3

No raczej nie było to spotkanie najważniejszych piłkarzy ... nie widzę na liście obecności Alby, Rakiety i Busiego ...
Tak pewnie ustalali u kogo będą oglądać finał LM ...  i gdzie lecą odpoczywać latem :)

0

@Striker "jest co najwyżej przeciętny, co czyni z niego jedynie użyteczną zapchajdziurę, a nie materiał na pierwszy skład :) "

Co automatycznie czyni z niego idealnego kandydata na 1szy skład w zespole gdzie panuje przekonanie że najlepszy możliwy skład to Messi i 9 zapchajdziur :)
Napastniko-pomocniko-obrońca na lata ja wam mówię !

4

@Orłoś "Piłkarze mieli wszystko."

Nie mieli trenera.

1

@Sznejk Zgadzam się ! W meczach w których gra też brakuje jego walki z defensywą rywala :) Wracaj do zdrowia ! i formy najlepiej sprzed 5 lat ^^

4

@Kacper1432 Najlepszy to był tekst że to jest udany sezon bo na wiosnę mieliśmy szansę na tryplet. Ładnie wtedy jebłem xD

8

Oj oj co nie wywiad to zjeżdżamy w dół z oczekiwaniami :)

Parę miesięcy temu:
- To dobry sezon bo w końcówce sezonu mamy szansę na tryplet
po Liverpoolu :
- To dobry sezon mamy szansę na 2 tytuły. Niektórzy uważają że Puchar Króla jest nic nie wart ale dla nas to ważny tytuł i chcemy go zdobyć.
Po finale:
- Noo  to jest bardzo dobry sezon przecież wygraliśmy ligę musimy wyciągnąć wnioski i przygotować się do następnego sezonu.

W następnym sezonie:
- Możemy uznać ten sezon za udany ... utrzymaliśmy się w lidze i to jest najważniejsze!! Musimy wyciągnąć wnioski i przygotować się na następny sezon. Zdecydowanie słabsza gra zespołu w tym sezonie to nie wina trenera, my jesteśmy bardzo zadowolenie z jego pracy i chcemy żeby został!

Nasuwa mi się pytanie, co to znaczy wyciągać wnioski? czy to jest tajny kod który tak naprawdę oznacza gramy dalej swoje jakoś to będzie ? Tak to wygląda... jedyne wnioski które wyciągnął Valverde to to że Bartek jest za cienki i za biedny żeby go zwolnić i wypłacić odprawę więc ma ciepłą posadkę do końca kontraktu.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hehehe zabawny filmik :P


0

Po jednym z kolejnych banów które dostałem przeczytałem regulamin w którym jest nawet punkt o tym że mogą cie zbanować za trolerskie posty :) jak poczytasz wszystkie podpunkty to się dowiesz że mogą cie zbanować praktycznie za wszystko. Dla tego teraz się ograniczam i staram się nie wystawiać w negatywnym świetle użytkowników bo można polecieć na parę dni jak się np trafi w ich pupila. Ja tak miałem kiedyś z lekkim przytrolowaniem Barcyinfo i poleciałem na 24h :)

Ciesz się że ci go skasowali a nie zbanowali na 7 dni :) pozdrawiam

0

Tak :)

0

Tutaj teraz kasują komentarze trolerskie w stosunku do użytkowników la rambli :) witamy na forum Barcelony ... czyli praktycznie każdy sarkastyczny komentarz który tyczy się bezpośrednio czy pośrednio użytkowników czy też Barcelony są po prostu kasowane :)

0

Se queda!

Nie słyszałeś ? Zarząd i piłkarze są zadowoleni z pracy wykonywanej przez Valverde dla tego zostaje.



Nie wiem chyba tam zamiata ośrodek po godzinach że wszyscy są tak bardzo zadowoleni z jego pracy Oo

3

Ewidentnie leci na rekordowe 1:0 na zakończenie sezonu :) Szkoda że Eibar pewnie strzeli pierwszy i trzeba będzie zmienić strategię ... a Valverde jeszcze nie odblokował tej umiejętności :(

8

Los ci za to dał możliwość oglądać najlepszy, najszybszy, najbardziej widowiskowy futbol od czasu jego powstania. Miałeś możliwość oglądać najbardziej widowiskową Barcę w historii, masz okazję oglądać najlepszego piłkarza wszech czasów. Ciesz się nie wszyscy kibice mieli tyle szczęścia!

1

No tak to lepiej mieć w środku Arthura który nie ryzykuje i nic nigdy sensownego nie wykreuje i wracamy do tego że jedyny który coś próbuje robić to Messi pozdrawiam :)

1

Po co nam tytuły... wystarczy że zawodnicy czują się komfortowo i są zadowoleni. Chyba nie o to chodzi ?

2

Jak byś oglądał mecze to byś wiedział że gdyby nie padaka Suareza w polu karnym to Semedo miał by przynajmniej 10 asyst przynajmniej parę razy w meczu w którym gra wykłada setkę w polu karnym. Jest o niebo lepszy od Roberto w obronie i gdyby grał regularnie i zgrywał się to dawał by o wiele więcej niż Roberto w ataku.

4

Zastanówcie się co piszecie ludzie ...( mam na myśli ludzi piszących "nie kupować, mamy kim grać") Antek dla mnie też nie jest w top 3 napastników których bym chciał ale na nikogo innego nas nie stać ...
Prawda jest taka że musimy kogoś mocnego kupić bo wystarczy że Dembele się znowu złamie i zostajemy tylko z Messim w ataku to jest niedopuszczalne żeby kolejny sezon wszystko grał Suarez nawet jak wyleczy kolano jest za stary na granie wszystkiego i za słaby żeby robić różnicę. Malcoma na 80% sprzedamy Cou też jeżeli znowu mamy wydać 70 baniek na jakiegoś Jovicia czy innego Lacazeta to chyba wolę już Griziego bo przy tym trenerze musisz przychodzić już z nazwiskiem żeby grać. A jeżeli jest szansa na to że Antek wygryzie jakimś cudem Suareza to tylko przyklasnę.
Prawda jest taka że aktualnie jest Neymar/Mbappe/Hazzard/Ronaldo i długo długo nic ale Antek też jest spoko przynajmniej jak "zawiedzie" tak jak Cou to go sprzedamy za 100 mln a nie jakby przyszedł taki Jović i zawiódł ....

4

Hazzard za 100 do Realu idzie a Griezman za 120 to promocja chyba jak na Barcelone xD

52

Dali by mi milion ja bym go godnie zastąpił do tego sprzątałbym szatnie po meczu i podlewał kwiaty w ośrodku.

1

"Porównywanie piłkarzy i trenerów w skali 1:1 jest trochę niesprawiedliwe"



No widzisz dla tego uważam że nie uznawanie wielkości trenera tylko dla tego że nie dysponuje zespołem którym dysponuje inny trener jest troszkę nie fair. Rozumiem że chcesz naocznie zobaczyć jak on prowadzi np Real czy tam MCity i niszczy wszystkich tak jak to robi Guardiola żeby nazwać go najlepszym ale to może nigdy się nie zdarzyć. Jeżeli przyjdzie trener np do Legii Warszawa i wyciągnie ją do powiedzmy półfinału LM to nie będziesz go uważał za jednego z najlepszych tylko dla tego że nie wygrał LM ?

Wiem że Legia to troszkę przesada ale rozumiesz o co mi chodzi?

Sam mówisz że nie można oceniać piłkarzy i trenerów 1:1 ale dalej uważasz że musi wygrać LM żeby można go było uważać za jednego z najlepszych chociaż nie dysponuje taką siłą rażenia jak niektórzy trenerzy chociażby Valverde.



Nie chodziło o twój stosunek do MŚ chodziło o tok myślenie ludzi którzy nie uznają Messiego za GOAT. To co mówisz ma oczywiście sens z jednej strony ... naturalnie ludzie którzy twierdzą że MŚ jest ważniejsze od LM są dziwni zważywszy na ogromną różnicę w poziomie przygotowania w klubach i reprezentacjach. Ale czy uważasz zatem że Messi od 2015 roku nie jest najlepszym piłkarzem na świecie? Czy może jednak poziom zawodnika / trenera nie jest bezpośrednio powiązany ze zdobywanie kolejnych tytułów :)

0

Czemu pokazujesz nam zfotoszopowane fotki kolegów z podwórka.

A tak na serio to chyba w trakcie robienia tego zdjęcia Dembele łapię kontuzje Arthur właśnie się zmęczył Alena dumnie ogląda grę kolegów z trybun Puig zastanawia się jak się na którym kanale jest ta transmisja, ten ziomek pod Dembele to nie wiem chyba jakiś fan fartem trafił na zdjęcie, a Holendrzy zastanawiają się jak by tu podać do Suareza żeby ten się dobrze potknął o piłkę i strzelił bramę.

2

Widzisz dalej twierdzisz że żeby stał się dla ciebie najlepszym musi wygrać LM czy tam wygrać Ligę aka musi nauczyć ślepca trafiać żuty do celu w czerwień 10/10 razy. O ile piłkarze którymi dysponuje nie są "ślepcami" to chyba możemy się zgodzić że to nie jest zespół na finał LM ani wygranie Ligi ... a przynajmniej nie był do przyjścia Pochettino.

Troszkę to podobny tok rozumowania do ludzi twierdzących że Messi nie może być najlepszym piłkarzem wszech czasów bo nie wygrał MŚ a to jest najważniejszy turniej świata :)

0

Hmm dziwny ton wypowiedzi. Tak jak byś na siłę starał się umniejszyć ziomkowi jak tylko się da...

Czytając co napisałeś odniosłem takie wrażenie że pomimo tego że przyszedł i zrobił z 11stu kierowców autobusu finalistów LM solidne top 5 w najtrudniejszej lidze świata, ale jednak zawodzi bo był blisko odpadnięcia z LM i Nie wykorzystał szansy na mistrzostwo.

Rozumiesz o co mi chodzi ? To troszkę brzmi tak jakby on nauczył ślepego trafiać do celu a ty się czepiasz że słabo go trenował bo nie trafa 10/10 w setkę :(

Nawet nie chcę myśleć co mógł by osiągnąć mając graczy z takim potencjałem w Barcie

0

Taaaaak jestem za !!! Rooney zmiennikiem Boatenga marzenie !

0

Motywem jest robienie tego co zawsze czyli kupowanie nazwiska bez sensu ... Barcelona z tego słynie. Zawsze jak popularność zarządu spada trzeba trzepnąć kaską i kupić.
Ja jestem pewien na 100% że będą robić z niego Neymara a Dembele będzie siedział na ławie i wchodził za za któregokolwiek z napastników bo przecież obunożny. A jak będzie miał dalej problemy ze zdrowiem to go sprzedadzą i znowu zostanie 3ka aż Suarez sam nie powie odchodzę. Powodzonka życzę Griziemu będzie siedział na skrzydle z Albą na plecach i patrzył jak Messi z Albą sobie piłkę rozgrywają :P

Jak tak bardzo chcą Neymara to mogli by iść po Mane był by całkiem spoko do zadań które mamy na skrzydle :)

1

"Mam nadzieje, że wiecie co mam na myśli"



A ty sam wiesz co masz na myśli ?

Kompletna kaszana ... mieszasz piernik z wiatrakami. Żeby udowodnić swoją tezę walisz wszystko w jedną kupę opuszczając fakty i naginając rzeczywistość tak jak ci się podoba ...



O ile Messi teoretycznie mógłby nie być kapitanem o tyle nie widzę w jaki sposób oddanie opaski Pique czy Stegenowi ( chyba że widzisz jakiegoś innego kandydata) jakoś rozwiąże problem słabej gry. Pique Pełni taką samą rolę jak Ramos w Realu tylko nie ma opaski ... myślisz że młodzi się go nie słuchają bo nie ma opaski ? proszę cie nie od dziś wiadomo że starzy piłkarze są tam jak bogowie w szatni. Messi pełni rolę kapitana poza boiskiem, dzwoni do zawodników rozmawia z nimi pomaga nowym wejść do zespołu nawet dzwonił do de Jonga żeby go przekonać. Prawda że na boisku jeden z pierwszych opuszcza głowę kiedy nie idzie ale jest mnóstwo osób takich jak Suarez Pique Roberto którzy mają pokazywać swoją grą że trzeba walczyć. I Pique to robi czasem nawet olewając polecenia Valverde. Tak że nie rozumiem o co ten szum. Komu ty byś chciał oddać kapitana ? Pique ? on i tak ma posłuch i jest jednym z głównych postaci opaska nic nie zmieni... Stegenowi? Po co mu to ? żeby w przerwie coś powiedzieć ? przestań, Albie ? Czy może chciał byś dać wariatowi Vidalowi ? Już widzę jak reszta grzecznie słucha się ziomka który jest u nas 1szy sezon :P



Masz rację gdyby był Puyol to 4go gola by nie było ale nie dla tego że cały zespół by grał o niebo lepie a dla tego że Puyol by nie spał ... takim był zawodnikiem. Jego zasługi w obronie były ogromne ale nie możesz z poważną miną stwierdzać że był jednym z głównych powodów dla którego złote pokolenie Hiszpanii grało perfekcyjnie ... były jakieś micro momenty w których Puyol robił za ojca na boisku dla Alvesa Pique i innych ale to są micro momenty i nie mają nic wspólnego z tym że Pique był topowym obrońcą Xavi Iniesta i Busi topowymi pomocnikami Messi Ronaldinho Eto czy inni topowymi napastnikami.



Swoją drogą Puyol w żaden sposób nie wpłynął na Roniego jak mu zaczęło odwalać to po prostu go Pep wywalił i tyle.



Wniosek ? Kapitanów mamy 4rech Messi dobrze spisuje się poza boiskiem a na boisku jest przykładem przynajmniej w tym że jest o 2 czy 3 poziomy lepszy od każdego na boisku. Do tego u boku ma pół składu kapitanów którzy sami powinni ciągnąć za sobą zespół a nie biegać do sędziego i błagać o kartkę dla rywala. Ja osobiście nie widzę nikogo kto mógł by przejąć opaskę po Leo i rzeczywiście coś zmienić ?

Z resztą nie powinienem się dziwić że ludzie szukają kapitana "ojca"

skoro trener jest taką amebą :(

2

Jakbym zarabiał 23 mln za rok też bym nie chciał odejść :)

0

Kolejny co by chciał wszystko na farcie wygrywać :P żeby u nas wszystko wpadało a przeciwnik nie trafiał na pustą :P lubię takich ludzi. Raczej nie oglądasz meczy tylko skróty z bramkami i sytuacjami prawda ? :)

0

Mieliśmy tyle szczęścia od początku sezonu ... że można by uszczęśliwić połowę planety a ty czekasz na więcej ? hahaha zabawny :P
Gdyby nie to szczęście które mieliśmy to nie było by wygranej ligi. W 2meczu z Liverpoolem nie mieli Firmino i Salaha w 2gim. W pierwszym meczu strzeliliśmy fartownie 2 bramy które kompletnie nie wynikały z gry i 3cią bramę która zdarza się raz na 100 lat.
W rewanżu Liverpool grał z jednym podstawowym zawodnikiem, w trakcie meczu wyleciał kolejny z kontuzją. Oni byli zmęczeni walką o ligę a my wypoczęci i skoncentrowani. A i tak przegraliśmy 4:0 a mogło być wyżej. I ty chciał byś więcej szczęścia ?
Smutne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?