zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
każdy wie że on gra na PO tylko po to żeby nakręcić sobie przyśpieszenie w fifie :)
0
Mam nadzieję że Sergi Roberto zgodzi się na rolę zmiennika do emeryturki Iniesty bo Coutinho, Busquets, Sergi, Messi, Suarez, Dembele Brzmi dumnie! :)
0
Jeszcze mi brakowało żeby dziecko mi na inteligencje wbijało. Ohh tego jeszcze nie grali. Like i said, głupie wypowiedzi które bawią tylko podobnych jemu ludzi. Jeszcze się pocieszać z ludzi którzy przyszli porozmawiać o piłce przeczytali głupią wypowiedź i poprawili kolegę. Fajny żarcik by był gdyby taka była pomoc Barcy a nie jest i nie będzie. Już chyba wole BBC z Realu przepustowość może mniejsza ale rozmiar większy .... kappa.
A w sumie to masz rację nie mam zielonego pojęcia o czym jest post kolegi. Cieszę się że ty zrozumiałeś, mam nadzieję że pochwaliłeś się rodzinie. Pozdrawiam.
0
Przekaz jest prosty napiszę głupotę dostanę lajki. Jak większość pisanego tutaj.
0
znafca ? nie każ tłumaczyć ci na forum Barcelony.....
0
Paulinho zamiast Busiego ? tylko dla tego że strzelił kilka bramek ? większość w sytuacjach w których tylko kulawy ślepiec i Higuain by nie strzelił. O dokładności jego podań dłuższych niż 5m nie wspominam i celność strzałów dalej niż 10m przed bramką nie wspominam.
Just stop! te zachwyty nad jego grą są żałosne... gra jak na swoje dość słabe umiejętności całkiem solidnie co nie zmienia faktu że gołym okiem widać jak bardzo jego poziom od biega on przeciętnego poziomu pierwszego składu FCB.
2
Ciekawe jak długa ta prosta ... Kappa
2
Normalny punkt umowy, ze strony człowieka dbającego o swoje interesy. FCB na pewno nie narzeka na ten zapis bo po pierwsze szansa na spełnienia takiego warunku jest praktycznie zerowa. A po drugie Leo zgodził się na ogromną klauzulę. Z punktu widzenia FCB win/ win. I Messi ze swojej strony jest zabezpieczony na wypadek kataklizmu*.
0
nie znam takiego powiedzenia ... kappa
1
Czy ktoś zna jakąś dobrą stronkę gdzie będą rozpisane wszystkie plotki/przygotowania/ i oficjalne transfery z tego okienka ? Takie coś np update co godzinę czy coś ... szukam czegoś takiego żeby śledzić okienko.
0
Czytanie ze czytanie ze zrozumieniem 2* proszę usiąść.
2
Nie ma co się dziwić, cały 2017 Messi gra bardziej pomocnika niż napastnika jak na taką rolę jest i tak królem.
1
Nie wiem jak można nawet porównywać Maradone do Messiego. Ewidentnie Diego był takim Messim swojego czasu ale to było dawno temu czasy się zmieniły piłka jest na całkiem innym poziomie. Messi mija obrońców jak pachołki dla tego że jest kosmiczny a nie dla tego że obrońcy to pachołki jak to było w czasach Maradony.
A co do MŚ to wtedy Maradonie było o wiele łatwiej wygrać MŚ w pojedynkę teraz jest to prawie nie możliwe. A i tak to co robi Messi z przeciętną Argentyną zakrawa na cud.
Dodam że uważam że Maradona w naszych czasach nie tylko nie wygrał by złotej piłki a nie wiem czy załapał by się do pierwszego składu Hiszpańskiego przeciętniaka.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Zrób taką samą ankietę na forum Realu PSG i Bayernu i jeżeli któraś z kandydatur wygra na 2 forach np Ronaldo na forum PSG i na forum Realu to wygrywa Ronaldo.
Tak się przeprowadza wiarygodne ankiety.
Spokojnie jak pójdziesz do gimnazjum czy co tam teraz za odpowiednik, to cię nauczą definicji ankiety.
0
"To może być całkiem prawdopodobny scenariusz, bo Mascherano i tak odejdzie najpóźniej po sezonie, a skoro latem jest Mundial, na który chce nie tylko pojechać, ale też występować w pierwszym składzie"
Ma to duży sens kolego ... siedzisz na ławie w FCB pierwszy skład w Argentynie
0
Widzę że nasze zdanie nie jest tu popularne ... jaki szacunek za co ? przecież to jest nikt ... nic dla barcy nie zrobił niech siedzi i nie gada ... jak wróci Umtiti to znowu na ławę i tam jego miejsce przez resztę sezonu.
0
Proszenie o coś kogoś kto z góry nie może odmówić ( bo ma kontrakt) to trzymanie na siłę a przynajmniej nie liczenie się z jego zdaniem.
0
I co ... będziecie się cieszyć że pomoże w złej godzinie ? Litości czytacie ten artykuł i jedyne co wynosicie to to że fajnie by było żeby został ? A to że barca nie będzie kupować obrońcę bo musi kupić Coutinho ? z tyloma mln na łapach oni nie zapłącą 9 mln za solidnego chłopaka na obronę ? I będziemy do lata ciągnąć na Umtitim Pique Vermalenie( w szpitalu) i mashche ? śmiech
9 mln to oni wydają rocznie na serwetki do vip loży... pozdrawiam.
0
I jak tu szanować taki klub ... coś czuję że jakby Messi czy Iniesta chcieli odejść to musieli by najpierw załatwić sobie zastępstwo ... najlepiej kupić jeszcze bo przecież Barca akurat musi skupić się na kupnie graczy na inna pozycję ... 9 mln im szkoda i będą na siłę trzymać gracza z taką historią w klubie... noż kurważ brak słów.
Widać wdzięczność zarządu barcy kończy się tam gdzie zaczyna się wygoda zarządu.
3
chyba oglądamy różne mecze :(
2
Kolejny mecz kolejne tragiczne decyzje składowe. Kompletnie nie zrozumiałe dla mnie roszady.
Jaki jest powód nie wypuszczania Semedo w pierwszej 11? Co on takiego zrobił żeby, zdaniem trenera, przegrywać miejsce w składzie z kimkolwiek. Człowiek się nie ogrywa ze słabymi przeciwnikami, odpoczywać też raczej nie ma po czym i przed czym.
Wpychanie na siłę Roberto na obronę... tu komentarz chyba zbędny aktualnie nasz najlepszy pomocnik gra na obronie szkoda gadać. Jaka tak dalej pójdzie to mam nadzieję że jest ktoś mądry w otoczeniu Roberto żeby doradzić mu jak najszybsze odejście z tego bagna bo inaczej tego nazwać nie mogę, to jest oczywiste i bezczelne niszczenie kariery potencjalnie baaaardzo dobrego pomocnika.
Suarez co się dzieje z tym człowiekiem chyba nie wie nikt. Powiedzmy że Valverde chce żeby człowiek się odblokował przed ważnymi meczami które są przed nami. Zgadzam się z tym całkowicie potrzebujemy Suareza w pełni formy na najważniejsze mecze. Z tym są jednak 2 problemy, po cholerę go zdejmować z boiska przy stanie 2:0 ... niech gra niech szuka okazji niech się odblokowuje, wyniku nie musimy gonić nic strzelać nie trzeba niech sobie próbuje jeżeli robimy stawkę na niego to musimy go odblokować musimy pokazać że jest ważny i że stawiamy na niego a nie zdejmować w końcówce żeby się jeszcze bardziej mu psychika siadała i się dołował... A jeżeli Suarez to jeden z wielu potencjalnych wyborów na tą pozycję to co on jeszcze robi w podstawowej 11 niech udowadnia na treningach że jest lepszy od Paco a nie 5 mecz z rzędu psuje po 3/5 setek w takim tempie do poziomu Benzemy i Hiuaina dojdzie.
Dziwne dziwne to wszystko ... rotacje niby są wyniki z średniakami i słabiakami niby też są ... ale czarno to wszystko wygląda oj czarno.
Niech jeszcze Messi pogra ze 2/3 mecze na pozycji "pomocnikonapastnika" zmęczy się i zacznie chodzić akurat w tych ważnych meczach to będziemy srać pod siebie i dostawać baty od Realu i innych którzy spokojnie w drugiej części sezonu odrobią straty z nawiązką. Miejmy nadzieję że Roberto okaże się kolejnym Iniestą ( a ma chłopak potencjał) bo aktualnie nasz jedyny pomocnik to Messi.
2
Kogo masz na myśli mówiąc nas?
Ty chyba zapomniałeś na jakim forum się znajdujesz kolego. Tu ludzie się przejmują a przynajmniej interesują grą piłkarzy Barcelony w swoich reprezentacjach, a ci których to nie interesuje z przyzwoitości się nie wypowiadają bo potrafią to uszanować.
Po za tym kto my jedziemy ? Polska ? tak nie przypominam sobie byśmy mieli polaka w aktualnym składzie FCB. To jest forum FCB i temat dotyczący graczy FCB. Postępy Polskiej reprezentacji w większości omawiane są na La Rambli zapraszam tam.
Przerażająca bezczelność.
0
Jak ten kibic śmiał rozwinąć tak kontrowersyjny transparent. Powinni go zamknąć na 10 lat niech się zastanowi nad swoim postępowaniem. Propagować demokrację w 2k17 toż to jak propagowanie nazizmu. Zamknąć a najlepiej wywieźć do gułagu...
Oh wait...
0
Teraz jak zobaczyłem wycinki tylko z Suarezem to faktycznie jest troszkę pulchny przypomina Ronaldo lulz.
0
Dobra passa i Luis Suárez w jednym zdaniu ... jak ja dawno tego nie słyszałem :P
2
Jak kibice przyszli na mecz żeby gwizdać Higuaina zamiast cieszyć się meczem i zagrzewać do walki FCB to mogą i środkowy palec pooglądać nic im się nie stanie. To samo należy się kibicom gwiżdżącym na Pique.
Jestem w stanie zrozumieć gwizdanie na przeciwników starając się w ten sposób wywrzeć presję na przeciwniku i pomóc twojemu zespołowi, ale gwizdanie na określonych piłkarzy do tego z tak głupiego powodu.
Gwizdy tylko psują atmosferę święta futbolu. I smutno mi za każdym razem kiedy stadion wygwizduje jakiegoś zawodnika czy to Pique czy to gracza z innego klubu.
Ale to tylko moje skromne zdanie. Większość tu pewnie by Higuaina pomidorami jeszcze albo jajkami obrzucała, przecież to "grubas z Realu"
Pozdrawiam.
1
Widać że Dembele ma umiejętności ale jeszcze nie do końca rozumie jak gra się w Barcelonie. Był przyklejony do bocznej linii 80% meczu, rzadko dobrze wystawiał się do podania ... raczej bym powiedział że się chował. Nawet przy drugiej bramce Messiego widać jak nawet nie stara się wystawić tylko przebiega sobie koło Messiego który nawet gdyby chciał nie miał by jak do Dembe podać.
Możliwe że troszkę stracił pewność siebie po pierwszych aktywnych w jego wykonaniu 15/20 min gry kiedy to starał się dryblować i mijał nawet kilku obrońców ale tracił w ostateczności piłkę. Jak już Dembe zacznie rozumieć jak ma grać z Messim, zacznie częściej schodzić do środka to będzie super.
Jak dla mnie na złoty medal zagrał Semedo w końcu mamy obrońce który będzie się ścigał z najszybszymi napastnikami na świecie i wygrywał brawo!!
2
Bo oni grają chyba w Fifę. Jak masz dobrego zawodnika dla którego nie ma miejsca w pomocy to postawisz go gdziekolwiek, byle grał ! hahaha
0
Sugerujesz że powinien poćwiczyć grę w obronie ? bo w u nas to nigdy nic nie wiadomo!! :P