1

@monsterrize Masz rację wydaje ci się :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1922 Czy ty używasz translatora ? Będę więc pisał prosto i zrozumiale.
Rozumiem że nie do końca zrozumiałeś co napisałem. Jeżeli język polski nie jest twoim ojczystym albo go nie używasz to rozumiem, masz prawo nie zrozumieć mojego komentarza.
Po pierwsze piszesz że "młody" popełnia dużo błędów które naprawia de Jong, potem piszesz że "młody" ma niepoukładane w głowie i patrzy tylko na kasę a do tego nie może sam o sobie decydować. To jest dosłownie twoja wypowiedź to co zasugerowałeś !!
Potem zgadzasz się z tym co napisał @th@les który się z tobą nie zgadza ... cyrk.
Jeżeli chcesz w ten sposób poćwiczyć sobie polski to inna sprawa, ale powiedz o tym a nie atakujesz mnie w odpowiedzi jakimiś frazesami które mają się nijak do tego co napisałem.


0

@Barca1922 Oj jaki to przypadek że wszystkie jego negatywne cechy to te które spowodowały że nie wybrał Barcelony ... oh jak ja was lubię czytać to jest głowa mała :) Zakłamywanie rzeczywistości level Matrix ! :) Pozdrawiam cie kolego mam nadzieję że ci tam w NL woda sodowa nie uderzy i będzie potrafił o sobie decydować bo jak nie to znam jednego pana co zdecyduje za ciebie.

Dzięki śmiechłem przed snem :)
Heheh Kto z kogo korzystał oto jest pytanie :P

0

@Delolen Nie można też wykluczyć że za rok wszyscy zginiemy i nie będzie żadnych komentarzy :)

0

@BarcaInfo Jak mawiał klasyk :
A źródło to ten Romero jakieś poda czy tak z głowy faktami strzelać będzie :P ?

5

@Pustelnik Coooo ty opowiadasz człowieku ... boże opanujcie się sierotki marysie.
Serce na tacy, tyle zaufania, ile to on tej Barcelonie zawdzięcza, myśmy go praktycznie stworzyli gdyby nie my to on by siedział w Brazylii do końca dni, jak to on był ciepło przyjęty. No kur** trudno żeby nie był ciepło przyjęty. Gwiazda światowego formatu w wieku kilkunastu lat człowiek który grając w Brazylii przyciągnął uwagę wszystkich klubów na świecie które chciały go kupić za wszelką cenę... tylko wielkim przekrętem udało się go wyszarpnąć za ogromną kwotę ... już w 2gim sezonie pod nieobecność Messiego brał na siebie grę i wygrywał nam gry ... już nie wspominam o meczu z PSG który wygrał właśnie on.
A wy prawicie o waszych zranionych sercach i zdeptanej dumie ... Boże widzisz i nie grzmisz ... przyprawia mnie o mdłości to że kibice Barcelony są w stanie olać dobro sportowe klubu dla tego że zostali urażeni przez odejście piłkarza ... co za brednie ... a potem te same osoby blablają o tym że kibicują klubowi a nie piłkarzom, właśnie widzę jak kibicujecie, ooo on nas zostawił w potrzebie oooo niedobry Neymar poleciał za kasą, tyle mu daliśmy o boże jak on mógł. Jezu dajcie spokój bo już czytać nie można tego płaczu. Tyle dobrych rzeczy nam dało odejście Neymara ... Dembele, Coutinho potrzebę ogarnięcia pomocy a nie zapychania jakimiś Robertami czy Vidalami biegającymi po skrzydle. A co by było gdyby któryś z dwójki Dembele - Coutinho odpalił ? i Co dzięki Neymarowi mieli byśmy topową gwiazdę, pech chciał że tak się nie stało ale za to możemy teraz jednego z nich spokojnie wymienić na Neymara z dopłatą a drugiego sprzedać albo zostawić i liczyć że odpali.
Troszkę stracimy ale na 100 nie więcej niż tracimy na niewypałach transferowych których mamy co roku po kilka ...
Neymar dojrzał ma doświadczenie tego jak się gra bez Messiego ... teraz będzie jeszcze bardziej doceniał jego obecność do tego Griezmann i de Jong i możemy mieć paczkę na lata ....

Ale nie bo on nas uraził ... zblazowany podstarzały imprezowicz ...
Jezu jak mam już dość wyczytywać takich głupot to głowa mała :(

0

@sidzej Rozumiem że tylko i wyłącznie dlatego że w sytuacji z Neymarem chodzi o Barcelonę :) ?
Bo wiesz ... mam sporo znajomych którzy kibicują innym klubom i większość oprócz kibiców Realu uważają że to dobrze że Neymar chce wrócić i że Barca kra katastrofę po jego odejściu ... ewidentnie dużej grupie kibiców Barcelony uczucia które zostały urażone nie pozwalają racjonalnie analizować sytuacji :(
No cóż przyjdzie to przyjdzie, nie przyjdzie to nie przyjdzie na razie 2 sezony graliśmy piach jeżeli chodzi o styl ale wyniki były więc można wybaczyć w tym sezonie mam nadzieję że liga się ogarnie i nie odda tytuł za darmo i będą chociaż jakieś emocje bo sama gra zespołu ich nie dostarcza.

Pozdrawiaaaaaam :)

0

@Kamiloza91 I słusznie bo przecieki się nie czyta a uszczelnia, pozdrawiam.

8

Komu wy ludzie dziękujecie ? :P Autorowi artykułu czy myślicie że Denis wpadnie na la ramble poczytać komentarz :P

Nigdy tego nie rozumiałem czemu ludzie na takim forum jak np. to, bezpośrednio zwracają się do kogoś o kim mowa w artykule ... ciekawe zjawisko xD
Ja rozumiem że on się do was zwraca ... ale on liczy na to że sporo z "kibiców" to przeczyta ... a wy na co liczycie ? xD

0

@BarcaInfo Wygląda na to że ten Bechler podaje informacje całkowicie przeciwne temu co mówi sam ojciec Neymara a znając tego drugiego staje się oczywiste komu wierzyć :P
Transfer kwestią godzin!

0

@derlysy1979 Ja bym nie ufał doniesieniom ... transfer Fronta to trudna do przeprowadzenia operacja ... obstawiam że Front nigdzie nie pójdzie :(

0

@BarcaInfo
- Messi chce powrotu Neymara ( operacja będzie bardzo trudna )
- Barcelona rozważa możliwość sprowadzenia Neymara ( operacja będzie bardzo trudna)
- Neymar chce wrócić do Barcelony ( operacja będzie bardzo trudna)
- Agent Neymara zrobi wszystko żeby umożliwić transfer do Barcelony ( operacja będzie bardzo trudna)
- PSG dopuszcza możliwość sprzedaży Neymara ( operacja będzie bardzo trudna)
- Przedstawiciele PSG i Barcelony spotkali się i omawiali warunki ewentualnego transferu ( operacja będzie bardzo trudna)
- PSG obniża cenę na Neymara z 300 do 200 mln ( operacja będzie bardzo trudna)
- Neymar wykupuje swój stary dom w Barcelonie ( operacja będzie bardzo trudna)
- Ojciec Neymara przyleciał do Barcelony żeby dopiąć warunki nowego kontraktu Neymara ( operacja będzie bardzo trudna)
- Neymar w Barcelonie będzie grał w koszulce z napisem IM SORRY i WAS WRONG żeby przeprosić kibiców za swoje odejście ( to będzie bardzo złożony transfer, bardzo trudna operacja)
- Neymar strzela Hat tricka i zapewnia Barcelonie puchar Ligi Mistrzów / ten transfer będzie bardzo trudny do zrealizowania ..... OH WAIT ?????

2

@Coutinho007 Bo ty nie rozumiesz ... trzeba ich wszystkich kupić a nie jakieś Griezmanny czy Neymary którym już na emeryturę czas się wybierać ... wiesz ile takich młodych zdolnych byśmy mogli nakupować ? na 2 składy ^^ . Bo my to wcale młodych zdolnych nie bierzemy takie tam, młode nie zdolne tylko :)

0

@sylwestr Oj co wy chcecie widocznie dobrze się prezentuję .... na zdjęciach. A niech ma że był piłkarzem Barcelony co tam tak bogatemu clubowi szkodzi. Parę mln wte czy wewte ...

0

@Gall "Nie rozumiesz jaka jest sytuacja ... Griezmann już jest nasz i to od dłuższego czasu a to że zarząd zainteresował się Neymarem oznaczał że od początku pomysł był taki żeby kupić ich 2"

Moja oryginalna odpowiedź z której wywnioskowałeś że chodziło mi o to że oni interesowali się Neymarem od dłuższego czasu...
Teoretycznie naciągając można by to tak zrozumieć więc powiedzmy że mój błąd ... tak to jest jak się pisze rano w pośpiechu...
Chodziło mi o to że Griezmann jest dogadany od dłuższego czasu ... bo były informacje że tak jest ... A jeżeli chodzi o Neymara to od początku od kiedy wiadomo że Barca jest zainteresowana nim ( czyli od końca sezonu) plan był taki żeby kupić ich 2, bo z Griezmannem już dawno jest wszystko ustalone więc jeżeli idą po Neymara to znaczy że szykowali się do zakupu obydwu od początku ....

"Sugerujesz bo podpierasz się plotkami transferowymi, jak na razie to zarząd stanowczo twierdzi że Neya nie kupią"

- Tak! Ten sam człowiek który stanowczo na 200% twierdził że Neymar zostaje ! :) wiarygodny chłopaczyna :)

Całą resztę twojego wybuchu złości nie mogę traktować poważnie, nie jestem tu żeby wymieniać się uprzejmościami z dzieciakami przez internet... nie płacą mi też za czytanie bzdur niemających nic wspólnego z moją wypowiedzią zakończonymi atakami w moją stronę. Dyskusja z tobą ma taki sam sens jak dyskusja z osobą znającą słabo język w którym się próbujemy porozumieć ... zmieniasz sobie sens mojej wypowiedzi tak jak ci wygodniej i na końcu wyjeżdżasz z tekstem że takie myślenie to głupota :) Jedyne co można zrobić to się uśmiać i iść dalej.
Zgłoś się kiedy będziesz odpowiadał na moje komentarze które będzie czytał ze zrozumieniem a nie burzył się o coś czego nie powiedziałem
Yo.

0

@Gall
"Skąd informacje że zarząd od dłuższego czasu interesował się Neymarem?"
z dupy ... sory ale musiałem

- Czytaj troszkę co się dzieje na świecie ... ja wiem że będziesz mamrotał że jak wierzę pismakom to jestem głupi ale cóż zaryzykuję stwierdzenie że jeżeli wszyscy na świecie zaczęli o tym mówić zaraz po zakończeniu sezonu to coś w tym jest ?
Ale masz racji oficjalnego komunikatu ze strony Barcy nie było ... Bartek nie wyszedł i nie powiedział haaaaalooo słuchaaaaj GALL będziemy starać się o kupno Neymaraaaa słyszyyyysz ?

"Czyli uważasz że zarząd kupuje kolejnych dwóch zawodników na jedną pozycję w zespole czyli LS(5 będzie walczyć o ta pozycję?)"

- Jeżeli w twojej głowie sformułowało się takie wrażenie to faktycznie może tak uważam, jeszcze uważam że powinniśmy iść wykupić Hazzarda z Realu i będą wszyscy rywalizować :)

"Budżet napięty do granic możliwości a ty sugerujesz że zakupimy gości którzy będą w czołówce najlepiej zarabiających piłkarzy"

- Ja nic nie sugeruje ... taki pomysł ma zarząd ja tylko stwierdzam fakty :)

"Luis Suarez w trakcie walki o tytuł odpoczywał w 7 spotkaniach i nagle ma być ostawiony od składu? Dobre."

- A to że jego jedyną konkurencją w zespole był Boateng który kopał się po czole gorzej niż sam Suarez to dla ciebie nic ? On grał bo był taki wspaniały ? Dla tego wszyscy mówią o tym że jest bez formy cały sezon ? Ah no tak zapomniałem odpoczywał tylko w 7 meczach to musi być dobry :) Griezmanna nie ma szans go wygryźć :)

"Do tego piszesz że Barcelona zapłaciła by za Grizmanna 200 a Real za największą gwiazdę swojego rywala zapłacił by 100 to już naprawdę mnie rozbawiło."

- Real podałem po prostu jako przykład każdego innego zespołu który jest w stanie wykorzystać okoliczności ( np. koniec kontraktu) do zbicia ceny za zawodnika ... my zawsze dopłacamy.
Cieszę się że śmieszy cie rzeczywistość transferowa w której znajduje się Barcelona ... bo mnie takie komentarze jak twoje już przestały :)

0

@ViscaBarca123 Yo.
Ja tak się zastanawiam co będzie z Dembele ... bo znając jego charakter długo na ławce nie będzie chciał siedzieć a jak będzie grane 4/3/3 to dla niego miejsca nie będzie i będzie grzał ławę ... będzie się denerwował i złoży transfer request może nawet jeszcze zimą...
No chyba że będą forsować 4/2/3/1 to miejsce się znajdzie ... ale wtedy będzie baaaardzo ofensywnie nawet nie wiem czy nie za bardzo.
Czy nie lepiej by było zostawić takiego Malcoma jako całkiem dobrego zmiennika ? ktoś tam będzie musiał siedzieć różnica w klasie duża ale też i w zarobkach.
--------------
Jeżeli chodzi o Semedo to prawdopodobnie się z nim pożegnamy chcą go 2 kluby z którymi będziemy robić biznesy tego lata na pewno któryś go od nas wyrwie :( szkoda lubiłem go jakoś dla mnie lepiej wyglądał na boisku niż Roberto chociaż statystyki mówią co innego ... może jestem uprzedzony do Roberto :(

0

@kerouac Nie rozumiesz jaka jest sytuacja ... Griezmann już jest nasz i to od dłuższego czasu a to że zarząd zainteresował się Neymarem oznaczał że od początku pomysł był taki żeby kupić ich 2 ... z Grizem byli już dogadani raczej by się z tego nie wycofali ... tym bardziej jak już nie raz mówiłem nie kupienie go teraz było by głupie nawet jak na nasz zarząd bo za taką cenę zwłaszcza Barca nigdy nie kupi takiej jakości napastnika ... nigdy ... normalna cena za Griezmanna dla Barcelony to 200 mln minimum ... Real kupił by pewnie za 100 ale my nigdy.
Więc od początku pomysł był taki żeby kupować Neymara i Griezmanna ... i dobrze chcę żeby Suarez usuwał się powoli w cień.

1

@Danny Gaucho bullshit ... podobno od 18 cm

62

1szy Lipiec ... czemu na głównej jest zjecie jakiegoś blondyna a nie klęczącego Neymara na Camp Nou w koszulce Barcy ja się pytam ?

0

@FafitFCB Będzie kopał gdzie indziej ... ale rowy :(
Heheszki

0

@monsterrize W życiu są znacznie większe problemy niż to czy leci się na ulicy na sierpa czy nie ... Nie wiem czy jest sens denerwować się słowami jakiegoś anonimowego ziomka którego w życiu nie spotkasz. W teorii może sobie pisać takie głupoty jakie tylko chce jeżeli nie łamie przy tym regulaminu który akurat na tej stronie jest bardzo restrykcyjny. A jeżeli jest tak jak mówisz i jego życie rzeczywiście nie jest najlepsze to co się martwisz ? wstanie zza klawiatury i zderzy się z rzeczywistością ... od tego nie uciekniesz.

0

@fajny_football Od jutra się zacznie ... wszystkim się rozwiążą ręce i będzie wesoło !

1

@KamQiX To jest urok la Rambli mamy tu kilku co się nawzajem nie lubią i przynajmniej zabawnie jest poczytać jak próbują elokwentnie sobie pocisnąć przy tym starając się nie łamać regulaminu. xD

0

@fcbarcafan19 Niezła "sitwa" :P

0

@OnlyBarcelona Jak przyjdzie Neymar i Griezmann będziemy musieli pozbyć się zmienników żeby mieć na pensję... pierwszy w kolejce Semedo do PSG albo Atle ... Będzie grał Roberto na zmianę z Wague trzymać ich obydwu stanie się bezsensowne bo teraz nie będzie możliwości zmiany kogoś z pola za Semedo i przesunięcie Roberto do pomocy bo w pomocy miejsca brak :(

0

@BarcaInfo Hmm kliknąłem na link ... ciekawe czy jestem już na litach FBI i mnie obserwują, czy zaczną za kilka minut.

1

@SeeleyBooth Byłeś blisko ... taka była moja reakcja:

https://giphy.com/gifs/baby-home-video-what-ygvLVHi6UeN7W

0

@fcbarcafan19 Tylko że Mina i Neymar nigdy się nie spotkali, trudno żeby go nauczał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?