zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LeoFan10 To był jeden z powodów odejścia Neymara ... wszystkie gazety dały Messiego na okładce w objęciach kibiców :) A Neymar źle się czuł z tym że wszystkie "jego zasługi" są traktowane jako zasługi MSN a wszystkie Messiego jako jego personalne :)
1
@BarcaInfo Czyli żadna kontuzja po prostu Messi bez Neymara nie chciał jechać do Stanów :) ez transfer kwestią minut!
2
@bananbarca nie ma żadnych informacji o jego zdrowiu :) pozdrawiam
0
@Pustelnik Wcale się nie dziwię że powyłaziliście w zeszłym sezonie było to samo gra piach cały sezon ... strzeli jakąś ładną bramkę i wyłażą :) lubię was dzieciaki :)
0
@LonelyVEB tylko że w tym sezonie można postarać się przynajmniej odzyskać 80% jego ceny... za rok nic nie grania będziemy musieli oddać go za 40-50 mln :(
Bardzo trudna decyzja nas czeka :(
0
@ściah Hmm sounds fake ...
To nie on czasem wolał odpaść w półfinale niż przegrać w finale :P ?
0
@ściah Z tego co słyszałem to Pep wchodził w szatnie Barcelony z tekstem zaufajcie mi a ja dla was wygram Ligę Mistrzów.... ciekawe z jakimi słowami wchodził Valdek :)
0
@Mike74 Ja tam jestem zdania że od takiej persony jak Messi można by troszkę mniej wymagać a to mu się przypadkiem jeszcze plecy złamią od tego ciężaru :(
0
@Iberatista Nie lubię kiedy w internecie ludzie zamiast rozmawiać ze sobą ... nawet kłócąc się, pyskują. A on właśnie tym się zajmował... bardzo to denerwuje kiedy wchodzi taki nie mający nic ciekawego do powiedzenia i pyskuje :(
0
@BarcaInfo Good news !
1
@Nano22 3 wypowiedzi każda z nich nie przekracza poziomu podstawówki.
Widzę że kolega zły wchodzi na internety :) Życzę poprawy sytuacji życiowej bo musi być nie ciekawie :(
1
@cooen Junior. Tam wszyscy Juniory w Brazylii
0
@Arthur Nie będą trzymać grajka któremu płacą tygodniówkę jak połowie składu... który będzie co 2gi mecz symulował kontuzje i chodził po boisku ... to nie Veratti albo Synek mamusi ... nie dadzą go do 2giego zespołu bo płacą mu pierdyliardy.... jeżeli widzą że nikt inny go nie ma zamiaru kupować mogą zgodzić się na taką opcję... przynajmniej żeby nie płacić pensji która jest potężna...
0
Fajny ten Neuer ... nie za dobry
0
@vangoor Wątpię to jest wschodnie PSG on tam odsiedzi cały kontrakt co najmniej :(
0
@Volk Szkoda chłopaka :( mógł się rozwijać w Romie a został zesłany na zadupie z którego nikt nie wraca :( Mam nadzieję że ma dobry kontrakt i będzie zadowolony z pobytu w Rosji :(
0
Nie wiem czemu ale wywalało mi błąd z brakującą ilością znaków...
Ale fajny news lubię takie :)
Złapany na jakimś randomowym trzymaniu się za but. Nie zero informacji, lanie wody o jakichś kontuzjach. Uwielbiam :)
Słowami klasyka
@ a już wiem nie można robić serduszka bo po serduszku strona nie odczytuje tekstu ... proszę naprawić !!!!
0
@format1977 22-23.07.2018 ważna data w życiu Malcoma
1
Podobno Cadena SER pisała że Valdek planuje grać w tym sezonie Dembele/Griezmann/Messi a Suarez zmiennikiem.
Ciekawe czy to prawda :) i jak wiarygodna jest ta Cadena :P
4
@Drzakubs Jestem bezwzględny wobec oszukiwania w sporcie. Nie interesuje mnie to czy to jest facet, czy kobieta, czy kot, czy pies. Są zawody które są podzielone na kobiece i męskie nie dla tego że dyskryminuje się jednych czy drugich a dla tego że na poziomie genetycznym kobieta i mężczyzna fizycznie znajdują się na innym poziomie.
Nie ważne czy facet utnie sobie penisa czy kobieta dorobi sobie takiego. Na poziomie genetycznym to dalej jest kobiea/facet. Są faceci którzy stracili przyrodzenie np w wypadku i żyją bez ... to co oni już nie są facetami ? To czym teraz są ? Czy w dzisiejszych czasach nie liczy się genetyka a to jak się sam postrzegasz ? Smutne czasy :( I jeżeli facet 180 cm z masą mięśniową około 75 kg wystartuje z kobietami ( najlepszymi) które są na poziomie 160-170 cm z masą mięśniową 50-60 kg ( i to i tak za dużo bo poziom masy tłuszczowej u genetycznych kobiet jest większy niż u mężczyzn) to jak myślisz kto wygra ?
Fajnie że czuje się kobietą ... życzę jej wszystkiego najlepszego, ( ma żonę btw) ale to nie znaczy że ma wykorzystywać przewagę fizyczną nad kobietami ... tylko dla tego że stwierdziła że jest kobietą!
0
@PABLITO81 To nie ogródek :) to salon w stylu ogródek nad morzem :)
1
How Valverde Has Changed Barcelona | Has Valverde Failed At Barcelona?
0
@Avada Kedavra Dokładnie takie samo podejście jakie dało Modriciowi Złotą Piłkę :)
0
@NeroTFP Dobra dobra tu się mówi że Demblele wymiatał jak nie miał kontuzji :P jak tu ludzi traktować poważnie heheh.
1
@FC1899Barca Bo łoni sie nie znajo a la Rambla si zna ! Tyle w temacie.
0
@BarcaInfo Hey, czy wcześniej nie było oficjalnej informacji o tym że Neymar jest całkowicie zdrowy ? Kojarzę coś takiego ale nie pamiętam czy to było coś wiarygodnego czy jakieś bzdety przy okazji plotek transferowych.
0
@student97r Jeżeli mam wybierać między ... mamy wystarczającą moc w ataku a mamy legendarne trio Neymar/Griezmann/Messi przykro mi ale wybieram to drugie.
Jeżeli teraz nie sprowadzimy Neymara to uważam że już nigdy nie będziemy mieli szansy na zobaczenie tak potężnego trio w ataku naszego zespołu. Po kilku latach odejdzie Messi a każdy inny piłkarz w jego miejsce to już nie będzie to samo.
Dembele/Griezmann/Messi brzmi całkiem spoko ... ale nie zbliża się nawet do tego co może osiągnąć NGM :)
Gdyby nie przeszłość Neymara wszyscy na 100% chcielibyśmy go u nas kosztem nie tylko Dembele ale i Cou. Niestety ale taka jest prawda Dembele jest zabawny, możliwe że miły, i słodki ale nawet nie zbliża się do poziomu Neymara i raczej się nie zbliży :(
0
@Deraxium Ja bym jeszcze nie śpieszył się z wnioskami wszyscy się śmieją że żałosne a takie lanie przed sezonem jeszcze może im wyjść na dobre :)
Co się pośmiałem to oczywiście moje :P
0
@Deraxium Prezentując przy tym straszny poziom :) To tak jakby powiedzieć że Valverde jest geniuszem bo wygrywamy ligę 2 razy z rzędu czy tam np 3 razy z rzędy :) wygrywając po 1:0 z Levante i innymi Eibarami. I dostajemy baty w LM przy okazji :)
Ronaldo ich ciągnął kolosalnie i ewidentnie Zidane to widział i dla tego odszedł bo wiedział że jak Ronaldo odejdzie to będzie tragedia. Teraz żeby wrócił na stanowisko trenera obiecali mu pewnie Hazzarda który ma zająć miejsce Ronaldo i ciągnąć wszystkich za sobą :) Ciekawe czy mu się uda, czy raczej buty zostawione po Ronaldo okażą się dla niego za duże :)
Co do Zidana podobno potrafi motywować i Marcelo np bardzo go chwalił że pomógł mu w ciężkiej chwili wsparciem moralnym. Ale czy ma wystarczające umiejętności trenerskie ? Wolę nie zagłębiać się w to bo nie oglądam zbyt często Real ale uważam że nie. I uważam że ten sezon będzie zależał całkowicie od Hazzarda albo ich uciągnie albo nie .... to parcie Zidana na Benzynę też mu nie pomaga ;(
@edit
Powiem szczerze że mało mnie interesuje Real, w odróżnieniu od 90% tutaj nie jestem hejterem Realu tylko dla tego że są Realem. Uważam że dobrze robi lidze Hiszpańskiej kiedy mamy tu 2 galaktyczne zespoły które walczą ze sobą nie tylko na własnym podwórku ale i na arenie europejskiej. A 3 to już wspaniale ...
Lubię kiedy w 1/4 mamy 3 Hiszpańskie zespoły a w finale LE spotyka się Sevilla i Valencia :) Lubię kiedy 6-10 meczy w sezonie ligowym to takie małe finały gdzie oglądasz jak wspaniała Barcelona gra z wspaniałym Realem, Atle, Valencją, czy innym prezentującym wysoki poziom zespołem.
Nie lubię kiedy 2 rok z rzędu wygrywamy ligę tylko dla tego że cała reszta gra piach a el Clasico stało się el Pośmiewisko.
Pośrednio można powiedzieć że przez to że Real jest słaby od 2 sezonów jesteśmy zmuszeni oglądać kolejny sezon Barcelony w wykonaniu Valverde. Gdyby Real się spiął i wygrał ligę to mało byłoby argumentów za pozostaniem Valverde a tak dalej "wyniki" go bronią.
Nie chcę żeby ktoś pomyślał że życzę wygranej Realu tylko dla tego żeby Valverde odszedł :) po prostu takie są fakty liga była wygrana pragmatycznym rutynowym graniem na wynik, dzięki przebłyskom indywidualnym najczęściej Messiego był ten nieszczęsny wymęczony wynik. Fakt jest taki że Real nie istniał 2 sezony konkurencji zero liga wygrana :)
4
@Deraxium Ktoś myślał że Zidane to jest geniusz trenerski? hahhahahah dobre :) uśmiałem się :)