zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arek99 Jesus jest dobrą opcją dla BvB za Hallanda a nie do Barcelony ... polecam oglądać mecze zanim coś się piszę :) Już mamy 1go co potrafi mieć przestój w strzelaniu bramek długością w 10 meczy drugiego nam nie trzeba :)
1
@Hiacynk @Bykunn Wcale bym się nie zdziwił w końcu był gwarancją mistrzostwa przez 2 lata... świetny trener w czasach świetnego zarządu. Oby tak dalej !
19
Czyli co ?
Quique Setién gwarancją mistrzostwa ? to mi się podoba niema to jak zapewnić sobie mistrza jeszcze na początku marca... to jest jednak kot :)
1
@IronSanHybrid Takich ekspertów to ja mam i na La Rambli więc podziękuję.
O widzę że koledzy wyżej też doceniają wszechstronność naszych użytkowników ... Més que un La Rambla ... nic dodać nic ująć :)
0
@sendesara Marny ten Messi ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 No to nie ciekawie ... skoro tak ciężko przechodzi u tak młodych osób ... robi się nie ciekawie.
0
@pikass14 Podobno też wampiry tam były co krew z ludzi piły ^^
0
@MESSIah16 Baaardzo mało prawdopodobne że zabije miliony :) Przynajmniej tak jak powiedział @SeeleyBooth ten wirus raczej nie zabija :) ale jak w czas dobrze się zmutuje to może być różnie :)
Ta odmiana ma szansę na zarażenie ogromnej liczby osób zwłaszcza w Europie gdzie nikt cie nie zamknie w domu na klucz ( tak jak w Chinach) i wprowadzi godzinę policyjną :) tu raczej ludzi będą łazić na zakupy / do pracy np w sklepach i w prywatnych zakładach i tak on się będzie rozprzestrzeniał. Ale większość go przejdzie w bardzo łagodnej lub średniej formie. Chociaż panika na świecie jest taka jakby ten wirus zabijał większość chorujących :(
1
@NaFazieHitman Szkoda twoich nerwów to nie jest forum gdzie możesz z kimś o czymś spokojnie porozmawiać :)
1
@Nolife1899 No to masz problem :(
0
@NeroTFP Przecież jest Aguero i Lautaro przyszła gwiazda Barcelony ... po co jakiś Icardi heh :)
0
UW odwołało zajęcia do 14 kwietnia ... gdzie byłeś wirusie jak ja studiowałem EHHH :(
50
Ej fajnie będzie można usłyszeć jak Sarabia tyra naszych z ławki ! not bad not bad :P
0
@Galvanized https://www.worldometers.info/coronavirus/
Zapraszam ... tam podawane są źródła wszystkich zarejestrowanych przypadków :)
1
@Kamil92 To jest kraj gdzie każdy na przywitanie się całuje przytula i prawie wylizuje :) A rodziny mają ogromne :) Nic dziwnego że rozeszło się w mgnieniu oka :)
1
@Uukasz_93 Akurat miałem pisać o Hiszpanii jak tu się ze mnie śmiali jak tydzień temu pytałem czy myślicie że LM jest zagrożona bo w Hiszpanii było 15 przypadków :) a teraz tylko tysiaczek i prawie 30 ofiar :) Trzeba tu czasem pisać statystyki bo nie każdy ma czas szukać danych w internecie.
I nie przejmuj się tumanami którzy odszczekują tylko żeby nie siać paniki bo oni będą pierwszymi którzy polecą płakać na to że rząd ich nie uchronił jak im dziadkowie zachorują.
Ignorancja poziom Polaczek :)
0
@barpol11 O czym wy piszecie hahahhah jaki Lenglet kogo zjada ? chyba tylko Otamendi hahahha Langlet stabilnie organizuje 3/4 sytuacje dla rywala swoimi farfoclami ... zjada on hahahha
3
@Janiama Spoko nie mamy co się martwić takie wybitne jednostki jak @Rewolucja123 i @Cariones twierdzą że to tylko sianie paniki. Ja tam im wierze w końcu to mądrzy ludzie znający się na medycynie i mający dobre kontakty ze służbą zdrowia na całym świecie ... wiedzą co mówią, przecież to nie byle tumany piszące pierdoły w internecie :)
Jutro cisnę do Włoch na tydzień a potem profilaktycznie uściskam pół Warszawy nie dziękujcie za darmowe L4
0
@Kamil92 Dobra logika tam pozdrawiam xD Shalke go nie chce to niech u nas gra :P
0
@TiReLL Semedo,Firpo,Arthur,de Jong,Dembele,Ansu , wincej przyszłościowych wincej
0
@Kpfun E no to skoro Real wystawia Viniciusa żeby się" ogrywał" to można powiedzieć że my też wystawiamy de Jonga, Arthura, Semedo,Stegena żeby się ogrywali :)
0
@matirix20 tez czasem tak mam dzisiaj ale tylko czasem i po refreszu wszystko git ;)
0
@tomono To jest nic w porównaniu z tym jaką dramę kręcą ludzie w Stanach z byle gówna ... byle ponarzekać :) Kiedyś się opowiadało sąsiadom swoje teorie spiskowe i domysły ... a teraz nagrywa się filmiki i wrzuca się na internety :)
1
zabawny tytuł :P
0
@Cochise Bo trzeba było szybko dopinać budżet i nie zdążyli nic sensownego wymyślić ... czekamy na podatek od wydychanego CO2 :)
0
@parpe Ciekawe stwierdzenie :) wnioskowane tylko i wyłącznie na podstawie swojej głupoty :)
Polecam zapoznać się z sytuacją w Polsce w której nie zarejestrowano oficjalnego przypadku wirusa a odwoływane albo zamykane są imprezy masowe :)
Ciekawe swoją drogą czy będą na wejściu mierzyć temperaturę i czy mają zakaz wpuszczania obywateli Włoch np. Wystarczy że kilka osób z nie aktywnym jeszcze wirusem ( bez objawów) wejdą na stadion i można tylko liczyć ilość nowych przypadków ^^
Bać się tej przerośniętej grypy raczej nie ma co ... w normalnych krajach nikt kto nie jest umierający od innych chorób raczej nie umrze na tego śmiesznego wirusa ...
@Dejvo A z tobą to chyba nie będę wcale dyskutował jeżeli nie wiesz co to wirus i jak on działa :)
Nie uwierzysz w Chinach na początku był tylko 1 chory Oo ... no popatrz nie wiem jak to jest możliwe.
6
Nie wiem czy ktoś już pisał ale ...
17 new cases in Spain [Coronavirus]
Current distribution and new cases today (+):
13 in the Valencia area (+5)
10 in Madrid (+5)
8 in Andalusia (+2)
6 in Catalonia (+3)
6 in the Canary Islands
2 in Castile and León
3 in the Basque Country (+1)
2 in the Balearic Islands (+1)
0 in Aragon (previous confirmation retracted)
Mam coraz większe wątpliwości że jutro będzie mecz :(
6
Benzyna swój chłop leje białych !
9
@ToshyFCB Połamany ?