zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xaarix Szopkę to robią gazety i kibice ... każdy dobrze wie że wszyscy czekają do końca miesiąca na nowy okres rozliczeniowy i wtedy zaczną się transfery. Wybierze nas ... fajnie, nie wybierze ? Trudno był dobry ale widocznie nasza jakość sportowa nie jest wystarczająca do przekonania młodych dobrych zawodników do zrezygnowania z kasy. Wcale się im nie dziwię że się zastanawiają zresztą, nic specjalnego nie pokazujemy jedynie możliwość gry z Messim jest jakąkolwiek kartą przetargową.
0
@Peciak "Jeżeli piłkarz mając na stole ofertę z Barcelony jeszcze się nad czymś zastanawia, to nie powinien tutaj trafic."
Bardzo dobrze powiedziane :) byłem pewien że nie znajdzie się osoba która słowo w słowo powtórzy to co uważam za przejaw największej głupoty. Dosłownie zacytowałeś mnie jak podawałem w jaki sposób myślą wybitne jednostki na tym forum.
Życzę powodzenia z takim myśleniem w kupnie kogokolwiek :)
0
@ściah
"Jeśli ktoś przy ściąganiu Coutinho myślał o nim jako o następcy Iniesty, to powinien być zwolniony ze stanowiska."
Hmm bardzo interesujące stwierdzenie. Zacznijmy od tego że decyzja o transferze nie była przyjęta przez jedną osobę .... zwłaszcza tak ważny i drogi transfer :) co oznaczało by że połowa jak nie całość obecnego zarządu powinna polecieć jeżeli sprowadzali go za Inieste hmmm.
Załóżmy że tak nie było. To wychodzi że są 3 możliwości albo zarząd kupował Cou pod system 4/4/2 co jest bardzo dziwne bo sami potem wywierali presję na Valverde żeby przeszedł na 4/3/3. Albo zarząd liczył na to że Cou będzie grał na lewym skrzydle a Dembele będzie grzał ławę do czasu emerytury Messiego i potem będzie grał na prawej :). Albo zarząd celowo sabotuje klub kupując zawodników nie mających kompletnie nic wspólnego z pomysłem na grę aktualnego trenera i możliwością umiejscowienia ich w składzie, w wyniku czego wydaliśmy 300 mln na obsadzenie tej samej pozycji 2ma zawodnikami. Bardzo podejrzane to.
Ja rozumiem można kupić Malcoma za 30 mln bez wiedzy i opinii Valverde, to są ewidentnie grosze ... tyle pewnie wydają na chusteczki ale piłkarz za ponad 100 mln kupiony bez ładu i składu z podejściem że skoro jest dobry technicznie to wszędzie sobie poradzi ? xD co to przedszkole ?
Pozdrawiam :)
1
@masq a co kibicujesz PSG ? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Solimalhio Żarty żartami ale aktualne miejsce jest chyba całkiem spoko z punktu widzenia kibica ... zamykamy grupę potęg piłkarskich z których każda według mnie jest lepsza piłkarsko od naszej reprezentacji. Czy powinniśmy być niżej ... nie wiem nie będę oceniał bo nie znam siły każdej repr z rankingu na pewno znalazło by się kilka które spokojnie by z nami wygrały ale myślę że 19 jest całkiem spoko :)
0
@Stoiczkow Jestem po prostu baaardzo obiektywną osobą czasem aż za bardzo. Rzadko w ocenie czegoś kieruje się emocjami. Tak i w tym przypadku pomimo tego że kibicuję reprezentacji uważam że miejsce 5 w rankingu czy tam nawet 8 było kompletnie niezasłużone. Pomijając już to jak to miejsce zdobyli .... to nawet bez wiedzy o lekkim przekręcie :) poziom polskiej piłki jest daleko od światowego topu :)
2
@badej60 Czytając to forum odniosłem całkowicie odmienne wrażenie. 90% osób na tej stronie uważa że to wielki honor i zaszczyt grać ( a czasem nawet nie grać) dla nas że w sytuacji kiedy jakiś zawodnik wybiera inny klub to wniosek jest prosty... jest głupi, pazerny, brak mu pokory, leci na kasę, nie ma wartości, i w końcu przecież i tak był słaby! oby mu tam szło jak najgorzej słabiak jeden. A mógł siedzieć na ławie tak wspaniałego klubu jak Barcelona ... bałwan !
Staram się przy każdej możliwej okazji tłumaczyć ludziom ... prosić żeby się obudzili z wieloletniego snu i zdali sobie sprawę z aktualnej wartości sportowej klubu. Ale wszystko na marne :( codziennie widzę te gniewne komentarze dumnych kibiców najlepszego klubu na świecie... jak to głupi i pazerny musi być ten czy inny skoro ma czelność zastanawiać się nad tym czy przyjść do nas czy nie ....
Jak bym miał napisać co myślę o większości tak piszących to pewnie bym poleciał na tydzień na wakacje więc się powstrzymuję :)
1
@Solimalhio co to za ranking w którym Polska była w top 10 jeszcze niedawno ... śmiechu warte.
1
@SeeleyBooth Zaraz by przylecieli i krzyczeli że szopka, że cyrk, że wybrał kasę a nie najlepszy klub na świecie :)
ale coś mi podpowiada że jednak Barcelona
0
@BigShaq Kurde słabo jakoś gdzie są ci wszyscy z wywodami dlaczego Neymar to wielki zdrajca narodu :( .
Tia ... inwazja Francuzka jakaś :(
0
Mam tylko jedno pytanie... jaki kur** Griezmann ? :)
0
@Danny Gaucho Jest do czego dążyć !!
0
@michal26 Śmiesznie to wszyło.
Spada liczba urodzeń !!!
Luty 28 tyś.
Marzec 29 tyś.
Śmieszek hahahha
5
@Buba13 A teraz wejdź na jej profil o zobacz zdjecia gdzie zostało użyte troszkę mniej photoshopa ...
Jest ładna jak cała reszta milionów ładnych dziewczyn nic nadzwyczajnego wychodząc przed UW co piąta ładniejsza
Ale fakt brzydka nie jest.
0
@KacperVEB Wydaje się że jest tylko jeden klub który jest w stanie wyrwać Mbappe z rąk francuzów :( i atak Hazzard Jović Mbappe brzmi całkiem smacznie :(
My powinniśmy skupić się na kupnie Stuaniego z tego co słyszałem na tej stronie całkiem spoko opcja !
0
@KacperVEB AAA ok :P jak googlowałem ty mi wyskakiwało FOX Asia ... Hmm swoją drogą ciekawe czy Barca to tak z premedytacją robi ? W sensie denerwuje PSG :P mało że mają problemy z Mbappe to jeszcze Barca jakieś tam oferty składa xD Niczego się nie uczą ... zostawcie ich w spokoju już niech sobie tam grają. A to zaraz Nasser się zdenerwuje i będzie nam Mbappe xD
0
@bartekvisca było już omawiane nie raz jak wrócimy do 4/4/2 i będzie grał w pomocy to może. W 4/3/3 się nie sprawdza nie ważne w jakiej formie jest...
0
@KacperVEB A co to jest wgle ? xD
0
@blaugrana_36 Najgorsze jest to że ludzie piszą jacy jesteśmy wspaniali super zespół z realną szansą na puchary tacy piłkarze jak de Ligt czy inny Jović powinni ustawiać się w kolejce przed wejściem do ośrodka z kasą pokrywającą połowę transferu i zrzekając się połowy zarobków żeby tylko grać u nas.
A za chwile stwierdzają że to jest dobry pomysł kupować podstarzałych graczy z Chin czy "całkiem spoko opcje" jak ten Stuani na zmienników a potem jak nie wypali i znowu wszystko przegramy będą krzyczeć że przecież wiadomo było że to są zmiennicy :) mają prawo grać słabo ... A no i nie zapominajmy o kupowaniu graczy jak Cou/Griezmann za nazwisko i "doświadczenie" nie na swoje pozycje ! hahahha śmiech na sali a potem ich wywalą bo się nie sprawdzają :P
1
"Mundo Deportivo: 32-latek nie jest priorytetem Barcelony, ale jest brany pod uwagę ze względu na bardzo dobrą cenę (6-7 milionów euro). Urugwajczyk ma bardzo dobre wyniki strzeleckie (ostatnio 19-21 bramek na sezon). Girona wie już, że nie zatrzyma zawodnika, ponieważ spadła do Segunda División."
Błagam przestańcie .... jestem cały czerwony nie mogę się już więcej śmiać :P
0
@Gaucho Mam nadzieję że na plecach napis Valverde + Rakitic = Love
0
@Cvzx Nieee posłuchaj, bo ty nie wiesz o co chodzi ! Posłuchaj posłuchaj... bo Barca to jest najlepsza zawsze była i zawsze będzie! Pamiętasz czasy Pepa ? Xaviego ? Iniesty ? aaaaa nie pamiętasz ... a ja pamiętam! I dla tego jesteśmy najlepsi ! Tyle wszystkiego co możemy zagwarantować takiemu grajkowi jak de Light to żaden innym mu nie zagwarantuje! Nie słyszałeś Valdek co sezon gwarantuje! I piłkarze mu wieżą ! Zarząd mu wierzy! A kto nie wierzy ten niech spada kibicować białym!
I co zatkało ? Także sprawa prosta albo wybiera najlepszych czyli nas, i ma realną szansę na trofea, bo my przecież najlepsi. Albo niech spada za kasą gdzie indziej ... ja to takich ludzi nie szanuję co wybierają kasę zamiast Barcy :( Ale myślę że to jest całkiem rozsądny chłopak, w sensie nie zbyt skoro jeszcze nie spakował się i nie przyjechał pierwszym pociągiem do Katalonii ale pewnie wystarczająco rozsądny żeby wiedzieć że po roku siedzenia na ławie będzie miał szansę zagrać ... jak któryś z podstawowych obrońców się połamie czy coś ... jak na taki wiek to całkiem spoko... wszyscy by tak chcieli przecież my to Barcelona z realnymi szansami na trofea !!!!
Szkoda że od dawna już bez nich :(
Kurdę chyba polecę z banem za taki troling :( a podobno nie można :(
0
@student97r Hmm kurde ciekawa historia. Pewnie dostają takie listy z prośbami często ... ciekawe na ile listów odpowiadają :)
0
"Sport: Napastnik Manchesteru United idealnie pasuje do planów Ernesto Valverde. Rozpoczęto już pierwsze kontakty, a Barcelona ceni w Rashfordzie przede wszystkim jego wszechstronność oraz perspektywy rozwoju. Anglik może grać na obu skrzydłach, co jest jego dodatkową zaletą."
I tyle w tym temacie. Dajcie Roberto też wszechstronny i ma perspektywę rozwoju ... może też grać na każdym skrzydle ... nawet za bramką ... on może wszystko!
0
@Janiama O widzę że kolega podziela moje zdanie ... bardzo intelihentnie :) Nie daj boże żeby teraz kupowali albo wymieniali za Neymara który 3 miesiące pauzuje gra 1 mecz i znowu out na 3 miesiące ...
39
Dajcie chłopakowi odpocząć ma za sobą trudny sezon.
1
@BarcaInfo Miałem dzisiaj pisać że po kontuzji najprawdopodobniej PSG nagle zacznie forsować wymianę Neymara. Normalnie byłbym całkowicie za, ale patrząc na to co w ostatnim roku dzieje się z Neymarem boje się że kupimy kolejnego Vermalena do leczenia. A jeżeli tak się stanie to będzie oznaczać że oficjalnie zostaliśmy wzięci od tyłu przez PSG 2 razy a to już recydywa. Także ze smutkiem muszę stwierdzić że nie możemy kupować teraz Neymara zbyt duże ryzyko :(
1
Oh popłynął de Ligt :P dobrze dobrze obniżą cenę !!! xD
0
@Kaisuj chodzi mi głównie o to że Perez ma wszędzie jakieś dziwnie dobre relacje i potrafi wynegocjować dobrą cenę i wyłapać dobrą okazję. My natomiast lecimy do PSG po Verattiego ... tracimy Neymara lecimy do BvB płacimy 150 mln za młodzika. Dziwne jakieś te wszystkie transfery. Do tego jeszcze ta jazda z Cou gdzie na początku wydawało mi się to idealnym transferem a jak się teraz dowiaduje on był kupowany nie do pomocy a na skrzydło w dodatku na tę samą pozycję na której miał grać Dembele dziwne zagrania.
A swoją drogą jak Real kupi chociaż w 2 okienka tych wszystkich których wymieniłeś to mam nadzieję że przyjrzą się im bliżej i sprawdzą gdzie oni tą mamonę drukują :) Z takimi ludźmi w ekipie odskoczą nam znowu na lata świetlne i będziemy modlić się o kolejne złote pokolenie z La Masii :P