zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kkbarca Następnym razem jak będziesz fishował lajki to przynajmniej podaj przykład tej twojej wymarzonej 11stki złożonej z samych wychowanków która przynajmniej w połowie zagra to co jedenastka złożona z kupionych graczy :)
Jak ci tak serducho pęka z powodu tego że twój ukochany klub wydaje nie twoje pieniądze których zresztą ma w bród na polepszenie kadry to zamknij oczy i nie patrz :)
Swoją drogą fajne jest że kibice 90% klubów na świecie marzy o drogim transferze jakiejś gwiazdy a kibice Barcelony marzą o tym żeby nikogo nie kupować i wyciągać co sezon ze szkółki kolejnego Messiego Iniestę czy Xaviego :) No cóż po marzyć zawsze spoko.
To co podasz mi tę jedenastkę ? Bo aż sam jestem ciekaw kto tam taki wspaniały żeby z biegu zasilić nam skład. Oprócz Piuga i Alena ich znam jeden młody i czeka na okazję a drugi nawet blisko nie stoi koło Arthura czy de Jonga.
https://www.pngkey.com/detail/u2t4e6r5o0q8t4r5_fishing-for-likes-fish-for-likes-meme/
0
@Wiernyfan80 Przeczytałem źle i myślałem że napisałeś "obym się mylił".
My bad.
Całą resztę wypowiedzi podtrzymuję :P
0
@danio1899 Lysyn hier. nie zauważyłem nie xD
6
@Wiernyfan80 Hmm ? to chyba dobrze nie ? Villa był jednym z lepszych napastników jakich mieliśmy ... zdecydowanie bardziej wolałem jego niż Suareza ( osobiście) jeżeli będzie strzelał to co strzelał Villa to jestem za ! :)
0
@BarcaInfo I cyk portfela Griezmann już nie ma.
1
@wpwelement Rozumiem.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia.
0
@KacperVEB Ktoś kto sam o sobie powiedział "Im the Special One" może coś takiego palnąć bez problemu :P
0
@Avada Kedavra "- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni"
Ban
1
@wpwelement pod postem o śmierci brata Zidana w którym Barca składa kondolencje pewien ewenement zareagował słowami Barca to więcej niż klub.
Na co ja odpowiedziałem że Barca to najzwyklejszy klub troszkę lepszy od innych ale to ciągle firma jak każda inna. ( bo to normalne że składa się kondolencje w takiej sytuacji)
wytłumaczyłem mu też żeby zrozumiał o co mi chodzi że patologią jest wychwalanie Barcelony pod postem o śmierci człowieka. Za to że składa kondolencje ?
I to uznaliście za obrazę użytkownika ? To jak jak mam się do cholery wypowiadać żeby pokazać mu że robi źle i że nie ma racji ?
Respektuj zasady powiadasz? a punkt 9.3.3 jak mam respektować ? za który już 3 raz dostaję bana ? Za punkt w którym nie wiadomo o co wam chodzi i każda wypowiedź nawet " Jestem kibicem" może być napisana z zamiarem wywołania ostrej reakcji użytkowników.
"- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;"
każda wypowiedź odbiegająca od powszechnej opinii może zostać uznana za łamiąca regulamin.
To nie regulamin to jest widzi mi się kilku osób, regulamin jasno określa zasady i ramki w których trzeba się mieścić żeby go nie łamać. Wasz regulamin głosi że każda wypowiedź którą uznamy za niestosowną zostanie usunięta a wy ryzykujecie otrzymanie Bana.
Dziękuję że przynajmniej za wypowiedź którą opisałem wyżej nie dostałem Bana bo ewidentnie w niej sprowokowałem użytkownika do kłótni mogło się to źle skończyć.
Ja rozumiem że to nie miejsce publiczne a prywatna strona kilku osób które decydują o tym kto i jak może się wypowiadać, pokazaliście mi to kilkoma banami. Staram się teraz baaardzo ograniczać w ostrości wypowiedzi a i tak dostaję bana i moje posty są kasowane nawet jak bezpośrednio nikogo nie obrażam a tłumaczę czemu nie miał racji. W tym czasie kiedy są użytkownicy którzy bez problemów obrażają się nawzajem, trolują, i prowokują ludzi.
16
@Moderacja Możecie się proszę uspokoić z kasowaniem wypowiedzi ?
Powiedziałem koledze że nie wypada wychwalać Barcelonę w poście w którym mówi się o śmierci człowieka ... i to zostało skasowane ? czy wy tam powariowaliście ? Czy tu można się wypowiadać tylko w sposób który odpowiada wam ? Czy jak to teraz wygląda ?
2
@ksobi @IronSanHybrid Dzięki dzięki panowie.
0
Ewidentnie Cou nie chce iść do PSG może być z tym problem ... i nawet jak PSG się zgodzi to Cou może zablokować wymianę :(
0
@BarcaInfo Kolejny śmieszek w ekipie na 100 nie będą się nudzić :P
0
@BOSSS85 Nie wiem co tam jest napisane :(
2
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo "Barcelona złożyła pierwszą ofertę za Neymara."
I na taką wiadomość czekałem :) To znaczy że wszystko idzie zgodnie z planem. Liczę na gest dobrej woli od PSG i sprzedanie Neymara za Cou + 100 mln i wykupienie od nas Rakiticia za 40-50 mln.
Oj będzie się dziaaaałoooo.
Neymar zaczynaj przepraszać ! i pamiętaj la Rambla wybacza ostatnia!
1
@Jericho Też kiedyś myślałem że od początku :) polecam zobaczyć historię tego jak Messi z Antonellą zaczęli się spotykać ... i kiedy to było :) Nie wszystko jest tak fajne jak mogło by się wydawać :)
Mówię o prawdziwym byciu ze sobą ... to że to jest jego koleżanka od dziecka to każdy wie :)
Nawet dam link :)
0
@jeyx77x Działo* przytyli. Neymar przychodząc do Barcy był jak patyk ... od razu go wzięli w obroty i zrobili mu masę ... i tak jest chudy ale już jest ok.
No dobra to możemy pobawić się we wróżki ty twierdzisz że to kolejny Messi/ Neymar a ja twierdzę że jest za chudy żeby grać w podstawie seniorskiej drużyny i albo przytyje albo będzie miał kontuzję co parę meczy.
Zobaczymy który scenariusz się sprawdzi.
1
"Skoro wydaliśmy taki komunikat, to dlatego, że mamy dowody. Musimy to przeanalizować i jeśli naprawdę okaże, się, że mamy dowody, będziemy domagać się kwoty, którą uznamy za słuszną."
Ok mogę teraz powiedzieć otwarcie że wszystko już na świecie słyszałem gratulację dla tego pana :)
0
@El dominatore O taaa xD
1
@Piorun Ja mam nadzieję że kibice Barcelony nie będą na niego gwizdać ... a potrafią
0
@ViscaBarca123 kurde dopiero teraz sprawdziłem jego "wymiary"
169cm/ 56 kg jest strasznie filigranowy podobnie do Dembele 178/67 obawiam się że seniorskiej piłce czeka go los podobny do Dembele i tego chudego blondyna co miał zająć miejsce Busiego jak go tam zwą ... co się łamał cały czas.
Gra świetnie ale budowa wątła ... Dla porównania Messi 171cm/72kg Xavi 170cm/68 kg Iniesta 171/68 kg
0
@lucas/catalan ten z 1:55 to chyba myślał że grają w chowanego i poszedł się schować za drzwiami :)
0
@Ramos9248 Sorry tak jakoś mnie ręka się omsknęła na klawiaturze po tym jak milionowy raz czytam de Light.
2
@krzychu1526 Nie daj boże taka córka znajdzie chłopaka czy męża jeszcze w szkole czy na studiach . Lepiej jak jest free spiritem i zna wszystkie penisy w okolicy :)
2
Tak sobie myślę że kibice z la Rambli niezbyt chcieli de Ligta u nas ... bo po takim czasie dalej nazywać go de Lightem to można z dwóch powodów albo z powodu zerowego zainteresowania daną osobą albo z powodu problemów z pamięcią ... problemów z pamięcią domyślam się że ludzie w tak młodym wieku nie mają więc pozostaje tylko pierwsza opcja.
0
@Zico82 Cou to dobry piłkarz ale jak już ustaliliśmy nie na Barcelonę kompletny babol transferowy bez żadnego pomysłu na to jak go wkomponować w zespół.
Tak zrobiliśmy błąd ale też sporo sobie życzył chłopak ... po tylu wtopach transferowych nie dziwię się że zarząd nie chciał płacić takiej kasy młodzikowi. Spokojnie kupimy go za kilka lat za ogromną kasę ale jeszcze do nas przyjdzie i będzie naszym nowym Puyolem.
4
@fenix1983 O nie tylko nie on ... jak ja Mandzukicia nie trawie to głowa mała :P
Jak przyjdzie Neymar to już nie trzeba nam 9tki bo chyba ci o to chodziło :) bo będzie grał tam Griezmann spokojnie. Aktualnie takie 10tki mamy 2 Messiego i Griezmana już kolejniej nam nie trzeba ^^
1
@maniekbak Niestety na 90% jest w Juve :( za parę lat będziemy za niego płacić ponad 100wę no ale cóż. Nie dając mu teraz tyle kasy ile chce teraz, za parę lat damy mu tę kasę i jeszcze dopłacimy z 50mln za transfer górką. Ale dobrze chłopak wybrał na 100 rozwinie się tam lepiej niż w Barcelonie i kupimy już gotowy produkt najlepszego obrońcę na świecie ...
0
"Why Barcelona signed Griezmann"