5

@Bruttal Kto wymieni piłkarza takiego jak Neymar na kogoś takiego jak Griezmann hahahha śmiechłem :)

2

@PrinceDamon Niech przynajmniej zainstalują wszędzie światłowody a potem myślą o latających samochodach ... w centrum Warszawy bez światłowodu siedzę z internetem po linii telefonicznej w 2020 prawie roku xD Śmiech na sali

3

@Avatarr w 2k19 nie wiedzieć jak działają internety hehhehehe

0

@Janiama "Barcelona na swoim boisku gra najlepsza piłke na świecie"

Klopp i Pep by się zaśmiali :P i zaprosili na Anfield i do Manchesteru

0

@tomcias10 eksde.

0

@tomcias10 eksde

0

@Kapitan hawk Czuję będzie zabawnie :)

4

Suarez się zmęczył ... musiał usiąść ... ale poco tymi rencoma machać ?

0

Mam nadzieję że nie puszczą Ansu na reprezentację bo będziemy w dupci :)

1

@jacobFCB "małoletnia niunia" ??? Hmmm? xD

0

@Coutinho007 Czekałem na ten komentarz ... tylko że chodziło mi o ogólną rolę Griezmanna w naszym zespole ...
Polecam obejrzeć grę :) a nie skróty i zobaczyć co ostatnio robił Griezmann :) w meczu z BvB np :) Griezmann jest zdecydowanie lepszym obrońcą niż Alba :) nie mówiąc już o Firpo xD

0

@Lincolm Ale przecież to jego naturalne ustawienie grał już tam i to grał bardzo dobrze nie wiem o czym mówisz :)
@ edit
A tak na serio to Valdek potrzebuje dodatkowego obrońce na skrzydło do asekuracji Alby ot i gra Antek w końcu to walczak :)

6

@ViscaBarca123 Fabuła lepsza niż we wszystkich serialach na Netflixie

0

@SeeleyBooth Chcesz wesoło? Zapraszam w wieczór meczowy albo dzień po ... przynajmniej jest wesoło :P

0

@puyol_presidend5 Co ty chłopie opowiadasz :P Jak cie koleżanka zabierze na imprezę z jej koleżankami a sama zniknie na cały wieczór z jakiegoś powodu ... a któraś z koleżanek będzie tobą zainteresowana to powiesz eee niee sorry Kasia mnie zaprosiła więc nie będę się z tobą całował bo będzie jej smutno ... chociaż nawaliła się w 3 dupy i śpi prawie od początku ale nie nie mogę jej tego zrobić ... to moja przyjaciółka !!!

Hahahha już to widzę :P

0

@kaziks Jeżeli się zaprasza koleżankę na imprezę a potem wali się tyle że śpi się prawie 10h to tylko wskazuje na to że picie jest ważniejsze od koleżanki.
Przez sekundę myślałem że to narzeczona na weselu była :P przynajmniej by był dobry scenariusz do filmów dla dorosłych.

A jak to koleżanka to całe szczęście że ją zabrałeś ... przynajmniej kuzyn dobrze się bawił.
Przyszedłeś się pożalić że nie możesz odmówić alkoholu ? No cóż smutne, na przyszłość nie zabieraj koleżanek na zabawę bo jak już się będziesz budził następnego dnia w południe to może się okazać że "stracisz" wszystkie koleżanki .... pfff

1

@Kubox Jak Messi i Ansu weszli to Messi całkowicie olał Suareza i Griziego który był na prawej i grał tylko i wyłącznie z Ansu ... ten ostatni kilka razy wszedł w niepotrzebny drybling ale generalnie i tak lepiej niż to co zrobił Griezmann przez cały mecz. No i 1dno ładne wyłożenie na Messiego w stylu Alby

0

@fajny_football Przypominam że ze słów Bartka Valverde to projekt długoterminowy ... co w tłumaczeniu na nasz oznacza
- Nie zwolnię go bo musiałbym zapłacić mu zbyt dużo kasy za zerwanie umowy, a kasy nima. Więc będziemy się męczyć aż sam zrezygnuje czyli do końca kontraktu.

Radzę uzbroić się w cierpliwość... poza tym nic strasznego się nie stało jak przegrywaliśmy na wyjazdach tak przegrywamy żadnej zmiany na gorsze ^^ gdybyśmy dostali z 5:0 od Granady w domu to może ktoś w zarządzie by mrugnął chociaż, a tak wszystko jest tak jak być powinno :) Przegrywamy wyciągamy wnioski i dalej przegrywamy... stabilność ... przynajmniej piłkarze i trener nie muszą uczyć nowych formułek do wywiadów ... po każdym meczu pasują :)

5

O o przypomniał mi się stary dobry tekst z la Rambli po meczu z Live ...

"Czemu jedziecie tylko po trenerze ... gdyby X i Y wykorzystali swoje sytuacje było by z 5:0, nie wykorzystali więc przegraliśmy proste ..."

Oh w8 ... nie pasuje :(
To ja już nie wiem jak tego trenera będziecie tłumaczyć :P

0

Niema co się dziwić ... Trudny teren :) ciężki pre sezon itp.

4

Przewiduję przyszłość.
Zawodnicy po meczu wyjdą i powiedzą że to nasza wina a nie trenera :)
Na la Rambli wybrane osobniki napiszą "widzicie nawet zawodnicy mówią że to nie wina Valverde a to dopiero początek sezonu poczekajmy do końca zamiast krytykować"

pozdrawiam
Wróż Maciej

0

Zaliczą nam to jako strzał w światło ?

0

@IAmLegend Chcą pobić rekord Realu z PSG :) Valverde bije kolejne rekordy!

0

@VenoM Widzisz :) może się okazać że w drugiej połowie sezonu już nie będziemy walczyć o nic :) to się wtedy będą ogrywać ^^

0

@VenoM Dokładnie tak ^^

0

@lukaszbrk Watford zarezerwował najlepsze miejsca do oglądania meczu zazdroszczę :)

0

@normasubiektywna Za każdym razem kiedy piłka spada w okolicach pola karnego i do niej leci Langlet to zaczynam się martwić bo jego przyjęcie zazwyczaj kończy się tym że nie zauważa jak przeciwnik zabiera mu piłkę i leci na bramkę :P
Pewność w niepewności chyba daję :P

0

@El dominatore Pique jak Pique dla mnie Langlet jest jakiś strasznie dziwny niby coś gra ... ale parę razy na mecz ma jakieś dziwne zagrywki takie olewawczo nonszalanckie przez które mamy setkę dla rywali ... już to powoli zaczyna denerwować.

1

@Pablo14 Wątpię że to jest dobry pomysł ... w takim momencie sezonu kiedy musimy koniecznie zdobywać punkty ... jeżeli popełni jakiś błąd czy dwa i stracimy przez niego bramkę czy dwie może to zakończyć jego karierę w Barcelonie :(
Z jednej strony fajnie by było zobaczyć zmienników z drugiej jak sobie nie poradzą to będzie spory dramat ....

5

@ściah Cicho siedzieć może nie powinni ale tak oczywisty sabotaż szybko będzie ukrócony i na nic to wszystko się zda ... młodziki tylko stracą przez niego sezon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?