zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DaPidejpi Szczepienia powinny bić dobrowolne, zapytaj najpierw czy zgadzają się na szczepienie.
2
@Rewolucja123 Vini powinien bez problemu wozić Alvesa jak tylko będzie chciał.
Czy coś z tego wyniknie ... pewnie tak, czy przyfarcimy ? oby. Środek raczej przegramy. Może coś de Jong ukąsi z wrzutki. Ciężki mecz, szanse małe ...
Zabawnie będzie popatrzeć jak Vini będzie całą swoją stronę woził dupą po murawie :) chociażby dla tego można obejrzeć ten klasyk xD
0
@BombowiecKrawczyk Ludzie mogą nie znać mojego stosunku do Alby bo za każdym razem jak się o nim wypowiadam to mi kasują post :(
1
@kaamil1910 " a nie że miał Bóg wie jakie złamanie"
20 secodns later
" nawet jeśli ma złamany nadgarstek, to co w tym złego ?"
Dobre 180 my man hahahahha
nawet jak nie mam racji ... to i tak mam racje :)
0
@Skila_nie_kupisz Przeczytaj co napisałem tumanie ... boże hahahah
0
@Zoker Może przeglądamy tę stronę w różnych godzinach ^^ ale z moich obserwacji i zresztą na podstawie polubień różnych wypowiedzi w tej dyskusji wynika że jest zdecydowanie więcej osób drwiących z zaszczepionych albo przynajmniej usilnie walczących o to żeby przekonać że ludzie którzy się szczepią robią głupotę :)
@edit
Ale nie ma co się spinać naturalna selekcja wszystko wyjaśni.
1
@Skila_nie_kupisz Spoko jestem przyzwyczajony do takich jak ty na tej stronie :) wcale mnie nie dziwi twoja bezmyślność i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem :)
Odpłyń żeglarzu :)
2
@Comfortable_ Mówienie że Ronaldo niszczy MU to tak jak mówić że Messi Niszczył Barcelonę w ostatnich 2 sezonach ... sportowo oczywiście bo wiem że sporo ludzi uważa tu że Messi niszczył Barcelonę ekonomicznie :)
0
@Zoker Troszkę śmiesznie wygląda twój post jak się popatrzy na zielone które lecą dla postów wyśmiewających albo drwiących z szczepień.
Śmiechłem xD
0
@kkbarca Widzę że zaczynam rok z wieloma pozytywami :)
0
Boże jaki ręcznik :(
1
@Ojciec5tkidzieci Najlepszego, pozdrów córkę.
0
@Emhyr Najgłupszy by był gdyby nie trafił :) a tak jest idealny xD
1
@Xxxbarca4ever Mądrze powiedziane, trzeba jednak też zaznaczyć że Pique ustawiony na pozycji ŚN jest gwarancją "pewnej" liczby bramek.
Może nawet zbliżonej do pana Moraty kto wie ^^
0
@doc "The 'Vlahovic operation' is less complex and less expensive, and his wages are much much cheaper. "
Szok.
1
@TraperWWL Chociażby nasz kapitan Roberto który wychował się w Barcelonie i ją kocha, nie obniżył bo nie zaproponowali mu wystarczająco długiego kontraktu żeby dalej mógł nic nie robiąc ciągnąć kasę z klubu którego kocha.
0
@patrykzmc2000 No to cytując klasyka...
Omicron Se queda !!!!
0
@Pilka_jest_okragla Kiedy ktoś mi mówi że 2+2 to 22, ziemia jest płaska i podtrzymuje ją 10 wielbłądów które stoją na wielkim żółwiu, i że szczepionka to czip który ma nami kierować w przyszłości. To nie będę mu mówił czy się z nim zgadzam czy nie ... zazwyczaj albo się dyskretnie uśmiechnę albo powiem że jest głupi w zależności od mojego stosunku do danej osoby :)
Ciebie nie znam więc jest jak jest :(
Sorry :(
Rozumiem że z jednej strony nie można obrażać ludzi i mówić że jest słaby ale raczej dotyczy to osób "zwyczajnych" piłkarze to pół celebryci, ludzie którzy zarabiają ogromną kasę między innymi dla tego że muszą mierzyć się z takimi komentami cały czas ...
Już nie wdając się w to od jakiego poziomu "jakości" CV można jeździć po piłkarzu :P Czy np z Luka Skywalkera można się śmiać jak kopie się po czole czy też raczej nie bo jednak coś tam w tym CV chłop ma ^^
Generalnie ludzie z podobnymi poglądami są bardzo oporowi, ale widzę że z tobą tak nie jest.
Być może nie jesteś głupi a miałeś tylko lekkie zaćmienie ^^
Sorry :)
19
@Pilka_jest_okragla Najgłupszy punkt widzenia jaki można mieć, na jakikolwiek temat... wcale się nie dziwię że tak często spotykany na tym portalu. Przypomnę ci jak będziesz mówił że ktoś jest słaby i trzeba go sprzedać, albo że ktoś jest dobry i trzeba go kupić :) albo w jakikolwiek sposób będziesz komentować piłkę bez odpowiedniego CV dla tego :)
Ale pewnie nie będzie cie to obchodziło bo jesteś po prostu głupi :)
0
@Ghotti Nie miały DNA Barcelony ?
0
@Emhyr Przecież kupiliśmy Torresa mordo :) bezpośrednia zmiana po pozycji ^^
0
@Azacca Bo Polska to solidny kraj, liczy się jakość a nie szybkość ^^ a to że pod koniec budowy wszyscy mają pod 90 lat to i zapominają że liczy się jakość i kończą byle jak :)
0
Xavi tęskni za schyłkowym Suarezem ? że chce sprowadzić Moratę który nie będzie strzelał ale będzie robił miejsce dla innych ?
What a smart guy. Będziemy mieli grubego bez grubego :)
0
Powiedzcie im w końcu że on nie rozumie ... muszą gadać po francusku. Żebyśmy przez barierę językową nie stracili piłkarza :(
ehhh
0
@escarabajo Może kończy karierę w polskiej reprezentacji.
Iks kur** de
0
Czy coś się aktualnie dzieje ? Czemu 6k ludzi na stronie siedzi ?
2
@Cadafaz chyba jak szybko stracić pierdyliard dolarów :P
0
Szkoda go dobry ziomek, ale jak wszyscy wrócą a jeszcze nie daj boże dembele podpisze i zostanie to dla niego nie będzie miejsca i blisko :(
0
@doc Torres podpisany ... jaki Cavani xD lmao. Na dany moment nawet nie możemy zarejestrować Torresa, musimy najpierw sprzedać :)
1
@Deviler No i to jest wielka Barcelona którą pamiętam, oddaje niepotrzebnych piłkarzy jakimś słabym klubikom. Visca .... tam wszystko.