0

@Odesseiron Jaki jest związek między znaniem pytań wcześniej a kłamaniem na temat tego jak dobrze się żyje rodzinie Messiego ?
Dobrze że ty nie jesteś odpowiednio przygotowany do krytycznego myślenia i oceniania wiarygodności odpowiedzi.
No ale po co używać mózgu lepiej nie wierzyć w nic i potem trolować ludzi wypocinami na forum.
Więcej prowokacji poproszę ... jak na prawdziwego użytkownika la Rambli przystało

0

@Odesseiron Jak siedzi w krześle i odpowiada na pytania to też nie widzi na oczy pytań ? Idź stąd pelikanie nie dyskutuj zemną bo to wasze wyzywanie ludzi od pelikanów łykających to już nawet śmieszne nie jest idź i nie drażnij ...


0

@Odesseiron "ach... mówił w wywiadach. ech... dorośnijcie"
nie wiem jak takie coś komentować ... więc nie będę, idź obniżać średni poziom inteligencji gdzie indziej.

1

O ile sam projekt sportowy Barcelony pod wodzą Bartka wygląda tragicznie o tyle znając jak ważna dla Messiego jest rodzina i jak bardzo jego rodzina jest przywiązana do obecnego miejsca zamieszkania ^^ wątpię że gdzieś się ruszy no chyba że pałka się przegnie :)

1

@PieN Messi wkurwiony* a nie obrażony bo to już kolejny sezon a ten ........ zarząd zostawia go na najważniejszą część sezonu bez środkowego napastnika licząc że jakoś to będzie .... jeszcze latem mieli szukać zastępcy ? zmiennika? alternatywę? dla Suareza ? i nic kupują Griezmana na skrzydło !!!!! i udają pod publiczkę że starają się o Neymara też kurfa na skrzydło. Jak tu do cholery rozmawiać z tymi ludźmi ? nie rozumiem ....
Wcale mu się nie dziwię kolejny rok mu LM jakiś Real czy inny MC/ Live sprzątną.

2

@PopekMonster Jak i wszędzie gdzie zbierają się ludzie w różnym wieku i z różnym ilorazem inteligencji.

0

@Skaramuczi Nie prawda ... nie przyćmiewa, aktualnie daje nawet więcej niż Mbappe i potwierdzają to wszyscy ... nawet kibice PSG.
Nie wiem czy podnosi poziom( ogarnia się) przed latem żeby na zachęcić Barcę do walki o niego albo stwierdził że czas coś wygrać ... podobno jest najlepszej formie w życiu. Czekam na mecz w LM żeby zobaczyć na własne oczy.

0

@Skaramuczi Bardziej jestem ciekaw jak poturlałaby się Barcelona z Neymarem ... który na 100 by nie był zadowolony z Valdka jeszcze w pierwszym sezonie po tym jak kazałby mu biegać jak idiocie w obronie :) + kupowanie ludzi na spokojnie zamiast zatykanie dziur po Neymarze ... Może kupiliby jakiegoś klasowego pomocnika za Inieste ... no ciekawe
Aktualnie mamy kilka lat wielkiego i głębokiego błota w którym nieudolny zarząd człapie i nie może nie jak wyleźć. I po części to jest wina właśnie idiotycznej decyzji Neymara ...

1

@Katalonbar Pasowałby idealnie do Realu albo Liverpoolu

5

@Sherem Tykającą bombą to jest cała nasza obrona na czele z Albą i Lengletem .... ale to trzeba oglądać mecze żeby wiedzieć jaką padakę potrafią zagrać a tu nie wszyscy to praktykują a wypowiedzieć się trzeba ... nie osądzam.

5

@Elosek On odgrywa rolę Suareza w tym meczu ... zabiera ze sobą obrońców robiąc miejsce dla Messiego ... Taki plan taktyczny jak się przyjrzeć to widać bardzo dobrze :)

0

Czy Erling Haaland to nowy Zlatan ?
i czy Neymar/Haaland/ Messi to najlepsze trio na świecie ^^

1

@BarcaInfo Koronawirus zbiera swoje żniwo :(

1

@Nano22 Masz wtedy całkowite prawo do narzekania na to jacy kibice są źli. Możesz też przy okazji tłumaczyć swoim wybitym zębom i połamanym kościom że to nie twoja wina była ... może się same poskładają ^^

0

@Fake69 Arthur miał być drugi Xavi a Vinicius drugi Neymar i tak dalej i tak dalej :)

0

@Krychaaa10 Dembele wraca ... i tak będzie tam ciasno :)

0

Bomba transferowa ... Ben Yedder za 100 baniek
iksde

0

Messi coraz częściej przetrzymuje piłkę ... ciekawe czy niema zaufania do kolegów czy po prostu tak teraz gra :(

1

@sokot Ty już mu nie mów co ma robić ^^

0

@potrojnakorona Pomysł jest ... wykonawcy zawodzą ... dużo niecelnych i piłka nóg się nie trzyma ... nic dziwnego dawno tak szybko nie próbowali grać piłką.

0

@Janiama Hej, nie miałem czasu ci odpisać od razu więc wracam do tematu dzisiaj :)
Nie będę czytał tych wszystkich odpowiedzi i szukał czy ci już ktoś to powiedział czy nie.

Informuję cie zatem że kontrakt z Quique Setiénem podpisany jest na zasadzie 0,5+1+1 po każdym sezonie nawet po tym aktualnym nastąpi ewaluacja postępów i wyników trenera ... po każdym sezonie Barcelona ma prawo zerwać kontrakt bez żadnej kary do wypłacenia.

A co do trenera to to jest bardziej doświadczona wersja Xaviego człowiek który będzie grał swoją tiki-takę i futbol ofensywny mimo wszystko ... czy to się sprawdzi ? nie wiem ... na 100 % będzie miał do dyspozycji piłkarzy którzy będą w stanie grać tak jak on lubi ... jeżeli nie sprawdzi się u nas to znaczy że jego myśl szkoleniowa aka myśl szkoleniowa Cruyffa już niema prawa bytu.
Całkiem dobry sprawdzian dla niego i dla Barcelony... zdecydowanie bardzie wolę jego niż Xaviego na dany etapie jego kariery.

@edit
Ach i jeszcze, myślę że zwolnienie Valdka po meczu z Atletico o tyle głupio wygląda że graliśmy przez ~60 min baaardzo dobry mecz ale potem nas złamali i Valverde znowu nie miał żadnego planu B.
Zarząd moim zdaniem zdał sobie w końcu sprawę że Valverde nie jest w stanie odwrócić losów meczu ... to jest człowiek z planem A i bez żadnego innego planu ... czasem on się sprawdza a czasem nie ... zwłaszcza kiedy przeciwnik rozgryzie plan A ... Valerde nie jest w stanie nic zaproponować.
Poza tym mam dość oglądania Griezmanna asekurującego Albę w obronie przez cały mecz ... niech już to się zmieni bo mnie szlak trafi jak widzę napastnika za 120 mln biegające w obronie przez większość meczu :( IKSDE

0

@Kondziubarca Umówmy się nic się nie zmieni dalej będziemy liczyć że Messi coś wymyśli...

1

@ViscaBarca123 Ja też co noc żonie powtarzam że minuta to całkiem długo ...

0

@barcelonaLM Kto arabom zabroni :P kręcą HYPE ! xD

0

@KapiFCB Jedyne co ma do stracenia to dobre Imię ... a nie nvm już cały świat i tak uważa że niszczy Barcelonę już to late :)

0

@Grubson06 Tego co prowadzi ten pan treningiem bym nie nazwał.... tak popatrzy jak chłopaki piłkę kopią :)

0

@Janiama Może być gorzej ... wystarczy że Messi będzie miał kontuzję albo spadek formy i nic nie wygramy zważywszy na fakt że połowa zespołów Segundy mogłaby rozmontować naszą obronę jak dzieci.

0

@Aaron10 Umie się ziomek rozbijać po mieście szacun!

1

@Katalonbar Raczej położy :)

0

@BarcaInfo Martwi mnie w tym wszystkim kilka rzeczy ...
1. Płacenie grubych milionów Valverde za oglądanie jak Messi ciągnie Barcę to jedno ale do tego płacenie mu grubych milionów za to żeby przestał ? Hmm smutno mi się robi jak pomyślę że on jeszcze dostanie tyle kasy za zerwanie kontraktu na kilka miesięcy przed końcem jego cyrku.
2. Mówisz o tym że jak Xavi nie uda się nic zdobyć w tym sezonie to jego kariera trenerska nie ucierpi ... to jest oczywiste, ja bardziej się boje że to po prostu jest jeszcze za wcześnie dla niego ... trenowanie takiego giganta jak Barcelona to jest wielkie wyzwanie, takie wielkie charaktery jak Pep i Lucho siwieli i tracili włosy trenując Barcelonę a Xavi ? od razu na głęboką wodę hmmm szkoda mi będzie jak tak wielka legenda skończy jak Henry w dodatku trenując swój własny klub :( Bardzo bym tego nie chciał.
3. Śmierdzi mi to strasznie jakąś PR zagrywką ... co się takiego nagle stało że po dobrym meczu i pomyłkach pojedynczych zawodników ( Vidal/Pique) nagle jest decyzja żeby pakować manatki i jechać po Xaviego ? bardzo dziwny ruch nawet jak na nasz zarząd ... przecież jak Xavi powie że teraz nie przyjdzie to jak ten biedny Valdek ma dalej "trenować" po takim czymś lul ...


Ale jeżeli klubowi to wszystko nie przeszkadza i Xavi jest gotów zaryzykować to niech przychodzi i jedziemy ... Wszystko będzie lepsze od człowieka który w 85 min przypomina sobie że rolą trenera podczas meczu jest reagowanie na wydarzenia a nie po prostu oglądanie ... i wprowadza jedną ze swoich koronnych zmian Vidal-Rakitić + Semedo-Roberto ... i na którego Messi w trakcie meczu patrzy z wyrazem twarzy pytającym - czy ty kur** masz zamiar coś zrobić .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?