33

Ogłosili zamknięcie cmentarzy na kilka dni, trzeba szybko się ubierać i lecieć na cmentarz jeszcze mi ktoś nie daj boże Babcię/Dziadka z grobu ukradnie i nie dam rady uczcić ich pamięć za tydzień czy dwa.
A potem opowiem na La Rambli jak to tłum ludzi przyszedł na cmentarze i jak ten zakaz zrobił tylko gorzej niż lepiej.

Pretensja głównie do tłumoków którzy mieszkają np w Warszawie i na cmentarz idą też w Warszawie. I lezą dzisiaj bo od jutra zamknięte.

0

@PawkoFCB Ten rząd to kpina ... nie chcą żebym zdechł z głodu! na taczkach ich !

0

@SinMistico Rabiot jest tragiczny, pewnie po sezonie odejdzie z Juve. Cuadrado całkiem spoczko :)

0

@ronni37 "Rząd" jest mądrzejszy niż ci się wydaje, i aktualna sytuacja na ulicach jest tego przykładem. To nie "rząd" będzie miał problemy z miejscami w szpitalach. To nie oni będą mieli problemy z tym żeby wystarczyło dla nich respiratorów :) to nie oni to ci którzy dali się zbaitować i w czasach kiedy państwo ledwo zipie bawić się w masowe protesty.

Dont get me wrong, to wszystko co robi PIS jest tragedią państwa polskiego ale w takim czasie robiąc takie rzeczy więcej się traci niż można zyskać.

0

@MaTt_BarcaFan Pierwsze czy drugie :) ?

0

@budel17 Większość pracodawców, i samych pracowników nie przyznaje się do tego że np u nich w pracy ktoś z dodatnim covidem żeby nie zamykać biznesów i nie iść na kwarantanny, ludzie nie podają znajomych/ rodziny/ pracowników z którymi mieli kontakt " żeby nie robić im problemu" i ludzie dalej normalnie chodzą do roboty.

W tej sytuacji to jeszcze dobrze się sanepid zachował. Bo nie narzucił przymusowej kwarantanny rodzicom, żeby sobie sami zdecydowali czy zostają z dzieckiem czy zarabiają na życie ...
Posadzenie wszystkich rodzin każdego dziecka z przedszkola może skutkować tragedią wielu rodzin.

0

@Janiama Wspaniałe jest to że od 2 miesięcy nie mogę się zapisać do lekarza, do specjalistów już pewnie zapisy na kolejne życie się odbywają. A zabiegi i operacje to już prędzej sam sobie w domu wykonasz niż służba zdrowia.
Wincej łazić po ulicach wincej niech to dojdzie do 100k zarażonych dziennie i zamkną nas w domach. Ale nie przecież nie zamkną bo wyjdziemy protestować. Żeby się zarazić i urwać pałą po mordzie :)

Taki łatwy Bait od PISu i głupi naród dał się zbaitować jak dzieci. Niczym się od stanów nie różnimy niczym :) tańczą jak im zagrają :) Stan wyjątkowy i wojsko na ulicach incoming.

0

@Janiama Co widzę twój post ostatnio to zawsze w nim jest. Mówiłem, przewidywałem, pisałem, wiedziałem.
Zabawny z ciebie człowiek :)

0

@MaTt_BarcaFan Mam wyjaśniać dlaczego wirus który ma tylko okres inkubacji od 4 do 14 dni nie zniknie w 7 dni lockdownu ? Litości Krfa ...

0

Łazić na demonstracje, protesty, mitingi, spotykać się ze znajomymi każdy wieczór w klubach, pubach, restauracjach, nie nosić maseczek w komunikacji miejskiej ani nigdzie indziej bo ograniczają swobodę obywatelską. Zrobić 20k dziennie. Rozwalić całą opiekę medyczną.

Rząd planuje kolejny lockdown.

https://tenor.com/view/surprised-pikachu-pokemon-shock-surprised-pikachu-gif-15357817


@edit Żartowałem, wirusa nie ma. Nie zgłaszajcie za fake plz.

3

@tobiasson92 Widzę że pojęcie o tym jak rozprzestrzenia się wirus bardzo duże :) Trzeba by troszkę poczytać zanim coś się piszę :) Albo nie po co :)

2

@adamt1996 Może mu chociaż pozwoli stać koło ławki rezerwowych. Miejmy nadzieję, jak go nie wpuści na stadion ... dopiero będą jaja

0

@kamiVeB Ptaki nad stadionem. Oczywiście.

0

@kiper09 Po 1. Mecze ligowe grane co kilka dni, Reprezentacja, LM. Chyba nie wiesz co to znaczy. Zespoły tak dobrze fizycznie przygotowane jak Liverpool czy Bayern nie wyrabiają tempa a co mówić o tak zapuszczonej Barcelonie.
Po 2. Nowe ustawienie + nowi gracze u boku Messiego może przydało by się też zgrywać ? Oczywiście że trzeba rotować ale raczej nie takim przeciwnikiem i na początku sezonu gdzie trzeba łapać punkty. Mam nadzieję że będzie rotowany chociażby w dzisiejszym meczu mam nadzieję że go nie zobaczymy. Ale bez przesady takie wnioski wyciągać po paru meczach.
Po3. Bo nie mamy 9tki i tyle. Mamy problem bo na 9 na dzień dzisiejszy u nas nie nadaje się nikt. Messi chyba ma się wymieniać pozycjami z Griezmanem w zależności od sytuacji ale to nie wychodzi. Messi w takim ustawieniu może grać tylko 10tkę a tam gra Cou który też możę grać tylko 10tkę :) i zaczyna się karuzela śmiechu.
po4. Chyba trener cały czas ma nadzieję że on się odblokuje i zacznie coś robić bo to jest nasza jedyna szansa na 9tkę. Ale pewnie po kilku kolejnych tragicznych meczach zacznie grać mniej ( mam nadzieję). Do tego Koeman "podobno" obiecał mu że będzie ważnym zawodnikiem kiedy Griezmann rozważał odejście. Więc troszkę trudna sytuacja.
po 5. Wątpię, na razie nie kto za niego wejść. Bo chyba nie Puig :P

Troszkę za wcześnie na wnioski. Tym bardziej że atmosfera w szatni jest prawdopodobnie słaba.

0

@Lordzi Często się zawiesza, potrafi działać cały mecz super a potrafi wywalać co 5-10 min. Ale jakość świetna.

2

@busquets5 A może po prostu oglądać mecz i wyciągać własne wnioski ?

0

@IronSanHybrid Racist.

0

@bartekvisca A co zamknął ? czekaj zaraz szarpnę klamkę zobaczę.
@edit
Spoko nie zamknął. Normalnie się drzwi otwierają

1

@IronSanHybrid GOAT !
@edit
Jak mu się chce :P

0

@MESSIah16 Trza było nietoperków nie wpierdzielać to by nie było szaleństwa.

2

@MesQueUnClub96 Fejk na La Rambli powiedzieli że wirusa nie ma. A to wszystko po to żeby "oni" mogli zarobić. A te przypadki to pewnie ludzie z przeziębieniem. A umierają to na wszystko tylko nie na covid. A i bardziej trzeba się bać o to że zginiesz w wypadku samochodowym, chociaż nie jeździsz samochodem, niż o to że umrzesz na covid :) [La Rambla]

0

@Rastafarnianin Słyszałem że raz do roku to i Griezmann trafi ... więc fejk :)

0

@APRA Amen

0

@Rewolucja123 za dużo zawodników dublujących te samą pozycję... i każdy z nich jest równie przeciętny :P

3

@MESSIah16 Tylko bardzo mało inteligentny człowiek myśli że chorych jest tyle ile podają :) zwłaszcza kiedy wirus rozprzestrzenia się tak łatwo. Dla tego też wszyscy muszą nosić maseczki, bo możesz mieć lekki kaszel, stan podgorączkowy albo inny łagodny objaw... i zarażać. A zarazisz kogoś z gorszą odpornością albo jakimiś nie daj boże problemami z układem oddechowym i na dobrą sprawę powinni cie sadzać za nieumyślne spowodowanie śmierci ^^.
Dla tego warto założyć że potencjalnie każdy kto jedzie z tobą w autobusie, metrze, stoi w kolejce w sklepie jest zarażony. Tobie i jemu może nic się nie stanie, ale przyjdziesz do domu, zarazisz babcię i możesz zbierać kasiorkę pogrzeb.

Smutna rzeczywistość :)

3

"Antoine Griezmann po meczu z Chorwacją: Myślę, że to był jeden z moich najpiękniejszych goli. Starałem się dobrze uderzyć i włożyć w to całą siłę. Deschamps wie, gdzie mnie ustawić, więc wykorzystuję tę sytuację i zaufanie trenera oraz kolegów."

No nie byłem jakoś specjalnie zachwycony jego grą na " ulubionej" pozycji. Na farcie mu się przed nosem piłka odbiła, machnął nogą i siadła. Z tego miejsca Dembele bez formy będzie pakował to samo 9/10 razy bez mrugnięcia okiem. A dla tego to jedna z ładniejszych bramek :P. Do tego wbija szpilki holendrowi + zawodnikom ( przecież do nich ten komentarz dotrze i co jak on ma budować jakieś relacje z kimkolwiek ? hahah)
Jeżeli on ma tak grać na 10tce to ja tam wolę Cou. Barcelona na 10 nie potrzebuje zawodnika od harowania a od kreowania. Fajnie gdyby odszedł gdzieś do ligi Angielskiej i tam biegał a my zdobędziemy troszkę kasy na 9tkę zimą.

Byłem za jego transferem chociażby dla tego że można by go odsprzedać. Nie spodziewałem tylko że jego wartość spadnie tak drastycznie. Masakra :(

0

@FC1899Barca Jestem zdumiony że znalazło się 11 osób w średnim wieku które nie miały żadnych chorób... które można by podpiąć pod choroby współistniejące.
Już sam fakt że ktoś w okolicy 40/50 roku życia nie ma żadnych chorób jest rzadki.
A tu jeszcze zdołali złapać wirusa i umrzeć. Pech pewnie byli w 20% zdrowych ludzi w średnim wieku a tu wirus "którego nie trzeba się bać " przyszedł i powiedział "yo zdrowy jesteś ? ... i co z tego "

0

@banann16 Ci co na tym zarabiają, albo rząd. Wybierz sobie :)

0

@dafik85 Potwierdzone info, nawet na zdjęciu patrzy w drugą stronę!

6

@BarcaInfo Musieli prosić PSG żeby wzięli Rafinhie za darmo ? A odmówili Arsenalowi za 7 mln ? czy ile tam było...
Jeszcze do PSG oni tam honoru nie mają za grosz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?