zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Veb1233 Ciekaw jestem czy stało się to przed czy po negocjacjach z Nasserem.
Śmiesznie by to wyglądało.
Bartek. - Yo ziomek weź ty zatrzymaj tego Neymara mi on nie potrzebny ... dam ci do tego Cou to wspaniały zawodnik.
Nasser. - Weź człowieku ja już mam go dość niech on wraca skąd przylazł a Cou to chętnie przyjmę spoko grajek.
Bartek - Ty nie gadaj że mi go chcesz wepchnąć ... co ja mam z nim zrobić mam już Dembele który jest 10 razy lepszy od niego a do tego spełnia te same funkcje co Neymar ... siedzi w szpitalu spóźnia się na treningi i lata na imprezy z modelkami. Szach- mat.
Nasser. - Człowieku ale zobacz jak Messi go chce ... nie wiem prawda co on w nim widzi w końcu zostawił jego i pączka na lodzie, musieli się męczyć z Cou który się nie nadaje na skrzydło... ale go chce ! Zapunktujesz u Messiego i pewnie u kibiców jak zobaczą kilka zwodów Neymara zanim się znowu złamie! Wspaniałą okazja podnieść woje notowania!!!! Weź go za darmo ... przeleje ci też troszkę kaski na konta twojej żony ... jako prezent na jakąś tam rocznicę którą macie ... wymyśl coś !
Bartek. - No dobra przekonałeś mnie ale za darmo go nie chce ... mam wyrobioną latami opinię świetnego negocjatora ... dorzucę ci Cou bo i tak jest bezużyteczny i wybierz sobie kogoś jeszcze tylko nie z elity klubu bo mnie Messi skarci. Rakiticia nie chcesz ?
Nasser. - Dobra pomyślimy... to ja go wystawiam na transfer że niby jest dostępny że niby wszystko fair ... ale jak coś to już mamy zaklepane podaj tylko nr konta żony !
"Bartomeu zmienił zdanie odnośnie transferu Neymara i nie jest przeciwko temu transferowi. (RadioCat) [fcbw] "
2
@puyol_presidend5 Chciałem dodać że jeżeli chodzi o faktyczny gwałt pedofila czy pedofilki na nieletnim to jestem jednoznacznie za tym żeby karać takie osoby najwyższym wymiarem kary jaki jest przewidziany!
Ale tylko jeżeli był to faktycznie udowodniony gwałt ... bo w 21 wieku dzieją się rzeczy różne ... 14latki idą do łóżka z 20latkami a potem szantażują ich więzieniem ... żyjemy w takich czasach że czasem nie zazdroszczę tym którzy muszą zdecydować czy ofiara gwałtu jest faktycznie ofiarą gwałtu czy może przebiegłą 14/15 letnią ... nie będę się wyrażał ... która chciała sobie zarobić albo spróbować jak to będzie z kolegą.
W Rosji np weszło prawo że trzeba mieć pisemną zgodę osoby obcej na sex ...
Dla tego że w Rosji jest dość popularne to że młode dziewczynki kłamią że są pełnoletnie a potem żądają kasy albo więzienie :)
1
@puyol_presidend5 W skrócie ... nie wiemy jak wyglądał akt oskarżenia ... wiemy że zawierał informację że była ona niepoczytalna i odbywała stosunek z nieletnimi wielokrotnie ... do czego się przyznała. Mamy też wypowiedź niepełnosprawnej umysłowo która potwierdza że odbyła stosunek ? logiczne ? przecież wystąpiła o test ojcostwa ? I na tej podstawie zostaje skazana za domyślam się że najłagodniejszy wymiar kary który był możliwy za odbycie stosunku z nieletnim zważywszy na czynniki łagodzące. Chociażby niepełnosprawność umysłowa ^^ .
Dla jasności odtworzę ci chronologię zdarzeń bo z artykułu trudno to wyłapać żebyś zrozumiał o co mi chodzi.
1. Oskarżona ich "gwałci"
2. Rodzi się jej dziecko.
3. Po 7dmiu latach z braku pieniędzy oskarżona wnosi o sprawdzenie ojcostwa wśród 3ki dzieci? Domyślam się chyba że znowu nie jest to powiedziane a ona dobrze wiedziała kto jest ojcem :) bo do penetracji mogło dochodzić tylko z jednym z nich ^^ nigdzie nie jest napisane że test przechodzili wszyscy ... tylko ze słów Śliwy :P
4. Oczywiście wynik jest pozytywny. Bo domyślam się że niepełnosprawna umysłowo dziewczyna ma lekki problem ze znalezieniem partnera...
5. Oskarżona wnosi o alimenty i sędzia przyznaje dziecku alimenty. Czemu dziecko pozostaje pod opieką niepełnosprawnej umysłowo matki nie wiem nie znam się widocznie pomaga jej matka i jest ok...
5. Śliwa i koledzy postanowili założyć sprawę o to że poczęcie dziecka nie było dobrowolne a i przy okazji byli oni nieletni... oczywisty fakt.
6 Oskarżona przyznaje się do winy aka moim zdaniem do tego że odbyła stosunek... a nie że gwałciła ( przypominam inny artykuł domyślam się że właśnie ten art 200 pozwala na aż tak duże złagodzenie kary jak zawiasy ). Trudno żeby oskarżona nie potwierdziła stosunku z ojcem dziecka u którego ubiega się o alimenty ? Sensowne nieprawdaż kolego ?
Bardzo dużo tu ciekawostek ... które wskazują że sprawa nie jest tak prosta jak się wydaje :)
- Niepełnosprawna umysłowo sąsiadka ... szantażem zmusza 3kę dzieci do odbycia stosunku, naciągane ale ok rozumiem ... ale wielokrotnie ? ponad 100 razy ? czy ty widziałeś że ofiara gwałtu wraca do swojego oprawcy po kolejną dawkę niesamowitego przeżycia ? Nie mówimy tu naturalnie o gwałtach w rodzinie bo to troszkę inna sprawa ... ale tu ? nikt ich nie zmuszał żeby wracali do sąsiadki chciało im się kolejnego papieroska czy jak ? Mehhh zbyt naciągane żebym uwierzył.
- Dwójka chłopców ewidentnie nie cieszy się dobrą opinią ... więzienie, poprawczak, alko, narkotyki, samobójstwo ? a kto to wie czy to było samobójstwo czy nie spłata długów ? O 3cim nic nie wiemy.
- Pod koniec tak zwanego gwałcenia ... biedny pan Śliwa przestał już dostarczać przyjemność tylko oskarżonej a zaczął otrzymywać przyjemność sam do tego stopnia że zapłodnił oskarżoną.
Chyba jednak słowa " Ona zaspokajała swoje potrzeby seksualne na nas trzech" są nie do końca prawdziwe panie Śliwa.
Wniosek.
Artykuł dla Polsatu ciekawy ... połowę rzeczy niedopowiedzieli połowę przekręcili. Ale za to jest wywiad z panem Śliwą który był gwałcony przez niepełnosprawną umysłowo sąsiadkę i teraz jest ojcem jej dziecka ... i teoretycznie to nic w tym złego ... pech chciał że sąd kazał mu płacić alimenty na które go nie stać i wtedy pan Śliwa postanowił działać!
Nie wszystko jest takie jak przedstawiają nam media ... i nie wszystko jest takie jak wygląda na pierwszy rzut oka ... zinterpretowałeś to tak jak chciałeś a trzeba się na takie rzeczy patrzeć subiektywnie.
I chociaż prawda jest taka że jest wiele przypadków w których kobietę kara się łagodniej tylko dla tego że jest kobietą nie uważam że to jeden z nich... w tej sprawie dla mnie jest sporo innych czynników łagodzących ... a do tego sporo niejasności ...
Na 100% o czymś zapomniałem jak przypomnę to dopiszę :)
Pozdrawiam.
0
@puyol_presidend5 Jest w tej sprawie tyle aspektów że prawdopodobnie odpisując ci o kilku zapomnę ale cóż przynajmniej postaram się żebyś chociaż troszkę się wczuł a nie tylko z czerwonymi oczami złości patrzył na to że gwałcicielka pedofilka nie jest traktowana tak samo jak pedofil.
Otóż zacznijmy od tego że sprawa dotyczy kompletnego marginesu społecznego ... zarówno "niepełnosprawna pedofilka" jak i ofiary należą do tej samej warstwy społecznej.
Paragraf pod który podpada oskarżona.
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
- Akt oskarżenia dotyczył obcowania płciowego z osobą małoletnią poniżej 15. roku życia. Z tego aktu oskarżenia wynikało też, że w chwili popełnienia czynu miała ograniczoną poczytalność – tłumaczy Magdalena Piwowarska, prezes Sądu Rejonowego w Tychach. - z tego wynika że w akcie oskarżenia czyli z zeznań samych chłopców + zapewne faktów czyli jakiegoś wywiadu lekarskiego było zapisane że była ona de facto niepoczytalna w trakcie gwałtów :) W akcie .... oskarżenia ... mówi się o tym że ona była niepoczytalna ... heheheheh
Jedziemy dalej. Nie znam się zbytnio na prawie ale z tego co widzę to paragraf za gwałt i paragraf za obcowanie z nieletnim poniżej 15 lat to 2 różne paragrafy( art.197 i art. 200) ... tak się składa że w samej formie tego drugiego zawarte jest zmuszenie osoby nieletniej ... co moim zdaniem nie musi koniecznie tego oznaczać :)
0
@matirix20 wczoraj były informacje że odbyło się spotkanie Bartka z Nasserem nic konkretnego nie wiadomo ale rozmowy trwają :) a to znaczy że szansa jest!
0
@Yoshi94 Iniaki Pena :) czy jak to się tam pisze :)
0
@sanmartean można wiedzieć skąd się wzięły +10 mln ?
0
@MarioVeB! Nie łudź się Mario to nie transfer :)
0
@BigShaq Jasper jeszcze rzeczy nie zdążył spakować a ten już mu źle życzy hmmm dobry kolega tam :P
1
@Fabik87 No Cou + Rakitić było by super zwolniło by to miejsce dla de Jonga i nie trzeba by było dużo dopłacać ... z drugiej strony na 100% przyjdzie Griezmann i może Neymar do tego zostanie prawie na pewno Malcom jako zmiennik nie widzę tu miejsca dla Dembele przynajmniej do końca kariery Messiego :( Chociaż też wolałbym żeby został strzał ma bardzo fajny
5
@Mati90fcb Nie zapędzaj się chłopczyku ... ludzie tu próbują prowadzić konwersacje na poziomie ... do którego tobie ewidentnie daleko. Domyślam się że jak moderacja się obudzi to lecisz na kilka dni więc życzę miłego odpoczynku i radzę pilnować języka jakim się posługujesz ... to nie melanż z twoimi osiedlowymi kumplami.
11
@Sroka220 Naprawdę myślisz że ktokolwiek znający się chociaż troszkę na piłce stwierdzi że w aktualnej dyspozycji ... w sensie w tej w której Dembele i Neymar byli przed kontuzjami Dembele jest lepszy od Neymara ? xD Proszę cie przecież nie powie że ziomek który wybrał odejść od nas jest lepszy od ziomka którego kupiliśmy żeby zamienić ziomka który odszedł :P
To było coś w rodzaju odpowiedzi Modricia na pytanie kto jest lepszy Ronaldo czy Messi.
- Ronaldo i Messi to bardzo dobrzy gracze każdy jest wspaniały na swój sposób. Jesteśmy jednak w Realu i uważamy że Ronaldo jest najlepszy.
5
@kerouac Gryzek w swojej najlepszej formie nie ma nawet podbicia do Neymara w średniej formie. Mówimy tu o 3cim najlepszym piłkarzu na świecie od kilku lat. Ja osobiście powiedział bym że obecny Neymar jest sporo lepszy od tego który grał w Barcelonie ... a właściwie może tak ... jest lepszy od Neymara z ostatniego sezonu w Barcelonie ... w presezonie który odbył z nami już wyglądał lepiej niż w poprzednim sezonie a po grze w PSG widać że dojrzał piłkarsko ... widać że nie wchodzi w niepotrzebne dryblingi ... potrafi zebrać wokół siebie 4/5 rywali i oddać do odkrytego zawodnika ... podobną robotę wykonuje Messi.
Takie jest moje zdanie. Neymar jest aktualnie idealnie pasującym puzlem do układanki Barcelońskiej już widzę jak Messi i Neymar schodzą do środka dryblingiem i uwalniają całkowicie z krycia boki boiska i naszą dziewiątkę ... niezależnie kto nią będzie :) mam nadzieję że Griezmann, to może być najlepsze trio w historii ... autentycznie uważam że Neymar Griezmann Messi może zapisać się w historii na wiele lat ... zwłaszcza że jest szansa że będą mieli za sobą tak bardzo pewnie grających pomocników jak Arthur i de Jong.
Boje się tylko o jego kontuzje ... ale mam nadzieję że przechodząc do Barcy zmieni się jego życie poza boiskowe i kontuzje ustąpią w końcu pragnie wrócić na szczyt ... i walczyć o ZP a imprezując, leżąc na murawie albo w szpitalu tego nie osiągnie.
Gdyby chciał balangować i zarabiać kasę nie ruszał by się z PSG ... widocznie zależy mu na byciu na topie ...
Zapowiadało się że będzie to najgorszy sezon pod względem mojego zainteresowania grą Barcelony ... a tu może się okazać że będzie najlepszy :)
@edit
Co do tego że był prowokatorem ... pajacem... chamem i burakiem w PSG już ostatnio mówiłem że nie jestem wróżką ani kolegą Neymara więc twierdzić że tak jest na 100% nie mogę ale dla mnie to wszystko troszkę wyglądało jak taki mały teatrzyk od Neymara żeby zmusić PSG do sprzedania go ... A jeżeli wierzyć ploteczkom to Neymar praktycznie od razu pożałował że odszedł i przypuszczam że możliwe że jego doradcy poradzili mu właśnie takie coś ... grając super, będąc grzecznym chłopczykiem, i przytakując PSG raczej ze złotej klatki by się nie wydostał tak jak jest z Mbappe :)
0
@hen0x W tym akurat momencie Bartek wyszedł na siusiu ... ale generalnie tak rozmowy trwają ^^
0
@Gaucho Jeżeli masz na myśli Rakiticia to nie masz racji ... on będzie wstanie dać dużo nawet siedząc na trybunach klasa sama w sobie.
0
@wojtas__13 Nie ma szans widłami go nie wypędzą ... będzie siedział do końca kontraktu.
0
@DonElPatron "Przecież jak ktoś nie chce de Ligta to od razu na piłce się nie co nie?"
Dokładnie tak jest :)
Tylko że on nigdzie nie napisał że go nie chce :)
"Czy tylko ja mam gdzieś tego całego De Ligta? I który klub wybierze"
"Mi od początku był obojętny a jego nazwisko nie wzbudza u mnie żadnych emocji."
Proszę nie dyskutować zemną jako że jestem "ekspertem który zna się na piłce lepiej niż wszyscy"
Pozdrawiam
1
@l0Messini Obstawiam że nie tylko ty masz go gdzieś pewnie znajdzie się tu kilka osób ... tak mają ci co troszkę gorzej znają się na piłce albo ci którym żal dupę ściska że nie wybrał Barcelony :( Ale spoko nie potrzebujemy klasowych graczy mamy Messiego i możemy spokojnie otoczyć go młodymi z la Masii i Barcy B ... mokry sen 70% ludzi na tej stronie :)
0
@msmsms Warszawa xD
0
@Criss18Barca Ah te piękne widoki zalanych potem ludzi i mdlejące staruszki ... 10 krąg piekła zwie się komunikacja miejska xD.
Akurat mieszkam w Warszawie i korzystam głównie z autobusów więc nie mam takiego problemu bo większość autobusów poruszających się w okolicach centrum mają super klimy ale wiem że w tych starszych tramwajach których wcale nie jest tak mało jest tragedia :(
1
@SeeleyBooth podobno PSG jest zainteresowane Semedo ... możliwy jest wariant Cou+Semedo + 100 mln ... jeżeli nie będą chcieli zejść poniżej 250mln za Neymara chociaż mam nadzieję że będzie to Cou + 100/120 mln
6
Jak o godzinie 22:30 otwierasz okno ... i zaraz zamykasz bo z dworu wchodzi bardziej gorące powietrze niż to które masz w pokoju w którym jest 30 stopni ... to wiedz że jutro będzie piekło :(
0
@cules100pro Ale kto Stuani ?
0
@BarcaInfo To jest mina @michal26 jak dowiedział się że Neymar będzie przepraszał :)
0
@michal26 Panie tam jest Kouczinjo ez game
0
Jezu co jest z tym Aguero ? on sobie jaja robi czy co ?
1
@FC1899Barca Czemu miałoby to śmiesznie zabrzmieć ... poziom graczy Argentyny jest bardzo zbliżony do poziomu graczy z Kataru ... Polacy grają jednak troszkę lepiej i z dobrym trenerem mogli by osiągnąć całkiem sporo mając Messiego w składzie. Portugalii się jakoś udaje :)
0
@mekston Gratuluję zasłużyłeś like!
4
Wygląda na to że większe szanse na wygranie Copa Messi miałby grając w Polskiej reprezentacji :( Smutne
0
Zawodnicy Argentyny technicznie na poziomie Kataru. Same gwiazdy :)