok Pjongjang Stadion 1 Maja. 150 tys. widzów.
CD Leganés vs Girona FC to w tym meczu decydowały się losy ligi hiszpańskiej to w tym meczu Leganes pokonując 1:0 Girone po fantastycznym meczu zapewniła sobie pozostanie w La Lidze na następny sezon ... Girona niestety ostatecznie straciła szansę i następny sezon zacznie w Segundzie.
Dla mnie rewelacja!!
0
Musisz sprecyzować... kogo byś chciał banować tych co krzyczą że Dembele dobry czy tych co krzyczą żeby sprzedać :)? Równorzędne głupoty :)
heheszki xD
0
Spoko, niedługo będzie jak z Vermalenem zapomnimy że ktoś taki jest u nas. Ani mi ciepło ani zimno pół sezonu gramy bez niego i damy rade go zakończyć bez niego. Zakupy na następny sezon są raczej na inne pozycje więc na 90% zostanie i On i Cou a potem się zobaczy jak będzie 3 sezon cały w szpitalu to pewnie podziękujemy koledze .... spoko chłopak ale widocznie problemy z mięśniami złamią mu karierę tfu tfu tfu odpukać :)
4
Jak są osoby które mają troszkę pojęcia o czymkolwiek piszą swoje zdanie to wyskakują zafcy z La Rambli którzy cie zaszczują albo pocisną jakimś tekstem typu sam jesteś słaby i dostaną tysiące lajków. Po czym jak już się okaże że ten ktoś miał rację to wyskakują te same mądre osoby i piszą że kto mógł przewidzieć że tak się stanie? i znowu cie cisną od najgorszych i znowu dostają lajki :P tak działa to forum :)
Witamy :) nic nikomu tu nie udowodnisz i do niczego nie przekonasz.
Prawda jest taka że Na dany moment niema piłkarza który mógł by zastąpić Neymara gdziekolwiek to jest jeden z top 5 albo i top 3 piłkarzy na świecie. Zakupy Cou i Demba wyglądały całkiem spoko ale ten pierwszy praktycznie od początku ( po kontuzji) nie przekonywał mnie ... nie typ piłkarza na Barcę, a ten drugi na początku grał idealnie a potem został wygryziony przez Dembele i coś u niego chyba w głowie przestawiło .... i ciężko mu jest się teraz odnaleźć .... albo po prostu to jest strasznie długi dołek :(.
Co nie zmienia faktu że kasy za Dembele nie odzyskamy ... jeżeli ktoś wgle będzie chciał go kupić to za bardzo małe pieniądze. Podejrzewam że podzieli los Sampera jeżeli w następnym sezonie znowu wypadnie na tak długi okres.
1
Jak widać twoja wiedza na temat piłki bazuje na nagłówkach czasopism, nie ośmieszaj się :)
0
Dembele powinien strzelić ... podania od Messiego za plecy wychodzą będzie miał kilka dobrych szans pod prawą GL
0
Dobrze zrobił ... chce zdobyć środek pola bo na razie nie istnieje ...
0
Alba ? Busquets ? Messi biegający za sędzią co 2 min ?
0
zamilcz jak nie masz nic do powiedzenia :)
0
Najgorsze w tym wszystkim jest to że sami zawodnicy widzą że są o niebo gorsi od graczy Liverpoolu ... tyle paniki, kłótni z sędzią i skakania z łapskami na przeciwnika nie widziałem dawno ... widać frustrację ... widzą że nie dają radę i się denerwują ... nie wiedzą co się dzieje ... masakra :(