0

Nie poprawiliśmy się :(

0

@patry295 zenoowity

19 lipca 2020, 18:06

Dyskusja

1

@Coutinho007 Chyba kpisz :P Lepiej niech odpadną minimalnie z Napoli bo z Bayernem będzie grubo. Bayern idzie na mistrza chyba że MCity albo Real + Sędzia ich powstrzyma.
No chyba że coś się stanie w te 3tyg i poprawimy się w grze o jakieś 300%

2

@Filip_10 to jest złoto DAĆ TO NA STRONĘ GŁÓWNĄ !!!!!!

4

Mój informator zajmujący miejsce zaraz nad ławką Barcelony właśnie wysłał mi SMSa z zawartością notesika Setiena ...


GRAMY DOBRZE
ZMIANY NIE POTRZEBNE
POWIEDZIEĆ ŻEBY GRALI WIĘCEJ NA MESSIEGO.


0

@prokofiew 4/3/3 by pomogło znaffco :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Szkoda że nie dają w pierwsze 20 min z większym kursem można brać w ciemno :)

1

@barteq Sergio to jest nasz podstawowy i najlepszy aktualnie defensywny pomocnik ... smutna ale prawda ... bez niego nie ma gry. De Jong lepiej gra ofensywnego aktualnie. Roberto musi zostać bo to jest jedyny człowiek który jest w stanie przebiec z piłką 10/20 m poza De Jongiem a Vidal to Vidal w takim meczu musi grać przynajmniej do momentu aż złapie żółtko i wtedy można kombinować z Griezmannem. Griezmann grał 10 w meczu z Napoli i e ofensywie dawał tyle co zazwyczaj Vidal na tej samej pozycji (robił miejsce dla Messiego)

2

@bbartekfcb Sory nie rozmawiam w twoim języku przetłumacz proszę w translatorze na polski. I jeżeli uważasz moją wypowiedź za prowokację bo jest odmienna od przed meczowego płaczu większości to przykro mi bardzo.

4

Tak jak pisałem wcześniej... Setien nie jest na tyle głupi żeby wystawić 4/3/3 z ubogą pomocą jaką mamy na jedną z aktualnie lepszych pomocy na świecie. Jedyne słuszne wyjście to przeładować pomoc i liczyć że będzie udawało się odbierać piłkę już na poziomie środka boiska... każde dojście do pola karnego z naszą obroną to jest prawie setka dla Bayernu.
Cieszę się też że nie wstawił okropnego w realizacji zadań defensywnych Puiga bo to byłby dla niego koszmar z idącą za tym wielką falą hejtu.
Ustawienie i dobór piłkarzy w którym mamy chociaż cień szansy.
Mam nadzieję na cud... a będzie potrzebny bo wygranie z naszym aktualnym składem z Bayernem będzie wymagało cudu porównywalnego z magiczną nocą przeciw PSG.

0

@masakrator05 Boisz się że ustawi zespół w ustawieniu w którym mamy chociaż cień szansy na to że coś pogramy ? Jak byś oglądał grę jednych i drugich to byś wiedział że nasza pomoc we 3kę nie ma najmniejszych szans na przeciwstawienie się Bayernowi. Jak wyjdziemy 4/3/3 to mamy pograne i to mocno.
Wierzę że Kike nie jest na tyle głupi żeby wyskoczyć ofensywnym zestawieniem... za dużo ma na szali żeby coś takiego odwalić.
Nie zrozum mnie źle ... w 4/4/2 też będzie wielki cud jeżeli coś ugramy ... ale jest to lepsze ustawienie niż 4/3/3.

0

@otylla12 Mylisz się ... będzie bardzo łatwo, ale na pewno nie dla nas.

69

"słaby "Semedo po raz kolejny przebiega całe boisko mijając ludzi i nie ma do kogo podać bo wszyscy stoją :) Sprzedać nie pasuje do stylu Barcelony !

0

@A_Gomesinho_21 Zastanawiałem się która z pań to Margot ... a potem kliknąłem na hashtag :(

0

@Encore Ja, na La Rambli :)

1

@Criss18Barca Trzeba widzieć żeby mieć coś do powiedzenia ? :)

0

@BarcaInfo Szkoda chłopaka.

0

@RosjaninBut No to jeszcze tylko rok ^^

0

@Pilka_jest_okragla Emm Barcelona Worldwide .... jestem zaskoczony że nie podpięli pod to Neymara :P

0

@itmustbejoke Ja bym tam nie tykał gówna nawet patykiem ... zaraz przyjdzie i zacznie śmierdzieć ... i po co ci to

0

Czy to jest realne że prezydent udziela wywiadu w którym bezczelnie kłamie w sprawie transferu Arthura ? Czekam na odpowiedź "otoczenia" Arthura na te słowa bo w zasadzie nazwał go zdrajcą lecącym na kasę której Barca nie była w stanie mu zaoferować. I że niby żądał od Barcy nowego kontraktu ? z większymi zarobkami ?
Ciekawe ciekawe.

5

@LioMessi10 DeLoreanem :)

0

@macio_944 Słyszałem o nowym trendzie w Indiach Covid 19 się nazywa podobno dobrze radzie sobie z przeludnieniem. Myślę że troszkę tam się przerzedzi i będzie nas mniej.

0

@matirix20 Jasne że tak ... a co nie chciałbyś się podobać płci przeciwnej ? nie bądź głupi... promocja kończy się 28 sierpnia :)

0

Nasi wygrali ?

0

@NeroTFP Kibic Realu widzę :) za co nie lubisz tak bardzo Barcelony ^^ ? może jeszcze Mourinho

0

@BARCA_FOR_EVER Takie głupie wypisywanie nazwisk ma mały sens :) chociaż zdanie wytłumaczenia czemu ten a nie inny.

Uważam że w danym momencie tylko ktoś kto będzie całkowicie przebudowywał zespół od podstaw. Ktoś młody... taki jak Arteta w Arsenalu czy Lampard w Chelsea...
ja bym chciał zobaczyć Nagelsmanna albo dać szansę Xaviemu. Ale raczej dopiero od 2021

1

@MNSbEstEver W tym roku nasze największe zakupy już zrobiliśmy. Wątpię że sprzedamy wystarczająco piłkarzy żeby kupić kogoś za 50+ może jakiś talent z dolnej części tabeli i w sumie tyle.

2

@Mixtape PSG będzie w finale LM robta screeny

0

@l0Messini Nie ciebie, innych przed tobą ...

0

@lucca87 "rozumiem że jak można umrzec na drodze to też mamy się nie przemieszczać?"

Mamy jechać zgodnie z zasadami, zapinać pasy, nie jechać po pijaku i mieć sprawny samochód żeby ograniczyć ilość śmierci na drogach.

Zamykanie gospodarki jak to nazwałeś ... miało doprowadzić do odcięcia jak największej ilości zarażonych ( o których wtedy nikt nie wiedział) od ludzi.
Okazało się to bardzo skuteczne bo chyba nie myślisz że tak niska ilość zarażonych w porównaniu z zachodnią Europą to wynik tego że jesteśmy polakami i wirus się nas boi ?
Ja akurat nie mówiłem o słuszności robienia ponownego lock downu bo raczej żadne z państw tego nie zrobi. Będziemy się tak męczyć aż do szczepionki.
Nie mogę tylko zrozumieć twojej agresji w stosunku do osób które się przejmują "liczbami" naprawdę myślisz że im więcej osób będzie się przejmować wirusem tym bardziej prawdopodobna jest ponowna izolacja ? hehehhe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?