0

@Chakalaka Czy mówienie że wirus to wymysł rządzących żeby nas kontrolować jest jeszcze w modzie ? Jak tak to ...

Pfff jakieś dowody ? czy tak sobie sam wymyślasz ? może oni zwykłą grypę mają ..

0

@Jakchcesz W tym momencie, płace to 85% budżetu ... przynajmniej tak podają.
Muszą zejść do 60/65% chyba Laporta tak też zapowiedział. W następnym roku kontrakty znowu rosną... bo Bartek podpisywał rosnące. Chyba że z renegocjują ze wszystkimi. To by oznaczało że muszą baaardzo dużo chłopa sprzedać i zrobić tak żeby 2ga na świecie super gwiazda po Mbappe zgodziła się na zarabianie dużo mniejsze niż mu się należy :) żeby pograć w nie za mocnej lidzie i nie za mocnym klubie :)
Ciężko będzie.

A real ma odłożoną kasę na Mbappe którą za rok przeznaczy na podpisanie bez transferu ... i zostanie im spory kawałek na kolejny mocny transfer. Nic dziwnego że głosy są takie że może tam wylądować ... też słyszałem że może tak się stać ale to nic pewnego...

Lepiej żeby przyszedł do La ligi niż do Anglii bo ta liga toczy się w czarną dziurę ... potrzebujemy gwiazd żeby ktokolwiek oglądał jeszcze te mecze.

0

@Pilka_jest_okragla Wciąż jest i jeszcze bardzo długo będzie wyznacznikiem. Haaland i Mbappe to jeszcze dzieci i czeka ich z 10 lat grania. Nie wiem czemu w ogóle ich porównujesz.
Lewandowski to jest poziom Modricia ale ni jak nie Messiego.
Do Messiego aktualnie "wypada" porównywać tylko legendy Jak Ronaldo, Roniego, Zidana, Maradonę czy Pele ale nie Lewandowskiego. No i oczywiście nie wspomniałeś jedynego piłkarza który zbliżył się na wyciągnięcie ręki do Messiego ... no ale po co :) pewnie go nie lubisz więc nie istnieje ^^

23

Sport:
Czy Barcelona może ukarać piłkarza któremu nic nie płaci ?

Śmiechłem

0

@Don-Corleone że też ci się chce jakimś ludkom odpisywać ... przecież on chyba sam nie rozumie co napisał. A ty oczekujesz że przeczyta to co napisałeś i jeszcze zrozumie ? xD
Messi przeca w ważnych meczach znikał xD Bo Messi to ma z Najlepszymi piłkarzami grać 1v11 każdy mecz. Bo jak nie to znika i żaden z niego plejer :)

0

@Cvzx Jasne że ją puszczali. Brali i puszczali ot tak sobie a jedź pani wszystko będzie dobrze. Znamy panią proszę jechać :P
Rozumiem że info masz z pierwszej ręki od babć z pod klatki ?
Śmiechłem.

7

@pawelke3n O matko Iniesta to już dziadek :P

1

@FC1899Barca Z jednej strony to nie wina Laporty że takie są kontrakty i takie są postawy piłkarzy (tych bezużytecznych). Kontraktów rozwiązać nie można grozić też nie ma sensu bo my nie PSG my nie możemy wysłać piłkarzy na trybuny i kupić następnych.
Laporta podczas kampanii mówił też że planu nie ma !! dosłownie tak mówił. Miały być podejmowane działania dopiero jak wejdą do klubu i zobaczą jaka jest dokładna sytuacja.

Z drugiej strony. Sytuacja z Messim to jakaś parodia... albo oni są aż tak dennie głupi że dopiero ten ostatni audyt pokazał jaka jest sytuacja albo Laporta zgadzał się na podpisanie umowy o prawa marketingowe z tą gówno firmą a Perez go przekonał że nie wolno tego robić ... i warto poświęcić Messiego.
O rosnących kontraktach nawet zwykli kibice wiedzieli ... tylko zapomnieli bo często było podawane że ten czy inny piłkarz podpisuje kontrakt gdzie z każdym sezonem będzie zarabiał coraz więcej... jeżeli dobrze pamiętam to nawet de Jong tak ma. Więc nie wiem co to dla nich za niespodzianka ?
Na razie strasznie mieszane uczucia, ale raczej się od początku spodziewałem że będzie duuuży zjazd marki Barcelony. Byle prezydent miał pomysł jak później z tego wyjść.

Jestem osobiście za tym żeby jak trzeba to lecieć w ful komercje i nie bawić się z żadnymi socios ...
To socios razem z Bartkiem rozwalili ten klub ... niech teraz odpowiadają.

0

@ranger3120 A to spoko.

3

@tobiasson92 To była kasa na nowe domy dla uchodźców ? xD

1

@iksajotien Mógł być jeszcze większy gdyby nie kontuzja... troszkę Fatim zalatuje ... oby nie

3

@Bykunn Powiedzieć ci co robimy z Cou ?
Jak tylko dojdzie do siebie po kontuzji to będzie grał. I przed kontuzją też grał.
Ach no tak ... w trakcie kontuzji nie grał pewnie przez limit meczy ^^
@edit
Rozumiem że Atle to takie nasze PSG mogą płacić jedną z większych pensji w klubie ziomkowi który nie będzie dostępny na wszystkie mecze ? xD
Fuck PSG Atletico is the best right now :P

0

@busquets5 "a może poprostu do takiego Jasia kapeli czy do sidneya Polaka było się o co przyczepić a do Bońka nie? "

Tak na pewno jest, zdecydowanie, bezdyskusyjnie, twoja racja jest najracjejsza.

10

@Bykunn Sugerujesz że że to był ich misterny plan w którym Atle zabiera nam naszego kraka który miał nam dać mistrzostwo żeby siedział u nich na ławie i nie przeszkadzał w wygrywaniu mistrzostwa ?
Boże jakie to Atle jest mundre :)

2

@doc Chodziło im o to że będzie zawodnikiem "od kluczy" taki Hagrid. Będzie zamykał stadion jak już wszyscy wyjdą.

0

@AmigoBlancos Przeniosą otwarcie Bernabeu na przyjście Mbappe jak nic :)

0

@masq Zależy o czym mówimy, do walki o europejskie puchary może wystarczy ... ale muszą ogarnąć taktycznie obronę bo jest dramat. Do wygrania czegoś ? meh i dont think so.

Nazwiska jakieś tam są ale jak się przyjrzeć to dużo niewiadomych i dużo "młodych talentów" do tego Dembele ... i nasza pomoc która opiera się na tym że wypoczęty Pedri będzie nowym Iniestą a ja mam wątpliwości :(

@edit ja osobiście jestem ciekaw co pokaże Cou w nowej roli ... mam nadzieję że będzie lepiej. Bo jeżeli ktoś był w jakikolwiek sposób "ograniczany" przez Messiego to można powiedzieć że Cou troszkę był ... i w kontekście pozycji i roli na boisku ale i psychicznie mógł troszkę zjadać Cou który robić to co Messi tylko gorzej :(

0

@jedrek7000 Jak nie masz ochoty gadać to lepiej się nie wypowiadaj bo widzę jak zaciskasz swoją malutką piąstkę po twoich wypocinach :)
Lepiej bezużyteczny de Jong niż bezużyteczny Griezmann :)
Spokojnie możesz obrażać ... nie będę reportował jakiegoś wściekłego robaczka.

0

@jedrek7000 Bartek oddawał Suareza a nie Laporta. I znowuż lepiej mieć Suareza kopiącego się po czole z 10 kilową nadwagą i płacić mu ogromną kasę zamiast oddać go do Atletico ?
Suarez nie wygrał Atletico mistrzostwa Barcelona i Real to zrobił. A to że Suarez odnalazł motywację w nowym klubie żeby schudnąć i zacząć cokolwiek grać to jestem tylko za. Brawo dla niego pokazał Bartkowi że się mylił ? I gues.

Chciałbym mieć skład jak w PSG + de Jong, Depay i Pedri. Tylko muszą się wszyscy zgodzić na zarobki w 10% tego co zarabiają :)

1

Dla wszystkich którzy piszą że odchodzą "dobrzy" a zostają "słabiaki" przypominam że wszystkie "słabiaki" miały odejść ... tylko że na to się nie zgadzają.
A widocznie jest z naszymi finansami tak źle że zarząd jest gotowy polecieć w sezon czy dwa przestoju...

0

@ForcaMilosz Tak można tłumaczyć wszystko dopóki nie złapię się kogoś za rękę ... a nawet jak się złapie to piszę się tu
"nie wiem o czym piszesz"
i po problemie.
Sorry nie mam na to czasu ani ochoty ... widzę tendencję i o niej piszę...

0

@jedrek7000 @Rust_Cohle Kto ci wywróżył że Griezmann znowu zacznie grać super duper jak przejdzie do Atle? To nie symulator. Kto ci zapłaci za aktualnego Griezmanna 120 mln ? Kto ci płaci za to że życzysz Barcelonie jak najgorzej?
Czemu wolisz mieć piłkarza który nic nie robi na boisku albo siedzącego na ławie z ogromnym kontraktem zamiast go się pozbyć ?

Co to za debilna mentalność ... nie ważne że jest u nas słabo... ważne żeby u rywala nie było potencjalnie lepiej :)
Pies ogrodnika ? to ty ?

0

@Batys Płaćmy zawodnikowi który u nas tylko przeszkadza ogromną kasę, byle inni w teorii* nie mieli z niego pożytku.
Spoczko ... rozumiem.

18

Jeszcze niedawno.
Boże Griezmann to wgle gra w tym meczu ?
Co on robi, czy on umie grać ?
Już niech lepiej kogokolwiek wpuszczą za niego!
Boże po co nam obrońca który się gubi w ataku?
Zero pomysłu co ze sobą zrobić!

Teraz.
Wzmacniamy rywala.

JEBŁEM ! xD

0

@daniel32778 Też tak uważam!
Nie spadniemy z La Ligi i powalczymy o europejskie puchary. Może nawet wyjdziemy z grupy w LM !

4

@AllBundy Dobry trener ma wymagania. Barcelonę nie stać na dobrego trenera a co dopiero na jego wymagania...
Przyzwyczajajcie się do przeciętności przez kolejne kilka lat ...

129

Opłacało się go sprzedać tylko po to żeby nie hamował rozwój Roberto.

0

@Yosemite Nic się nie zmieniło, jak szanowałem tak szanuje... dużo w piłce zakochanych w sobie ziomków, ale to nie znaczy że mam zamykać oczy na to co on gra...

Jestem kibicem a nie idiotą, kibicuję swoim a nie hejtuje przeciwnika.

2

@amanter Jakby Barcainfo dał taki news to połowa La Rambli by go zjadła żywcem.

0

@FCB24 Bardzo szybko u was "dobry talent na lata" stracił zaufanie :P Zapowiadany był jak nowy Alves i widzę że żegnany też jak on ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?