0

@tristan87 Płacą to robią co chcą :) mogli ich od razu do fazy pucharowej dać a nie...

1

@BarcaInfo Lepiej jego niż Desta :)

4

@Robert1603 boże ale głupoty jeez

3

@Herbert Nie powiedział nic strasznego. Taka jest prawda ... finansowo klub w ruinie Bartek srał wyżej niż dupę miał a potem zastał go wirus i koniec. Jeżeli nie patrzeć na fakt że nikt Messiego "kupić" nie chciał to ma rację, najlepiej było go sprzedać bo teraz jeżeli odejdzie to tylko za darmo :) i nie zarobimy nic.
Czy będzie chciał odejść to już inna kwestia.

4

@Fawrf Pomyliłeś strony, tu od dłuższego czasu narzeka się na Messiego a do tego dość spora część użytkowników chce jego odejścia :)

0

@Colon Hmm raczej nic wspólnego nie mają te dwa filmy :) Panic Room to taki raczej psychologiczny i bardziej Thriller niż horror a Nie oddychaj to taki podchodzący pod Horror.
Nie wiem czy czytałeś opis fabuły żeby ci nie spoilować.
Średniak, jeżeli chcesz ciekawej historii/ fabuły to raczej jej nie znajdziesz :( . Taki na jeden raz do obejrzenia ale nie liczył bym na ciarki czy jakieś wielkie emocje :)

0

Populista który raz po raz musi prostować swoje wypowiedzi jak go złapią za dupę :)
Podoba mi się ten potencjalny następca Bartka. Tak jak za Bartka było smutno to teraz będzie śmiesznie :) Ehhh nie ma tam normalnych ludzi kandydujących ? kappa

0

@Comentateiro Ostatni mecz który oglądałeś był 3 miesiące temu ?

6

@BarcaInfo Pokazują że następnym razem wszystko na Messiego. Widzicie już wtedy znali idealną taktyczkę :)

1

@Chakalaka sraczka się liczy ?

0

@michal26 Zapraszam do stanów :) I masz swoją ziemię obiecaną :)
"Państwo zapewnia wyłącznie SOR i turbo najpotrzebniejsze rzeczy" co to wgle za zdanie :P turbo najpotrzebniejsze rzeczy to jest co ?
Zdajesz sobie sprawę że ogromna liczba osób żyje od wypłaty do wypłaty i liczysz że będą wydawać po kilka tysięcy na różne badania, zabiegi itp ? np ktoś ma ból w klatce i musi zrobić RTG, testy wydechowe, albo jakiś USG koszty około 600/800 zł do tego jakieś badania podstawowe/ przesiewowe typu morfologia itp dajmy 400 zł.
Potem lekarstwa ( nie refundowane) dajmy 500zł za komplet.
Kombinujesz strasznie, płacisz grosze na służbę zdrowia a wymagasz cudów w czasach kiedy we wszystkich krajach jest czarna dupa.
Jeżeli chcesz żeby było inaczej to trzeba wprowadzić składkę nie 9% a 25/30% i wtedy możesz sobie wymagać. A jak chcesz wszystko prywatnie to możesz równie dobrze iść i leczyć się prywatnie :) skoro tyle masz kasy że możesz spokojnie po kilka tysięcy na raz wydawać :)

To nie ty byłeś tym który był za tym żeby wszyscy zachorowali a ci co mają umrzeć to żeby sobie umarli ?

3

@MaTt_BarcaFan Umówmy się że Arthur aka nowy Xavi to całkiem dobry transfer. Podobno dobrze kręci kółka na rondzie.
Grają grają tragicznie, jadą na indywidualnych akcjach prawie jak Barca za Valverde. Na razie Pirlo mocno na minus ... oby dotrwał do zimowego okienka :(

0

@Rewolucja123 Wam to nie ma co robić :P przyszli by posprzątali a nie :P
Hmm wydaje mi się że z de Jongiem tak po prostu jest, że lepszy w ofensywie słabszy w defensywie ( odkrywcze wiem) problem z tym że my nie mamy żadnego prawdziwego defensywnego do wspomagania obrony który grał by obok de Jonga. Ani Busi ani Pianic raczej się do tego nie nadają :( A potrzebny ktoś taki ... zwłaszcza w systemie i sposobie w którym gramy aktualnie ... słaba kontrola i sporo okazji przeciwnika ... tu potrzebny prawdziwy CDM a nie popierdółki.

3

Dlaczego Barca ma takiego pecha ...
W sumie nie mam nic do powiedzenia ciekawego ale postanowiłem że podzielę się swoim żalem.
Fajnie się oglądało Fatiego na boisku naprawdę poza Messim to chyba jedyny człowiek którego jak widzę w dogodnej pozycji to mam wrażenie że coś z tego będzie. Nie boi się i umie dryblować.
I tu masz krwa co za krwa pech ... i znowu pół sezonu bez ważnego gracza ... a tam tylko zmiana strony Dembele chyba wchodzi w grę ... bo nie wieże że znowu Cou będzie tam kiblował albo Griezmann.
Jezu krwa jaki krwa żal ...

2

@BarcaInfo No tak jak myślałem. Żadna decyzja trenera tylko inicjatywa Messiego żeby odpocząć przez reprezentacją :) Ładnie rozstawia priorytety :)
@edit
Myślisz że Messi pozwoli sobie nie jechać na mecze eliminacji ? heh i kim jest Barcelona żeby nie pozwalać Messiemu jechać na zgrupowanie .... bardzo szczerze wątpię.

0

@BarcaInfo Tak jak pisałem wcześniej, wątpię że to decyzja trenera. Żaden odpoczynek bo zaraz 2 mecze Reprezentacji w krótkim czasie a potem kolejny mecz, to tak nie działa że Messi teraz odpocznie a potem po meczach reprezentacji dalej będzie wypoczęty ^^.
Tym bardziej że jesteśmy pod ścianą jak nigdy dotąd i wszystko poza wygraną to katastrofa. A tu nagle tak wielka zmiana ...

0

Bardzo szczerze wątpię że jest to decyzja trenera że Messi na ławie. Raczej nie w tak ważnym meczu.
Czuję że Messi chce odpocząć przed ważnymi meczami reprezentacji.

2

@Rewolucja123 Jeden z głupszych defensywnych pomocników jakich widziałem. Brak jakiegokolwiek przemyślenia przed kolejnym i kolejnym wślizgiem czy wskokiem w nogi przeciwnika. Człowiek którego jedynym celem po wejściu na boisko jest okaleczenie przeciwnika tak żeby nie dostać za to kartki. Do tego ustawiany w pozycji ofensywnego pomocnika bo jako jeden z nielicznych ma odwagę ( albo głupotę) na tyle wielką żeby nie bać się oddać strzał kiedy obok jest Messi.
Super pobiegał, super powalczył, super spartolił kilka akcji. Podziękowali i odprawili do klubu gdzie dalej kontynuuje swoją krucjatę złamanych nóg przeciwników.
Smutek mnie wielki ogarniał kiedy był chwalony za to że biega :) jeżeli w takim zespole jak Barca kibice chwalą kogoś za to że biega i "walczy" patrząc na to co robi Vidal to rzeczywiście nie jest u nas ciekawie :(

0

@FafitFCB Kevin De Bruyne

0

@deyna2018 Nie rozumiem skąd w europie taka zajawka na ten serial :P Bardzo przeciętny serial z bardzo przeciętnymi aktorami i grą aktorską, mało popularny a nawet całkiem mocno krytykowany w Rosji :) Fabuła też przeciętna.
No ale chyba coś się musi podobać zachodniemu widzowi skoro tak mocno popularny :)

0

@Tomek54321 Bo nic nikomu nie zrobił, za co go chcesz zatrzymywać ?

8

@michal26 Skandaliczne według kogo ? według ciebie ? Nie rozśmieszaj mnie.
Cały świat robi źle bo ty wielki wirusolog/ biolog/ lekarz/ logistyk tak powiedziałeś. Idź protestuj że Maseczki ograniczają twoją swobodę obywatelską. Wszystkie kraje doprowadzają się do granic kryzysu ekonomicznego bo tak sobie wymyślili. Szkoda że nie mieli u boku ciebie, byś im krwa wytłumaczył co mają robić, durnie.
Ah ludzie leżący pod respiratorami też udają bo tak im się chce, dla zabawy, a lekarze ich tam trzymają bo też się lubią bawić. I karetki stojące po 6 godzin pod szpitalem bo wszyscy lekarze zajęci albo brak miejsc ... to oni też udają i bawią się w "ch*j nie leczymy... bo tak". A i te dane to też zakłamane bo wpisują osoby które nie mają wirusa że go mają heheszki.

"Nikt nie mówi, że to nie groźny wirusek" no chyba jednak ty tak mówisz ... i z tego co pamiętam to już nie raz.

15

1szy Raz zobaczyłem Barcelonę od której odejmując Messiego nie zabieramy 80%. Pierwszy raz mam uczucie że bez Messiego gralibyśmy równie dobrze co z Messim a może nawet troszkę lepiej. Super zajawka widzieć cisnącą Barcelonę stwarzającą okazję za okazją praktycznie bez udziału Messiego.
Jezu, dajcie im czas się zgrać i niech Koeman dopasuje każdego do swojej pozycji i zaczniemy rozjeżdżać wszystkich jak walec ... a wszystko to bez 9tki ...
Czekamy na przełom i jazda ze wszystkimi.

30

Pierwszy raz od bardzo bardzo dawna siedziałem do ostatniej sekundy i mówiłem sobie :
No dawajcie 1 gol zasłużyliście, oglądałem i jarałem się całą drugą połową jak żadnym meczem od 3 lat. Taką Barcelonę mogę oglądać nawet jak gubi punkty, a to że grają z Messim a nie na Messiego to jest wisienka na torcie. Tyle super okazji mieliśmy z Alavesem murującym się całym składem... super ryzykowne i dobre zagrania ... praktycznie wszystkich którzy mieli to robić, nikt nie grał na alibi.
Super mecz, szkoda że nie dali radę ... ten bramkarz to jednak gość ...
Super Super Super, oby więcej takich gier jak 2ga połowa. !!!!

0

@Grubson06 Słuszna decyzja, Mbappe odejdzie do Realu latem i Ney zostanie jedyną super gwiazdą. Do tego nie musi się jakoś strasznie spinać, prawie jak wczesna emerytura. A zdrowie coraz gorsze i dobrze zdaje sobie sprawie że ciężko by mu było grać z w bardziej wymagającej lidze.

0

@MESSIah16 Fatiemu tak daleko do Mbappe jak Mbappe do Messiego sprzed 3/4 lat. I nie wymienił bym, dla tego że Fati bardziej pasuje do kompaktowego/posiadaniowego stylu gry :)

0

@masq Nikogo to nie interesuje, wirus też wymyślony przez rząd, więc obalając rząd obalą też wirus. :) Aż pozarażają dziadków/ rodziców i będą płakać na twitterach że umierają w domach bo brak miejsc/ respiratorów.

0

@JimMorrisonFCB Tak ty przeczytaj komentarz a potem pisz. Bo widzę że nie przeczytałeś skoro mówisz o ludziach jadących kilkaset kilometrów.
@elmayakos Akurat nie czepiam się kolegi o to bo każdy ma jakieś tam swoje przekonania i może akurat kolega świętuje a nie obchodzi i koniecznie musi 1szego albo 30tego bo potem to już kolejny cykl w jego obrządkach i niema jak zrobić miejsca dla swoich bliskich w kalendarzu. Więc może ten wspaniały dzień uczczenia pamięci wypada tylko raz tak jak Nowy rok :)

0

@kamilkrycha Rozumiem że krocie wydawane na chryzantemy i znicze które zaraz się przeterminują jak nie wylądują w ciągu kilku dni na cmentarzu. No spoko.
Ja rozumiem że mogli powiedzieć wcześniej, i powinni, ale to chyba nie taki wielki koniec świata żeby poczekać kilka dni i pojechać np w środę czy w czwartek, czy nawet w kolejny weekend, w końcu dzisiaj dzień roboczy i trzeba jechać po pracy więc nie rozumiem co to za koniec świata.

0

@JimMorrisonFCB Ma to sens. Rozumiem że wybierałeś się na imprezę sylwestrową z jedynką ? Mam złą wiadomość może się nie odbyć :)
Może akurat będę obchodził leżąc na Narodowym albo gdzieś tam jeszcze :) kto wie ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?