0

@jeyx77x Błąd wszystkich ... ewidentnie nie przewidzieli że może być dogrywka :)

29

"Myślę, że zaskoczyłem Xaviego Hernándeza"
Mordo zaskoczyłeś nawet La Ramble a to już coś !

0

@cat_r37 Kolejny trener gorszy od Kloppa który jako jedyny wiedział jak wykrzesać z Cou wszystko co najlepsze ^^

0

@tbas Może się odbuduje i będzie stanowił o sile Barcelony w kolejnych latach ? A co ... czemu nie xD

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@dniel 3 miesiące ? patrzę na datę filmiku Ćwiąkały i widzę 3 tyg temu ... gdzie tu 3 miesiące :P
@edit
" w 3 miesiące im się nie udało nikogo dogadać "
nie ściemniaj nie ściemniaj napisałeś że już minęło 3 miesiące ^^

0

@Rewolucja123 Zgadzam się że tworzy ... ale najczęściej sam je kończy ... i w 9 na 10 przypadkach na tyle nieudanie że mamy potem wielkie problemy w obronie. Musi grać na prawej bo na grając na lewej wyłącza z gry Albę który jest w składzie tylko i wyłącznie po to żeby grać ofensywnie, w defensywie nie istnieje.
Jestem zdecydowanie za tym żeby dawać grać Abde nie jest tak szybki ale jest przytomny i lepiej gra kombinacyjnie.
@Khajio Tak powiedział dyrektor sportowy i Xavi to jest człowiek który od 2 lat wie że nie podpisze żadnego kontraktu z Barceloną i razem z agentem ciągną czas żeby Barcelona straciła jak najwięcej. Do tego uskuteczniają narrację że chcą podpisać a to że nie podpisali to wina Barcelony bo nie dają tyle ile agent chce ... a chcą sporo.

3

@Rewolucja123 Wolisz żeby grał kiedy nie będzie grał na 100% bo obecny prezydent nie będzie dawał dymać Barcelonę jak to robił Bartek.
Jeżeli Dembele będzie grał do końca sezonu to tylko potwierdzi że Barca to klub pośmiewisko i każdy piłkarz może kręcić nią jak chce ... wydoił miliony grając w szpitalu na plejaku a ty chcesz żebyśmy dalej mu płacili i dawali grać żeby sobie spokojnie latem poszedł za darmo z ogromną kasą za podpisanie ? Nie rozumiem.

Możesz być spokojny on nie odejdzie ... on ma w dupie swoją karierę on chce jak najwięcej zarobić bo następny klub będzie ostatnim który mu zaproponuje wielkie pieniądze i on to wie.

A co do twoich zachwytów samym piłkarzem no to nie dziwię się bo on robi dobre wrażenie ale w 90% akcji do niczego to nie prowadzi przy okazji tracąc posiadanie raz za razem ... a to już nie Barca Pepa tu po stracie jest 70% szans na to że nam strzelą bramkę i 30% że Araujo nas uratuje :)

@edit
Powtarzasz że Xavi go chce i wie jak go wykorzystać ... nie zauważyłem Za każdym razem on gra to samo ... branie piłki i holowanie jej w rejon pola karnego po czym jest albo strata albo złe dośrodkowanie albo nieudany / zablokowany strzał. Dochodzi do sytuacji często bo ma szybkość i troszkę techniki ale wystarczy że pogra dłużej i trenerzy się go nauczą i nie będzie już żadnym zagrożeniem ... Tylko szybkość ...
na 10 prób strzałów ma 1/2 w światło przy tym notuje 15 strat w bardzo niebezpiecznych rejonach i kiedy zespół jest wysoko ...

3

@Rewolucja123 W jakim celu ? wytłumaczysz ?
Oddanie Dembele do Chelea teraz za jakiś grosz jest na rękę Barcelonie i nie na rękę Dembele. Jesteś kibicem Dembele ? ^^

0

@bodzio10 Wybór dobrego trenera jest trudny ? Nie możliwe ... lepiej brać byle kogo ... byle szybko żeby potem można było mówić że wybrał gówno hahahha

2

@JANEK777 Każdy może wierzyć w co chce ...
Z własnego doświadczenia wiem że można w trakcie życia doświadczyć różnych dziwnych sytuacji i bardzo podejrzanych zbiegów okoliczności które mogą wskazywać na obecność czegoś mistycznego. Sam przez długi czas się łudziłem :) ale po głębszym zapoznaniu się z tematem okazuje się że nie ma dosłownie ani jednego potwierdzonego, albo przynajmniej wystarczająco wiarygodnego przypadku wystąpienia nadprzyrodzonego na świecie :)
Wszystkie znane i "szanowane" albo inaczej ... uważane powszechnie za bardzo wiarygodne przypadki* są już dawno podważone i udowodnione że są to zwykłe wymysły, kłamstwa dla pieniędzy, zwykłe przypadki albo nieporozumienia ...
Smutne ale na 99% nie ma nic nadprzyrodzonego na świecie :( 1 % zostawiam bo jest szansa że jednak żyjemy w matrixie i niedługo przyjdzie Neo i nas wyciągnie z matrixa :)

1

@Pawel13sz Ulubieni to : Ter Stegen, Alves, Pique, Gavi. Na kogo liczę dla kogo oglądam mecze i komu kibicuję żeby grali coraz lepiej : Pedri, Ansu, Gavi, Ter Stegen, Araujo.

0

@Rewolucja123 Nie wiem za bardzo jaki jest cel tego postu ? Mogłeś chociaż porównać to do liczby bramek i ile asyst mieli zawodnicy z pomocy ... żeby pokazać tendencje ?
A tak to nasuwa mi się na myśl tylko ... no fajnie mają asysty ... niech maja :)
No ale dzięki teraz wiem ile mamy asyst ze skrzydeł :)

0

@kejdzi Ziomek pisze "Jak podają hiszpańskie media"
Ty odpowiadasz " Nie bądź śmieszny. "

Jesteś debilem ? czy udajesz ?

1

@Rick Nie wierze że są obywatele którzy nie idą za bezczelną propagandą i sprzeciwiają się strzelaniu sobie w głowę z armaty i zmuszają rząd żeby poszli po rozum do głowy i nie zaprzepaścili jeden z najbardziej ekonomicznie zajebistych dla Niemców projektów bezpieczeństwa energetycznego ? NS2 ? tylko dla tego żeby "puścić oczko do USA" ?
I dont belive it musi być fake ...
Politycy starego kontynentu to najgłupsze okazy jakie rządziły swoimi krajami kiedykolwiek ...

0

@Worny Prawie Pedran i Ferri

0

@Croocers hmmm ?

0

@Croocers Gdyby Dembele u nas odpalił to musielibyśmy mu płacić pensję porównywalną do do pensji Messiego błagając na kolanach żeby został.

0

@BARCA1899Messi Do klubu bez LM ? wtedy będziemy się modlić żeby takie "gwiazdy" jak Luk, Frenkie, czy Araujo nie odeszli ... a kupić to może kogoś z championshipa

0

@BARCA1899Messi Następny nie będzie lepszy ... jak sezon się skończy i nie wlecimy do LM to następny będzie jeszcze gorszy ... uważaj czego życzysz :)

0

@ShawnC Chyba jednak nie jest tak jak mówisz :) A to że " w sporej części tego okazało to nie była prawda" to jest hit.
Chyba nawet Dembele zdziwił by twój post :P

0

@Kluivert_P Nie wierzę w tę opowieść z jednego prostego powodu.
Gdyby była prawdziwa to rodzice by się cieszyli a nie smucili. Bo alternatywą dla rzekomych " skutków ubocznych " po szczepieniu są skutki uboczne po Covidzie co w ich wieku daje całkiem dużą szansę na to że troszkę zmniejszy się liczba klientów u twoich rodziców :)

A tak na serio to nie wierzę że osoby które są przekonane że mają skutki uboczne po szczepieniu nie są w stanie znaleźć odpowiedniej instancji do której mogły by się zgłosić :) ... w Niemczech xD. I " w końcu" decydują się otworzyć w zakładzie fizjoterapii zawstydzone niczym ofiary jakiegoś gwałtu ...
Pachnie bullshitem to me :)

0

@Kgorecki2500 Stany w które są w kryzysie, szukają kolejnego konfliktu na którym zarobią i który będzie rozgrywał się daleko od ich domu... sztucznie podtrzymują konflikt na Ukrainie bo tak im wygodnie ... a na dobrą sprawę mogą go przerwać w każdej chwili wydając rozkaz ... tak "rozkaz" władzy Ukraińskiej.
Najgorsze jest to że "Europa" w której każdy kraj ma swoje interesy i interesiki podszczekuje USA i stawia Rosję w coraz bardziej niewygodnej sytuacji.

Prosty przykład debilizmu i cyniczności "Europy" .
Europa przegłosowuje pakiet ograniczający dostawy gazu przez 1dnego dostawcę z Rosji tzw antymonopolowy :).
Kiedy Europa się zesrała bo USA obiecało określoną ilość dostaw swojego gównianego gazu a potem wszystkich porobili i sprzedali ten gaz drożej w Ameryce południowej w Europie zaczyna brakować gazu. Rosia a właściwie to Gazprom prosi o zniesienie/ wstrzymania tego ograniczenia żeby mogli wysyłać więcej gazu ... Europa to odrzuca i kilka dni później wychodzą artykuły że Rosja grozi że nie dostarczy większych ilości gazu. :)
Cyrk na kółkach... do tego wszyscy się boją zbliżenia Rosji z Chinami więc wolą nie narażać się Rosji, ale przy tym każdy rząd w każdym państwie Europejskim musi pod publiczkę pokazywać że są przeciw Rosji i w ogóle Rosja jest zła i wszystkie problemy świata to Rosja :) bo wyborca na to liczy :) zwłaszcza w USA.

Może niedługo dojść do sytuacji w której jedynym sposobem na przetrwanie Europy będzie podbicie Rosji :) bo bez Rosyjskiego gazu Europa zamarznie :) i żadne Stany nam nie pomogą :)

0

Nie wiem czy ktoś dawał ale wygląda zabawnie :P
Reakcja Messiego na The Best FIFA bla bla bla nagrodę xD


0

@Joopiter Jak można mając dyrektora sportowego, powiedzieć że pozostawienie, sprzedanie, czy kupienie piłkarza do wina trenera hahahhaa to nie MU i sir Alex Ferguson gdzie on decydował o wszystkim.

2

@Mow_mi_Douglas Dla tego chcemy Haalanda.

5

@Rewolucja123 Yo. :)
Zacznijmy od tego że to nie jest żadna kontrowersyjna opinia :) Jeżeli wypowiadasz ją w tonie neutralnym. Bardzo często z resztą używasz tego zabiegu żeby do jak najmniejszej części twojej wypowiedzi można było się przyczepić :) Nawet jak ktoś nie zgadza się z twoim zdaniem :) Z resztą potwierdziłeś to odpowiadając dokładnie w taki sposób kilku osobom ^^
No przecież tak nie pisałem, no przecież ja go już teraz nie sprzedaję :) to nie jest żadna kontrowersyjna wypowiedź :) to jest badanie terenu żeby zobaczyć ile osób się z tobą zgodzi starając się jak najmniej podpaść ogółowi ^^.
Nie mam nic przeciw :) zabawnie się to po prostu czyta :)

A co do Araujo to prawda jest taka że cała nasza obrona jest tragiczna, każdy musi się w wielu aspektach poprawić. Są też tacy co się nie poprawią bo już są za starzy. Ale moim zdaniem Araujo ma najmniej do poprawy, nie oczekuję od niego wyprowadzenia na poziomie Pique czy Garcii, jak troszkę poprawi będzie super. Jeżeli chodzi o stałe fragmenty to nie wiem jak wygląda tam proces treningowy ale wygląda jakby cały zespół latał w obłokach za każdym razem kiedy musimy się bronić przy sfg... to jest kryminał.
Jego minusy jednak są niczym bo to jak on wyłącza z gry każdego piłkarza który chce go przejść jest czymś czego niema żaden nasz obrońca od czasu Puyola. I nie chodzi tylko o fizykę on całkiem mądrze wybiera trajektorię biegu/ dojścia do przeciwnika że nie pozostawia szans na nic ... to jest całkiem spora zaleta. Mamy tak ogromnie dziury między formacjami obrony i pomocy że ja nie wiem jakim trzeba być przekotem żeby to wszystko ogarnąć przez 90 min. Powrót naszej linii pomocy do obrony po stracie piłki to już chyba nie "bug" a "feature"tak po prostu już jest. Kompaktowa obrona chyba nie istnieje w Katalońskim słowniku. Myślę że fajniej by mu się grało w zespole gdzie nie musi jako ŚO pełnić 17 funkcji na raz i łatać po zawodnikach którzy nie nadążają :(

Araujo którego opisałeś z poprawionym wyprowadzeniem i lepszą grą przy stałych fragmentach to jeden z najlepszych obrońców na świecie obok Virgila i w żadnym wypadku nie zawodnik do gry w obecnej przeciętnej Barcelonie... z zarobkami które otrzymuje :)

Możemy go sprzedać czemu nie ... ale raczej nie jako słabego obrońcę który nie sprawdził się w Barcelonie ale jako mocnego gracza za którego dostaniemy sporo kasy żeby załatać budżet. Czy warto ? może ... ale patrząc na tendencje zakupowe pewnie polecimy po jakiegoś Hiszpana który nie będzie dorastał Araujo do pięt :)

A prawdziwą kontrowersyjną opinią od ciebie jest powiedzenie że Garcia jest na dany moment dużo lepszy :P Szanuję :)
Ale musisz się zgodzić że odleciałeś tu tak wysoko że na razie nie zapowiada się że prędko wylądujesz ^^


4

@Pawel13sz Real nie jest w gazie ... wygrają ligę bo liga jest słaba. W teorii z taką grą jaką prezentują w lidze powinni odpadać w LM bez problemu z każdym ponad przeciętnym teamem.
Benzyna i Vini ich ciągną za uszy prawie w każdym meczu, jeszcze jak brak Alaby to wgle jest tragizm

2

@IronSanHybrid Czyż to nie jest przejaw akceptacji ? kiedy prosisz o radę człowieka który się zna "na temacie" zamiast go piętnować albo wyśmiewać :) ?

0

@Rewolucja123 Nie wiem czy Xavi będzie w stanie naprawić jego głowę. Wszystko co robi na boisku jest nieskalane myślą ... jest dobry pod grę z kontry... w kombinacji nigdy nie był i nie będzie dobry :( No i strzały też na anuż wejdzie :)

Imho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?