0

@Colon Sorry :( Agerero

2

Kurde Aguero topowy napastnik a widać jak bardzo nie umie grać z Messim jednak jest różnica w tym jak grają ze sobą Suarez z Messim i Aguero z Messim :( niebo i ziemie nawet Suarez w tragicznej formie daje Messiemu więcej niż Aguero :(

0

łatwo

0

Leo don't choke !!! plz
Its time to step up!

0

@Madridista_PL dobra dziewczynka tam ... widać że dba o towar który sprzedaje ...

0

@KamQiX Czuję że Klopp by dał radę go gdzieś ustawić :)

0

@ViscaBarca123 ostatnio jedyne co czytam w twoich postach o młodych to szkoda ... xD
dobrze nam idzie z młodzikami widzę !

1

@Bobo25 Jedyne czego się boję to to że Neymar po przyjściu będzie odgrywał Dembele i leczył się cały czas ... coś z nim ostatnio nie tak.... Nie wiem czy chcę Neymara kosztem Griezmanna ale jeżeli będzie możliwość kupić Neymara i Griezmanna to jestem jak najbardziej na tak! bo to by oznaczało że Griezmann zajmie miejsce Suareza po tym sezonie a to już niestety powinno się stać ... Neymar Griezmann Messi to może być bomba :)
A jeszcze de Jong za plecami i Arthur oh jeez

2

@Misanthrope Wypowiedź typowo pod lajki użytkowników którzy nadal są urażeni jak małe dziewczynki.
Nie będę wytykał ci wszystkich błędów bo jest godz 11 i zbieram się do pracy a i tak byś nic nie zrozumiał bo to co piszesz ma się nijak do rzeczywistości w Barcelonie. Hahahah łatanie dziur Neymarem ty w ogóle myślisz co piszesz ? Budowanie zrównoważonego zespołu jeżeli nie przyjdzie Neymar ? kto ci takie coś powiedział chłopcze ? zostanie kupiony Griezmann i będzie łatał dziury zamiast Neymara hhahahah budowanie zrównoważone drużyny hahah śmieszek. Ostatnie kompromitacje ? 2 lata na boisku gra sam Messi + czasami Dembele jak nie leży w szpitalu a ty o jakichś ostatnich kompromitacjach :) pewnie jesteś jednym z tych dla których wyniki są najważniejsze... nie oglądasz meczy, zobaczysz wynik 2:1 albo 1:0 i fajnie są punkty jesteśmy nadal the best :) ... ludzie którzy oglądają grę wiedzą że od długiego czasu nasza gra jest słaba ... ratuje nas Messi i przebłyski indywidualne niektórych graczy... każdy sensowny przeciwnik od razu nas weryfikuje.
Sory że nie będę rozwijał i tłumaczył każdego stwierdzenia ... wieczorem jak będziesz chciał to zrobię to :)
Spodobało mi się twoje porównanie...

"Zachowujecie się jak facet, którego partnerka ośmieszyła i rzuciła go w momencie gdy ktoś pomachał jej przed oczami plikiem banknotów i zaoferował nowe doznania, a teraz wróciła zapłakana pod wasze drzwi, "bo zrozumiała swój błąd." Co tam, że splunęła wam w twarz i potraktowała jak zwykłą szmatę. W łóżku była świetna, więc przyjmujecie ją z otwartymi ramionami, łudząc się, że dojrzała emocjonalnie i zmieniła się, mimo że absolutnie nic na to nie wskazuje."

Zacznę od tego że ta sytuacja ma się nijak do tego co zrobił Neymar bo on nigdy nie był moją dziewczyną ... to jest dziewczyna Barcelony i jak Barcelona uważa że Neymar to jest dobre rozwiązanie zważywszy na to jak dobry był w łóżku* to jestem tylko za .... mam dość oglądać meczy licząc na to że Messi nas uratuje kolejny raz.

Ale jak mam się ustosunkować do twojego porównania to powiem ci szczerze że jeżeli taka 10/10 dziewczyna po przygodzie z jakimś bogatym ziomkiem ( żeby się nie wyrażać) z płaczem wróci do mnie bo nigdzie nie było jej tak dobrze jak zemną. A ja w tym czasie nie będę w stanie znaleźć kogokolwiek nawet blisko tak dobrego w łóżku jak ona to oczywiście że ją przyjmę ... przekonała się że kasa to jednak nie wszystko i będzie teraz odpracowywać grzechy ze zdwojoną mocą ! xD

Sorry za głupoty ale jak już wymyślasz tak głupie porównanie to tylko tak :)
Pozdrawiam tam życzę wszystkiego dobrego tobie i dziewczynie :)

0

@Barcaa12 Ile będzie chciał ... jak będzie dobrze grał. Tam granic nie ma ... żadne finansowe fair play ich nie interesuje żadne problemy finansowe ich nie dotyczą. Tak wyglądają kluby z dofinansowaniem pod stołem :)

0

@Bagsik88 To wszystko co masz do powiedzenia ? Przedszkole ... narazie

0

@Bagsik88 Staram się ci wytłumaczyć że pomyliłeś gwiazdorzenie z płakaniem... Tacy gracze jak Mbappe/ Neymar mogą gwiazdorzyć i nikt im nic nie zrobi bo są to najważniejsi ludzie w zespole. W większości przypadków kończy się to lepszym kontraktem albo fajnymi bonusikami. W przypadku płaczu Rabiota o to że chce odejść załatwili go szybko i bezboleśnie ... siedzi i czeka na koniec kontraktu nie grając bo jest nikim dla PSG podrzędny grajek którego łatwo zastąpić :) Jeżeli miał na myśli "gwiazdorzenie" Rabiota to sugerowało by to że spokojnie może odejść a tak nie jest ... siedzi i jak piesek czeka na koniec kontraktu ...
Tym bardziej twoja teoria jest głupia że koniec kontraktu Rabiot ma 30 czerwca więc spokojnie za darmo bez łaski odejdzie z klubu ? A ty sugerujesz że Nasser, parę tygodni przed tym jak Rabiot na własnych warunkach bez łaski PSG za darmo! odejdzie z klubu, taki wychodzi i wypowiada się że ma dość gwiazdorzenia i pozwala mu odejść ? Toć to śmieszne jest :) żeby nie powiedzieć inaczej :)
Myślimy zanim piszemy a nie po ^^

0

@Odesseiron Pamiętam jak klub dementował to że Neymar odejdzie ... łykaliśmy jak pelikany ... nie skończyło się to zbyt dobrze ... raczej nie słuchałbym ich :)

0

@Suzu E no takim składem to tylko w fifie wygrywać :P

0

@Bagsik88 Jakie gwiazdorzenie ... usadzili go tam na miejsce jak psa do budy. Siedzi i skamle... jakie gwiazdorzenie panie :) Jest tylko kilka piłkarzy w PSG którzy mogą gwiazdorzyć i to na pewno nie jest Rabiot :P

1

@Wawrzyszewski Rabiot i gwiazdorzenie hahhahah dobre dobro spodobało mi się :)

0

@Veb1233 Poprawna forma to "posadzi" a nie "postawi" :)

2

@Barca_Big_Moment Tam podobno kasy na podróże na imprezy niema a co dopiero na zatrudnienie normalnego trenera :)

0

@Grubson06 "Yeah, I asked him to come, he just laughed."
Sprzedać !

0

@BARCA_FOR_EVER Moje sytuacje przynajmniej w teorii mogą się wydarzyć bo w tym czy w innym momencie była o tym mowa :)
Nie mówmy o tak bardzo odrealnionej sytuacji ... każdy zdrowo myślący człowiek wie że Atletico nie stać na Brożka

3

@Veb1233 Ja wczoraj zadałem dokładnie takie samo pytanie ... nikt mi nic nie odpisał ... denerwuje to strasznie bo ja lubię się rozpisać i czasem potrafi to zniszczyć sporo czasu ... ewidentnie jakiś błąd strony po zmianie wyglądu :(
@michal26 Dzieje się tak nie tylko na komie ... ja w przeglądarce na pc to samo mam

1

Tak poczytałem wszystko co jest pisane na LR i pomyślałem jaki by był najgorszy scenariusz tego lata jeżeli chodzi o transfery ...

- Barca sprzedaje Cou do PSG
- Real kupuje od PSG Mabappe
- PSG wpłaca klauzulę za Griezmanna i oferuje mu super kontrakt, Griezmann idzie do nich
- De Ligt idzie do PSG
- Barca w ramach wymiany* z dopłatą kupiła od PSG Neymara ( który w perspektywie łapie cały czas kontuzje i nie może grać.
- Barca rusza po Stuaniego jako ostateczne wzmocnienie Ataku na kolejny sezon.
Troszkę jak z horroru xD

0

@Szklaner czeka na ruch ze strony Barcy chce pewnie więcej kasy i zapewnień takich jakie dostał de Jong. Z tym że de Jong w pomocy ma szansę na regularne występy a de Ligt raczej nie ...

0

@LuisSalvano może myślami szukała Aaaa Aaaa ? xD

0

@LuisSalvano Tam już są nawet informację że dziewczyna de Ligta i jej matka szukają mieszkania w Paryżu także nie wiem :) niby nie oficjalne ale podobnych info o tym że szukają w Barcelonie nie było :P

1

@Kamilos84 O Polakach słyszałem to samo ... pozdrawiam

0

@damianex10 Tam Armani broni ez game

1

@tadzik447 Znając ich ... kamon :) myślisz że nie wykorzystali by takiej okazji? to jest aż za oczywiste :) Pewnie nie odegra żadnej znaczącej roli ale wydaje mi się że na 80% ją spotkamy albo przynajmniej o niej usłyszymy :)
I to będzie zarąbiste!

0

@bixmix Będzie dobrze ! wierzę! czuję że to jest ten moment to jest ta chwila !!!! Neymara niema Argentyna mistrzem !

0

Czy tylko ja mam taki problem z tą stroną że po napisaniu odpowiedzi do komentarza na pół strony klikam backspace, spację czy cokolwiek to jest i potrafi mi całkowicie skasować wszystko co napisałem? Jak ktoś z redakcji wie o co może chodzić to proszę o podpowiedź czym przez przypadek czyszczę sobie wszystko ... zazwyczaj lubię się rozpisać i takie gowno potrafi zniszczyć w sekundę 15 min pisania odpowiedzi ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?