2

@MesQueUnClub96 Dla tego że troluje Messiego ? którego nie lubi ? xD

1

@Woland10 "myślę"
Nie kłam...

2

@Woland10 "Ja się nie bałem Bayernu jeszcze 5 godzin temu"

No i w tym zdaniu zawarta jest cała twoja wiedza piłkarska która jak z resztą można przeczytać dalej jest bliska zeru. Każdym swoim słowem podkreślasz że albo się nie interesujesz albo nie masz pojęcia o sytuacji klubu, jakości wykonawców, i czasie pracy z zawodnikami. Jaka kompromitacja w UCL ? my jeszcze niedawno byliśmy na ostatnim miejscu w grupie z 0 punktów i 1 strzałem na bramkę w 3 meczach.
Widać że zero zainteresowania tematem, zero wiedzy na jakikolwiek temat związany z klubem.
Byle napisać coś "kontrowersyjnego". Głupi troll albo bezmyślny człowiek.

Bayernu boi się cały piłkarski świat bo są aktualnie jednym z topowych zespołów na świecie a ty się ich nie bałeś ? z jakiej niby racji ? ah... dla tego że nie masz pojęcia o czym piszesz zapomniałem.

1

Ostatnio grałem sobie w GRĘ i myślałem że nic ciekawego mnie nie spotka, aż tu nagle widzę 3 panów którzy proszą mnie żebym nic nie mówił że widziałem ich razem...
Ale jako że jestem super la Ramblowiczem to podzielę się z wami.

https://imgur.com/a/SS3JYkF
Tylko nikomu nie mówcie bo to tajemnica.


1

@zibiku 1. Jeżeli zostanie to na nowych warunkach bo kontrakt się kończy, więc nie będzie już raczej zarabiał dużo.
2. Skillowo to nasz najlepszy albo 2gi najlepszy napastnik razem z Fati który też może mieć teraz często kontuzje.
3. Nie stać nas na nikogo kto jest nawet w połowie tak "dobry" jak Dembele więc każdy zakup po jego odejściu to będzie downgrade.
4. Oczywiście to wszystko nie patrząc na jego kontuzje które mogą się dalej przytrafiać ale też nie muszą ... nikt nie wie jak zachowa się jego organizm kiedy cały sztab medyczny będzie się nim zajmował i na niego chuchał.

Najlepszym rozwiązaniem dla Barcy to podpisanie kontraktu na dobrych warunkach ... najlepiej z pensją rosnącą w zależności od rozegranych minut np.
Najgorszy scenariusz to odejście Dembele za darmo ...
@AduŚ07 U nas też raczej nie będzie się bił o nic ... a chyba lepiej grać w średniaku ( z ogromnym potencjałem) w lidze Angielskiej niż w walczącej o miejsce w europejskich pucharach Barcelonie ^^. No chyba że Nowy zamek spadnie to wtedy raczej Dembuś tam nie pójdzie :)

0

@kkbarca Czyli on w ostatnich meczach nie pokazywał się z dobrej strony Xaviemu a przyszłym kupującym :)
Mundry dzik xD

2

@bady48 Słuchałem ostatnio o jazdach niektórych klientów grubego Mino. Którzy musieli iść do klubu do którego nie bardzo chcieli. Wydaje mi się że podpisywany kontrakt jest między zawodnikiem a agentem który daje duże pole manewru dla agenta jeżeli chodzi o ostateczną decyzję ... prawdopodobnie też nie można od tak zwolnić agenta bo ma wpisaną dużą wypłatę za zerwanie... dla tego niektórzy piłkarze są troszkę zakładnikami agentów ...
Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

1

@kewin Van Dijk + Araujo ? Najlepsze duo obrońców wszech czasów ? Oglądałbym xD

0

@mateusz1989VeB Gdyby Neymar został to Barcelona poszła by z torbami już po 2 sezonach ...
Do tego patrząc na sztab medyczny to Neymar mógłby mieć kontuzje jeszcze częściej niż w PSG. Do tego kolejny amigos który pomiatał by trenerami? xD
Wątpię że Ney grałby inaczej u nas ... dobrze że odszedł ... szkoda że piłkarze kupieni za niego nie wypalili :(
Gdyby Cou i Dembele okazali się strzałem w 10 nikt by nawet nie wspominał Neymara

0

@pyra92 Robią w takim razie krzywdę każdemu po równo.
Bo Real co wygraną to jest kandydatem do wygrania LM, Vini to jest następny Ronaldinho i Mbappe razem, Benzema zjada Lewandowskiego na obiad, środek Realu to najlepszy środek na świecie.
To samo z innymi.

A jeżeli dla mediów Depay jest top of the top to powinieneś zmienić media bo chyba nie oglądają meczy :)
A co do Gavi, Pedri, Nico jko nowi X. I. B. to mają rację ... bo na lepszych nas nie stać ^^

4

@kuz Ja tam nie rozumiem takiego kibicowania komuś bo jest rodakiem. Ani mi ciepło ani zimno od tego czy Lewandowski to Polak Niemiec czy Hiszpan... kibicuję temu kogo lubię oglądać, kto jest dobry itp ...
Rozumiem kibicować repce, ale nagrody personalne to jednak nagrody personalne, jakbym miał kibicować Lewemu to tylko ze względu na poziom jaki prezentuje a nie dla tego że urodził się w Polsce kappa.

0

@l0Messini "Zawsze w niego wierzyłem i nigdy nie hejtowalem."
To akurat nie świadczy dobrze o tobie :P
Heh

0

@Rust_Cohle A oni tam coś nie z mienili że nie można shareować konta ?

0

@Woland10 a ty co pies policyjny na emeryturze ?

1

Ale Araujo sie wrócił ... gdyby nie to przyśpieszenie mogło być już 0:1

5

Czy to przypadek że około 5 nowych kont spamuje że jest tragedia i żadnej zmiany nie widać ?
ehhehehe

1

Mamy troszkę miejsca i czasu w okolicy linii pola karnego ... Cou może wpaść i wsadzić ze 2 ... łatwiutko.

8

Robią co chcą, jak to możliwe że w tydzień jest taka różnica ? WOW
Brakuje setnej sekundy żeby w gąszczu nóg znaleźć bramkę ...

Szkoda że Koeman nie miał takich zawodników jak ma Xavi pewnie by ich lepiej ustawił :)

0

Taki Taki Tiki Tiki jakby to powiedział nasz ex trener

0

@taris Zapłacili słońcu żeby szybciej zachodziło bo podobno ładniej jest w nocy.

1

@Janas11224 "projekt sportowy przynajmniej na papierze mamy swietny"
Że co prosze słucham ?
xD

2

@Bunk420 Czytam i jestem przerażony ... to chyba jest nowa choroba XXI wieku. Nie wierze co to społeczeństwo robi z mózgiem ludzi.
Straszne :(

1

Jaka liga taka frekwencja :) niech utną jeszcze troszkę limity płac może w ten sposób zwabią kibiców na stadiony.

4

@Kgorecki2500 dzięki

3

@NaFazieHitman Słyszałem że trenował ich też Severus Snape i umieją zrucać zaklęcia obezwładniające ... obiecali jednak że nie będą używać avadakedavry ale kto to wie ... w końcu są kontrolowani przez wielkiego białoruskiego dementora :(

0

@WisniaKala Myślenie xD

2

@Rewolucja123 On po prostu klaskał podziwiając piękną interwencje bramkarza :)

8

Słabe źródło pan ma, słyszałem że wybierają między Mbappe, Haalandem a Salahem. Aktualnie faworytem jest Haaland ale Mbappe też ma szansę, jeżeli ten pierwszy będzie przeciągał z decyzją zarząd może zdecydować się na sprowadzenie obu panów na wypadek gdyby jeden z nich nie wypalił to można go będzie oddać do Atletico. Podobno popiera tę decyzję też zarząd Atletico.

1

@AmigoBlancos Sugerujesz że kasę będzie brał a Real pozostanie ostatnim klubem w którym będzie grał do końca kariery? ... a to chytry Ramos xD

0

@Rewolucja123 Typowe zachowanie prezydencików Hiszpańskich klubów ... oni myślą chyba że są jacyś specjalni hahahah
Gardzą wszystkim i wszystkimi. Mam nadzieję że każą im płacić srogie miliony za Xaviego ... niech władze tego klubu i kibice zaczynają opuszczać na ziemię bo chyba kilka sytych lat za bardzo wszystkim podniosło mniemanie o sobie...

Ah no i widzę że sporo tu ludzi którzy nie znają definicji kultura ... spoko w końcu jaki klub tacy kibice ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?