1

To nieźle krfa.... weź podaj nr. lotto albo daj ponosić.

0

Lol ja myślałem że w żółtym to właśnie Suarez :(

0

Babel ... oh i mean Babol xD

0

No, nie wiele zostało to jest ten moment który najprawdopodobniej zdecyduje czy zdobędziemy w tym sezonie tryplet. 2 Mecze 0 wymówek większość wypoczęta, żadnych innych zmartwień bo liga wygrana, przeciwnik to ekipa z top 3 na świecie w bardzo dobrej formie. Teraz okaże się jak bardzo chcemy wygrać LM. I czy możemy to zrobić pokonując tak mocnego rywala ( najmocniejszego z możliwych)
Jakie są wasze przewidywania/ oczekiwania/ skład który miałby rozwalić Liverpool?
Czy Messi da radę ugrać nam to, czy obrona jakimś dziwnym trafem zacznie kontrolować grę a nie liczyć na pudła rywali ? Czy Arthur jest w stanie kontrolować grę i kreować cokolwiek z takim przeciwnikiem? Czy to będzie mecz w którym Suarez zacznie grać jak na ŚN przystało :) ?

Ja osobiście obstawiał bym 3:1 w pierwszym meczu i 1:2 w rewanżu.
z tym że Liverpool musiał by strzelić pierwszy najlepiej na początku.
To będzie tak naprawdę pierwszy przeciwnik z tak potężną linią ataku .... nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak takich potworów ma powstrzymać nasza obrona :( Jedyną opcją chyba jest całkowita i totalna kontrola piłki ... do poziomu 70/80%.

Wieżę i nie mogę się doczekać widowiska.

0

Ma racje to nie świątynia to twierdza ! :)

4

Nie wiem czy ktoś wrzucał. Jak tak to sorki, ale muszę bo fajne :)

https://www.instagram.com/p/BwxjqyyAWV9/

0

Ciekawe jak to jest naraz być bogatym i biednym :P

0

Spokojnie :P nie zwykłem się obrażać na komentarze anonimowych ludzi z internetów :)
Nie mniej jednak liczyłem na jakieś rozwinięcie twojej myśli. Wiem że na tej stronie wystarczy rzucić hasło "głupoty", "brednie" i większość się z tobą zgodzi nie czytając nawet post poprzednika.
Ale bardzo mnie ciekawi jakie argumenty przetoczysz żeby zaprzeczyć oczywistemu faktu że 90% przydatności Suareza to jego gra bez piłki, i dobre przepuszczanie jej w odpowiednim momencie.
Faktycznie czasem mu siądzie ale w większości każda próba strzału lub akcji kończy się marnie dla Suareza :) Takie fakty :( ale może i masz rację w końcu jest nasz ^^ miejmy nadzieję że jednak troszkę bardziej się postara w meczu z Liverpoolem bo rok bez bramki w LM to troszkę długo :P

0

w sensie ? nie uważasz że najlepsze akcje Suareza od jakiegoś czasu są wtedy kiedy przepuszcza piłkę ? Nie oglądasz zatem meczy :)

1

Suarez najlepszy napastnik na świecie ..... jak nie dotyka piłki

0

Mam nadzieję że tu nie banują za linki do streamow :P
https://livesport.ws/80147-barcelona-levante.html

4

To może streszczę ci resztę ... szkoda żeby tak dobry wywiad cię ominął.
Dalej Malcom odgraża się że odejdzie do Romy, stwierdza że uważa Messiego za najlepszego tylko dla tego że aktualnie z nim gra, mówi że w Hiszpanii grają słabi fizycznie piłkarze, no chyba że są z Brazylii albo Afryki. Dalej Malcom drwi z Hueski, wystawia Neymara głupkiem nie znającym się na piłce który miał powiedzieć mu że zna jego poziom i że Malcom na pewno poradzi sobie w Barcelonie. No i na koniec wyzywa Albę od brzydkich clownów.

Całkiem ciekawy wywiad....... Sprzedać !
xD

0

Nie jestem fanem Griezmana ale wszystko wskazuje na to że latem przeniesie się do Barcelony :(

5

Fajnie się czyta jak zachwycacie się i nie możecie się doczekać gry za każdym razem jak jest wystawiany taki skład a w trakcie meczu i zaraz po nim płaczecie że Valdek znowu zwalił nie zmienia się od razu całego składu ... nie umie rotować ... boże co za nuda itp :)

Potraficie rozśmieszyć człowieka :)

A tak na serio zapowiada się nudny mecz 2 bardzo przeciętnych składów... na papierze mamy sporo ciekawych nazwisk i talentów ale zazwyczaj jak już wychodzą wszyscy na raz meczą się piekielnie :)
Trzymam kciuki za Dembelito by wracał do formy jak najszybciej się da ... potrzebujemy go na lewej stronie... jestem ciekaw gry Malcoma Puiga i Alenii czy jak tam się go pisze, reszta mało mnie interesuje :)
Oby po 3 punkty

0

Dobrze że MU grało poziom Levante w ataku bo mogło być nieciekawie

0

O jest i pierwsza vidal szybko dzisiaj zejdzie coś czuje

0

Vidal gra 3 min i powinien juz dostać 2 zolte kartki gdyby trafil 2 kosy

2

A to on też tak sobie chodzi jak zwykli ludzie ? hmmm

0

Mehhh nie powiedział bym ... kilka osób walczy kilka spaceruje ... ale prawda taka że Atle też nie forsuje nic, parę minut w których założyli jakiś tam presing i traciliśmy piłkę pod swoją bramką z czego 4 okazje ... gdyby Atle nie przekombinowało w podaniach mogło być różnie. Po zejściu Costy widać że się poddali grają byle grać.

Wątpię żeby MU wyszło z takim nastawieniem jak gra teraz Atletico.

Nie chodzi mi o obronę ... bo każdy wie że mamy słabą... chodzi mi o pomoc ( mamy jakąś?) i te błędy w podaniach. Nieporadny Suarez i starający się pokazać Cou + Arthur który do tej pory nie sprawdził w słowniku znaczenia słowa "kreowanie". Rakieta też standard ... 60% podań to padaka :)

0

Forma nie na LM niestety ... będzie ciężko nawet z MU jeżeli nie wróci Dembele i to od razu w dobrej formie. :(

2

Myślisz że można skomentować to co napisałeś w jakiś inny sposób niż zrobił to @Cartey ?.

hehe zabawny z ciebie człowiek :) to nawet pod szerzenie teorii spiskowych podciągnąć nie można... taką głupotę napisałeś :P

Ronaldo uciekł do ligi emerytów a tu niektórym widzę dalej dupcia boli :P

0

Jak się czyta newsy sportowe na stronie gdzie 3/4 artykułu to reklamy to tak jest :P

0

Co to za bas dla kibiców Betisu ja się pytam ? po co im ten bas ?

0

Ty to jesteś!!

0

Potwierdzam :) Ogladam od lat na RU streamach w jakosci 1080p

0



Polecam, jak ktoś nie wie co to ranking ELO może zobaczyć jest link pod filmikiem.

Dla tych którzy nie chcą oglądać w skrócie. O ile do Realu żaden klub nie ma podejścia z ich prawie 6tyś dni na pierwszym miejscu o tyle Barcelona zbliżyła się a nawet wyprzedziła w rankingu Milan obydwie drużyny mają po około 2tyś 300 dni na pierwszym miejscu.

I tu są 2 ciekawe aspekty ... bo z jednej strony Ramos nie powie że 2 najlepsze zespoły to Real i Barca bo raczej jako Maridista nie lubi Barcy. A ten drugi aspekt to to że trzeba przyznać że w czasach młodości Ramosa aka początek 90tych widać dominacje Milanu i włoskiej piłki co mogło skazać się na jego opinii :)

Reasumując raczej bym nie traktował tego jako totalne brednie bo wcale dużo się nie pomylił. Historycznie Barca jest bardzo blisko Milanu. W ostatnich latach Barca ewidentnie jest na topie ewentualnie na 2 miejscu ale fakt pozostaje faktem.

0

To jest pan ? Czy pani czy troll jakiś ... im lost

0

/Neymar/Mbappe/ Albo klauzula

0

Jak tak będziemy czekać aż Suarez odzyska formę to może lepiej kupmy Maradone może też odzyska formę ^^.

Stary już jest forma tu niema nic wspólnego.
Już mówiłem nie raz ... przestańcie się jarać jego bramkami raz na ruski rok to już nudne jest ... Gra w zespole który stwarza dużo dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Akurat może nie z Realem ale w innych meczach Suarez ma sporo szans do strzelenia 80-90% marnuje w koncertowy sposób. Śmiem twierdzić że znajdą się napastnicy którzy będą w stanie wykorzystać troszkę więcej niż wykorzystuje Suarez.
Pozdrawiam.

3

Boże jak fajnie dochodzi do okazji do dośrodkowań Semedo .... gdyby w polu karnym był napastnik ile było by możliwości czekamy na Jovića !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?