0

Ma uderzenie to fakt, ale zero zwinności zero szybkości coraz gorzej mu idzie podejmowanie decyzji i dobre podania ( to co miał bardzo dobre za czasów Neymara) po prostu się starzeje ... dobry był by jako zmiennik ale na cały sezon się nie nadaje :(

0

On cały sezon machał łapami do każdego oprócz Messiego ... darł mordę na Dembele za to że ten do niego nie podał... a sam cały sezon grał jak niedołężny ...

1

Jak to dobrze że mamy Suareza ... najlepszego napastnika .... jak wszyscy wyjadą. Po co nam Griezmann :)

1

Suarez gra dokładnie tak jak grał w trakcie sezonu ... dalej jest zmęczony czy jak ? Może przydał by mu się cały sezon odpoczynku ? w końcu ma już swoje lata.

0

Spokojnie sprowadzimy ... będzie miał kto ławę i trybuny grzać.

1

- Jak donosi Mundo Deportivo, plany transferowe Barcelony zmienią się wraz z fiaskiem kupna Antoine’a Griezmanna



- Katalończycy będą teraz chcieli wzmocnić środek pola, a kandydatami do tego są Arthur i Frenkie de Jong



Czy ktoś to nas chce znowu zrobić w bambuko?

Jakie plany się zmieniły? i tak wiadomo było że Arthur przyjdzie i bardzo prawdopodobne było że przyjdzie Frenkie rozumiem że teraz jako że plany się zmieniły i Griezmann został to dorzucimy jeszcze po kilkadziesiąt mln do jednego i drugiego transferu i koniec zakupów?



Śmiesznie by to było, a wy krzyczeliście oby tylko Griezmann nie przychodził może kupimy Thiago albo Eriksena albo Verattiego a tu macie Arthura i de Jonga jak to mówią "enjoy" hahahah

1

W czym oni są poszkodowani ? Rok temu został dla nich jak był zakaz transferowy. Teraz daje czas na znalezienie zastępstwa ( jeżeli ma odejść) czy ty myślisz że władze Atletico dowiedzą się o decyzji wtedy kiedy my? proszę cie nie bądź naiwny. Plus jestem pewien że maczał w tym palce Pikuś hahah.

Nie jesteśmy nawet blisko okienka transferowego wszystko w granicach rozsądku i dobrej zabawy. Troszkę hype'u nikomu nie zaszkodziło.



#CzekamBardziejniżnaAvengersów

1

To jest po prostu wspaniałe. Ludzie piszący o dziecinadzie to są zniecierpliwieni kibice którzy chcieliby decyzję zaraz po ostatnim gwizdku ostatniego meczu w sezonie.
Mam nadzieję że do nas przyjdzie ... widać że jest super pozytywną osobą dobrze się wkomponuję w naszą odmładzaną ekipę i grupę śmieszków jak Pique Cou i Dembuś :)

3

Kolejny kolega siejący populizm.



- Po pierwsze już jestem zmęczony tłumaczeniem tego że kupienie kogoś takiego jak Griezmann za taką kasę to nawet nie okazja to jest jakieś błąd systemu. I wasze pisanie o tym że chcielibyście żeby nie przychodził bo aktualnie potrzebujemy pomocnika światowej klasy wygląda troszkę tak...

Chcecie kupić konsolę do gry i macie 1000 zł ale nie macie też telewizora i postanowiliście że najpierw kupicie telewizor więc idziecie do Media ( mało prawdopodobne ale na potrzebę przykładu powiedzmy) i tu widzicie że w sklepie jest promocja ... sprzedają konsolę wartą 1000zł za 400 zł i wy zamiast kupić ją za 400 mówicie a na co mi konsola jak nie mam telewizora ... najpierw kupię sobie telewizor a dopiero potem konsolę i kupujecie telewizor. Parę miesięcy później przychodzicie i kupujecie konsolę za 1000zł z tym że musieliście kupić gorszą konsolę ... która nie do końca jest sprawdzona bo ta którą chcieliście kupić kosztuję już 1200zł i was na nią nie stać.

Smutno prawda ?

- Po drugie, troszkę chore jest wracanie do czasów świetności i dominacji naszej linii pomocy bo wtedy mieliśmy 3 najlepszych ... dosłownie najlepszych graczy na swoich pozycjach. Xavi-Iniesta-Busquets. Nawet najlepsi pomocnicy nie są wstanie zbliżyć się do poziomu jaki wtedy prezentowała ta 3ka.

- Po 3cie chętnie zobaczył bym ustawienie

Griezmann-Suarez-Dembele

.............Messi

Coutinho-Rakieta



:)

1

Słuuchaj całkiem sensowne przemyślenia. Sam do tego doszedłeś czy ktoś ci podpowiadał?

0

dobry bait lul

0

W Meksyku hahahha ojjj będzie się działoooo

3

Mocni ... Neymar gra jakby kontuzji i nie było a do tego cała reszta w świetnej formie. Fajnie by było zobaczyć ich grę z Hiszpanią albo Francją :) nie mogę się doczekać :)

0

Jak dla mnie na dany moment Brazylia Hiszpania Francja powinni brać ten turniej, na farcie może Argentyna albo Belgia. Mam nadzieję że Niemcy się nie obudzą :).

0

i jak tam ogłosił ?

0

Nie wierze w to... nikt ich nie chce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

HAHAHHAHA koooota w czarnym worku nie mogeee. W 2k18 walić tak oczywistym rasizmem to trzeba mieć "dżądra"
Dobrze chociaż że nie czarnego kota w worku.
Reporcik poleciał pozdrawiam:)

2

Nie stać nas na niego w przyszłym roku.

3

Mogłeś już nie owijać i napisać to co myślisz. Że Dembele jest lepszy od Mbappe bo gra w Barcelonie.
Niema co ukrywać swoich uczuć :) bardziej wszechstronny :P śmiechłem

0

Trudno żeby się nie rozumieli skoro porozumiewają się w tym samym języku. xD

10

- Jego otoczenie zdementowało informację o tym że znają Griezmanna.

0

Jak się puka żonę kolegi to tak się ma... niech już nie płacze tyle a zajmie się żoną Maxi Lopeza.

0

Klauzulę wykupu musi wpłacić piłkarz a nie klub który chce go wykupić :) aaa jak piłkarz nie chce odejść z klubu... to cooooo? xD
zgadłeś nikt klauzuli nie aktywuje :)

0

Hmmm musiałbyś mi dać jakieś namiary na tą panią, żebym mógł ocenić prawdopodobieństwo twojej teorii :)

0

A jeżeli nie wpłacą klauzuli to kontakty z agentem piłkarza w sprawie transferu stają się bezprawne ? hmmmm

4

Czemu wszyscy tyracie Fifę nie rozumiem? Troszkę pomyśleć trzeba.
Wszyscy piszecie że ooo na pewno ktoś tak się kontaktuje z Lewandowskim oooo na sto procent ktoś się kontaktował z Neymarem :) tylko nikt tego oficjalnie nie potwierdził.
Tylko nasz bardzo mądry Bartek który w wywiadach opowiada jak to w październiku sam kontaktował się z agentem. Toć to jest cyrk on albo niema wcale mózgu albo coś bierze. Brak mi słów na tego człowieka. Mam nadzieję że nie dostaniemy żadnej kary, ale jeżeli tak się stanie to przynajmniej mam nadzieje że będzie to koniec tej śmiesznej postaci w Barcelonie.

0

Mam jeszcze krztę wiary w ludzi odpowiedzialnych za transfery i domyślam się że został on kupiony nie na zeszły sezon i może nawet nie na następny a na sezon w którym Messi nie będzie grał już tak wielkiej roli w zespole.



Będziemy potrzebować takich ludzi jak on jak Cou którzy mają ogromną wiarę w swoje umiejętności i nie boją się brać ciężar gry na siebie.



Jeżeli mieli by go sprzedać to można ostatecznie stwierdzić że zarząd niema zielonego pojęcia co robi. Bo kupować zawodnika o takim profilu i kazać mu grać tiki-takę w środku a do tego biegać do obrony i po połowie sezonu go sprzedać to była by moi drodzy komedia.



Po tym sezonie jak dla mnie

+ Szybki, obunożny, dobry strzał, dokładne dogranie do środka ( inaczej dobry skrzydłowy w ustawieniu 4/3/3

- Widocznie nie spodziewał się że w lidze Hiszpańskiej będzie aż tak trudno w pojedynkach 1 na 1, często przetrzymuje piłki ( chociaż im więcej grał tym bardziej orientował się w terenie, widać było że brakuje mu tej słynnej barcelońskiej umiejętności podjęcia decyzji w ułamku sekundy komu, jak , i czy ... podać. Z drugiej strony jak już miał wybranego partnera do podania to podawał mocno i celnie.



Ostatecznie muszę powiedzieć że tak jak byłem strasznie zajarany na początku i nie mogłem się doczekać każdej gry z Dembele w składzie to im dalej tym bardziej byłem przekonany że w tym sezonie nic specjalnego od niego nie zobaczę. Liczę że w następnym sezonie Valverde mając za sobą okres przygotowawczy i presezon będzie wstanie ustawić nas tak żeby wykorzystać walory wszystkich naszych asów a nie tylko Messiego.

0

Ja jestem sceptyczny co do wartości wygrania ligi w tym sezonie. Dla mnie połowa sezonu była prezentem dla Barcelony i nie tylko ze strony tragicznego Realu ale i ze strony wszystkich innych drużyn. Mieliśmy dobre mecze ale było bardzo dużo ... za dużo jak dla mnie, takich które były prezentem dla nas. Czy to 7-10 niewykorzystanych setek przez przeciwnika czy to magia Messiego i jego 3 pkt. z wolnego. Oglądałem wyjątkowo w tym sezonie dosłownie wszystkie mecze. I w większości miałem negatywne odczucia ... nawet jak wygrywaliśmy.
Przypominam ci że mamy w zespole boga piłki i nie jesteśmy w stanie dać mu to na co zasługuje. Jeżeli Messi to 85-90% Barcelony to Ronaldo jakieś 40-50% a jednak Real jest w stanie 3 razy z rzędu wygrać LM ... fartem, po błędach sędziowskich, ale jednak. Bo real nie buduje gry wokół Ronaldo a robi go częścią układanki ... ważną częścią ale tylko częścią. A my robimy z Messiego pomocnika bo od 2 sezonów niema kto rozgrywać piłki. Jak Messi ma gorszy dzień albo co gorsza siedzi na ławce to Barca nagle "wskakuje" na poziom Celty.

Przed sezonem bardzo mi się nie podobał skład na ten sezon, na szczęście dobra gra w defensywie i słaba gra przeciwników na początku sezonu dała nam dużą przewagę która jako tako utrzymaliśmy.
Ja uważam tak jak zresztą większość ludzi związanych z footballem że wstyd żeby w erze Messiego Barca mająca takie możliwości jakie ma "miała takie osiągnięcia" po prostu wstyd.

0

Tak się w naszym marnym świecie złożyło że Brazylia grała i miejmy nadzieję będzie grać jeden z, jeżeli nie najbardziej, widowiskowy football. A football to przede wszystkim rozrywka, o lekkim zabarwieniu patriotycznym, kiedy kibicujesz swoim ale jednak rozrywka. I taki Wacek z Bytomia, i Misza z Kamczatki, i Koncentrao z Vila do Conde ^^ xD, i nawet Ahmed ze Strefy Gazy potrafi docenić widowiskową grę. Dla tego Brazylia jest tak popularna i większość ich lubi. Zasłużyli sobie na to.
Każdy może nie lubić jakiejś reprezentacji ja np nie lubię niemieckiej piłki i niemieckiej reprezentacji i też cieszę się kiedy przegrywają z kimś kogo chociaż troszkę lubię. Ale wkurzać się że komuś się podoba ich gra ... nawet by mi do głowy nie przyszło.

Sam nie kibicuję Brazylii ale lubiłem oglądać ich grę. Mam nadzieję że to pokolenie będzie kontynuować tradycję i pokaże nam na mundialu piękną grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?