zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Delolen
1. Chyba tylko na ciebie napluł bo u mnie wszystko ok ... nie padało. Pozdrawiam i polecam wytrzeć ślinę z czoła bo chyba rzeczywiście u ciebie padało :)
2. Porównanie trafne jak trafny był Suarez w LM, jego kumple chcą go bo jest najlepszy ... jakoś Messi nie ściąga do Barcy swojego kumpla Banege czy innych... jakoś nie śpieszą się żeby Alvesa do klubu ściągnąć chociaż to kolega większości z nich i jest za darmo. Nie, wszyscy chcą Neymara bo nikt na niego się nie obraził za to że odszedł ... wszyscy gracze wiedzieli wcześniej a to że Bartek miał niespodziankę ? Przypominam że to odejście mogło być gwoździem do trumny Bartka jeszcze wtedy ale udało mu się.
3.Czy potrzebujemy Neymara ? Uważam że tak. Czy wystarczą nam do wygrania LM i Ligi sprowadzenie Griezmanna i de Jonga ? Uważam że nie!
Griezmann będzie grał na pozycji skrzydłowego jeżeli do klubu nie przyjdzie Neymar to mogę zagwarantować. Czy będzie grał tam dobrze ... uważam że nie !
Czy de Jong da nam dużo wartości ? Uważam że tak ale na pozycji Busiego a do tego żeby zabrać miejsce Busiego jeszcze długa droga najprawdopodobniej zabierze on miejsce Arthurowi bo jeżeli nie przyjdzie Neymar nie ma szans na to że sprzedamy Rakiticia i on będzie grał ... a wtedy zostaje tylko 1 miejsce do obsadzenia i 3 osoby pretendujące na nie :) już nie mówiąc o Alena i Puigu którzy automatycznie lecą na wakacje ... więc przyjście Neymara potrzebne nam jest jak woda żeby mieć w końcu skrzydłowego który jest szybki i do tego dobrze rozumie się z resztą + sprzedaż Rakiety żeby mieć kasę na Neymara co zrobi troszkę przestrzeni w środku pola ... nie wyobrażam sobie 6 zawodników walczących o 3 miejsca w pomocy + ten pomysł z Roberto jeżeli oni tak na serio to wychodzi 7 zawodników na 3 pozycje ... to jest troszkę śmieszne.
4. Co ty wyliczasz jakieś wtopy :P a potem doliczasz do tego jeszcze 200 ? xD oni byli kupieni za kasę z Neymara i prawdopodobnie jeden z nich zostanie. a kupując / wymieniając Neymara za Cou z dopłata albo + Rakitić tylko zyskujemy ...
1
@KamQiX O widzę że zebrałeś do kupy kilka moich wypowiedzi :) Bardzo ładnie powiedziane ...przynajmniej nie będzie że chwalę sam siebie :P
Zapomniałeś tylko dodać że w momencie kiedy Barca zaczęła się interesować Cou, Klopp obśmiał się strasznie nie rozumiejąc gdzie mamy zamiar go postawić :)
Jak się okazało my też nie wiedzieliśmy muahahahha - 140 mln bo tak :)
2
@BarcaInfo Barca ruszyła z wybielaniem wizerunku baaardzo dobrze :)
Taką samą kampanię po przyjściu Neymara poproszę ! :)
3
@kaziks @kris81 @AllBundy Mają dostarczyć dokument który został podpisany przed 1.07 czyli przed datą wraz z którą zmniejszyła się klauzula.
A nie że mają dostarczyć do 1.07 ...
Tak przynajmniej zrozumiałem.
0
Fajny filmik :)
Kto by co nie mówił ale fajnie że 2gi sezon z rzędu tworzymy historię innych klubów.
Najpierw Roma teraz Liverpool zapisują się w historii :) chyba spłacamy dług za PSG
3
@Marik1234 Tutaj pełno takich ... największy wróg Messiego, do końca jego dni kibice Barcy będą go prześladować nawet w lidze Chińskiej go znajdą i będą komentować że w wieku 50 lat strzela tylko 30 goli a nie 50 jak Messi :)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@ViscaBarca123 Ja marzę o wygraniu 6tki w totka bardzo podobne szansę coś czuję mamy ... jak się to sprawdzi to oficjalnie ci pogratuluję osobiście :)
0
@BarcaInfo NGM HYPE!
2
@barcelonaLM Po zakończeniu walki nie wymachuje się mieczami :) Walka o de Ligta już została przegrana nie możesz teraz krzyczeć Nie dla de Ligta :P
1
Szopka na podbicie ceny ... to wszystko oh PSG PSG
9
@Krzeczo Zmień dilera :)
0
@BarcaInfo Ojj mam nadzieję że nie postawimy wszystko na jedną kartę zostawiając Dembele jako jedynego skrzydłowego ... bo jak stanie się tak że sprzedamy Cou nie kupimy Neymara a Dembele złapie kontuzje to jesteśmy w błocie po uszy :(
Ale mam nadzieję że odkontuzjował już swoje i zacznie grać regularnie i dobrze :)
0
@Colon Prawda jest taka że gdyby powiedział to Ronaldo to śmiechu na tej stronie było by co niemiara niezależnie od tego czy miła by rację czy nie :)
0
@Konias4318 Trudno się nakręcać jak już podają że de Ligt dzwoni do trenera Juve i pyta jak tam życie leci :)
Trudno kupimy go za rok parę lat za 100 mln ... stać nas więc no problem :)
0
@Grubson06 Jakiś kontekst ? kto gdzie wracał i co się dzieje ? xD
3
@MESSIah16 Bez przesady co by nie mówić Brazylia aktualnie sporo lepsza od całej reszty ekip z ich podwórka. To że mafia sędziowska im pomaga nie umniejsza tego że grają całkiem fajnie nawet bez Neymara. Fajną paczkę mają.
0
@BarcaInfo Brace yourselves, rewolucja kur** nadchodzi.
0
@Pavu "nic nie zrozumiałem z twoich wypocin "
4
@xavi890 A był jakiś news ? Jak tak jest faktycznie to mi się wcale nie podoba :(
0
@Colon Angielscy malkontenci wyrzeźbili tę bombę ?
1
@brashh Ostatnio jak ktoś powiedział że żenująco zachowuje się Griezmann bo ma małą klauzulę i strajkuje odmawiając przyjścia na trening w klubie który dał mu wszystko.
Wytłumaczyłem mu że jedyny kto tu się zachowuje żenująco to Barcelona ... to już jest szczyt wszystkiego ... robią z siebie idiotów i ludzie z którymi dogadywać się jest bez sensu bo i tak mogą cie wydymać... a do tego robią z Griezmanna jakiegoś zdrajcę bo teraz musi wchodzić w jakieś dziwne sytuacje z klubem w którym już dawno nie powinien być ... taka nasz współczesna Barcelona ... dziwię się że w miarę sprawnie przeszedł transfer de Jonga ... chyba Ajax całą sprawę nadzorował wszystko ustalał i wydał de Jonga nam na tacy ...
1
@BarcaInfo Tiki Taka ... jebłem xD
2
@Encore To była kulminacja bezradności i frustracji Messiego na tym COPA.
Zaczynając od pierwszego meczu piłkarsko bardzo mało rzeczy na tym turnieju mu wychodziły ... już pomijając że samo granie w tak tragicznie grającej taktycznie reprezentacji musi być frustrujące a tu do tego jemu samemu nic nie wychodzi.
Człowiek który w lidzie mistrzów potrafi wkręcić w murawę najlepszych obrońców na świecie nie może poradzić sobie z ograniem 1na1 obrońcy Kataru.
Całkowity brak porozumienia na boisku z jednym ze swoich lepszych kumpli Aguero ... do tego Di Maria grający padakę to wszystko kumulowało się cały turniej.
W meczu z Brazylią kiedy w końcu zaczęło coś wychodzić sędziowie walą go w tyłek i wyrzucają tak naprawdę z turnieju.
No i się skończyła cierpliwość Messiego zaczęło się od wypowiedzi w kierunku sędziów a zakończyło się na niczemu nie winnym zawodniku Chile :P
Meczu nie oglądałem dopiero teraz zobaczyłem powtórkę sytuacji i uważam że zachował się jak kompletny buc ... tak bardzo do niego nie podobne że jak oglądam jak się odbija od zawodnika Chile to nie mogę się przestać śmiać.
Są tu zdania że zrobił dobrze że tylko stał i nie upadł ... nie udawał ... trudno by upadł skoro to on ten konflikt zaczął. Przed obejrzeniem słyszałem że Messi sobie stał a tamten na niego ruszył i jedyna wina Messiego to to że nie dał się przepchnąć. Nie prawda ... Messi najpierw go celowo zaczepia a potem jeszcze się stawia i uderza go barkiem ... po czym tamten mu oddaje i zaczyna go przepychać.
Nie patrząc na to jak bardzo lubimy Messiego to było głupie i niedopuszczalne zachowanie. Ale na szczęście to było tylko spotkanie towarzyskie które każdy tam miał gdzieś. Ot widocznie i Messi postanowił sobie dać więcej odpoczynku.
Sytuacja do przeanalizowania na Varze i żółte kartki dla obu ... maksymalnie.
0
@Kubix93 Ta, i zawieszą go potem na 20 meczy i będzie :P z mafią nikt nie wygra :)
0
@RR Żałosny jest w tym przypadku tylko zarząd Barcelony który jest od dawna dogadany z Griezmannem Atle już było gotowe na odejście komunikaty kupienie zastępstwa za ogromną kasę ... a Barcelona teraz chce negocjować cenę i rozkładać na raty ... mało że walą w tyłek Griezmanna który jest w fajnej sytuacji w której jego wciąż aktualny klub wymaga żeby przyszedł na trening ... a on już oznajmił że odchodzi a do tego walą w tyłek Atle które wydało ponad 100 mln na jakiegoś no name'a za kasę którą mieli dostać za Griezmanna hahhahahah 6 czerwca a Barcelona się dalej zastanawia hahaha
A ty piszesz że zero szacunku ze strony zawodnika ? który oczekiwał że Barcelona to solidni ludzie i dotrzymują słowa ...
Po prostu na 100% zadzwonił do niego ktoś z Barcy i powiedział że niema potrzeby żeby wracał na treningi bo jak Atle nie zgodzi się na rozłożenie na raty do końca tyg. to wpłacą klauzulę i tyle.
Co nie zmienia faktu że postępują paskudnie wobec Atle i wobec Griezmanna który już od 1szego dnia powinien być piłkarzem Barcelony a nie wyczytywać to wszystko o co go obwinia Atle i pewnie teraz kibice Atle. A do tego teraz niektórzy kibice Barcelony porównują go do buntu Dembele który był w całkiem innej sytuacji ...
1
Hmm ciekawa propozycja 60 mln nie tak małe pieniądze Virgil przechodził za 86 w lidze gdzie ceny są kosmiczne za graczy z średniej półki. Tym bardziej że Umtiti cały czas się boi operacji i nie zanosi się na to że do niej podejdzie co może i pewnie skończy się kolejną długotrwałą kontuzją w połowie jak nie na początku sezonu.
Ja bym przynajmniej po negocjował może uda się coś ogarnąć np Umtiti + Rakitic + 100 mln = Neymar :) dobra wymiana zwłaszcza że mamy dobrych graczy na tych pozycjach i można spokojnie ich oddać + można potem sprzedać Cou do PSG za dobrą kasę i zaproponować troszkę więcej de Ligtowi może się skusi ?
Taki rozkład to troszkę takie moje pobożne życzenie bo pozbędziemy się ludzi z wysokimi zarobkami + zrobimy miejsce dla Neymara i de Ligta + kaska wpadnie :)
Głównym pytaniem jest to czy chcemy poprawiać stosunki z PSG ... jeżeli chcemy sprowadzić Neya musimy jeżeli nie to nie ... wtedy odsyłamy do klauzuli i dziękuję :) A znając ich mogą zapłacić ^^
0
@puyol_presidend5 A to nie znasz zasady że "swoich" to można traktować jak się chce ... i tak zostaną, a gości trzeba szanować :)
0
@PanRol Ok wygrałeś xD
3
@Suzu Też tak mówiłem jak miałem 7 lat :) chciałem mamie dać korek od koli za 100 zł. Nie zgodziła się :(