0

Boże co za dziecinne podejście Oo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Słyszałem że te 9 mln to w topie zarobków w Barcie ...

0

świetnie ...

0

Czy to prawda że Vidal będzie zarabiał 9mln rocznie ?

13

Rok temu odszedł a już lata mijają :) szybkie te lata :P

0

Wszyscy chcieli zobaczyć Roberto grającego w pomocy, to w nagrodę nie zobaczą go wcale ... lul

0

Tak się zastanawiam które ustawienie na ten sezon będzie lepsze dla Barcy.

Grając 4/3/3 praktycznie na 100% wywalamy Dembele ze składu.

Cou/Suarez/Messi

Arthur/Rakieta

Busi

Alba/Umtiti/Pique/Semedo(Roberto)

No chyba że Arthur będzie bardzo słabo się sprawował (a tego raczej nikt z nas nie chce) i Cou będzie musiał się cofnąć do linii pomocy. Ale wydaje mi się że Valverde będzie chciał za wszelką cenę ustawić Cou bardziej ofensywnie niż w poprzednim sezonie tak jak zresztą mówił.

A przy ustawieniu 4/4/2 wychodzi nam mniej więcej coś takiego



..........Suarez/Messi...............

Cou...................................Dembele(Malcom)

.............Arthur/Busi...............

Alba/Umtiti/Pique/Semede(Roberto)



Najgorsze jest to że będziemy musieli szukać ustawienia już w trakcie sezonu całe szczęście że nie mamy mocnych przeciwników na początku sezonu.

Co myślicie jakim ustawieniem będziemy grali w tym sezonie ? :)

1

ahahah dawno się tak nie uśmiałem :) znowu snajper na trybunach :*(

0

"Arthur pokazujący Denisowi" tylko tyle widziałem na stronie głównej.

2

to nie fifa ...

0

A może to spowoduje że zarząd Bacy w końcu obniży mu cenę na tyle że ktoś się po niego zgłosi ... jakieś 3/5 mln ?

0

wątpię chociaż bardzo wierze w to że Valverde zdecyduje się grać tak ofensywnymi zawodnikami, podejrzewam że jeżeli Cou będzie grał w pomocy to tylko z Rakietą który będzie wspierał Busiego. A Arthur będzie zmiennikiem Cou. Ciekawe czy Dembele coś pokaże i wywalczy miejsce w pierwszym składzie wypychając Cou z linii ataku

0

Gdyby w sezonie były mecze które ze spokojną głową można było przegrać to pewnie dostawaliby szansę ludzie którzy nie zachwycają na treningach.

0

Ciekawe u kogo wylądowali w łóżku u niej czy u niego. Hmmm

0

Hmm? A Coutinho to napastnik ? Był by idealnym pomocnikiem ale Valverde widzi go w ataku już nie raz o tym mówił. Fajnie by by było gdyby Dembele pokazał niesamowity poziom gry i wbił się do pierwszego składu ale podejrzewam że jak będziemy grali 433 to Cou będzie z Suarezem i Messim w ataku.

0

Patrzę na niego i widzę Gomesa... umiejętności ma i to całkiem spore jednak uważam że nie nadaje się do nas jako ofensywny pomocnik nie ten styl gry... a podobno defensywnego grać nie chce ... więc nie wiem po co nam kolejny pomocnik na ławę :( Kolejny sezon zostaniemy bez rozgrywającego, kreatywnego pomocnika jeżeli Arthur nie odpali ... smutna rzeczywistość.

0

Raz siądzie a 19 nie ... nic dziwnego w tym niema. Poziom napastnika zależy od tego jak często na te 20 prób mu siądzie.

0

"Malcom jest młody, perspektywiczny i może nam pomóc."
Dokładnie tak samo mówił o Minie hehehhe chyba to morze jest głębokie i szerokie hahahah

0

Co wy jeszcze z tym Dembele ... jak Malcom będzie na jego pozycji grał ... już możecie przestać. Słyszałem że smuteczek go złapał że Vv nie wysłał mu smsa z gratulacjami, i Dembuś postanowił wrócić do stołowania się w McDonaldzie. I przyjedzie do Barcelony szerszy od Suareza :)

1

Kolejny, który uważa że żeby wypowiadać się na jakiś temat trzeba coś w danej dziedzinie osiągnąć. Gardzę takimi ludźmi.
Nie mogłem patrzeć się jak gra ... po tej wypowiedzi nie mogę patrzeć się na jego twarz* w Barcie.

0

Widzę że jeszcze chłopaka nie zaprezentowali a tu już tłumaczenia się pojawiają :) Mogłeś od razu dopisać że w razie jak Valverde go nie będzie wpuszczał to nie dla tego że słabo się prezentuje a dla tego że Valverde boi się grać ofensywnie :) z Dembele działało :)

0

Oj tak nowy trend na La Rambli tylko nie 30 :) hahaha

0

Słyszałem już różne określenia ... młodzi, perspektywiczni, rozwojowi, na przyszłość, powinni odpalić. Jeszcze nie słyszałem zarąbiści*
Prawda jest taka za klasę trzeba płacić i nie ważne czy ktoś ma 25 lat czy 30 klasa to klasa. Kupujemy tanio bo kupujemy kota w worku ... niektóre koty bardziej klarowne niektóre kompletne niewiadome.
Przypominam że już mamy jednego kotka za 150 mln. Tak mu się spodobało oglądać mecze z ławki że nawet we Francji lubi posiedzieć. A tu kupujemy kolejnego młodego... obiecującego na tę samą pozycję :) Ojjj śmiesznie będzie jak obydwoje grać nie będą bo będzie grała 3ka Cou/Suarez/Messi z Rakietą i Arthurem w pomocy i znowu będzie sezon bez zmian u Valverde :)
Ale pewnie się mylę i okaże się że są na tyle dobrzy że wygryzą i Rakietę i Messiego ze składu :)

0

Słuchaj, czy niestety to nie wiem, ale zazwyczaj jak się rezygnuje z rozwoju własnych czyt. Polskich talentów, to dla tego żeby poprawić poziom gry i coś osiągnąć na arenie międzynarodowej a tu ani polaków ani osiągnięć cieeekaweee :P

Pamiętam parę ładnych lat temu grało jeszcze 80/90% składu polskiego i też nie było wyników .... czy warto ? xD

0

Hmm dobre transfery dobrymi transferami ale tak się zastanawiam czy Barcelona grając naszymi nowymi wzmocnieniami bez Messiego i Cou utrzymała by miejsce w La lidze hmmmmmmm :)

0

Ile w tym polaków ? nie śledzę polskiej ligi nie wiem kim są ci ludzie ale z nazwisk wnioskuję że 3 ?

0

Dlaczego cała La Rambla cieszy się z transferu kolejnej młodej niewiadomej tak jakby to Eriksen czy inny Veratti do nas przychodził ? Aż tak jesteście zdesperowani ? to krzyk dacie szansę szkółce to cieszycie się na sprowadzenie kolejnego zmiennika wow Oo

0

Malcom,Mina,Dembele... i Lenglet chociaż nie wiem czy mogę być zawiedziony transferem kogoś kto i tak nie będzie grał.
Pozdrawiam give me some hate !

0

Dokładnie ... co tam kolega Tusa może wiedzieć, tylko ludzie uważający Dembele za wielki talent się liczą. Cała reszta to chyba nie wie co to piłka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?