zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Jak ktoś nie czyta cyrylicę to tłumaczę slogan
"BDSM Bank - Bank do którego jesteś przywiązany"
0
Komentarz usunięty
0
@Colon " Jak ktoś jest tak słabym grajkiem jak Messi, to droga jest tylko w jedną stronę... na scenę po odbiór Złotej Piłki" Zenoowity la Rambla
0
@matirix20 Nie wysyłaj takich filmików :) większość tu woli Mbappe który umie biegać! :)
0
Dyskusja od użytkownika tusa85 zatytułowana "Trzeba uczciwie powiedzieć, że Messi to już nie jest ten Messi" została tak szybko usunięta razem z użytkownikiem że nawet nie zdążyłem podzielić się swoją opinią w tym temacie :(
Matko Bosko Częstochowsko :(
0
@Colon dobry grajek ... celował w okno sąsiadki i tam trafił ... brać go!
dzięki za powtórkę dałem radę obejrzeć tylko 1szą połowę :P
0
@fcbarcafan19 Chyba Suareza jeżeli już ...
0
@nitey Bardzo dobrze przynajmniej Wenezuela nie mogła swobodnie grać piłką :)
0
@Colon nie On a VAR
1
@wachaFCB Jam matka wzięła się za sprawy to można spać spokojnie ... Nasser ma pograne
0
@Dejvv Wątpię ... jak zdecydujemy się iść po Neymara Semedo będzie musiał odejść czy to do PSG czy do Atle :(
2
@GeraltzKatalonii Skończ błagam ... jakie zmęczenie on w tym sezonie był wypoczęty jak nigdy ... najmniej minut od lat. Sam po meczu z Live mówił że był wypoczęty skupiony ale nie wyszło ... przestańcie już z tym zmęczeniem ... nikt nie jest zmęczony tylko Messi który przebiega 40% mniej niż każdy inny piłkarz na boisku w trakcie meczu :)
1
@KamQiX Grają tak od początku... chciałem nawet pisać że powinniśmy zatrudnić tego trenera przynajmniej jako pomocnika jak już go wywalą z Argentyny bo chłop zrobił coś czego nie potrafi zrobić kolejny już trener w Barcelonie ... Argentyńczycy grają tak jakby Messi to był nie Messi a po prostu jeden z teamu ... słabo im to wychodzi bo są bardzo marni indywidualnie ... ale przynajmniej starają się sami kreować nie grając wszystkiego na Messiego... Z potencjałem naszych zawodników byłoby to coś nieprawdopodobnego...
Chciałem tak napisać ale potem zobaczyłem że setki osób wypisuje tu że znowu Messi sam gra ... wszyscy tylko liczą na Messiego itp. Zwątpiłem w celowość mojej wypowiedzi.
Tak więc zgadzam się z tobą widać to że się starają grać z Messim a nie na Messiego.
0
@zodiak_10 That's what sons are for :)
24
Tak się zastanawiam czy Valverde wolałby przegrać z Wenezuelą 0:1 w ćwierćfinale czy 0:4/0:5 z Brazylią w półfinale hmmmm
0
@BarcaInfo No to już wiemy jaki był powód tego że Messi miał problem z przejściem 1na 1 obrońcę kataru ... to to zasrana murawa to tak specjalnie żeby znakomicie wyszkolony technicznie Martinez, de Paul i Acuna nie mogli skutecznie dryblować 3 czy 4 przeciwników :*( wszystko jasne
To teraz powinno być łatwo bo pewnie w meczu z gospodarzami murawa będzie przygotowana perfekcyjnie :)
0
@SeeleyBooth Mbappe nie przyjdzie. Jaką inną gwiazdę proponujesz? która przyjdzie i będzie w stanie dźwignąć drużynę.
Sancho po kolejnym w miarę dobrym sezonie będzie wart 120/150mln :) znowu sugerujesz wydać tyle na młodego obiecującego zawodnika ? Wątpię, zarząd już się przejechał na Cou i Dembele raczej nie będą znowu tak ryzykować.
0
@th@les Heheszki XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta Nigdy nie jest zła pora na to żeby pochwalić się swoją ogromną wiedzą na temat piłki ^^
0
@ViscaBarca123 Mam nadzieję że się zacznie dla niego Copa bo na razie jest bardzo niewidoczny nawet powiedziałbym że za bardzo :(
0
@barcanawieki Dembele w BvB też nie przynajmniej tak mówi stronka :P
0
@Danny Gaucho Lepiej do gardła niż do odbytu żeby sprawdzić czy dosięgnie do jelita :)
0
Noto jak PSG zjechało z wymaganiami do 222mln to kupno Neymara wydaje się być na 90% pewne ... mam nadzieję że sztab dobrze przeanalizował stan zdrowotny Neymara bo jak kupimy go a on Będzie się ciągle leczył to będzie nie wesoło :(
0
@Varkond Są w takim samym wieku ... pozdrawiam twoich informatorów :)
0
@ViscaBarca123 Hej,
Myślisz że Puig aktualnie jest lepszy od Alenii czy jak to się tam odmienia? xD Czy raczej Alena jest lepszy na dany moment ?
0
@MichalZZZ Hej.
Film ma 9 lat a wszyscy mamy internet. To była obowiązkowa pozycja dla każdego kinomaniaka 7 lat temu :) teraz to po prostu dobra klasyka :P
Doceniam dobry gust filmowy +sik
0
@Danny Gaucho Dziewczyna która wie że urodziłem się niedługo po wybuchu Czarnobyla i mieszkałem niedaleko twierdzi że jestem dzieckiem czarnobyla :(
Bo urosła mi 3cia noga :(
0
Za około 3h Messi zaczyna wakacje huraaaaa :)
0
@Douglasinho Ewidentnie jesteś fanem jego umiejętności xD rozśmieszyłeś. Za 5 złoty go kupić ! A nawet tyle nie jest wart! :)