0

"Barcelona nałoży na Ousmane'a Dembélé karę finansową za nieposłuchanie się lekarzy i Ernesto Valverde."

Straszne to teraz na pewno się przejmie :) A to i tak pewnie kłamstwo bo to przecież pismaki a oni zawsze kłamią :)
Pogrożą mu tylko palcem przecież to nasza przyszłość !

0

@cupone Ej nie no szacun o La Masii i Mes que un club nie zapomniałeś dodać ... siedzisz tam pewnie czekasz na zielone ... no czekaj czekaj :)
Bo ten Neymar jak u nas był to był gorszy od Dembele .. czy może jednak nie ? czy może był ? Czy może jednak nie ?
Ahh te imprezy kłótnie z Messim o stałe fragmenty ... nigdy mu tego nie zapomnę akysz Neymar nie będziesz psuł nam świetną atmosferę w szatni zbudowaną wychowankami :)

0

@kibicsportu Obstawiam że Real już ma skompletowaną kadrę na ten sezon ... zwłaszcza z nowym nabytkiem Balem

2

@Shad Najważniejsze dla mnie w najbliższych meczach zobaczyć jak de Jong/Arthur/Griezmanna będą kombinować z Messim od tego zależy dalszy los Barcelony w tym i pewnie następnym sezonie ... chyba że przyjdzie Neymar to dojdzie kolejne decydujące ogniwo w ekipie.
Bo prawda jest taka że nawet przy tragicznej strategii jeżeli oni będą ze sobą dobrze się rozumieć to wyjadą na klasie i żaden Valverde ich nie powstrzyma

2

@ogor4000 O nienormalny siemano

0

@sidzej Nie gadaj, la Rambla kocha Dembele to nasza przyszłość !! Dajmy mu czas! Niech sobie robi co tam chce przecież Neymar mógł latać do siostry raz w roku na urodziny ... to Dembele też może !! Jest młody i perspektywiczny a nie jakiś zblazowany, zepsuty, połamany, brazylijski, podstarzały, zdradziecki Neymarek !!

Tak tylko chciałem zacytować wypowiedzi 85% osób tutaj skoro już zacytowałaś wypowiedzi tych 15 %

Pozdrawiam :)

0

@bartoszekkk A jeśli nie cały a 70% ? to może zostać ? to przecież nasza przyszłość ! :)

1

Ciekaw jestem czyj to był pomysł żeby dać taki oficjalny komunikat przed rozwiązaniem sprawy z Neymarem ... kto nam go teraz do cholery wypożyczy ? Ale tam mądrzy ludzie pracują :)
Sytuacja do przewidzenia tylko optymiści broniący Dembele marzyli o tym że nagle będzie zdrowy. Najgorzej że mamy w szpitalu 3 z 4 napastników a pomoc się nie popisuje ciężkie punkty nas czekają w najbliższych meczach :(

0

@BarcaInfo Już się przekonałem że będą go tu bronić do końca ... co niektórzy. Najgorsze jest to że mamy -3 z 4 napastników i mamy mały kłopot :)

0

@MartiNJ11 hehehe czyli ziomek idzie 1na1 xD

1

@notev Calvin koszona trawa Klein

2

@Witekk10 "Thoughmas Mullermilch"

Ok guys you got me :P

2

@Commando Od początku wiadomo było że sprowadzany jest tu żeby grać nie na swojej pozycji. Nie przeszkadzało to jednak 80% la Rambli twierdzić że będzie tam bardzo dobry bo już tam grał na początku kariery i radził sobie bardzo dobrze. Jedynym jego minusem była "szopka".
Nie jestem jego fanem ale na razie powstrzymałbym się od komentowania jego gry... wydaje mi się że akurat on będzie w stanie się wkomponować a Dembele ... tu mam spore wątpliwości.

0

@Commando Że niby lepszy kopiący się po czole Suarez niż nie rozumiejący się z nikim Griezmanna hmm ciekawy pomysł. Problem w tym że nie wiemy jeszcze jak wygląda współpraca Messi-Griezmann a jak wiemy to jest najważniejsze w Barcelonie ... on może nawet nie myśleć o podaniach do nikogo innego ... wystarczy że będzie dobrze kombinował z Messim :)

0

@Elnuum Bo to dalej nasz piłkarz jest ... na wakacje pojechał do Niemiec ... uczyć się języka poliglota jeden !

0

Abstrahując od opinii o Neymarze. Jestem ciekaw co się stanie jak przyjdzie Neymar i będzie grał jak kiedyś. Jak sobie z tym poradzi Valverde ... czy będzie zmieniał ustawienie żeby zmieścić wszystkich czy raczej po prostu posadzi na ławie Dembele i ... i właśnie kogo :P kogo mógłby posadzić. Raczej nie Suareza bo to nasz człowiek :P co w takim razie Griezmana? Bardzo ciekawa sytuacja. Jakieś pomysły ? xD

2

@Vxb93 Według 80% na tej stronie tak jest. Więc gratuluję majątku :)

4

@Elnuum Znam Klaudię raczej nie kłamie ... czasem symuluje ... ale to już inna historia :P

1

@Krystek9318 Myślę że do końca tego stulecia sytuacja się wyjaśni ... trzeba cierpliwie czekać.

1

@Fabik87 Brak Messiego = brak Barcelony w jakimkolwiek rankingu :) Dziwne bo tu się mówi że mamy 3 Cracków w ataku ... chyba się pochowali.

0

@kkbarca Chodząca reklama Colgate :)

0

@zodiak_10 wypożyczony za grosze ... po sezonie Bayern krzyknie że wykupi za 70 mln i Barca go z pocałowaniem ręki odda :) Super biznes super gracz a w Barcelonie będzie grał Roberto :)

0

@ViscaBarca123 Nie jeden się tu śmiał że to będzie niewypał i że stracą tyle kasy hahahaha :)

2

@Janiama Chwaliłem cie już raz i będę chwalił dalej. Ostatnio za to że wylewasz rzeczy oczywiste i powszechnie wiadome w sposób w którym zarazem chcesz i nie możesz się nie zgodzić brawo !
Tutaj też muszę cie pochwalić bo masz ewidentnie dar otumaniania gawiedzi. A mianowicie łączenia faktów wraz z swoim interpretacjami wydarzeń, a czasem wręcz z zakrzywianiem rzeczywistości, tak że większość ludzi pomimo tego że czuje że coś jest nie tak w twojej wypowiedzi( mam nadzieję) dalej popiera i zgadza się z tym co napisałeś. Jestem pod wrażeniem i myślę że byłbyś cenionym "speech writerem" u nie jednego polityka.

Jestem pewien że pomimo tego że twoje argumenty są w niektórych przypadkach błędne ... nie był bym w stanie wygrać z tobą sprzeczki.

Odniosę się tylko do twojej pierwszej wypowiedzi ( całej reszty nie czytałem tylko przejrzałem bo poznałem twój tok argumentacji i to mi wystarczy)... powiedziałeś że "Zawsze te początki sezonu są trudne dla zespołów z topu którzy muszą wysyłać swoich graczy na różne międzynarodowe imprezy"

Ile osób ze składu który grał z Athle było na międzynarodowych imprezach ? Chyba że chodzi ci o mecze w Japonii i USA gdzie z Napoli ci sami zawodnicy fruwali po boisku :)

I jak ma się to do tego jak bardzo sfrustrowany był de Jong na zachowawczą grę swoich partnerów w pomocy w trakcie meczu. I słowa Alby po meczu że nie mieli pomysłu na to jak mają atakować :)

Dawać szansę zawsze trzeba ... i tak nic się nie zmieni i do końca sezonu Valdek będzie naszym trenerem. Ale wydaje mi się to normalne że niektórzy są niezadowoleni z tego jak gramy... a powiedzmy sobie szczerze ... gramy znacznie poniżej tego co możemy oczekiwać od drużyny z takimi piłkarzami. Czy to wina Valverde ? Czy może tego słynnego syndromu Gomesa gdzie dobry piłkarz przychodzi do nas i nagle zapomina jak się gra w piłkę.
Mówiąc szczerze za czasów Pepa to bym zrozumiał ... bo mieliśmy styl któremu nie każdy podoła ... ale teraz ? Gramy jak każdy inny przeciętny zespół z top 10 na świecie ... jako-taka gra kombinacyjna z naciskiem na indywidualne akcje określonych zawodników ... każdy tak gra ... nie trzeba już umieć wymieniać 500 podań w ciągu 10min i ci wspaniali piłkarze dalej nie są w stanie się dopasować ?
Hmmm śmiem wątpić

Pozdrawiam cię i proszę żebyś mnie nie upokarzał zbyt ostro w swojej odpowiedzi ... :)

2

@Volk Już było wałkowane nie raz ... podstawowym błędem było kupienie piłkarza który dubluje pozycję Messiego ... o 3/4 lata za wcześnie taki zakup jeżeli miał być kreowany na zastępcę Messiego.
I tak kolaga @Fawrf ma rację ... kwota transferu to 120+40 z których zapłaciliśmy tylko kilka mln chyba ... reszty nie zapłacimy.

6

Hey,
Po tym jak youtuber "Footroll" był tu przez jednych wychwalany, przez innych tyrany za swój filmik o Neymarze ( w tej sprawie się z nim nie zgadzam ale argumenty ma solidne :) youtube zaproponował mi jego kolejny filmik podsumowujący nasz ostatni mecz. I muszę przyznać że zgadzam się z nim całkowicie ... zwłaszcza z punktem w którym mówi że dziwną sprawą jest to że po całkowitej wymianie linii pomocy nasz gra wyglądała dokładnie tak samo jak wyglądała z Rakiticiem/Busim/Vidalem ... nic kompletnie się nie zmieniło ... i te słowa Alby po meczu o braku pomysłu na atakowanie rozwalają mi mózg :) a co dopiero będzie jak będziemy grali z silniejszymi rywalami jaki tam będzie pomysł ? Messi ratuj ? :)

Polecam filmik :


1

Chyba możliwość sprowadzenia Neymara odjechała razem z Coutinho...
No chyba że PSG jest na tyle zdesperowane że wypożyczy go z opcją kupna za rok ... ale wtedy musielibyśmy pokryć jego pensje która jest niebotyczna nie ? nie wiem jak to wygląda z wypożyczeniami.

Ale jak już ustaliliśmy że Griezmann nie jest dobry na 9tce to nie wiem jak mielibyśmy ich wszystkich zmieścić w składzie.
Z całym szacunkiem do wspaniałego trenera Valverde ale wątpię że będzie w stanie zmienić taktykę i ustawienie tak żeby wykorzystać walory wszystkich napastników których będziemy mieli :( tak nawet on!!

Noooo chyba że Demblele + kasa ... hmmm kusząca opcja :) Ale wolałbym nie tracić Dembele ... zbyt dobrze się bawię oglądając jak potyka się o własne nogi razem z Suarezem ...

2

@Krupson99 źródło: Sport, AS Wuahahahahhaa

0

@Bogan to miałem na myśli mówiąc oddany :)

0

@matelkoveb człowiek po tylu latach nie mówi po Hiszpańsku .... pies by się już nauczył języka ... ewidentnie ma ten cały Real i wszystkich w nim w dupie :) bierze kasę i gra w golfa ... wcale mi go nie szkoda ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?