3

@kkbarca Szkoda chłopaka nie wie w co się pakuje :(

0

Hmm tak przeczytałem że Barca nie ma kasy na kupno Neymara i się zastanawiam ... Gdzie kasa ?

Abstrahując od tego czy powinniśmy kupić Neymara czy nie ja się pytam panie Bartek gdzie kasa ?
W połowie sezonu braliśmy kredyt na 140 mln euro... podobno było to na transfery.
Cou i Dembele kupieni tak naprawdę za kasę z Neymara + jak już kolega z redakcji wytłumaczył jest to amortyzowane na kilka lat a klauzula była wpłacona odrazu 222mln do kasy. Oprócz Cou i Dembele kupiliśmy kilku tanich zawodników i to wszystko. W tym sezonie oprócz 140 mln kredytu powinniśmy mieć budżet na transfery nieprawdaż ? kupiliśmy Griezmanna wpłacając klauzulę 120 mln na którą podobno musieliśmy jeszcze dobrać kredyt żeby ją wpłacić.
Co to do cholery ma znaczyć ? Gdzie kasa ? czy my jako najbardziej rozpoznawalny, najpopularniejszy, jeden z najlepszych klubów na świecie mamy budżet transferowy w granicach 60 mln rocznie ?
W ostatnich latach kupujemy samych zmienników po 20/30/40 mln od czasu Neymara i Suareza nie przeprowadziliśmy żadnego solidnego transferu ( nie liczę Cou i Dembele bo tam dopłacić trzeba nie wiele) I my nie mamy kasy na transfery ? Gdzie ona idzie ?
Jezdzimy na jakieś śmieszne wakacyjne obozy rekreacji do Chin czy gdzie po co? żeby potem nie mieć kasy na transfery ?
A może wkładamy wszystko w rozwój szkółek ? to ja się pytam gdzie coś takiego jest gdzie ci wspaniali wychowankowie którzy podbijają świat ? Gdzie te wspaniałe transfery młodych zdolnych ? Kubo chciał troszkę więcej kasy to go pogonili gdzie kasa?

Takie tylko moje przemyślenia bardzo powierzchowne i bez wnikania w rzeczywiste koszty transferów itp. Tak mi się zebrało po tym jak przeczytałem że Barca podobno nie ma wcale kasy na transfer Neymara i tylko może dać graczy na wymianę :)
Jeżeli ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi że nie mam racji to bardzo proszę chętnie posłucham jak to naprawdę jest bo dla mnie właśnie tak to wygląda. I mam tylko jedno pytanie gdzie kasa Bartek ?

0

@Jonyx Oświeć w takim razie gdzie będzie grał jak zostanie ? nawet jak Neymar nie przyjdzie. Podaj mi pozycję na której gracz za 160 mln wygrywa rywalizację. Przypominam że na skrzydle jest zdrowy Dembele / Griezmann.
A w pomocy mamy Arthura,de Jonga,Arturo, Rakiticia,Alena... podejrzewam że jak Arthur będzie grał to co grał przed kontuzją to podstawę będzie grał Arthur + de Jong/Rakitic/Arturo + Busquets/ de Jong gdzie tu miejsce dla Cou nie bardzo rozumiem :(

1

@BarcaInfo Cou + Rakieta + 50 mln to dobra oferta dla nas i dla nich. Problemy są 2
Rakieta nie będzie chciał odejść i PSG chce gotówkę bo im kasa uciekła :) Tylko że nikt im i tam 200+ mln gotówką za Neymara nie da więc ja nie wiem na co oni liczą :)

1

@Grubson06 Też tak uważam ... Cou + Rakieta + 50 mln to jest max co powinniśmy oferować, jeżeli nie to nie.
PSG potrzebuję kasy ale my niestety jej nie mamy. Tylko że ciekawe kto im wykupi Neymara za taką kasę jak oni chcą :) a jak nie sprzedadzą to będą płacić kolosalną pensję komuś kto sra na ich klub z wysokiej góry heheheh zabawna sytuacja no ale cóż karma wraca. Mam nadzieję że nikt nie będzie chciał wykupić Neymara za więcej niż 150mln niech stracą :)

0

@Barcelismo Wygląda na zdrowego. Mam nadzieję że przetrwa presezon a potem to już i Neymar przyjdzie...

Żart, żart proszę mnie nie wynosić na widłach xD

3

@BarcaInfo o bardzo ładnie, koledzy wiedzą że lepiej Dembele nie dotykać bo się może złamać :) bardzo dobry przykład jak uprawiać sport bezkontaktowy.
Ja tak na wfie kiwałem kolegów którzy nigdy nie grali w piłkę stali na polu w dżinsach i wystawiali tylko nogi co jakiś czas.

Ehhh były czasy :)

1

@Odesseiron Zgadzam się co do tego że jego problem ze stopą to ogromna niewiadoma i duże ryzyko ale wątpię że zarząd Barcy podejmie takie ryzyko bez konsultacji z wszystkimi lekarzami jakimi tylko można.
Co do sposobu życia i bycia to uważam że jak sobie pojechał na wakacje w lidze ogórkowej to mógł sobie pozwolić na takie coś. Teraz widzi że nie tędy droga i chce się odbudować piłkarsko i wizerunkowo wątpię że przychodząc do nas zachowa ten sam imprezowo olewawzcy tryb co w PSG. Tam był wielką gwiazdą której każdy usługiwał a tu znowu będzie pod Messim i z potrzebą udowadniania że jest najlepszy ... taka motywacja czyni cuda.
Dla mnie Neymar różni się od pozostałych Brazylijczyków tym że oni byli dorosłymi facetami którym w głowie tylko kobiety i chlanie a Neymar to zagubione dziecko z ambicjami bycia najlepszym... z odpowiednim autorytetem i z dobrymi doradcami może grać i grać na najwyższym poziomie.
Ja osobiście uważam jak już nie raz mówiłem że jeszcze się nie urodził piłkarz tak bardzo dopasowany do stylu Barcelony jak Neymar i jeżeli on nie będzie grał u nas to za dwa czy trzy lata zostaniemy bez Messiego i bez chociaż cienia kombinacyjnej Barcelony. Czy kasy wystarczy nam żeby zbudować dobry zespół po odejściu Messiego? nie wiem ale wiem że na dany moment oprócz Neya nie widzę kogoś innego kto mógł by przejąć pałeczkę po Messim. Nawet jeżeli udało by się sprowadzić Mbappe co prawie niemożliwe to i tak uważam że był by to zwykły szybko biegający gracz a nie lider na lata jak Messi :(
Oczywiście pod warunkiem że Neymar się ogarnie i kontuzję będą go omijać, kontuzja to moje główne zmartwienie. Ale w ciemno brał bym Neymara za Cou+ Rakieta + kasa.

1

@Odesseiron Już się wypowiadałem za siebie powtarzać się nie będę :) daj się wypowiedzieć i za innych nie bądź skąpcem ( omijam cenzurę xD)
Szkoda myślałem że jesteś z tych bardziej związanych z Barceloną i jak pluł na Barcę to i na ciebie poleciało :(
To ja już nie wiem jaki masz powód żeby na niego hejtować sportowy ? za słaby żeby u nas grać ? powiedz chociaż jednym zdaniem nie musisz rozwijać jestem ciekaw, a nie śledzę i nie zapamiętuję wypowiedzi każdego użytkownika tej wspaniałej strony :(

0

@LeoMessi1994 MŚ :)

0

Hmm czyli Puig traktowany jak każdy inny zawodnik Barcy B. Nie wróże mu wielu szans w tym sezonie z takim podejściem do niego :(.

0

@lukas10 To raczej nie kompleks ... po prostu to jeden z tych komu Neymar napluł w twarz, jest ich tu troszkę. No cóż mogę powiedzieć było tam takie powiedzenie z psami i karawaną ale zapomniałem jak to leciało :(

0

@Deraxium No właśnie tu jest problem bo lewe skrzydło jest zajęte przez Griezmanna a jak nie Griezmanna to Dembele który wygrywa walkę z Cou spokojnie :( nawet jak by chciał go wstawić Valdek na skrzydło to niema jak ... zajęte :( więc ciężko mi uwierzyć że chcą zostawić Cou pewnie tylko dla tego go jeszcze nie wystawili na sprzedaż że chcą go oddać za Neymara a jak z Neymarem nie wyjdzie to pewnie sprzedadzą go do Liverpoolu po taniości :)

0

Cieszę się, to dobra wiadomość ! :)

0

@Deraxium no tak ... i to jest jedyne ustawienie w którym Cou łapie się do składu :)

0

@Deraxium jeden mecz w sezonie raczej takiego gracza jak Cou nie urządza :( poza tym szkoda by było marnować kolejnego chłopaka na ławce niech znajdzie sobie odpowiednią drużynę i się bawi a nie w tak młodym wieku grzać ławę.
Dla mnie przyjście Neymara oznaczało by że Griezmann będzie grał na szpicy za Suareza i tego chcę :( bo wiem że jak nie przyjdzie to Griezmann będzie grał na siłę na skrzydle a Suarez cały sezon znowu będzie się męczył. :(

0

@cules100pro jako pierwsza była oferta wymiany Cou za Neymara bez kasy... "podobno"
Więc to już jest któraś z rzędu ustna propozycja z tego co rozumiem. A Cou + Rakieta + 40 mln to mniej więcej dobra cena za Neymara. Ale coś mi się wydaję że u PSG krucho z kasą i potrzebują gotówki za zawodników.
Jakoś nie słyszałem żeby w tym okienku szli po kogoś sensownego. Ciekawe czy są zadowoleni z tego co mają czy po prostu problem z kasą :)

0

@kerouac Fajnie tylko niektórzy np ja lubią plotki dyskusję domysły i teorie w trakcie okienka. Jeżeli nie interesują cię takie zabawy to spokojnie czekaj na oficjalki ja lubię rozmawiać o takich właśnie "plotkach"

0

Hey @BarcaInfo
L’Equipe: Barcelona werbalnie zaoferowała za Neymara Philippe Coutinho, Ivana Rakiticia i 40 milionów euro, ale PSG odrzuciło tę propozycję.

Catalunya Radio: Barcelona zaoferowała PSG Coutinho i Umtitiego. Paryżanie zaakceptowali włączenie do operacji Brazylijczyka, ale nie są zainteresowani obrońcą, chcą za to więcej pieniędzy.

Komu wierzyć kto bardziej wiarygodny ? I czy to może być prawda że po zaoferowaniu Cou+ Rakieta+ 40 mln oni się nie zgodzili.
Bo jak oni odrzucili taką ofertę to chyba by oznaczało że Neymar nie dla nas w tym okienku :(

2

@Macio93 można by chociaż troszkę zainteresować się sytuacją jaka jest w zespole a nie pisać że trzeba dać Cou szansę w pomocy :P dla Cou nie ma miejsca w pomocy po przyjściu de Jonga :) na skrzydle jak widać też nie :( niestety Cou musi odejść albo siedzieć i czekać aż Antek i Dembele się połamią ...

1

@olejtm Ta na pewno Cou zostanie jak Antek przyszedł :) i gdzie będzie grał ? na skrzydle przegrywa nawet z Dembele, pomoc zajęta ? co zmiennik zmiennika za 160 mln ? xD

5

@Witekk10 On jest chyba tu po to żeby bawić ludzi ... połowa jego komentarzy podpada pod wszczynanie kłótni i prowokację za które jest ban ale jak widać nie dla wszystkich. Niech sobie tam brzdęka kto go teraz już traktuje poważnie :)

10

@Jakchcesz Nie wiesz jeszcze że to człowiek któremu się nie odpisuje ? Każdy jego post skierowany jest na wszczęcie konfliktu. Nigdy nie popiera swoje wypowiedzi faktami ale zawsze oczekuje że ty jakieś podasz na podważenie jego tezy.
Taki sobie użytkownik (żeby moderacja nie usunęła) la Rambli który nikogo nie szanuje a oczekuje że wszyscy będą szanować jego.
Myślisz że on coś szukał ? tak chlapnął żeby chlapnąć, mnóstwo osób zaczęło wypowiadać się w negatywny sposób o de Ligcie po tym jak wybrał Juve ale co tam najważniejsze to coś chlapnąć żeby potem się przyczepić do kogoś i zaczynać się spinać :)

0

@Ghotti @Cou7_ley @barteq @culesjasiules Dzieki, nie wiedziałem że ten chłopak jakoś strasznie się wyróżnia.
Pytanie jest jednak takie czy uważacie że uda nam się wyciągnąć kogoś takiego z najlepszego klubu Angielskiego ? z ligi gdzie rzeki są miodem i kasą płynące? Hmm pewnie cena byłaby kosmiczna jeżeli w ogóle by się zgodzili :(

2

@Nano22 Suarez już teraz powinien być zmiennikiem moim zdaniem no chyba że cała druga część sezonu była grana z jakąś kontuzją o której nikt nie wie. To wtedy tak możliwe że jeszcze chłopak coś zagra. Ale nie możemy stawiać na faceta który w meczu w koncertowy sposób marnuje 10 okazji nie jest w stanie wygrać pojedynku 1na1 z nikim. Ale raz na 3 mecze strzeli ładną bramkę którą zamyka usta (podobno) wszystkim krytykom.
imho.
Wolałbym żeby wymiatał na pozycji Suareza bo wiem że tam może wymiatać a nie próbować go na pozycjach na których grał 5 lat temu. Z Cou nie wyszło i graliśmy sezon bez skrzydłowego :(

0

@grizzy10 Spoko spoko w Juve matkę Rabiota postawią na miejsce w sekundę. A żona Icardiego mogła by wpaść podobno warta grzechu :P

1

Witam panowie, mam szybkie pytanie do ludzi którzy aktywnie dyskutują na temat tego czy Neymar powinien wrócić czy powinniśmy postawić na Dembele. ( Całą resztę którą to nie obchodzi proszę się nie wypowiadać :)

Jeżeli w tym okienku Neymar do nas nie przyjdzie i postawimy na Dembele na skrzydle ( mam nadzieję że nie na Griezmanna bo to będzie kolejny stracony talent grający nie na swojej pozycji)
To jeżeli Dembele dalej będzie łapał kontuzje i będzie niezdolny do gry kogo kupilibyście na skrzydło za rok tylko proszę o solidne nazwiska, nie interesują mnie zakupy graczy którzy mieliby się rozwinąć za rok czy dwa. Proszę wyobrazić sytuację w której jest potrzebny solidny zawodnik robiący różnicę od zaraz.
Jeżeli jednak zdecydujecie się postawić Griezmanna na skrzydło to proszę zaproponować zakup gracza na szpicę zamiast Suareza który po sezonie już będzie jedną nogą na emeryturze.
Nie pytam dla tego że uważam że albo Neymar albo nikt. Po prostu od dłuższego czasu nie obserwuję inne ligi jak robiłem to jak byłem młody i nie orientuje się czy jest ktoś oprócz Hazarda i Neymara który zagrałby na skrzydle na poziomie który wymaga Barcelona ... Cou ewidentnie nie dał rady :(

0

@Wawrzyszewski Bardzo lubię Juve i ciesze się że gra tam Ronaldo i będzie grał de Ligt. Super klub z tradycjami i swoją piłką której trzyma się od lat.
Mam nadzieję że zmierzymy się z nimi w finale LM w tym roku byłoby super, medialnie i sportowo.

0

@LuisSalvano Logiczne że nie ... chciałeś powiedzieć ... Cou nie chce iść do PSG a jego agent jest wkurzony na Barcelonę :)

1

@TheNekro94 Nie przypominam sobie żeby wymiatał równo, grał ok w porywach do dobrze ale nigdy nie wymiatał :) Lubię jego strzały i szybkość ale w wymianach na małej przestrzeni często się gubi i często nie widzi partnerów otwierających się do podania. No o te kontuzje ... obawiam się że mogą się powtarzać ... jeżeli postawimy na niego i na skrzydle to obawiam się że kolejny sezon możemy zostać bez skrzydłowego :(
imho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?