0

Czytanie ze zrozumieniem 2 proszę usiąść.

0

Wynik słaby ale szczęśliwy, mogło być gorzej... przynajmniej nikt nie powie że Real miał farta a my nie. Co nie zmienia faktu że Chelsea na Camp Nou może spokojnie wygrać 1:0 z taką grą.

0

coś mówiłeś ?

1

Przestańcie płakać że Paulinho jest słaby 80% z was go wychwalało jeszcze niedawno ponad niebiosa... większość z was chciała go w pierwszym składzie ... A on od początku gra to samo ... jego gra się nie zmieniła ani troszkę.

Proszę teraz cieszcie się grą 10vs12 i nie płaczcie.

0

Czy mi się wydaje czy Suarez nie może wybiegać 90 min ? wygląda na strasznie zmęczonego.

0

Cou widać coraz pewniej się czuję jak Suarez i Messi się przyzwyczają że poza nimi i Iniestą jest ktoś kto potrafi szybko i dobrze rozegrać to będzie miazga !

1

Dziś ? Hahah ... jak potyka się o piłkę i ta wpada do bramki to wielki mistrz a jak potyka się o piłkę i ta leci w aut to już słabo ? On cały czas gra to samo od początku ... Jak FCB nie idzie to i niema kto odbić od niego piłkę żeby wpadła do bramki ...

0

Nie gadaj głupot ... na tym forum 85% ludzi uważa go za jednego z najlepszych pomocników w FCB i nie daj panie boże wypuścić Cou zamiast niego w pierwszym składzie ... Wielki piłkarz.

0

hahah kocham takich ludzi jak ty ... a kiedy mielibyśmy się wymądrzać przez meczem? muhahahha dawajcie może wcale nie będziemy komentować meczy bo to niema sensu ... bo przecież znamy rezultat.

0

PSG było lepsze i to o wiele ... mecz był na fartowne 1:1 a nijak na 3:1 Całe szczęście że PSG nie gra z nami ... Roberto nie miał by żadnych szans utrzymać Neymara fakt mają słabą linię pomocy ... nie wiem co stało się z Verattim ale ten atak zwłaszcza bokami był by dla nas o wiele bardziej problematyczny niż dla obrońców Realu.

1

O, wszystko składa się tak jak tego chciałem od momentu wylosowania pary RM - PSG.
Real ma dobrą okazję fartem wyeliminować bardzo mocny PSG.
Same plusy ... Neymar przekona się co jest wstanie zrobić sam bez FCB. A Real z taką grą będzie miał bardzo trudno wygrać z kimś sensownym.

Swoją drogą widać jak bardzo się wszyscy kochają w PSG po każdym nieudanym zagraniu każdy na każdego się wydziera i macha łapskami i coś tam wykrzykuje... hahah

0

Cou daje o wiele więcej nawet w aktualnym stanie niż Paulinho będzie w stanie kiedykolwiek dać. Bramki Pau, poza jedną, były wynikiem dobrej gry kolegów a nie jego samego. Po prostu znajdował się w dobrym miejscu w dobrym czasie ... a dokładniej tam gdzie powinien znajdować się zawodnik grający na jego pozycji.

Jeżeli oglądacie mecze i stwierdzacie że Cou dawał mało jakości w ostatnich meczach to przykro mi bardzo ale z taką grą całego zespołu Paulinho prawdopodobnie byłby całkowicie niewidoczny. Tak zresztą też się dzieje jak Pau wchodzi jako zmiennik.

Powtarzałem to już nie raz to jest zawodnik dobry do wykonywania roli ścianki dla messiego i innych sam z siebie on nic nie wykreuje może jedynie potknąć się o piłkę i ją stracić.



A co do Alby kolego to trzeba uważniej oglądać mecze a nie wypisywać głupoty ... zespoły teraz o wiele bardziej skupiają się na kryciu lewej strony boiska ze względu właśnie na dobrą formę Alby ... dzięki temu też prawa strona jest często bardzo odsłonięta i Roberto może ogrywając jednego zawodnika podejść praktycznie pod bramkę przeciwnika. A na lewej stronie często jest tak zagęszczona obrona że mrówka w pole karne by się nie przedostała a co dopiero dogranie Alby.

"Zmiany w obronie - dość często rotujemy środkowymi obrońcami i to ma wpływ na na jakość gry." - śmiechłem

0

Hmm ciekawe jak bardzo kosmiczni będziemy z Dembele grającym na pozycji Gomesa a Cou wymiennie z Iniestą ... Hmmmmm

0

Aaa przestań fajnie się go ogląda ... czasem jak zdecyduje się troszkę dłużej przytrzymać piłkę i potyka się o nią albo o własne nogi. Zawsze wywołuje to u mnie uśmiech :)

A wie też że jego zadaniem jest bycie murkiem dla Messiego od którego można poodbijać piłkę i wywiązuje się z tego zadania całkiem dobrze.

0

Hahaha. Jak czytałem ten artykuł w którym Busi się wypowiedział na temat świętowania przez Espanyol po pierwszym meczu jak by już wygrali 2mecz to jeszcze koledze to pokazałem i się razem pośmialiśmy... Nie mogłem zrozumieć o co mu chodzi we wszystkich wypowiedziach trenera i zawodników po pierwszym meczu można było zobaczyć że i tak słabo wierzą w wygraną w dwumeczu ale będą się starać, a tu Busi jeb ... wiedziałem że coś z tego będzie co mu odwaliło hahhahahaha

1

Ciekawe co on takiego wygrał w tym sezonie... kolejna kontuzja tym razem bez żadnego kontaktu z przeciwnikiem naderwanie mięśnia w trakcie przyśpieszenia. Brak jakichkolwiek postępów sztabu przygotowania fizycznego. Jak tak dalej pójdzie przyjdzie czas groźniejszych kontuzji i końca kariery ... nie wiem już czy sztab taki słaby czy materiał.

A to że obrońcą jest niezłym to i tak każdy wiedział ... dla tego go kupiliśmy.

0

Ehh troszkę za daleko dla Paulinho żeby strzelić no i bramkarz na bramce :(

0

Co ty kolego za głupoty wypisujesz ... nie uniknął strat to Alba Messi Suarez albo Roberto którzy wchodzą w drybling i mają za zadanie wygrywać pojedynki... Gomes ma za zadanie otrzymać piłkę od obrońcy zastawić się i oddać jak najszybciej do najbliższego zawodnika, i nawet z tym miał parę razy problem. A kiedy wychodził na dogodne sytuacje gdzie musiał wygrać pojedynek z jednym zawodnikiem żeby wypracować dobrą sytuację albo chociaż utrzymać tempo akcji albo rezygnował albo przegrywał.

Trzeba przyznać zagrał całkiem dobrze nadal nie na poziomie pomocnika z pierwszego składu Barcy ale jak na to że był często wykorzystywany to całkiem spoko. Ale MVP ? śmiechłem

0

Finansowe Fair Play kończy się w momencie trafienia na stół zarządu UEFA grubszej koperty ... a raczej walizki.

1

Byle płakać. Jak byśmy wygrali wszystkie trofea grając wyłącznie w najmocniejszym składzie to też by płakali że ten Valverde to nie patrzy w przyszłość i mógł by wystawić kogoś z młodzików żeby się ogrywali.
Można się z takich tylko pośmiać.

0

Nie radził bym sadzać umtitiego na ławkę przed podpisaniem z nim nowego kontraktu z normalną klauzulą. Bo w tym momencie jedyne co utrzymuję gigantów od uruchomienia klauzuli 60mln to chyba tylko niechęć odejścia samego Umtitiego z FCB.

0

Wygrana z wielkim Realem, z Realem walczącym o pierwsze miejsce w LL. A nie z realem ze środka tabeli który gra jak ligowy średniak. Nie mylmy pojęć.

1

2. Na dany moment Umtiti>Vermalen=Pique tylko dla tego że Vermalen grał mniej, jak dalej będzie prezentował taki poziom powinien zająć miejsce Pique, ale w żadnym wypadku nie Umtiti - przynajmniej sprzed kontuzji.
3. Wypada kolosalnie z tempa gry FCB, za każdym razem jak otrzymuje piłkę widać że gra ktoś obcy - bez genu Barcelony. Co nie zmienia faktu że jak dojdzie chociaż do formy z BVB( a na 100% w Barcelonia jego gra się poprawi) to takie jego przyjęcie obrócenie się i szybki sprint w kierunku bramki przeciwnika będzie nam dawał ogromną przewagę bo przeciwnicy mało się spodziewają że ktoś oprócz Messiego jest u nas w stanie na coś takiego się zdecydować, trzeba tylko popracować nad szybkością podejmowania decyzji przy podaniach i lepszym szukaniu partnerów.
5. Bez porównania inna sytuacja, dodam też że przez to że sprowadziliśmy Cou Rakieta zaczyna się spinać i gra już nie taką padakę samo to już jest warte sporo a i tak uważam że Cou powinien dość szybko wygryźć Rakietę no ale zobaczymy, Nawet jeśli mu się nie uda szybko wbić się do pierwszego składu to znacznie bardziej wolę Cou na zamianie niż Gomesa. A co do Dembele to mam ogroooooomną nadzieję że się odnajdzie i przestanie się łamać :(
6. Też się tego boję albo nawet nie tego że forma osłabnie a tego że aktualna forma i styl gry nie wystarczy na mocnych przeciwników. Zobaczymy :)
8. Nie masz racji, na gorszej formie Realu traci cała Liga łącznie z FCB. Wolę mieć w lidze 2 Gigantów i 4 dobre zespoły niż 1go Giganta i 5 dobrych. Poza tym co to za przyjemność oglądać El Clasico do jednej bramki ... emocje to to co napędza ten sport. Bał bym się dożyć czasu kiedy będę reagował na zdobywanie bramek z Realem tak samo jak reaguję na zdobywanie bramek z Celtą czy innym Levante.

0

Każdy wybiera swoją drogę w życiu, jak by twój kolega z pracy który jest twoim przyjacielem czy tam po prostu bliższym kolegą z jakiegokolwiek powodu zmienił pracę też byś go nazywał prostytutką i przestał się z nim przyjaźnić? Litości.
Poza tym patrząc na nasz skład w perspektywie mam szczerą nadzieję że Real coś wymyśli i się pozbiera... bo będzie nuuuuudno.

6

O Paulinho to już 5ta ? 6ta ? bramka z pierwszego metra.
I jak on się tylko tam znajduje ... może nauczył się boiskowego cwaniactwa w Ekstraklasie hehehhehe

0

Czekamy na 2gą połowę i wejście Iniesty/ Dembele
Bo z pomocą Rakitic, Paulinho, Gomes ... wiele nam nie świeci.

O akurat jak pisałem strzelili 2gą bramkę ... no miejmy nadzieję że nie stracą do końca połowy już więcej bo będzie słabo.

1

Jak o w polu karnym do główki w defensywie musi wyskakiwać Roberto to wiedz że coś się dzieję!

0

Z pełnym składem i w pełni sprawnymi zawodnikami mam na myśli Umtiti/ Verma/pique Semedo/Alba/Busi/Cou/Iniesta/Dembele/Messi/Suarez. Pewnie jesteśmy top jeden a aktualnie jesteśmy bardziej hit and miss. Jak zajdzie nam gra to gramy a jak nie to męczymy się strasznie. Dalej uważam że nie mieliśmy konkretnego przeciwnika który by nas sprawdził, no może Atletico. Juve nie najlepiej obydwa mecze a o Realu to nawet nie będę wspominał. Czekam na mecz weryfikacyjny z Chelsea po którym zobaczymy FCB :) Do tej pory uważam że gra PSG jest szybsza składniejsza i bardzo rezultatywna co w naszym przypadku gry przeciwko nim może okazać się kluczowe. Boję się że nawet jak nasza ofensywa strzeli 2/3 gole to PSG może strzelić 4 :) Wiem że PSG gra z ogórami i tak naprawdę miało tylko kilka meczy w grupie LM z jakimiś tam przeciwnikami co nie zmienia faktu że robią dobre wrażenie i jak na razie wyglądają groźnie. To samo MC ...

1

wolał bym żeby Real na farcie wygrał z PSG bo uważam że PSG to aktualnie najlepszy team na świecie razem z MC. Bardziej wieże że w dalszej fazie Barca ma szansę wygrać z Realem niż z PSG :(

1

Jak na styl gry FCB to w tym sezonie obrona sprawuje się baaardzo dobrze!. Nawet najlepsze obrony na świecie mają pod swoją bramką po 3-4 a to i więcej trudnych sytuacji. My nie gramy jak sporo innych zespołów 7 zawodnikami w obronie, u nas często przeciwnicy wychodzą 4/3, 3/3, 3/2 ze względu na duże zaangażowanie bocznych obrońców w akcje ofensywne.

Jest o wiele lepiej niż się spodziewałem wygląda na to że mamy 3 dobrych stoperów i Pique musi zacząć grać bo może stracić miejsce w pierwszej jedenastce, a to wbrew pozorom dobry znak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?