zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcelismo zależy co dla kogo jest większą karą :)
Nie bez powodu ludzie z dożywociem często wieszają się w celach ^^.
A tak to w sumie czemu nie ... mniej kosztuje zastrzyk niż utrzymanie takiego w zakładzie przez 30-50 lat :)
Plus dla niektórych może będzie bardziej odstraszać niż perspektywa dożywotniego siedzenia :)
0
@BarcaInfo Se queda!
0
@masq cOsie tam znowu stałOsie xD
0
@Hushovt Co za Arda ? xD
1
@LuisSalvano Luis(kalkulator)Salvano.
Ty i te twoje wyliczenia ^^
0
@osa91 Depay na skrzydło? to po ch** oni go kupują ? Depay kupowany na 9. Nawymieniałeś zawodników na 2 składy a w dodatku zapomniałeś o Dembele. Do tego mamy jeszcze Roberto, Alena żaden nie nadaje się na partnera dla de Jonga na pozycji defensywnego więc nie wiem gdzie go zmieszczą.
Basicly, Mamy Depay/Griezmann na 9 jeżeli go nie sprzedadzą w pomocy Messi/Dembele/Coutinho/Trincao/ Pedri/ Fati
Troszkę sporo dobrych zawodników na 3 pozycje w pomocy :)
0
@Dembouz1899 Sprzedają to za dużo powiedziane ... miejmy nadzieję że nie będą dopłacać zbyt dużo do ich odejścia.
1
No to powodzenia życzę Fatiemu LOL albo sprzedają Griezmanna albo nie wiem jak oni mają zamiar to wszystko zmieścić ...
1
@barcelonaLM to już jest koniec okienka ? myślałem że do końca września Oo
0
@matirix20 Wymiary (wys. x szer. x grub.) 162.30 x 77.20 x 8.90 mm
Dla porównania mój Redmi note 7
Wymiary (wys. x szer. x grub.) 159.21 x 75.21 x 8.10 mm
Nie jest jakiś dużo większy a mój jest akurat ^^
7
Ale la rambla nie jest ... słaby trener z tego Holendra. Kolejny wuefista
1
@lukaszbarca15 Jest jak zaczarowana torebka Hermiony. Mała i pojemna :)
1
@NeroTFP Hmm ciekawe pytanie.
Zaczynałem przygodę z grami na PS1 więc PES 2 ( około 2.5 tyś godzin) konsola pożyczona od kolegi i żeby matka nie wiedziała że coś u kogoś pożyczyłem :P chowałem pod łóżkiem i rozkładałem jak wszyscy szli spać. Około 13/14 lat miałem.
Na pc zaczynałem od GTA 3/ Half Life / Max Payne wszystkie rozwalały system. Poziom immersji w SP gierkach w które grało się mając kilkanaście lat był nieprawdopodobny wkręcało tak że można było stracić 8h z życia w mgnieniu oka. Teraz wszystkie SP gierki to grindowanie expa i kupowanie boosta na expa albo itemki z item shopa :)
Pierwsza wyścigówka NFS MW ... nie grałem w nic lepszego do dziś.
No i dochodzimy do topów co prawda obydwie gry multi ale najlepsze.
Call o Duty 1 Multi Only Rifle około 10 lat grania :)
I po tym 1sza MMO Allods Online :) mało znana MMO ale bardzo dobra nie licząc P2W w późniejszej fazie rozwoju gry.
1
@Kengo Ta bardziej jaskrawa kropka to chyba "przed" a ta wyblakła "po".
0
"Rewolucja" to wymysł ( pobożne życzenie) dziennikarzy i otoczenia Barcelony. Kto na serio liczył że przeprowadzimy jakąś rewolucję w trakcie kryzysu wirusowego i przy braku możliwości sprzedania kogokolwiek za sensowne miliony.
Jedyną rewolucją która mogła by się wydarzyć mogło by być odejście Messiego i całkowita zmiana pomysłu na grę. Tu już musicie sami zdecydować czy byłaby to zmiana na lepsze czy na gorsze.
O ile wszyscy nieobecni w zeszłym sezonie zostają to ja znowu przynajmniej przez pierwsze kilka meczy będę oglądał z nadzieją że może jednak ten trener wymyli jak zmieścić cały ten gwiazdorski motłoch w składzie i sprawi w jakiś magiczny sposób że zaczną się uzupełniać a nie sobie przeszkadzać :( Przede wszystkim zmiana ustawienia na 4/2/3/1 chyba jest nieunikniona. Chętnie zobaczę jak Messi sprawdzi się na stałe pod napastnikiem z Cou i Dembele obok siebie :)
2
@Kondziubarca Wiedzą to wszyscy. Dla tego też Messi tak bardzo chciał odejść już teraz. Wszyscy wiedzą że ziemia już została wypalona i teraz trzeba budować wszystko od zera. Przez kilka ładnych lat bez sukcesów.
"Sprzedając" 60% składu nie zarobimy nawet na jeden sensowny transfer :)
Można liczyć tylko na to że Dembele, de Jong, Coutinho, Trincao pod wodzą Holendra okażą się nagle super gwiazdami które wymiarowo pomogą Messiemu w ciągnięciu tej karawany.
A no i trzeba coś zrobić z obroną bo to jest cyrk.
5
@Bartek22 Bo co bo czarny ?
1
@Coutinho007 Za MSN tak było ... teraz atak to co najwyżej stary Polonez ze złotymi felgami.
0
@AlwaysBlaugrana Wątpię... po prostu będziemy grać piłkarzami nie na swoim miejscu jak to zwykle w Barcelonie bywa :) Może nawet zobaczymy Griezmanna na pozycji defensywnego pomocnika :) w końcu jest jednym z lepszych w Barcelonie jeżeli chodzi o zadania defensywne :)
1
@AlwaysBlaugrana nijak nie jest to ofensywny tercet :)
1
@Barca_Big_Moment Hmm jak my chcemy grać 4/3/3 z zawodnikami których mamy to ja nie wiem xD Marca i te jej bzdety :P
0
@difranco Jest na pewno bardzo mało ... bo tego nie rozgłaszają żeby nie zniechęcać, gdyby było dużo to krzyczeli by o tym codziennie żeby zachęcić pozostałych i pokazać jak niewiele brakuje.
0
@messi564 kurde a wyglądał na 17
1
@MrShakira Hmm a Semedo za takie coś już by sprzedawali :).
To be honest myślałem że to jakiś młody super talent pokroju Sancho, Ziyecha, czy Havertza... a to się okazuje zwykły przeciętny piłkarz.
Ale co się dziwić na la Rambli już nie jednego hajpowali na następcę legend :)
Swoją drogą ciekawe jakim ustawieniem będziemy grali i czy dla niego w ogóle będzie miejsce w składzie :)
2
zenoowity
19 lipca 2020, 18:06
Dyskusja
1
@Coutinho007 Chyba kpisz :P Lepiej niech odpadną minimalnie z Napoli bo z Bayernem będzie grubo. Bayern idzie na mistrza chyba że MCity albo Real + Sędzia ich powstrzyma.
No chyba że coś się stanie w te 3tyg i poprawimy się w grze o jakieś 300%
Boże jak ja się myliłem. Teraz przynajmniej wywalimy Bartka, zrobimy rewolucję i zbudujemy kadrę na lata.
Oh w8
....
@ oryginalna dyskusja po meczu z Alaves :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8716336#comment-8716416
0
@bleble123 Nie prawda. Trzymają poziom od wielu lat.
1
@MontelQ Powodzenia w budowaniu na pustym miejscu. :) A no tak zapomniałem ... zabierając Messiego z ekipy 20 graczy, ta sama ekipa staje się ekipą innych 19 zawodników ... najwspanialszych na świecie graczy którzy przy Messim nie mogli grać w piłkę :)
0
@barcelonaLM Wytłumaczysz ? czy mam ci znaleźć posty ludzi którzy to pisali ?
0
@barcelonaLM Legendy ? chyba nie czytałeś dokładnie.
Rozwydrzonego dzieciaka, zdrajcy, leniwego człapacza po boisku, słabego starego zawodnika.
0
@MontelQ Za jakie pieniądze ? Inteligencie.