zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VanBest Raczej nie, Vissel Kobe u siebie w lidze jest prawie w spadkowej strefie :) więc raczej co tydzień ma najtrudniejsze mecze w życiu :P
2
@ostrovsky Raz do roku to i zwierzęta mówią ludzkim głosem ( przynajmniej tak słyszałem od mojego kota )
Ta sama historia co z Suarezem partoli 90% okazji strzela coś ładnego i nagle wszyscy EEE anie mówiłem ... jak on dużo nam daje. Rakitić akurat nie partoli ... ale i nic nie tworzy, a my mamy za dużo takich w pomocy co nic nie tworzą, nie ma co go trzymać za taką kasę.
0
@Kuubuz Jeżeli rzeczywiście sprzedadzą Rakiticia to powinno właśnie tak być :)
3
@NGTRX Powinno to fajnie wyglądać ... mam nadzieję że Suarez nie będzie zbytnio przeszkadzać tej 2 w rozgrywaniu.
Ale jak pomyślę co mogło by być z Neymar/Griezmanna/ Messi trio to mi się smutno robi że nigdy tego nie zobaczymy :(
0
@ShawnC A co tam się znowu stało ?
0
Taki filmik nie kibica Barcelony na temat sytuacji Takefusa Kubo :)
3
@Witekk10 "Dlaczego CAŁA wina spada na Ernesto?"
- Nie cała ale większość, taka rola trenera, on ma ustawić zespół tak żeby wykrzesać z piłkarzy to co najlepsze. Jak mu się udaje i piłkarze błyszczą to nie jest tylko zasługa piłkarzy ale i trenera. Przykłady ? City, Liverpool, Ajax, Totenham. Tam nikt niema wątpliwości kto stoi za sukcesami drużyny... jasne piłkarze strzelają bramki ale to trener rządzi zespołem.
"Barça wygrywa mecze dzięki piłkarzom, a przegrywa przez trenera?"
- Tu się przejęzyczyłeś dzięki piłkarzowi*
"Nagle nasi zawodnicy zapomnieli, jak się strzela w ten duży prostokąt z białym obramowaniem? Nie potrafią złożyć składnej akcji?"
- Hmmm dziwne nieprawda ? Dziwne że nagle nasi zawodnicy zapomnieli jak się robi coś co robią całe życie hmmm co może być powodem nawet nie wiem :( chyba lewą nogą wstali :)
"Oczywiście, że w kilku kwestiach mógł postąpić inaczej, mógł podjąć inne decyzje, ale dla mnie większą winę ponieśli piłkarze."
- Nikt tego nie neguje... problem w tym że Valdek im w żaden sposób nie pomógł ... żeby na takim poziomie popełniać takie błędy jak on w trakcie całego sezonu ? W sensie ja rozumiem że ustawienie z 3ma defensywnymi pomocnikami w meczu z Levante i przegranie go to nie jest wina Valverde ale bez przesady.
"Uważam, że pozostanie Valverde na stanowisku trenera to błąd, ale skoro się tego podjął, to będę mu bardzo kibicował."
- Też bym się podjął jak bym miał ważny kontrakt a Bartek by mi powiedział jak chcesz to odejdź ja cię nie zwolnię :) I naturalnie że wszyscy mu będziemy kibicować ale to nie znaczy że mamy przestać omawiać jego błędy albo złe ustawienie zespołu ... przynajmniej według nas :) znawców z la Rambli.
"Narzekanie nic tutaj nie da. Wypominanie błędów z przeszłości też nie. "
- Masz rację nic tu nie da nasze narzekanie i tak nikt z Barcy tego nie zobaczy i nagle nie zwolni Valverde... ale to nie znaczy że nie możemy narzekać na coś co nam się nie podoba. I wypominać błędów przeszłości też niema sensu :) on i tak nie uczy się na błędach :)
"Niech to będzie piękny sezon!"
Tu się zgadzam chętnie zobaczę Barcę pełną polotu, szybkich wymian piłki, pomocników błyszczących techniką, i 3ki z przodu rozrywającej wszystko.
Ale coś czuję że znowu będzie gra na Messiego i Griezmanna i oczekiwanie co tam panowie znowu wymyślą. Obym się mylił :)
0
@ViscaBarca123 Znafcom z la Rambli się nie dziwię, dziwiło mnie generalnie zainteresowanie tym człowiekiem ze strony zarządu. Ale to chyba ich fetysz dobrze zagrał mecz przeciwko nam ... wykupić! Całe szczęście że nie doszło to do skutku.
0
Fajne zmiany w regulaminie :)
Mam nadzieję że teraz ludzie zostawiający pod komentarzami odpowiedzi w stylu "większej głupoty nie słyszałem" będą odpowiednio karani.
Szkoda tylko że nie zmieniliście podpunkt o trolowaniu ... dalej jest tak bardzo ogólnikowo sformułowany że nie wiadomo o co w nim chodzi. Potem są problemy że niektórzy się łapią a niektórzy nie.
3
Całkowicie się wypowiem po meczu jak już minie cały pociąg komentarzy ale powiem tylko że dziwi mnie ten cały hejt na Dembele.
Gra dokładnie tak jak grał cały czas ... on potrzebuje dostać piłkę albo pod bramką albo długą piłę od Messiego na pojedynek biegowy. To są jego atuty strzał który jest super i szybki bieg... to wszystko ... kiedy musi uczestniczyć w kreowaniu widać jego ogromne braki w orientacji i szybkości podejmowania decyzji a do tego jego drybling jest bardzo średni.
W poprzednim sezonie tracił tyle samo grał tak samo. I dla większości tu był przyszłą gwiazdą i świetnym zawodnikiem wymiatającym jak chce i kogo chce. Czemu nagły hejt ? Dziwne :(
0
@FanBarcy22 PSG
0
@PrinceDamon Nie nie spokojnie ... to było planowane od dłuższego czasu... nic wspólnego z Neymarem nie ma tym bardziej że PSG zależy na tym żeby pozbyć się Neymara :)
0
@FafitFCB Już pod artykułem widziałem wypowiedzi że nie potrzebujemy takiego najemnika :)
Widocznie nie potrzebujemy.
Hmm sam go nie znam ale podobno dobry chłopak był cóż gratuluję PSG dobry ruch.
0
@BarcaInfo No jedno wiemy o tym chłopcu na pewno.... biedny to on nie jest :P nawet Messi na tej plaży nie spędza wakacji co rok :P
0
@MarioVeB! "co najwyżej" w twojej wypowiedzi nie pełni funkcji przypuszczenia głupoty jego komentarza. Ani w żaden sposób nie podważa tego że nazywasz jego komentarz głupim. "co najwyżej użyte w sposób w jaki to zrobiłeś podważa to czy jego głupi komentarz może być nazwany dramatem.
Nie dyskutuj zemną synek bo nie ta półka :)
Denerwują mnie ludzie tacy jak ty którzy bez powodu łażą za ludźmi i nazywają ich komentarze głupimi ... nie pierwszy i pewnie nie ostatni twój raz.
Dla mnie to możesz się wykłócać z kim tylko chcesz ... ale masz podać sensowne argumenty które popierają twój punkt widzenia a nie bezczelnie chodzić i pyskować do każdego kto napiszę swoje zdanie na tej stronie.
To że moderacja na to pozwala to ich sprawa ... ja też mam prawo wypowiedzieć się co myślę na ten temat.
Pozdrawiam życzę poprawy w życiu osobistym
1
@MarioVeB! 9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;
Ban :)
1
@tadzik447 Popularne stwierdzenie :) Szkoda że nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Fizyka,Chemia,Technika stoją na tak ogromnym poziomie że nawet jak zabiorą nam wszystko co mamy to nigdy nie wrócimy do stanu z epoki kamienia łupanego :) Startując z niczym jesteśmy dzięki wiedzy, i umiejętnościom które mamy zrobić coś o czym w tamtym czasie nikt nawet nie wiedział :)
Więc przykro mi ale żeby wrócić do epoki kamienia łupanego nie wystarczy zabrać prąd czy wszystkie zabawki które mamy. Trzeba by przy okazji wybić całą inteligencje ... i nie mówię tu o pisarzach a o naukowcach i technikach. :)
2
@fajny_football Dziś nie ... dopiero jutro.
Jak dla mnie to może być i w następnym tygodniu, nie obrażę się :)
0
@BarcaInfo To jest stare info ? Ostatnio już coś takiego mówił :P powtarza cały czas to samo ?
1
@VanBest kilka dobrych zagrań, dobrze poruszał się przy linii, jest potencjał :)
0
@MesQueUnClub_87 Taki sam balonik jak la Masia od której oczekujemy kolejnych Messiego, Xaviego, Iniesty i Busiego co roku. No ale cóż trzeba marzyć marzenia to podstawa :)
0
@TR3YWAY Real nic nie wygra ... bo przyjdzie Neymar i to my wygramy wszystko robcie screeny
0
@Kamiloza91 "Wypad z gwiazdeczką! Nie wiadomo co mu odbije za rok,. "
Mówisz teraz o Dembele ? przestań dajmy mu jeszcze szansę... wiem że woli grać w Fortnite niż w piłkę, ma problem z ogarnięciem życia prywatnego( imprezy z modelkami) przez co ma ciągłe kontuzje, nie potrafi nauczyć się języka, olewa treningi i zgrupowania przed meczowe. Masz rację to gwiazdeczka która myśli że jest ważniejszy niż klub, ale ja bym mu dał jeszcze szansę.
Oh w8 mówisz o Neymarze hmmm to faktycznie wypad wypad :(
2
@IronSanHybrid Ja nie wiem cały mecz zachwycałem się nad tym jak bardzo Benzema mi Suareza przypomina :) jednego i drugiego śmiesznie się ogląda. To tak jakby mieli własne zawody... kto bardziej koncertowo zwali dobrą okazję :P
0
@Kcprlxx Czego ty się spodziewasz na forum wiecznych wrogów Realu. W realu nie może być nic dobrego.
0
@Ibra9PSP Ludzie zawsze muszą się czymś emocjonować, brak sportowych emocji do tego wszystkie plotki i ciekawostki transferowe się skończyły i ludzie szukają innych tematów żeby się wykłócać. Wcale się nie dziwię każdy potrzebuje emocji w tym monotonnym życiu. Nie mam nic przeciwko, widzę temat który mnie nie interesuje omijam i tyle :(
Bardziej mnie martwi że Barcainfo coraz mniej ciekawostek podaje :( albo urlop albo emocje w tym okienku już się skończyły :*(
1
@Kamilos84 Cytując polskiego rapera.
"Życie to nie kubusia puchatka pierdolona chatka"
Ty możesz nie rozumieć, twoja żona może nie rozumieć. Ale twój sąsiad czy sąsiadka ? Życie to wieczna ruletka każdego dnia igramy z losem, tak samo i z ludźmi nigdy nie wiesz czy grzeczny i spokojny na pozór człowiek pewnego dnia nie weźmie nóż i nie wsadzi ci w plecy.
Trzeba otaczać się osobami których będziesz pewny, z którymi nie będziesz się bał spać w jednym łóżku. I modlić się żeby życie nie rzucało kłody pod nogi... bo ludzie w panice, w strachu, w depresji potrafią się zmieniać ... oj potrafią :(
Szkoda chłopaka miał pecha że jego matka znalazła jedną z tych nieodpowiednich osób :(
1
@kingmati414 Rakitić jakiś strasznie zadowolony... chyba jednak zostaje :(
0
@prokofiew Hej, Hmm źle to ująłeś też uważam że transfer Neymara będzie trudny do zrealizowania. Ale nic wspólnego z tym niema niechęć zawodników do odejścia i brak możliwości upchnięcia zawodników w składzie. Problem w tym że Barcelona chce sprowadzić Neymara i to już PO zakupie Griezmanna czyli miejsce dla niego jest! gdyby miejsca nie było to zrezygnowaliby z niego po kupnie Griezmanna i koniec a tak się nie stało. Kasy nie mają bo nie mają ale chcą się wymienić bo zależy im na Neymarze tak samo jak PSG zależy na pozbyciu się najwięcej zarabiającego zawodnika który nie chce dla nich grać :)
Więc zgadzam się z tobą, jest to bardzo skomplikowana operacja zwłaszcza że ani my ani PSG nie mamy kasy i wchodzi w grę albo wymiana albo wzajemne wypożyczenie z wykupieniem po sezonie. Ja czuję jednak że chyba przyjdzie do nas Neymar za dużo na to wskazuje... tak wcześniej PSG nie chciało się go pozbyć tak teraz zależy im na tym i my i oni czekamy teraz na ten moment w którym oferta Barcelony będzie zadowalająca dla obu zespołów.
Nie chcę być złą wróżką ale obawiam się że PSG będzie chciało albo Cou+ Rakieta + Semedo albo Cou+ Dembele, albo Cou + Rakieta + 70 mln wątpię że zejdą niżej :(
Jeżeli zgodzą się na Cou + Rakieta + 50 mln to bym brał za każdą inną( wyższą cenę) raczej bym odpuścił + trzeba baaaardzo dobrze przestudiować problem ze stopą Neymara bo może to nas drogo kosztować :(
6
@Gaucho Nie może być za słaby, to nasza przyszłość, pewnie po prostu trener Senegalu nie jest w stanie rozpoznać wielkiego talentu. O.