3

@BulaKG "Griezmann był mierny, ale jako jedyny potrafił cokolwiek zrobić z przodu"
Co ty człowieku opowiadasz :) Jedyny plus Griezmanna za całą jego karierę w Barcelonie to gra w obronie...
W ataku zagrał 2 mecze na dobrym poziomie a cała reszta albo przeciętnie albo bardzo słabo.
Mówiłem to już przy okazji Suareza napastnika w takim zespole jak Barcelona nie ocenia się po tym że się stara i że "coś robi z przodu" ocenia się procent wykorzystanych sytuacji...

A co do wymiany to jest wymiana tylko po to żeby podpisać Messiego... tylko i wyłącznie ... albo to albo zrywanie kontraktów z 5cioma piłkarzami jak Umtiti czy Dembele i wypłacanie im ogromnych odpraw.

Musicie się ludzie obudzić ... żyjecie w jakimś dziwnym świecie w którym można sprzedać piłkarza który jest kontuzjowany 4/2 czy jeden sezon....

Auuuuu wake up to nie symulatoooor ....

0

@Pawlak1992 A bo wiesz to tylko taki żarcik był... nie musiałeś mi przypominać wszystkich wyczynów Bartka :(
No ale za to że poświęciłeś swój czas to lajk ! xD

Akurat co do transferów Cou, Dembele, Griezmana, i innych to mam po ostatnim czasie troszkę inne zdanie niż zwykła hejterka ale to nie ma akurat w tym kontekście żadnego znaczenia :)

2

@SeWo77 Pewnie dla tego że niektórzy myślą że zarządzanie klubem wygląda jak w fifie ... i ciągle dziwią się jak to się nie da sprzedać piłkarzy którzy są kontuzjowani 2 lata z rzędu... jak to nie da się pozbyć się piłkarzy którzy nie grają a mają pensje jak bogowie... jak to nie można sprzedać piłkarza po kontuzji przecież wyraźnie już nie ma znaczka krzyżyka przy swoim imieniu znaczy że można go opylić bez problemu :) najlepiej w zimowym okienku co to za różnica.
Klik klik i zrobione :)

0

@Rewolucja123 Ciężko walczyć o coś z praktycznie takim samym składem jak rok temu... Oni raczej młodsi nie będą na Euro prezentowali taki poziom jak i w clubie ... nic się nie zmieniło. Tak jak kiedyś jarałem się Fatim tak teraz będę jarał się Depayem ... w takim sensie że będę mu kibicował i liczył że się super dopasuje.
Cała reszta nabytków nie napawa mnie jakąś wielką nadzieją ani ciekawością.
Trudno też coś przewidywać bo już się pojawiają plotki o jakimś Fatim na 9tce o powrocie do 4/3/3 o Messim na skrzydle.
Sukcesy w lidze zależą od ustawienia bo dalej będziemy mieli słaby środek obrony przez brak sensownego CDMa ehhh strach pomyśleć co się może stać ...
Liczę tak realistycznie na walkę o tytuł + dobrą grę w LM może nie być wygranej ale chciałbym żeby walczyli ... chociażby jak w 2gim meczu z PSG.

Dobra gra > wygrywanie pucharów.


1

@Pawlak1992 Chyba już nie przyjmują zakładów bo już wiadomo kto wygra

0

@Pawlak1992 Przypominam że za Bartka wygraliśmy LM,4 razy mistrza ligi ( chyba xD) Bartek sprzedał znienawidzonego tu Neymara za 220 mln a do tego zatrzymał Messiego w klubie w poprzednim sezonie.
Toć to najlepszy a nie najgorszy prezydent :)

9

@SeWo77 Przypomnę tylko że to nie jest Fifa. Tutaj nie działa to tak jak w fifie :) A przypominam ci że w zespole może zostać ktoś jeden albo Messi albo Griezmann jeżeli nie sprzedamy z 5/6 innych zawodników.
"Pozbyć się" turystów to jest troszkę trudniejsze zadanie niż kliknięcie sell :)

0

@Colon Co sądzisz o powiedzeniu "Dupa to nie szklanka"?

0

1

@sendesara Jesteśmy mistrzami swojej matki.
Złote kur*a słowa hahahahahhahah

3

Pewnie Neymar będzie chciał zrobić wszystko sam więc o to że będzie wystawiał kolegom się nie martwię :P
Ale pewnie zrobi sobie nie jedną nie dwie i nie trzy okazje... mam nadzieję że mu nie będzie siadało :)

1

Może chociaż tu pozytywnie wypadną...

0

@Lukseh Messi hehe
Ale jest szansa że przyjdzie też Messi

0

Wszyscy śmieszkują że Messi nie nasz zawodnik.
Chciałbym zobaczyć te pikachu face kiedy się okaże że nie będą mogli go podpisać hehehhe...

0

@10SzymonBarca10 Ehh kobiety ...

2

@kamilop Bardzo przeciętny jak i Barcelona, nada się :)

0

@barcelonaLM Pikachu face

0

@AduŚ07 Rozbeczeć lul

0

@LS Wirusa nie ma i nigdy nie było, wszystko wymyślił rząd żeby kontrolować ludzi.
Maseczki ograniczają swobody obywatelskie, nic dziwnego że taki wolny naród jak Polacy nie będą się upodlać do noszenia maseczek.

2

@agaFCB Hola hola. PSG to jedyny wielki klub który wspólnie z UEFA broni romantyzmu futbolowego i jest za uczciwą rywalizacją wszystkich nawet tych małych klubów.
Oni mogą delikatnie naginać zasady fair play żeby łatwiej im się walczyło o równość w futbolu.

0

@Barca1992 Życie ludzkie nigdy nie było i nie będzie warte nic... cyferki w statystyce.
Co prawda człowiek człowiekowi nie równy ale to już inna bajka :P

0

@Katalonbar Wiadomo ile będzie zarabiał?
Mam nadzieję że nie będzie ciągnął jakieś kosmicznej kasy ze swojego "ukochanego" klubu :P

0

@Pilka_jest_okragla Za Bartka dużo osób przychodziło do nas bo wiedzieli że dostaną ogromne kontrakty i są ustawieni do końca życia... i nie ważne czy w zespole już jest 2/3 zawodników na twoją pozycję ... przychodziłeś bo jest dobra kasa i wujek trener który robi 3 treningi w tygodniu w tym 2 regeneracyjne.
Nie widzę powodu dla którego wczasowicze mieliby rezygnować z ogromnych kontraktów za nicnierobienie i iść gdzieś tyrać żeby zarabiać mniej :)
Wszystko tak jak być powinno za głupotę się płaci ... za głupotę socios zapłacą wszyscy :)

2

@Comfortable_ Baaaaardzo specyficzne anime z Baaaardzo specyficznym podejściem do świata animki.
Jeżeli chociaż troszkę lubisz tematykę piratów, nie przeszkadzają ci czasami wręcz karykaturalne i krindżowe przedstawienia przeciwników, i masz kupę czasu albo lubisz oglądać animę z częstym używaniem przycisku przewijania ^^ to możesz spróbować.
Jeden z tych topowych "tasiemców" ale baaaardzo specyficzny :)

5

@Transu96 Idąc twoim tokiem rozumowania ty nie powinieneś się nawet słowem wypowiadać na temat czegokolwiek blisko związanego z piłką ... a to niestety robisz ... nie ładnie.

2

@BarcaInfo Tu ludzie nie lubią czytać wolą obrażać, podważać, i się śmiać z wypowiedzi innych :) tak prościej :)

3

@geass A co ty chcesz od 2 dzieciaków którzy jedyne co wiedzą to jak kopać piłkę :) Wcale się nie dziewie że tak inteligentne rozmowy prowadzą. To nie rasizm to idiotyzm :)

4

Antoine powinien powiedzieć jak jest a nie robi z siebie osobę którą nie jest !!!
Powinien powiedzieć
"Całkowicie odrzucam oskarżenia skierowane we mnie i przepraszam, jeśli obraziłem moich japońskich ching chongów"

Wielki walczak z każdą formą dyskryminacji... żałosne :)

3

@dawo17 Z tego co pamiętam to 90% La Rambli była zachwycona a nawet wniebowzięta faktem że sprowadzamy tego sprawdzonego już pewniaka do wzmocnienia naszej ekipy. Praktycznie tak samo się ludzie jarali jak przy sprowadzeniu Coutinho.

5

@Lionello Może uda się go sprowadzić całkiem dobry grajek i bez klubu ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?