0

@GlowixZiom Musiałem poszukać troszkę oryginał proszę :
https://metro.co.uk/2019/05/27/man-utd-barcelona-target-matthijs-de-ligt-explains-will-decide-next-club-9695847/

"On whether Barca are his dream club, he added: ‘No. I don’t have a dream club apart from Ajax. ‘The only dream I had was to play for Ajax. I know there is a lot of interest but I don’t rule out staying."

A wiesz czemu musiałem poszukać oryginału ? Bo to samo przetłumaczone było podane w artykule na tej stronie ... w dokładnym tłumaczeniu aka " Barcelona nie jest zespołem moich marzeń jedynym klubem w którym marzyłem zagrać był Ajax"
Ale oczywiście zostało to zedytowane przez redakcję i zmienione w sposób bardziej łagodny dla kibiców Barcy :)
Czytałem to tu na stronie i pierwsze co pomyślałem że oho to się La rambla zburzy ... ale się nie zburzyła bo zostało to szybko zmienione ^^ ... pewnie żeby potem można było pisać że jednak barca to klub jego marzeń jak już dołączy ^^

Raczej stronie od pisania głupot ... jak nie jestem pewny info na 100 % to piszę że źródło mało wiarygodne :) Ale czytałem to tu więc domyśliłem się że głupot by nie pisali :) i miałem rację po 5 min poszukiwać znalazłem oryginał

1

@pienaar Nie mówimy o tym gdzie powinien iść. Bo każdy głupi wie czym jest PSG. Chodzi mi o to że jedziemy na starej chwale liczymy na to że każdy pragnie do nas przyjść bo jesteśmy najlepsi i granie u nas to szczyt marzeń ... byliśmy, już nie jesteśmy. Zwłaszcza że w wywiadzie de Ligt mówi że granie dla Barcy to nie jest jego żadne marzenie. Jeżeli pójdzie za kasą do PSG ... no cóż jego sprawa u nas przy odrobinie szczęścia mógłby nawet wywalczyć 1szy skład za rok może dwa :)

17

"Barcelona nie zamierza poprawiać swojej oferty i wierzy, że de Ligt zachowa się podobnie jak de Jong i ostatecznie wybierze klub, o którym marzył."

Przestańcie bo pęknę ze śmiechu.
Sam zainteresowany w wywiadzie powiedział że granie w Barcelonie nie jest żadnym jego marzeniem. On zawsze marzył o grze w Ajaxie i to spełnił, czynnikiem który będzie decydował o tym który klub wybierze będzie to gdzie będzie mógł się lepiej rozwijać.

Marzy o grze w Barcelonie hahah śmieszki z was ^^ . Co nie jeden to marzy o grze w tak wielkim zespole :P Fart że Messi jest jeszcze to jest czym kusić graczy.
Wyników brak, styl dawno utracony, dominowanie w meczach ... jakie dominowanie :P projekt sportowy ? projekt pod nazwą zapraszamy do nas mamy najwygodniejsze krzesełka na świecie :)

0

@Dosq Well @Armandi, wygląda na to że Mbappe nie odejdzie prędko z PSG :P

0

@Coutinho007 I to wszystko ? xD i będziemy grali dokładnie takim samym składem jak w tym roku ? xD Rewolucja jak się patrzy :P ^^

1

@Coutinho007 Kwestia godzin !

0

@Armandi Nie wiem ile mu tam zostało kontraktu ... jak sezon to ta spokojnie może odejść po zakończeniu kontraktu ale podejrzewam że PSG będzie forsowało podpisanie nowego... pewnie mu będą grozić że go posadzą na ławie na cały sezon standard. Bo tak to ja bardzo szczerze wątpię żeby go sprzedali ... no może za 400 mln jak ktoś im da :) Chciał bym go zobaczyć w jakiejś normalnej lidze ... pewnie by się ładnie rozwinął. Ale wątpię że będzie to Real oni w tym sezonie tyle wydadzą że w następnym i kolejnym pewnie będą oszczędzać :) Może City ^^ fajnie by było !

0

@Kaisuj To Real może zapłacić za Jovicia 60-70 mln cena dla Barcelony to min 100 mln. Niestety taka prawda.

2

@Majsteer To nie fifa ... tu się nie "dorzuca" i się nie "bierze" nie jesteśmy na bazarze nie kupujemy mięso. W sprawie Mbappe jedyne co możemy dorzucić do wyngiel do pieca. Mbappe nie odejdzie nigdzie dopóki PSG nie będzie chciało się go pozbyć.

0

@marcin000019 Emeryci Bayernu* :)

1

@Janiama Ja tam się nie jaram takimi piłkarzami jak de Jong czy de Ligt a nawet Griezmannem. Od wielu lat nie kupujemy żadnych Cracków ... skupiamy się bardziej na kupowaniu młodych obiecujących graczy, młodych którzy zagrali 1 sezon dobrze, albo nawet starych którzy zagrali gdzieś tam sezon dobrze. Kupujemy też ludzi nie na konkretną pozycję a takich którzy mogą grać wszędzie ... tak z tego co rozumiem było też z Cou który miał grać wszędzie a wyszło że nie gra nigdzie. O pomocy nie wspominam bo tam to w ogóle jak nie umiesz grać na wszystkich pozycjach i do tego dobrze bronić to zapomnij o grze u nas :) Słyszałem że de Jong nie przychodzi bezpośrednio na zastępstwo Busiego tak jak mu to obiecał zarząd a zajmie miejsce jednego z ofensywnych pomocników :) zgadnij kto będzie tym drugim ^^.
Wracając do tematu ... od dawna nie kupiliśmy klasowego zawodnika na jego nominalną pozycję... myślałem że tak było z Cou ale okazało się że nie :) że on nigdy nie miał grać na pozycji Iniesty ... bo to taka 10tka i teraz problem bo w pomocy nie zagra a na skrzydle nie wyrabia ... więc ja się pytam po co to było ? Klop podobno jak usłyszał że Barca chce go kupić to się obśmiał i nie wiedział gdzie oni chcą go ustawić ... to Klop wiedział że to jest fail transfer a nasz sztab nie ? Po prostu trzeba było kupić nazwisko + kogoś kto będzie w teorii grał wszędzie ... i kolejny raz się przejechali.
Teraz znowu idą po Griezmanna bo tani i nazwisko ... ale gdzie on będzie grał ? za Suareza ? na 10 ? nie, będzie grał za Cou na skrzydle hahahha i znowu będzie wesoło.
Jak widzę te teksty kupmy "tego" bo on może grać wszędzie to mnie szlag trafia ... dawno już straciłem wiarę w jakikolwiek sens w tych transferach ... może jak ten Segura odejdzie to coś się zmieni ... ale na razie wątpię. Także fajnie że Griezmann fajnie że de Jong ... dużo jakości ... ciekawe tylko czy kupują ich dla teoretycznej jakości czy rzeczywiście mają plan na umiejscowienie ich w składzie. Bo to już chyba był by cyrk jak by przyszedł de Jong i Griezmann i siedzieli na ławie bo w dobrej formie będzie Arthur i Rakieta ( załóżmy) a za Busiego de Jong nie wejdzie bo to Busi ... albo nagle w dobrej formie będzie Dembele to Griezmann będzie na ławie bo przecież nie zabierze miejsca Suarezowi prawda ?

Także ja bym się wstrzymał z oceną transferów nie do końca okienka a do momentu jak zobaczę jak mają zamiar wykorzystać tę zakupioną jakość ^^

0

@Trojanek23 Nie ma to jak piętnować zdanie innych ludzi na jakieś temat, w jednym zdaniu. A w następnym dzielić się swoim nikomu niepotrzebnym zdaniem na ten sam temat. Zabawny człowieczek :) Fajnie by było gdybyś się zdecydował czy ludzie mają dzielić się swoim zdaniem na temat koszulek czy nie ? Czy może mają wypowiadać się tylko pozytywnie bo ty uważasz że są spoko ?

3

No, niema co ukrywać, tragedia ...


0

@Jarema2000 Szczerze wątpię :( potrzebujemy kasy ... oni będą chcieli kupić Griezmanna na skrzydło i zmiennika za Suareza. Zależy od sytuacji sprzedadzą albo Cou albo Dembele ... obstawiam że jedyny możliwy scenariusz sprzedania Dembele to wymiana z dopłatą za Neymara ... w każdym innym przypadku odejdzie Cou :(.

2

Nie pierwszy i nie ostatni okaz który dostaje długi kontrakt i potem są problemy żeby go zmusić do odejścia.
Akurat w tym wypadku jestem za tym żeby został jest całkiem fajnym zmiennikiem ... o ile będzie kogoś zmieniał ^^ ale sytuacja się powtarza z takim Ardą dalej są problemy Rakieta nie odejdzie bo ma kontrakt ... biczem go nie wypędzą, Malcom też stwierdza nie odejdzie bo ma kontrakt. Całkiem śmiesznie ^^.

Powtarzam, akurat w przypadku Malcoma jestem za tym żeby się zaparł i nie odpuszczał zarządowi ... wyszarpnęli go z Romy gdzie by sobie spokojnie się rozwijał ... zasługuje przynajmniej na prawdziwą szansę a nie granie z graczami z Barcy B albo wejścia na ostatnie 3 min meczu!! Jak potrzebują kasę to niech Rakietę sprzedają!

0

@Momalsino Całe szczęście wszystkich tych "znafców" że Messi nie wybrał grę w reprezentacji Hiszpanii bo miałby już wygrane MŚ i ME.
Ciekawe jakie wtedy mieliby argumenty że Messi nie jest GOAT.

1

@COU_11
Zależy ... jeżeli oceniać ich wszystkich w najlepszej formie z Cou w pomocy to chyba jednak ich ... wolę mieć pomoc Cou Arthur de Jong + Dembele Suarez Messi . Niż Arhur Arturo/Rakieta de Jong + MSN.

Ale jeżeli oceniać ich w aktualnej formie to wątpię że w następnym sezonie Dembele zagra więcej niż połowę sezonu ... obym się mylił ale czuję że tak będzie. Cou za słabo . Suarez już za wiele nie daje ale może po starej znajomości będzie lepiej kombinował w MSN.
Tak że tak, w topowej formie wybrał bym Cou Messi Suarez Dembele, a w aktualnej MSN

0

@koksik2700 raczej 1-7.5/8-10

0

@szkutnik91 Chyba Valdek im powiedział że Rakieta to jest wart 150mln i za mniej mają nie sprzedawać ... stąd te 300 :)

1

@filipVeB Wrzucałem wczoraj ale spoko nikt nawet uwagi nie zwrócił więc można powiedzieć że nie było :P

0

List otwarty Marca-André .... dokładnie w tym momencie czytania nagłówka wiedziałem że 90% komentarzy będą zawierały w sobie słowo kapitan .... myliłem się .... 99%.


"To zaszczyt, że skandujecie moje imię tak, jak to robicie!" - to tak się wymawia Messi po Katalońsku ? Hmmm...

Żart btw.

E tam od razu list otwarty tak podziękował fanom za sezon ... my śmiertelnicy na FB opowiadamy co jemy na śniadanie a on dziękuje fanom przed wakacjami. Szczerze bałem się że okaże się że jest jednym z tych co bronią Valverde i w liście otwartym będzie prosił by fani byli bardziej wyrozumiali dla niego ... na szczęście nie :P


4

@beneq Zacznę od tego że nie lubię takiego toku myślenia ... czy ty jak masz problemy z łączem internetowym też nic z tym nie robisz bo 10 lat temu internet rozłączał się cały czas  i miał prędkość 128 kb ? Siedzisz i myślisz że tobie się jeszcze w dupie nie poprzewracało na tyle żeby narzekać na internet który źle działa bo twoja babcia wcale internetu nie miała ? Może zaczniemy ubóstwiać zarząd za to że zostajemy w lidze na następny sezon bo jeszcze kilka lat temu to barcy wcale nie było ohoho.
Po drugie. Skoro już przyjąłeś taką pozycję to rozumiem że nie uważasz Barcę za najlepszy klub na świecie ( sportowo) ? Uważasz że powinniśmy się cieszyć że cokolwiek wygrywamy i nie narzekać na to że jesteśmy pośmiewiskiem 2gi rok z rzędu ?
Już nawet nie będę się w dawał w dyskusję o to jaką ligę wygraliśmy ... bo te 2 sezony w wykonaniu ligi Hiszpańskiej to raczej cyrk niż liga.

Ostatecznie . W imieniu wszystkich trzeźwo myślących ludzi na tej stronie. Chciał bym cie prosić, jeżeli już zdecydowałeś tak a nie inaczej traktować sukcesy i porażki naszego ulubionego klubu, żebyś zachował swoje pretensje dla siebie i cieszył się z tego ze Valverde zostaje i dalej spróbuje wygrać ligę i pozostałe trofea. Wątpię że mu się to uda jeżeli znowu liga sama się nie odda jak dziewczyna pod promilem. Ale cóż już ustaliliśmy że będziesz się cieszył nawet z faktu że walczymy o mistrzostwo bo kiedyś o to było ciężko :). Proszę cie o to nie dla tego że jestem nie miły ( chociaż jestem) ale dla tego że niektórzy tutaj zebrani uważają ten klub za najlepszy na świecie. Niektórzy tutaj uważają że ten klub stać na więcej niż zwycięstwo w lidze która nie stawia żadnego oporu. Niektórzy tutaj uważają że zespół z tak ogromnym potencjałem, ogromnymi zasobami pieniężnymi, renomą i najlepszym piłkarzem wszech czasów MOŻE POWINIEN i MUSI więcej !
A więc nie, nikomu się w dupach nie poprzewracało ... po prostu mamy oczekiwania adekwatne do tego komu kibicujemy ... nie kibicujemy Levante Eibarowi czy Legii Warszawa która się cieszy z wygrania ligi i marzy o wyjściu z grupy w LE kibicujemy Barcelonie ... cieszymy się z wygrania ligi ale oczekujemy dobrej gry, podboju europy, a już na pewno wygranej w Pucharze z Valencją bo jesteśmy najlepsi i nas na to stać !

Sorry że tak się rzuciłem ale nie jesteś pierwszy i już lekko zacząłem się gotować

2

Nie chce tego nawet komentować ... znam te wzmocnienia za 30 mln perspektywicznymi młodymi graczami ... potocznie zwanymi grzejnikami ... podtrzymują odpowiednią temperaturę krzesełek na ławie i trybunach ... całkiem opłacalne nabytki

1

@szkutnik91 Griezmann Neymar Hazzard Mbappe Messi Ronaldo Salah  Pique van Dijk Alba Alves Stegen .
Skład Barcelony w następnym sezonie według doniesień  ^^

3

RAC1: Barcelona negocjuje powrót Neymara

I serwery padły !

Nie każcie mi znowu odliczać dni do pierwszego meczu w nowym sezonie błagam ... ostatnio osiągnąłem tak wielki poziom wyjebki niczym mnich shaolin. Myślałem że spędzie lato w spokoju olewając wszystko co się dzieje wokół Barcy ... a tu taka bomba.
To jest niemożliwe żeby to było prawdą ...

2

@sidzej Meh. Po prostu boi się że go pogryzie :)

0

@Momalsino Problem jest taki że jeżeli przyjdzie Griezmann a pewnie przyjdzie to automatycznie Dembele zajmie role Malcoma w następnym sezonie ... pewnie będzie grał częściej bo będzie dobrą zapchajdziurą na oba skrzydła. Ale automatycznie zrobi to z Malcoma widza. Szkoda żeby taki piłkarz swoje najlepsze lata spędzał na trybunach niech idzie i gra gdzieś gdzie jest dla niego miejsce po co ma się marnować :)

2

@Bogan Jeszcze nie zauważyłeś że ten człowiek to jest zwykły prowokator ... każda jego wypowiedź to próba wszczęcia jakiegoś dziwnego konfliktu.
Nie zwracać uwagi on nigdy nic sensownego do dyskusji nie wnosi :_)

7

@MarioVeB! Czy ty właśnie porównałeś sezony Barcy w których mieliśmy tiki-takę xaviego iniestę busiego w środku do czasu kiedy jedynym rozegraniem które mamy to podanie Messiego do Alby i oddanie do Messiego ? Czy kogokolwiek w polu karnym.
Fajnie masz bro :)

3

Ofensywnie jak najbardziej dobry sezon spowodowany głównie tym że brak nam rozgrywających i jedyna słuszna rzecz którą można było zrobić to długa idealna piła za plecy obrońców do szybkiego alby który potem swobodnie może sobie wybierać cel do podania w pole karne. Nie umniejszając Albie wydaje mi się że znalazło by się kilku szybkich bocznych obrońców albo po prostu skrzydłowych którzy mogli by spełniać podobne zadanie ... przy tak dokładnych piłkach od Messiego.

Defensywnie ? przy gonieniu kontr czasem Alba popisywał się baaardzo dobrymi odbiorami na dużej szybkości. Ale kiedy sprawa dochodziła do bronienia się przy pozycyjnych atakach to już nie było tak różowo :(


To nie wy przyzwyczailiście do wygrywania ligi ... to liga jest na tyle słaba w ostatnich 2 sezonach że nawet baaardzo przeciętnie a czasami wręcz słabo grając byliśmy w stanie wywozić punkty tylko dla tego że "słabsze" zespoły ligi wybaczały nam dużo błędów i nie wykorzystywali tego co wspaniała nasza obrona im darowała.
A poza tym po tym co odwaliliście z Liverpoolem i Valencją już byś nie używał liczby mnogiej mówiąc o wygraniu ligi przez Messiego... to co wy zrobiliście to widzieliśmy w pierwszym i w drugim meczu z Live ...

Czy was też denerwuje fakt że akurat jak przyszedł Valverde to nagle Real się posypał Atle siadło ... cała reszta ligi w zeszłym sezonie przespała początek i w tym jakoś nie śpieszyła się wykorzystywać prezentów w meczach z Barcą ? No i ten ter Stegen ratujący dupę po 5 razy w każdym meczu ?
Jakby wszystko na świecie chciało żeby Barcę dalej prowadził ten człowiek. Dziwne uczucie niby wygranie ligi niby półfinał LM niby "szansa na tryplet wiosną" ale jakieś to wszystko jest nijakie ... ta gra jest nijaka, to wygrywanie jest nijakie, ci zawodnicy są ..... jak to się krfa odmienia? xD
Dziwne dziwne ciekawe czy ten wielki outrage fanów coś da i polecą głowy mam nadzieję bo coś trzeba zmieniać przyjście de Jonga i Griezmanna nic nie zmieni dalej będziemy grali to samo i dalej będziemy męczyli się ze wszystkimi licząc na Messiego i Stegena :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?