zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo To już chyba jakiś czas temu było... i że informacje nie są zbyt optymistyczne :(
0
@Obergruppenfuhrer EEEE co to ma być o 17s wyprzedziłeś !! EEE niema tak xD
0
Komentarz usunięty
73
Bądźmy szczerzy
100mln+ Cou to za dużo !!!
ale
100mln + Cou + Rakitić to w sam raz!!!
0
@codemat Trudno mi wyobrazić żeby taki gracz jak Cou pogodził się z tym że będzie siedział na trybunach cały sezon ... niezależnie od tego czy Przyjdzie Neymar czy nie.
Więc podejrzewam że chce odejść ale do dobrego klubu. Tylko że kluby do których chciał odejść nie mogły sobie pozwolić na wykupienie Cou.
Mam nadzieję że PSG się zgodzi. No chyba że do Juve za Dybale :)
0
@Kamiloza91 O kurde, zapomniałem że to ty w translatorze tłumaczysz ...
To ty akurat chciałeś zabłysnąć i ci się udało ... na stronie na której 70-80% nie che Neymara powielasz rzeczy które były pisane już milion razy ubierając to w inne słowa ... Fajnie że nienawidzisz Neymara już wszyscy wiemy że Polacy na la Rambli zostali urażeni najbardziej tym co zrobił Neymar.
Fajnie że jesteś tak wielkoduszny że jak już Neymar przyjdzie to będziesz go traktował jak robola ... chociaż tyle. Mam nadzieję że Ney sprosta twoim wymaganiom i rzucisz mu czasem jakiś kawałek mięska żeby z głodu nie umarł.
0
@Kamiloza91 Zapieprzać :P rozbawiłeś dzięki ! :)
@edit
Będę go traktował jak pracownika ... no nie mogę się przestać śmiać ... godzina 1sza w nocy a ja nie mogę się przestać śmiać. hahahha
4
@BarcaInfo Nie rozumiem w jaki sposób i u kogo prezydent Barcelony może nalegać na transfer ? Sam u siebie :P ?
- Yo Bartek kup tego Neymara
- No nie wiem nie wiem
- No weź kup mówię ci !
7
Spoko do przerwy 0:1 i na drugą połowę wchodzi Messi nawet z połamaną nogą ... nie ma inaczej
1
@GeraltzKatalonii Nie będzie tak. Neymar czeka na ruch do określonej daty, jak Barca i PSG się nie dogadają idzie do Realu i tyle... on nie jest głupi i sam siebie nie wydyma :) Tak jak tego bardzo by chcieli ludzie z tego forum ... przykro mi
0
@Homeopata8989 Na tej stronie powstał kult Delbele ... nie można się o nim źle wypowiadać ... a jak zagra mniej więcej przyzwoite kilka meczy to potem przez 2 lata są komentarze że jak nie miał kontuzji i grał to wymiatał hahahhaha
Nie rozumiem fenomenu zachwytu nad Dembele ale cóż chyba kibice się stęsknili za kimś młodym i wspaniałym jak kiedyś Messi ... i na siłę robią z przeciętnego zawodnika z kilkoma walorami ( strzał i prędkość) cracka na miarę topu światowego :)
Na dany moment jest bardzo daleko od topowych piłkarzy. Czy kiedyś ma szansę takim zostać ? Może ale czeka go ogromna praca ... musi uczyć się rzeczy których nie umie ... wcale. Bo na samym bieganiu i dobrym strzale daleko nie ujedzie.
I wcale z meczu na mecz nie wygląda lepiej ... prawda jest taka że gra to samo ... 50 razy straci raz coś sensownie zagra ... jak trafi to komentują że wymiana ... jak nie trafi to komentują że nie można się patrzeć dawać Neymara ... a on po prostu gra to samo...
Ciekawe ile jeszcze potrwa zachwyt nad nim. Już powoli widać ludzi zmieniających zdanie :) Pamiętam jak od razu pisało się że on jest dobry ale nie pasuje do nas to mało nie zjadali żywcem na tym forum. Poczekamy poczekamy zaraz się zacznie wysyp znawców z felietonami dlaczego to Dembele powinien odejść... z wspaniałymi wywodami które były oczywiste już rok temu :)
0
@Pustelnik Brazylijczyk nie może prosić o powrót ... ma ważny kontrakt.
1
@Vitotm Marzenia nie mające nic wspólnego z rzeczywistością :)
Mając taki atak Real byłby baaardzo dobry. Cou nawet jak zostanie ... to się nie odbuduje bo będzie na trybunach no chyba że Dembele znowu się połamie to może go będą wpuszczać na parę minut za Suareza z przesunięciem Griezmanna do środka.
Real nic nie będzie miał ograniczonego ... oni oszczędzali i mają, będą mieli normalny budżet jak jeszcze uda im się opchnąć Balea to spokojnie sobie poradzą :)
Jedyne miejsce w którym Barcelona może powalczyć o Mbappe to Fifa ... my nie możemy wybłagać Neymara od nich chociaż Neymar rozważa tylko nas i nikt go w PSG już nie che. Sugerujesz że sprzedadzą nam swojego najlepszego gracza? Który na dodatek woli Real ?
może i ta za 500 mln . :)
0
@Remi1899 Razem z Ronaldo ...
0
@MichalZZZ Semedo/Pique/Langlet/Alba - de Jong/Athrur/i tu albo Puig albo Robeto - Neymar/Griezmann/Messi
2
@kolo123 Powiedział bym że z żadną pomocą mając taki atak nie będzie prowadzić do przerwy :) za dużo tam Suarez przeszkadza :)
0
@kolo123mozna wiedziec o co chodzi ? xD
8
Hmmm pokazali wam moment na którym Alba popycha w pysk Griezmanna ? podczas przerwy ?
Dziwnie to wyglądało ja bym mu zaje***
0
Gdzie składy ?
1
@IronSanHybrid Zenek biznesu :)
0
@Krystek9318 wszystkie info które wiązały Neymara z Realem mówiły o tym że Zidane nie chce Neymara ... jakoś nie zmienia to faktu że chcą go kupić ...
1
@Krystek9318 Po co Barcelonie był Coutinho ?
0
@sidzej Najlepsze okienko od wielu wielu lat ...
#DawacNeymaraInoRaz
0
@Avada Kedavra A ty wiesz co jest w głowie u człowieka którego na oczy nie widziałeś ani nie rozmawiałeś ... wróż Maciej to ty ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 Są poważni ... po prostu nie są kibicami Barcelony ...
0
@l0Messini Nie mówiłem o tobie :)
0
@l0Messini Przynajmniej zbawi mnie od konieczności oglądania Dembele potykającego się o własne nogi ... mi to wystarczy.
A co jak można być tu hejterem Neymara to ja będę hejterem Dembele :)
1
@Dejvv Co to znaaaaczyyy nie rozumie .... jestem podekscytowany rece si trzesa nie umie kopiowac do translatoraaaaaa
co to znaaaaczyyyyy !!!!! ino raz!!!
1
@kerouac Ja bardzo lubiłem stare logo Juventusu ... ogólnie lubię ich barwy fajna kombinacja czerni i bieli :)