0

JEST w końcu wpuścił GOMESA!!! to teraz!!.....

A nie... nic się nie zmieni :(

2

Zmian nie ma bo nie jest źle ... jak nam wpakują 3cią to będą zmiany ... wejdzie Paulinho za Iniestę i Gomes za Roberto :)

0

80% ludzi tu co mecz płacze że wszyscy są zmęczeni ... spokojnie nie jesteś sam.

Problem jest w tym że jak wchodzą zmiennicy i grają słabo ... bo grają słabo to wszyscy płaczą że grają słabo...

słabo nieprawdaż ?

0

Całe jego szczęście że nie jest sprawiedliwie oceniany ... każdy inny piłkarz grający tak jak grał on w ostatnim meczu nie otrzymałby noty większej niż 6. Występ poprawny, nic specjalnego. Sam fakt że porównujesz go do jednego z lepszych graczy meczu jest żenujący. Albo oglądasz mecz i nie do końca rozumiesz co się dzieje na boisku, albo tak bardzo przyzwyczaiłeś się do słabej gry Gomesa że każdy mecz w którym ten gra na poprawnym poziomie traktujesz jak coś nadzwyczajnego i nazywasz to błędnie świetną grą.

W sumie nie powinienem cie winić ... Gomes to taki ewenement w FCB ... dawno nie mieliśmy gracza który aż tak bardzo wydzielał by się swoją słabą grą i przy tym grał dość regularnie. Wystarczy porównać to z grą Suareza w ostatnim meczu, była ona porównywalna z grą Gomesa w 65-70% jego występów. Dla wszystkich stało się oczywiste że to była tragedia i trzeba mu dać odpocząć, wszystko dlatego że poprzeczka oczekiwań od niego jest ustawiona dość wysoko ( chociaż nie tak wysoko jak powinna być bo ostatnio ją cały czas obniża).
Czemu to napisałem... bo masz rację Gomes nie jest oceniany sprawiedliwie, ale nie mówię tu o ocenie pomeczowej a o kibicach takich jak ty którzy widząc jego poprawną grę, jeszcze w trakcie meczu lub po, wychwalają go tylko i wyłącznie dlatego że odnośnikiem dla was ( błędnie) nie jest średni poziom gry zawodnika FCB, a średni poziom gry samego Gomesa który jak wszyscy wiemy jest bardzo bardzo niski.

0

Niema co hejtować starego człowieka. Widać że jest bardzo źle, wypada tylko milczeć... jak na pogrzebie.

1

hehehhe Suarez wygląda jak taki stary zapijaczony ex piłkarz grający z młodymi na boisku pod blokiem.
Każdym kontaktem z piłką chce powiedzieć "Uhhh zaraz wam pokaże co umiem" i za każdym razem albo nie trafia w piłkę albo partaczy.
Przynajmniej można się pośmiać hahhaha

2

Cou od pierwszego meczu pokazał że jest wielkim magikiem i trzyma poziom ... domyślam się że koledze było szkoda miejsca w poście żeby wypunktować tak oczywistą rzecz :)

0

A może by tak D. Suarez w miejsce Cou a Cou w miejsce Suareza + Paco za Messiego

0

zgadzam się ... wcale go nie widać, w końcu nie przeszkadza.

To nie sarkazm, podoba mi się ... chyba szykuje się do odejścia i pokazuje że nie jest totalnym dnem :)

0

"OG" ... Dawać go do Barcelony genialnie gra !!!

0

Ale zajeeee LOL

0

Ahh kolejny raz Ronaldo udowadnia że jest niekwestionowanym nr2 na świecie ... Messi Ronaldo i długo długo nic

clap clap clap clap

3

Jak bym miał w kieszeni budżet FCB to bez problemu bym to zrobił.

Pozdrawiam tam hahaha.

A i przy okazji nie zgadzam się z tym że nie może zarabiać tyle co Iniesta albo Suarez tylko dla tego że oni są w klubie dłużej ... Umtiti dla mnie jest w piątce graczy którzy mocno się wyróżniają i którym zawdzięczamy nasze dobre wyniki głupie jest nie dawanie mu podwyżki zwłaszcza że podpisuje się nowy kontrakt na,zapewne, 4lata z ogromną klauzulą.
Barca też to wie i na sto procent by mu tą podwyżkę dała tylko wydali troszkę za dużo ostatnio i muszą oszczędzać ... a co do tego że podwyżka dla Umtitiego miałaby jakikolwiek wpływ na decyzję Iniesty to chyba się troszkę zagalopowałeś ... to nie przedszkole a Iniesta nie dziecko i nie Ronaldo.

7

Wszystko się zgadza ... Umtiti tylko nam przeszkadza w zachowaniu naszego duchu gry Barcelony ... Ewidentnie z Umtitim nasza obrona jest za dobra... to nie w naszym stylu, można go ze spokojnym sercem pożegnać. Haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podejrzewam że jak Messi wygra mundial to będą mówić że Maradona był dobry kiedyś ... a Messi nie da rady cofnąć się w czasie więc Maradona jest najlepszy.

0

Dembeleeee!!!!!!!!!!!

0

1. To są tylko plotki ale nawet plotek nie wolno przekłamywać... według "doniesień" Neymar pisał do ludzi w zarządzie FCB itp. na długo przed dwumeczem z Realem, więc niema to nic wspólnego z odpadnięciem z LM.
2. Szansa na to że Ney wróci do FCB jest żadna. Jest na to wiele wiele wiele przyczyn i jakieś tam dawanie czy nie dawanie komuś szans nie jest nawet w top 10. Przyczyny są o wiele poważniejsze niż to kto za kim tęskni a kto nie ^^ . Żeby nie było że zaczynam sprzeczkę na pustym miejscu... po prostu uważam że nie ma nawet o czym rozmawiać ... to jest tak jak mówienie o tym czemu C. Ronaldo nie dołączy do FCB :) Jeżeli te plotki są chociaż troszkę prawdziwe i Ney naprawdę pisał do kogoś tam z FCB to chyba tylko po to by wyczyścić sumienie w oczach tych nielicznych kolegów których zostawił w FCB przed staraniem o zmianę koloru koszulki na biały...
3. Hmm też cieszyłem się kiedy przegrali pierwszy mecz z Realem i cieszyłem się kiedy odpadli z LM ale męczy mnie to że PSG dla Neymara mógł być tylko przystankiem na drodze do jednego z gigantów... ciekawe swoją drogą jak rozwiąże to Nasser czy nie zechce zatrzymać za karę Neya, klauzuli to tam nima. Z drugiej strony mają już dług po kupnie Neya i muszą go spłacić więc przy okazji może będą chcieli zarobić troszku :) ... No ale skąd miał by Real dać 300+ baniek na Neymara chyba że planują sprzedać Ronaldo ^^ a jeszcze te pensje gdzie Ronaldo i Ney by zawsze chcieli więcej o rany co by tam się działo... Jest jeszcze niby opcja Anglii ale tam to by go chyba połamali ... jak on we Francji płacze że ostra gra.
4. Nie miał bym nic przeciwko temu żeby niesforne dziecko trafiło do Realu i lepiej prędzej niż później póki mamy jeszcze Messiego i w perspektywie obok niego ogranego Cou może Dembele i Griziego. I w tedy zobaczymy kto komu co udowodni ^^.

0

O kurde, to Paulinho tak umie ?

0

A jednak, dzięki ci za wyjaśnienie. Nie niestety nie wiedziałem co to były za słowa i skąd pochodzą użyłem ich by wyglądać troszkę na troszkę bardziej elokwentnego nie jestem, teraz wiem że to był błąd... człowiek uczy się całe życie. Faktycznie rozpoczynanie kłótni, jak to nazwałeś, od prośby kolegi o łaskę i stwierdzenia że przegrałem było głupie nieprawdaż ?

Ah i jeżeli mówiąc o kłótni z użytkownikami masz namyśli kolegę o którym pisałem to czapki z głów.


A tak na serio to wytłumaczę... jest takie pojęcie "Spanish shame" czyli wstydzić się za kogoś, takie zjawisko można spotkać jak oglądamy występ kogoś na scenie i ten ktoś robi coś strasznie wstydliwego np powiedzmy nie może opanować biegunkę... wtedy my jako widzowie odczuwamy dyskomfort porównywalny do tego jak byśmy to my takie coś zrobili ( cudowny przykład nieprawdaż :P ) możliwe że jest to coś co czują tylko osoby z większym poziomem empatii nie wiem ja tak mam i dla tego można powiedzieć poprosiłem kolegę o litość bo nie mogłem już czytać tego co pisał :) było mi tak za niego wstyd ...




A i przy okazji ... ten zwrot jest powszechnie używany w wielu przypadkach nie koniecznie dokładnie odwzorowujących sytuację która miała miejsce w Potopie :)



Pozdrawiam również i gratuluję wiedzy z zakresu lit. Polskiej.

1

Nie minąłem się ^^. Ciesze się że w końcu dotarłem do twojej dominującej osobowości.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1

Nic nie chciałem ci udowodnić ... chciałem ci pomóc i skonfrontować cie z oczywistymi przejawami Bipolarności w twoich wypowiedział ... nie wiem ile masz różnych postaci żyjących w głowie ale dawno nie widziałem osoby która tak często zaprzecza sama sobie.

Szkoda że zobaczyłeś w tym tylko moją niesamowitą umiejętność kopiowania a nie przekaz ... pewnie nie czytałeś :(
Jeżeli komentowanie twoich wypowiedzi lub stwierdzanie oczywistych faktów nazywasz obrażaniem a twoje wypowiedzi nie uważasz za obraźliwe. To mam dla ciebie złą wiadomość ... choroba się rozwija.
Nie każ mi czytać twoich postów bo mnie to nie interesuję w żaden sposób oceniam to co widzę w tej dyskusji ... materiału wystarczyło.

3

Kończ waść wstydu oszczędź ...



"Patrzę na tą ocenę "1" i teraz jestem pewien, że większość użytkowników to dzieci i osoby niepełnoletnie. " - i ty jeszcze masz czelność nazywać kogoś innego prowokatorem.



"A gdzie ja obraziłem osoby niepełnoletnie? Napisałem, że ktoś jego głupi? chodzi o totalny brak świadomości, podejścia do życia i tą łatwość mieszania kogoś z błotem, z wiekiem to przechodzi (w większości przypadków). To nie obelga, to fakt. " - tobie niestety chyba jeszcze nie przeszło...



2 wypowiedzi obok siebie żebyś przeczytał i zastanowił się w którym momencie włącza się do rozmowy twoje drugie JA ... bo niczym innym niż Bipolarnością tego nie mogę usprawiedliwić.



"Człowieku nie ma takiej oceny w świecie piłkarskim jak 1.0, wiesz o tym? , żeby taką osiągnąć trzeba by strzelić z 5 bramek samobójczych i trzeba się mocno interesować tym sportem, żeby o tym wiedzieć, więc dla mnie taka ocena jest po prostu z d..y. Sam uważam, że Gomes jest beznadziejny, ale trzeba zachować minimum obiektywizmu. "



PO CHWILI



"Tą stronę tworzą i prowadzą kibice, tacy jak Ty czy ja, a nie ludzie, którzy się profesionalnie zajmują tą branżą, dla Cb pewnie to i tak bez różnicy".



"Ty za to jesteś prowokatorkiem, który lubi się wdawać w głupie dyskusje, wydaje Ci się, że coś o mnie wiesz i to jest dopiero zabawne, Twój szacunek mi jest naprawdę do niczego nie potrzebny więc daruj sobie tą szarpaninę słowną bo zbyt dobrze to o Tobie nie świadczy. Argumentów jest dużo lecz nie widzę sensu by Ci je przedstawiać, bo jakbym chciał sobie poodbijać piłkę od ściany to bym zapisał się na Squash-a, jeśli rozumiesz takie porównanie."



- Wdajesz się w sprzeczkę i obrażasz ludzi tylko i wyłącznie dla tego że mają odmienne zdanie od twojego. Szkoda mi cie szczerze bo chodzić i obrażać ludzi po forach gdzie mają prawo głosować i wypowiadać się wszyscy, niezależnie od wieku, może tylko osoba bardzo niezadowolona ze swojego życia i szukająca okazji udowodnić na pokaz że chociaż w czymś jest lepsza od innych.



Pozdrawiam i życzę szczęścia...



Ah tak jedynka dla Gomesa to za mało powinien dostać 1.5 tyle miał udanych zagrań w meczu.




0

Powiem tak, to jest aktualnie człowiek nr 2 z najlepszymi, podaniami i dryblingami w fcb ... więc tak jak w przypadku z Messim lepiej jak próbuje i czasem mu się nie udaje niż jak by miał spychać piłkę do najbliższego kolegi.

0

Znając nasz zarząd mogli by go sprzedać za 60mln i starać się kupić za parę lat znowu za 100+ mln ;)

A tak na serio to wątpię że jego wartość jakoś strasznie spadła latem był wart 60 i teraz pewnie też około tego.

0

Skład defensywny ... i wywalczyliśmy remis. Wszystko zgodnie z planem.
Visca el Barca!!!

2

Już od kilku meczy jest taki mecz... a przynajmniej co drugi i co drugi mecz jakiś ewenement pisze że kiedyś taki mecz musiał nastąpić.
Śmiechłem dzięki!

5

JEZUUUU niech już ten sezon się kończy i Cou staje się podstawowym zawodnikiem we wszystkich rozgrywkach ... to jest magik!

0

Powtarzam to od pierwszego meczu Paulinho do tej pory ... niema żadnego spadku formy ludzie, on gra cały czas tak samo po prostu miał szczęście znaleźć się w dobrym miejscu w dobry czasie parę razy i szczęśliwie odbiła się od niego piłka. On cały czas utrzymuje dobry poziom w byciu ścianką ... ścianka nie potrafi przyjąć piłki minąć zawodnika czy jakoś kreatywnie podać do kolegi więc tego od niego nie oczekujcie... potrafi za to dobrze odbić do Messiego piłkę którą do niego poda więc nie jest źle :) przynajmniej mamy z kogo się pośmiać w każdym meczu w którym gra :)

5

Hmm czy Paulinho gra na nowej pozycji ? Cichociemnego ? Pierwszy raz go zobaczyłem jak do sędziego podchodził coś tam gadać w 23min meczu ...
Dobrze wykonuję swoją pracę wcale go nie widać!!! Bravo mvp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?