3

@lucca87 Jak zaorać samego siebie w jednej wypowiedzi :

"Nie można wybierać dobra jednych nad dobrem innych"

" a ludzie i tak umierają"

Jeee*** tych co umierają i tak umrą :) ważne żeby nie my hahah.

Za dużo nas już na tej ziemi :( jeżeli życie przestało mieć jakąkolwiek wartość. Rozumiem że zupełnie nie interesują cie losy czyjejś matki, babci, dziadka. Srasz na to czy będą żyć jeszcze rok czy dwa, czy pięć, czy umrą wcześniej z powodu wiruska którego im łaskawie użyczyłeś :) ale tobie przecież nic się nie stało zwykła grypa :). Sytuacja pewnie się jednak zmieni jeżeli zachoruje ktoś z twojej rodziny w podeszłym wieku ^^ i przegra walkę z chorobą. Zaczniesz zapewne płakać że rząd nie zrobił wystarczająco żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. A ten kretyn łażący bez maseczki (po sklepie / jadący w autobusie) który zaraził członka twojej rodziny to powinien siedzieć. A wtedy może jakaś rozsądna ... nie panikująca osoba, która widzi jak rząd zakłamuje liczby dotyczące wirusa... na pogrzebie powie ci " nie martw się tak, szkoda zdrowia, przecież wirus jest nie groźny ... a ludzie i tak umierają"

Ale spokojnie zgadzam się z tobą całkowicie. Co do tego że zamykanie gospodarki jest zbędne wystarczy środki ostrożności i społeczna odpowiedzialność. Ale w 2020 liczyć na coś takiego raczenie nie ma co :) Więc i tak będziemy się zarażać :)
Około 20% podróżujących środkami transportu miejskiego wie jak się nosi maseczkę ochronną :) Cała reszta jej nie nosi albo uważa że jak naciągnie ją na dupę to też będzie całkiem dobrze chronić :)

0

@GeraltzKatalonii Podobnie jak Messi na Kike

0

@damianex10 nie śledzę siatkówki ... to jakiś żart czy o co chodzi :P

1

@Coutinho007 Chyba kpisz :P Lepiej niech odpadną minimalnie z Napoli bo z Bayernem będzie grubo. Bayern idzie na mistrza chyba że MCity albo Real + Sędzia ich powstrzyma.
No chyba że coś się stanie w te 3tyg i poprawimy się w grze o jakieś 300%

0

@Janiama Ludzie widzą super akcje Puiga i Messiego i się cieszą że super gra super Barca im się w końcu chce coś robić :P a to że Alaves stoi i często piłkarze Barcelony nawet przeciwnika koło siebie nie mają to już nie ważne :P

Powinniśmy ich wozić 90% czasu w ich polu karnym xD a nie cieszyć się z tego że czasem coś siądzie.

Maksymalnie poprawna gra i to wszystko.

0

@BarcaInfo Oo a to tak można ? W takim razie ucisza na każdym treningu omijając pachołki ten sam poziom.
Nie żebym sugerował że ma słaby sezon czy coś :P ale wątpię że grając dobrze w takim spotkaniu można kogokolwiek uciszyć :P

2

Widzę że Alaves wyszli dzisiaj na murawę wyłącznie w celu podniesienia humoru kibicom Barcelony i dać nadzieję że Barca jednak coś gra ... ale ubogo grają w obronie hahahah

0

@BarcaInfo Ziemia w trakcie wypalania ... nic się nie stanie w najbliższe 3-5 lat. Całkowita zmiana pokoleniowa + zmiana zarządu. Jedyną szansą. Ale ja bym się nie łudził mało kto jest w stanie zaryzykować i zrobić całkowitą przebudowę. Współczuję kolejnemu prezydentowi.

0

@Pawlak1992 Kto ci bajki naopowiadał o jednym z najlepszych? chyba że Milan też jest jednym z najlepszych :P

0

@Naturopata Mecz o nic ... nie wiem po co Messi tu gra ... powinien odpoczywać :)

2

@Pilka_jest_okragla A co może myśleć ? hahaha ma grupę koleżków którzy od dłuższego czasu nic nie grają ... a on myśli że to wina trenera bo Xavi by przyszedł i zrobił z Suareza Lewego a z Griezmanna Sancho xD ah no i Vidal i Rakieta nagle staną się De Bruyne i Iniestą :)

0

Wystawia Suareza i Griezmanna ... wywalić rolnika nie daje szans młodym.
Wystawia młodych ... wywalić rolnika tego nie da się oglądać :)
na la Rambli nic się nie zmienia :)

0

@masq Bla bla bla ... przeczytane na la Rambli że populista i teraz "cancel Cwiakala" bo populista.... litości kur** skąd ty wiesz jakie ma poglądy i jakie ma zdanie że go populistą ochrzciłeś.
Powiedział co myśli ... proszę zazdrościć w kącie i wdawać się w dyskusję z równymi sobie "nie populistami" z la Rambli zmieniającymi zdanie 90 razy w ciągu meczu :)

0

@Hiacynk Martinez już szykowany pod transfer za 120 mln do Barcelony

0

HAHHAHA jestem do tyłu i miałem pisać gdzie czerwona dla Ansu ... brawo sędzia.

0

@Ratamahatta Nie prawda. Na la Rambli powiedzieli że skoro nie klęczy i nie błaga o to żeby mógł zostać i grać dla nas nawet za darmo... to nie zasługuje na grę w tak wspaniałym klubie.

Nie pisz głupot zatem. :)

0

"Również Leo Messi zyskał rywala do wykonywania rzutów wolnych."

Hahahha śmieszne. Chyba Pjanić odebrał sobie prawo do wykonywania czegokolwiek :P

0

@Konias4318 Powinniśmy zbierać 200 mln na Rudego a nie na Neymara

2

0

@kubs_ ja też :P

1

@BarcaInfo This is to good hahahahaa

0

@JORD10 Mamy już jednego strzelającego raz na ruski rok ze słabiakami, po co nam drugi ?

0

I słusznie odmładzał niepotrzebnie kadrę... jeszcze chwila i zeszlibyśmy poniżej 30lat średniej wieku na boisku ... całe szczęście że Bartek czuwa.

1

@FC1899Barca I my klęknijmy żeby uczcić pamięć telewizorów, monitorów, sprzętu audio, sprzętu AGD i ubrań wyniesionych przez Lootersów ze sklepów w ostatnich kilku dniach.
#Police Brutality
https://imgur.com/a/KPqfrXR

2

@Wallenquist - zastąpić Semedo De Sciglią

Dobry pomysł zastąpić Semedo słabszym graczem żeby potem wyszło że jednak Semedo był dobry i kupić go znowu za 2 lata za 60 mln!
Plan na miarę Barcelony. Popieram! Barcelonę nawet nie trzeba doić ... doi się sama !

0

@Zioolek10 Będzie pierwszym wyborem na pozycji skrzydłowego. Griezmann przegrał rywalizację z Lautaro na starcie bo urodził się nie na tym kontynencie :)

0

@DonFerdinando Sytuacja jest prosta. Messi wymagał albo Neymara albo Lautaro.
Radzę Griziemu uciekać daleko daleko bo jak przyjdzie Lautaro to będzie grał Lautaro/Suarez/Messi a Griez i Dembele będą siedzieć na ławie :) róbcie screeny. A jak nie daj boże trener wpuści Griza za Lautaro to może liczyć na całe jedno podanie od Messiego jak mu się przypadkiem piłka od nogi odbije.

0

@Snajper10 Nie wyrabia fizycznie w Totkach dla nas będzie spoko

0

Dla wszystkich ograniczonych którzy myślą że "Ta morda" forsuje to żeby koniecznie rozgrywki zostały dokończone tylko dla tego że Mistrza zdobędzie Barcelona...
Tu chodzi o ogromną kasę którą liga straci głównie z Reklamy i Praw telewizyjnych. Kogo to obchodzi czy wygra Real czy Barca jak na stole leżą grube miliony.

1

@Chwytliwy On ich sam wywalił z LM ... niech odejdzie grać gdzieś gdzie presja będzie mniejsza ewidentnie bycie 2gim bramkarzem w topowym klubie to dla niego za bardzo stresujące :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?