zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo hey, jak poważne źródło jest ta LaSexta? Czy to legit informacja ? Czy może to są warunki dla Realu ?
Ktoś już to zdementował :) ?
Nie chce mi się wierzyć że to może być prawda i on żąda od nas takich zarobków i jeszcze 5 lat kontraktu xD
1
Jestem zdecydowanie za tym żeby wrócił. Ale jeżeli to co piszą jest prawdą ( choć w to nie wierzę) to podziękował bym mu serdecznie za zainteresowanie i życzył szczęścia w odbudowie kariery w innym klubie ... nie możemy sobie pozwolić żeby człowiek który che do nas dołączyć, przez to że odwalił takie maniany zgodził się podobno na 20parę mln za sezon teraz chce 35 ? i kontrakt na 5 lat ?
Nieee sorry Neymar bez przesady...
Do końca jednak będę wierzył że Neymar ma jednak jakieś wartości i nie może być tak bezczelny żeby mieć takie żądania od Barcelony ... podejrzewam że może to być żądanie dla Realu ? To by się zgadzało im niema co popuszczać ceny niech płacą ! :)
0
@mandigal zryte tłumaczenie ... chodzi o to że pierwsza oferta którą złożyła Barca była tak żałosna że równie dobrze mogliby plunąć PSG w twarz i czekać aż spakują i wyślą Neymara ... to normalnie że chce jakiejś sensownej oferty ...
Nie wypożyczyłbym im kota na sezon na takich warunkach jakie zaproponowali ... niema co się spinać na Neymara za wszystko co usłyszysz :)
0
@mandigal Ty też nie ... skoro piszesz że Barca ma się bardziej starać :)
1
@Suzu co to za LaSexta ?
4
Całe szczęście że nam Dembele nie podbierze ! Nasza przyszłość zostaje!
0
@Jakubeusz Eee tam nasze dzieci sobie poradzą... umieją złożyć i rozłożyć komputer w wieku 10 lat. Umieją wgrać każdy system na każde urządzenie w wieku 12 lat. W wieku 15 lat zaczynają pisać podstawowe programy.
Jeszcze niedawno upuszczaliśmy krwi żeby wyleczyć gorączkę...
Dadzą sobie radę ... a jak nie oni to inteligentne roboty których stworzą :)
0
@sidzej Nie przepraszaj, wystarczyło powiedzieć że pod wyrażeniem "złoty chłopak" miałaś na myśli wszystkie wyzwiska i obelgi lecące w jego stronę. I wtedy zdanie byłoby poprawne :)
0
@Bartek22 Ma coś wspólnego z Barceloną. Obelgi i nienawiść ze strony kibiców. Rozumiem że grając u nas przez 4 lata a potem odchodząc nałożył na siebie miano ex Cule i teraz nie tylko będzie wyzywany od najgorszych za to że odszedł ale i będzie wyzywany jeszcze bardziej za to że dołączy do Realu ?
Bardzo ciekawe podejście zawistnych ludzi :) To już niema nic wspólnego z dobrem klubu ... zwykłe chamstwo i nienawiść do piłkarza.
Potępiam
0
@sidzej Nie zakłamuj rzeczywistości proszę ... gdyby bez wahania miał iść do Realu już dawno by tam był :) tylko przy transferze do Barcelony zgadza się na spore obniżenie pensji przypominam ... tylko dla tego Real nie idzie full in po niego bo koszty jego pensji będą za duże.
1
@blaugrana1980 Bo ? zawodnik PSG idący do Realu ... zawodnik niemający nic wspólnego z Barceloną ... nienawidzony i niechciany przez kibiców Barcelony ?
Co on was w ogóle obchodzi ? Niech idzie gdzie chce. Jesteście dla niego nikim tak jak i on dla was ... Nie chcecie żeby grał u nas to dajcie mu spokojnie grać gdzie chce... lepiej się skupcie na wierzeniu w Dembele bo mu wasza wiara jest potrzebna.
0
@8Iniestazo8 @tadzik447 @Isso89 a oni chociaż mistrzowie ? czy nie ? coś grają? czy jak cała reszta klownów ?
2
Nic dziwnego ... pierwsza oferta była żenująca ... nie wiem czemu Bartek pluje w twarz PSG i liczy na to że dalej będą negocjować ale wiem że jak Szejk plunie w stronę Bartka to może mu się mało nie pokazać.
Albo normalna oferta i ostateczna decyzja PSG albo koniec z tą sagą...
No chyba że Bartek tak naprawdę che wydymać Neymara i ciągnie do ostatniego żeby się wycofać w ostatniej chwili ... to wtedy mu nawet pogratuluje pokerowej rozgrywki.
Jakość sportowa zespołu już dawno go nie interesuje ... kręci biznesy i gra w gierki mam nadzieję że chociaż tu wygra ...
0
Witam.
Widzę sporo wpisów o tym że wszyscy kibicują Rangersom w meczu z Legią ... nie obchodzi mnie zbyt nasze zaplecze piłkarskiego cyrku więc chciałem zapytać o co chodzi? Co tam się takiego z Legią dzieje że wszyscy chcą żeby przegrali? xD
1
@PatrychoO AAA to o ten kluczowy tydzień im wszystkim chodziło ... widzisz jakie to proste :P
0
@NGTRX "Kierownictwo klubu naciskało na transfer Brazylijczyka, ale zarząd postawił na Antoine'a Griezmanna."
Kto był za czym że tak zapytam ? i kto jest kim ? xD Bartek to zarząd czy kierownictwo ? xD
0
@ViscaBarca123 "Po części Dembele, Neymar i Cristiano moim zdaniem. "
To niezły robot z niego dawać go. Raczej mało prawdopodobne że dostanie szansę w meczu w którym musimy zdobyć 3 punkty ale może później :)
0
@Veb1233 la Rambla uważa że nie należy mu dawać drugiej szansy. Sorry Neymar next time Polska cie nie chce !
0
@NeroTFP I jakie miałby zadania ? Bronić tak jak Griezmann :P?
0
@didzejos Mi się wydaje że on aktualnie się cieszy że jeszcze nie miał gróźb i zamachów na jego życie ... to w końcu Paryż najlepiej niech siedzi cicho.
0
@SkN E no to jak wiadomo to spoko idę spać spokojnie SkN mówi że wiadomo :) dzieki za info bro
0
@patrykppp17 Niemożliwe ...
Najlepszy spiderman jaki był :(
0
@Vxb93 Joke jest taki że to nie joke :)
0
Aha wszyscy myśleli że Neymar odpoczywał w Portugalii i cisnęli go a tu się okazuje że on kręcił filmik do Barcelony ... i co zatkało kakao
Hhahahhaha xD joke ofc :P
0
@student97r Dla tego ja nie wdaje się w kłótnie między antyfanami i fanami Neymara bo to bez sensu ... każdy ma swoje racje każdy wdaje się w skrajności żeby udowodnić swoje racje. I jedni i drudzy zakrzywiają rzeczywistość w poszukiwaniu argumentów.
Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości... może się okazać że po powrocie Neymar stanie się 2gim Messim będzie ciężko pracującym lojalnym dobrym graczem który będzie ciągnął Barcę przez parę lat po Messim.
A może się okazać że będzie miał cały czas kontuzje, albo będzie się bawił, pił, spóźniał się, i olewał wszystko jak Dembele.
Kto wie ... czy warto ryzykować ? Czemu nie jeżeli uda się wypożyczyć z "opcją" kupna to można sprawdzić co on tam jeszcze potrafi i jak się będzie zachowywał ... jak nie wypali można oddać i podziękować.
0
@student97r Karma wraca ... do Dembele i do Cou obydwoje buntowali się żeby dostać się do nas obydwoje nie zrobią u nas kariery.
To samo dopadło Neymara ... z top 3 piłkarza na świecie stał się pośmiewiskiem i stracił na wartości sportowej i medialnej.
Karma :)
1
@student97r Wartość sportowa, tylko i wyłącznie ... Dembele poza swoimi wybrykami ( tak wiem to tylko pismaki wymyślają na wspaniałego Dembele wszystko oszczerstwa i kłamstwa) nie daje nam nic ... przeciętna gra a czasem nawet nie dociąga do przeciętności.
Neymar to top 3 top 5 zawodników na świecie. Jakość którą by nam dał jest porównywalna do tego co daje Messi ... i nikt poza nim. Jest tylko kilku zawodników na świecie z półki Neymara a Dembele nie jest jednym z nich.
0
@format1977 O człowiek z zarządu witamy witamy :)
3
Całe szczęście że taka potęga podchodzi do meczu z problemami w ataku bo mogło być różnie!!
Kogo ja oszukuje i tak może być różnie :(
2
@Janiama Pamiętaj wszystko co złe o Dembele to pomówienia prasy ... a my łykamy jak pelikany ...
Nie było oficjalki od Dembele że jest leniem i olewa wszystko i wszystkich to nie można powiedzieć o nim złego słowa :)