zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ta Dembele to niczym wół harował :) ile on tam miał tych minut w sezonie 100 ?xD
0
No tego jeszcze nie grali :) Wy już nie wiecie jak tłumaczyć tego chłopaka.
To on gra słabo bo nie przepracował okresu przygotowawczego z Barceloną... to już nie musi przyjeżdżać na okres przygotowawczy bo przepracował go z Francją a to to samo hahahha.
Psychiczny odpoczynek od czego ? Nie był ogniwem decydującym od którego zależał sukces Barcelony, to samo we Francji... w czym problem ? Nikt na niego nie wrzuca nie wiadomo jakiej odpowiedzialności może spokojnie przyjechać i od początku pracować z Valverde ... ma dużo do ogarnięcia musi kardynalnie zmienić styl gry.
Chłop ma ogarniać się, zaczynać pracować i to ciężko żeby odzyskać kondycję i dopasować się do planu który będzie miał Valverde. Na daną chwilę on nawet nie jest w planach do pierwszego składu.
Cou,Suarez.Messi. Jeszcze ma szansę się pokazać i wskoczyć do składu... wtedy Cou poleci do pomocy ale jak się okaże że przyjdzie jakiś sensowny pomocnik albo Arthur okaże się być koksem to powodzenia Dembele życzę z dostaniem się do składu z tą trójką w ofensywie, zwłaszcza z grą którą aktualnie prezentuje.
Ale nie faktycznie niech sobie jedzie odpocząć. A potem niech się dzieje wola nieba nie ? xD Ja tak naprawdę nie będę miał do niego żalu jak nie zacznie pre sezonu wcześniej. Zaczynam tracić nadzieję że coś z niego będzie :( za dużo strat jak na grę w zespole gdzie minimalizowanie strat to podstawa.
0
Tak tak ... Bartek wywala osoby które nie zgadzają się z Segurą aż tu nagle Segurę wywali :P Marzyciel :P
6
Tu piszą że Dembele to ma większy potencjał od Mbappe więc mnie już nic nie zdziwi :)
0
Pamiętam jak Barca wygrywała z Juve w finale LM komentatorzy też mówili że szkoda Juventus ... bo walczyli bo nie poddali się. Zasłużyli na wygraną !
0
Tak tak :P Czy ty już zaczynasz wyprzedzać redakcję? no nieźle tam :P dał byś im spokojnie wrzucić artykuł a nie hehehe
0
Oooo kolejny kolega nie potrafiący zrozumieć co przeczytał :( no szkoda nie podyskutujemy sobie...
Propozycja dalej w mocy, jeżeli chciałbyś popłakać zapraszam na trening Legii będziesz miał możliwość poznać gwiazdy wielkiej piłki.
0
Lulz :) Po prostu kupowani są młodzi zawodnicy (w większości) którzy nie są jeszcze super gwiazdami... mają potencjał który Barca chce rozwijać. Żeby nie musieć ich potem kupować od MU i innych cwaniaczków za grube melony... jeżeli wypalą. I to wszystko. A kupujemy ich a nie super gwiazdy bo nas po prostu na gwiazdy nie stać. Gdyby była kasa to uwierz mi ... kupili by takiego Hazarda czy Eriksena nawet na 2 sezony a co dopiero na 5/6.
Nikt ci nie zagwarantuje że taki Dembele po 2 dobrych sezonach nie powie a ja panowie to nie będę przedłużał kontraktu bo chcę odejść więc albo mnie sprzedajecie albo odchodzę za darmo :)
Wątpię że zarząd kupuje piłkarza z myślą o tym że będzie grał 10/15 lat :) xD
0
Jestem taką osobą która nie uznaje kultu gwiazd ... dla mnie to są wszystko zwykli ludzie którzy grają w piłkę troszkę lepiej niż inni. Jedyną osobą przy poznaniu której można się popłakać ze szczęścia jest Messi, bo to nie człowiek to kosmita.
A tym bardziej jak ja bym był na jego miejscu...
Mówią że człowiek sądzi innych po sobie :) jeżeli imponują ci zawodnicy pokroju Digne, Douglasa, Marlona i Gomesa i płakał byś ze szczęścia przy ich poznaniu. To zapraszam na trening Legii tam zawodnicy o podobnym poziomie :)
1
Mówisz że Hazard jest na 5/6 lat tak jak by to było mało hahah. Tym bardziej że nikt nie wie co Dembele jest w stanie zaoferować nam kompletnie nie pasując do naszego stylu gry... Żeby Dembele grał na full swoich możliwości musielibyśmy zmienić styl... powodzenia z tym:)
0
90% tutaj łudzi się że to jest jakiś nieprawdopodobny ukryty ... chyba bardzo głęboko, talent który nagle wystrzeli :) chociaż nic na to nie wskazuje. Oby się tak nie stało, ale coś czuję że za 2,3 sezony będą go tak jak Gomesa wyganiać za darmo :)
0
skąd ta wielka wiara w Dembele ... jest dobry ale nie wspaniały ... nie widziałem jakichś wielkich przejawów genialności ani w lidze niemieckiej ani u nas. Wątpię żeby zbliżył się do poziomu Mbappe czy Hazarda.
Co nie zmienia faktu że jak już go kupili ... z takimi problemami to trzeba go rozwijać i dać mu szansę ... przynajmniej jeszcze sezon.
2
Hmm ciekawe czy Marlon,Douglas,Gomes i Vidal razem poszli do woźnego po kluczyki od szafek z tekstem:
Eeee wróciliśmy oddawaj klucze !! xD
0
Prawie nikogo wartego uwagi nie poznał :(
8
O kurde Arthur umie żonglować! to jest nasz nowy AS!!!!!
nie to co ten :P
0
Dajmy mu szansę, może jeszcze odpali. Zresztą w kilku meczach w ostatnim sezonie był okrzyknięty przez użytkowników La Rambli MVP. Ja bym się takiego zawodnika nie pozbywał.
0
Błagam, kolego, nie warto odpisywać tylko po to żeby odpisać.
Mam chwilę więc tłumaczę ... i proszę nie odpisuj mi więcej żebym nie musiał wracać do tej dyskusji a tym bardziej nie wysyłaj mnie do słownika bo zaglądam do słownika częściej niż myślisz ... taka praca :(
Błędem w twojej wypowiedzi nie było uogólnienie, za pomocą słowa większość, tego że garstka ludzi nie chce żeby Paulinho odszedł. Nie wątpię że jest kilka osób które chcą żeby Paulinho został.
Błędem była twoja interpretacja wypowiedzi większości, właśnie, użytkowników. Wszyscy, a raczej jak słusznie zauważyłeś większość nie jest zła z powodu tego że Paulinho odchodzi, większość jest zła na to w jaki sposób odchodzi.
Żeby to zrozumieć polecam dokładnie zapoznać się z artykułem i komentarzami użytkowników ... co powinieneś był zrobić przed wypowiadaniem się.
Dodam jeszcze tylko że rozmowa ze mną to labirynt ... tylko wtedy kiedy starasz się obejść logiczne myślenie bocznymi drogami ... nie radzę można się zgubić.
0
Myślisz że sytuacja w której Gomes Rafinha Vidal Douglas zostają u nas bo kluby które chcą ich kupić nie chcą płacić 30 mln a 15 czy 20. A za chwilę Paulinho kupiony za 40 odchodzi za friko ( bo powiedzmy sobie szczerze tak właśnie jest).
Raczej nie nazwał bym to nieudolnością a celowym niszczeniem klubu. Taktyka wypalonej ziemi ? Bartek szykuje się do odejścia i rujnuje klub ? hmm
10
Przykro mi to stwierdzić ale ciężko z tobą kolego jeżeli doszedłeś do wniosku że wszyscy są wkurzeni na to że Pau odchodzi. :) Bój się boga rozwijaj myślenie bo będzie źle ...
3
No powiem szczerze że tak bezczelnego i otwartego przekrętu nie widziałem dawno :) - 40 mln za gracza na jeden sezon. Bartek niema strachu ... płaci kasą klubu za jakieś tam swoje biznesy. Pewnie siedzi sobie w domciu i się śmieje że robi wszystkich w konia.
Bardzo mi się to podoba :) Kocham klub ale uważam że socios się nie nauczą jeżeli im się nie nasra na głowę, co aktualnie robi Bartek. Ciekawe ile jeszcze to będzie trwało i co będzie musiał Bartek zrobić żeby ludzie powiedzieli dość... może zacząć publicznie policzkować Messiego do momentu aż ten spakuje walizki i odejdzie... A nie czekajcie wtedy Bartek przeniesie połowę La Masii do pierwszego składu i wszyscy znowu będą jeść mu z ręki :)
Tacy ludzie zasługują na takie traktowanie jakie urządza im Bartek brawo oby tak dalej !!!!
MES QUE UN CLUB!!!!!
0
Psst. Psst.
Powiem ci w tajemnicy ... on tego nie przeczyta :)
1
Nie pogrążaj się kolego :P
1
Może się do ostatniej chwili zastanawiał... może Pique go poprosił o nagniatanie atmosfery żeby zrobić hype kto wie :)
0
Nie pod każdym ale tak overall jest lepszy w danym momencie:) Jak już pisałem nie raz, nie wiem co spowodowało ten przebłysk genialności naszego zarządu kiedy postanowili docisnąć transfer jeszcze zimą ... teraz wart by był 200 mln minimum.
0
Tak bardzo słabego Neymara nie widziałem od czasów pierwszego sezonu w Barcelonie :( widać że nie odzyskał formy po kontuzji szkoda ... wielka szkoda bo z grającym Neymarem prawdopodobnie wygraliby mundial.
1
No tak :) logiczne tylko kasa się liczy :) A to że dosłownie każdy nie związany z Barceloną człowiek doradzał mu zostać w Atle to się nie liczy ? A to że żona jego chciała zostać w Mardycie? A to że Atle pokazało mu że jest dla nich gwiazdą i chcą budować wokół niego zespół? A to że Atle wcale nie jest gorsze sportowo od Barcy? Mieli słaby start sezonu ale wygrali LE i 2 miejsce w lidze ...
Do tego Barca ma aktualnie 4 topowych napastników licząc Cou na swojej pozycji :) z Griezmannem było by 5 hmmm.
Spokojnie czas na kupienie Griezmanna czy Mbape jeszcze nadejdzie za rok, dwa, mam nadzieję że trzy, jak Messi już nie będzie wyrabiał i trzeba będzie wywalić kilkaset mln na mega napastnika :) Na razie mamy umiarkowany komfort i możemy skupić się na znalezieniu dobrego pomocnika na lata.
I niema co się denerwować na zawodników którzy nie chcą przejść do nas bo to nigdy nie są tylko pieniądze :)
1
Widać że Suarez troszkę mad :) zresztą on jest mad od 2 sezonów głównie z powodu słabej gry ... i potem się wyżywa na otoczeniu.
Mam nadzieję że sprowadzimy jakiegoś napastnika który go wygryzie z podstawowego, już nie mogę oglądać jak nurkuje i wścieka się na kolegów z drużyny że odważyli się nie podać do niego w jakiejś akcji.
2
Nienawidzić Neymara za to że odszedł to jeszcze rozumiem ale nienawidzić człowieka który nie chciał przyjść to już jest next level a jeszcze gadają że jest jakaś różnica między kibicami Realu i Barcelony heheh zabawne.
2
Lepiej będzie jak wytną im obu nerki i porównają czy takie same ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika