zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 Patrzył w kamerę łamiąc czwartą ścianę. I krzyczał na Neymara patrząc wymownym wzrokiem ... na 100% Neymar wtedy lekko popuścił :P
0
@Aerox Ogórki podobno bardzo zdrowe ... :)
1
@ViscaBarca123 Jezu ile przyjemnych ludzi na tej stronie jest za powrotem Neya ... zacne grono !
#WelcomeHomeNeymar
1
@fajny_football Barto na prezydenta !!!!!!
Oh w8
3
@Aerox Teraz jest top 2 bo CR7 w lidze emerytów :P
1
@kkbarca Kłamią paskudy !
5
@BarcaInfo TAK!!!!!
1
@Barcelismo Jak słabych mamy obrońców skoro taki słaby Cou ich robi jak chce. hehehszki xD
0
@BarcaInfo No to mamy pograne ... papa Neymar :(
0
@MesQueUnClub96 Po co się zastanawiać jak jeden i drugi będą u nas grać ... wydamy co prawda grubą kasę za de Ligta ale będzie musiał przyjść tak czy inaczej :)
1
@gloin12 Nie, my raczej gramy w realu, to znaczy większość ekspertów z la Rambli to personalni doradcy tego czy innego trenera. Więc dla nas fantasy liga to ta rzeczywista liga ;)
Pamiętaj za sukcesami każdego trenera stoi znafca z la Rambli ^^
0
@BigShaq Jak to się znafcy z la Rambli znajo bardziej niż najlepsi trenerzy świata... ehh podziwiam wszechstronność naszych expertiow z la Rambli co ja bym bez was zrobił :) Już dzwonię do Bartka i polecam sprzedać Semedo a najlepiej to oddać za darmo ... sporo klubów go chce więc problemu nie będzie.
0
@misiek12319 przyjdzie ale niestety raczej nie do nas :( Raczej nie sprzedamy już nikogo. I tak zostaniemy :( Szkoda ale mam coraz mniejsze nadzieje na to że przyjdzie Neymar ...
Smutek :(
0
@Coutinho007 Kolejny przykład tego że nie warto palić mosty i na siłę pchać się do Barcelony ... ten klub jest bezwzględny tak samo jak jego kibice ... przyzwyczajeni do tego co najlepsze gwiżdżą na chłopaka który wcale tak źle nie grał ... grał słabo jak na swoją cenę ale w porównaniu z całą resztą zgrai, zwłaszcza pod koniec sezonu, grał poprawnie.
Nauczka dla tych wszystkich którzy mieli by ochotę bojkotować klub, odmawiać trenowania, i porzucać wszystko żeby tu trafić on i Dembele dwa idealne przykłady na to że dostać się tu to nie jest nawet połowa sukcesu ... znacznie ciężej jest tu się utrzymać i zasłużyć przychylność kibiców.
0
@Barca_Big_Moment Wcale się nie dziwie, chce mieś kolegę do pogawędek na ławie. Też bym chciał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@nwchades wolałbym spotkania towarzyskie na w Hiszpanii albo przynajmniej w Europie ... Myślałem że ten tour to taki mini turniej będzie z kilkoma przeciwnikami :( a tu się okazuje że 2 mecze pokazowe z Napoli :( no nic będzie przynajmniej wymówka że nie mogli się normalnie przygotować bo jeździli po świecie cały okres przygotowawczy :)
0
@monsterrize Na razie mamy problem bo nikt nie jest zainteresowany naszymi gwiazdami ( Rakitić Cou) a żeby Neymar mógł przyjść trzeba ich koniecznie sprzedać ... jak ich nie sprzedamy to nie mamy miejsca na Neymara na 100 :( a na razie się nie zanosi na to że Cou odejdzie :(
1
@SkN @hank_moody no panowie widzę wyłapywać wieże to tu umieją :)
0
@Phatro Rakitić ma bardzo podobny profil do Busiego ... jeżeli nie uda się go sprzedać to powinien grać na zmianę z Busim bo tylko tam się nadaje ... Będzie uspokajał grę i może troszkę mniej od Busiego tracił piłkę pod własną bramką :)
W odbiorze i jeden i drugi słaby więc nie wiele się zmieni.
0
@monsterrize a co tam o 18? orędzie prezydenta ? xD
0
@SkN Oglądać telewizję w 2k19 hehehe
jeszcze powiedzcie że płacicie abonament multimedialny czy jak to tam się nazywa ten haracz od posiadania telewizora ? xD
0
Wczoraj chciałem sprawdzić ile tam meczy mamy na tym USA tour... i się okazało że mamy tylko 2 mecze z Napoli ... hahhaha co za waste of time nie wieże hahahah a tu za chwilę już pierwszy mecz La Ligi ... i jak tu Valdek ma przygotować de Jonga, Griezmanna, do grania ? Będzie grała stara paka coś czuję a nowi będą wprowadzani na ostatnie 10/15 min. Bo nie było czasu na wprowadzenie ich do zespołu... muhahahhahaha
Taki żarcik.
Co nie zmienia faktu że jak zostanie Cou/Dembele/Griezmann/Suarez/Messi to Valdek chyba zwariuje ? kogo on ma posadzić na ławce ? Same nazwiska ... same drogie okazy ? jak on to zrobi kto powędruje na trybuny.
Obstawiam że Cou ląduje na trybunach na cały sezon ... a Dembele na ławę i będzie wchodził za Griezmannna albo Suareza z rotacjami w ataku.
Oj ciekawy sezon nas czeka ... Mam nadzieję że Langlet i Pique będą w formie bo Umtiti wygląda fatalnie ... Alba to samo a jego nowo nabyty zmiennik potrzebuje jeszcze sporoooo czasu żeby się ogarnąć.
Przynajmniej de Jong się szybko zaadoptował i Griezmann pasuje dobrze do nazsego stylu może dobrze kombinować w środku.
Ahh to rozegranie Messi+ de Jong+ Arthur + Griezmann :) :) :)
0
@hoeniker Kurdę to już rok minął od Liverpoolu jak ten czas szybko leci ! :)
0
@bartoszekkk Co za gicik nie rozumiem ? Chcesz trzymać człowieka za 140 mln i z ogromnymi zarobkami na ławie ? Świetnie .... no za to w Fifie będzie kogo wystawić w pomocy ^^
0
@mesi8191 raczej bym się nie łudził ... raczej Cou już nie kupią chyba że już się dogadali z Arsenalem na wypożyczenie ale wątpię raczej Cou zostanie albo do PSG
10
@Jasinka15 on nie musi :) i tak będzie grał ... tylko pozycja zależy od tego czy przyjdzie Neymar czy nie :) w tym momencie Grizz sadzi na ławie Dembele bez problemu
2
Oooo poznaje naszego Suareza ... strzela na bramkę tak że prawie wkręca ją w naszą bramkę :) Magik! :)
0
@Szymix654 smutek
0
Jest i reklama zakładów bukmacherskich i o to chodzi :) piniożki sie zgadzajo ! Gratuluję redakcjo :) byle do przodu !