zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Alba stworzył większe zagrożenie dla swojego zdrowia machając tą głową do tyłu w nadziei zdobyć oskar niż ta piłka ...
2
Komentarz usunięty
1
@La Pulgaa Z tego co on strzela, trafiło by może kilku piłkarzy na świecie, i on nie jest na liście....
Tak klepie byle klepać
2
@Kgorecki2500 Jakie to AI mądre, dobiera nam piłkarzy pod ligę konfederacji. Ja bym zaufał!
5
@Worny Truuudneeee Sprawyyyyyyy!!!!! odcinek 2432.
14
Legenda na jaką zasłużyliśmy.
1
@koziar Wopa, czyli wychodzi na to że wszystkie zespoły na świecie które mogą wymienić 5-10 sensownych szybkich podań na 1-2 dotknięcia grają tiki takę? To dzięki za info nie wiedziałem.
0
@klopx Myślę że warto też zabrać ze sobą dzieciaka sąsiadki. A co, niech ma!
7
@Fabik87 Nie graliśmy meczy od 3 dni ? what are u talking about ?
0
Dembele pracuje w obronie żeby pokazać Newcastle że jest dobry ...
0
@Neutral Nasz bandyta boiskowy = walczak. To już ustaliliśmy kilka razy dzięki za potwierdzenie :)
0
@Emhyr Pamiętam jak słabi dziennikarze wieszczyli odejście Neymara. Też tu niektórzy łapali jak pelikany. Ale śmiechu z nich było hehehhee.
Oh w8 ...
2
@arekfanBarcy Press "F" to pay respect ... click
0
Jeżeli chociaż w 1/100 jest jakaś cząsteczka prawdy w tym że Xavi jest chociaż minimalnie zainteresowany sprowadzeniem Sancheza to będzie to niestety 1szy dość spory sygnał że sztab Xaviego nie jest aż tak dobry jak chciałem żeby było :(
Dla mnie oczywiście...
Mam ogromną nadzieję że to jest zwykła plota od lumpa spod warzywniaka ...
0
@dawid16dkk Tej, ale Mietek spod Biedronki to nie żaden expert, nawet jak ci to wmawia po 5 browcach! Nie słuchaj go, bo sprowadzi cie na złą drogę.
0
@Comentateiro Ma to coś wspólnego z globalnym planem, wszystkich rodów rządzących naszym światem, żeby wytępić naród Polski drogą chemicznej sterylizacji zastrzykowej ?
Jak tak to słyszałem, muszę przyznać nieźle popracowali nad Warszawą ... jak prawdziwa! Prawie jak matrix, nawet błędy się często zdarzają bo sztuczne AI blokuje się o tory i rozjeżdża ich tramwaj. Muszą troszkę jeszcze dopracować.
0
Zobaczyłem kolejną dyskusję la Ramblową na temat tego jak rząd nas oszukuje, tym razem wpisując śmiertelność covidową zdecydowanie większą niż jest naprawdę. Wszystko żeby nas zastraszyć.
Stąd mam pytanie ilu z nas myślących ludzi nie szczepi się bo (słusznie) boi się że wszczepią nam czip i każą głosować na PiS do końca naszych dni ?
A wy zaszczepieni nie musicie odpisywać bo i tak już pewnie was kontroluje wasz wódz... ja wszystko wiem !
2
@Zoker Normalnie też mam takie zdanie o ludziach obwiniających po latach.
Ale tu dzieci zgłaszały to cały czas ale nikt im nie wierzył i jeszcze kazali go publicznie przepraszać. Także tego...
2
@Alanooo A myślisz że czemu musieli jeszcze raz losować ? Nie chcą puścić Real dalej. Teraz Naser im pokaże co to znaczy futbolowy romantyzm ... a nie jakieś super ligi.
1
@Bobo25 T1 ?
2
@masq - Wątpię że "opłacalność" Messiego wpływała na decyzję o jego pozostaniu. Tam się pewnie rozchodziło o to że bez CVC nie było żadnej prawnej możliwości żeby został, a Tebas pewnie zmuszał do podpisania grożąc że Messi nie zostanie. Nikt kto ma chociaż troszkę mózgu nie będzie kwestionował tego że Messi odda więcej niż zarobi ... zwłaszcza z tak ogromnymi szansami na ZP po Copie... co z resztą można zauważyć po frekwencji na stadionie. Przypominam że poprosili go on -50% pensji i się zgodził bez problemu. Więc mówimy o Messim z 50% swoich zarobków.
- Laporta to nie jest Font, on nie będzie tylko twarzą, w tym klubie i mucha nie pierdnie bez zgody Laporty. On wie że każdy fail będzie na jego konto i nie pozwolił by komuś decydować za niego zwłaszcza w tak ważnej sprawie.
- Kontrakty... kontrakty z młodymi których podałeś to jest dobra wola młodych. Żaden Laporta ich nie przekona do tego żeby dobrowolnie to zrobili. Np. Taki Dembele nie ma woli podpisywać groszowy kontrakt i tego nie zrobi ... i żaden magiczny Laporta go nie przekona. To samo Cou, Umtiti. Podejrzewam że Font zrobił by to samo i młodzi by się zgodzili.
Jeżeli chodzi o kapitanów to też czuję że zgodzili by się na obniżki gdyby był inny prezydent których chciałby odbudować klub po Bartku ... to nie są idioci, widzą że trzeba się uszczuplać żeby mieć limit na jakiekolwiek transfery, wątpię że wolą grać w klubie z ostatniego miejsca w lidze ale zarabiać więcej.
Dobrym przykładem jest Roberto, którego sam podałeś. Nie chciał ... i nie zmienił kontraktu i żadna magia Laporty go nie zmusiła.
Garcia, Depay, i Aguero zostali wydymani przez Laportę bo będąc na progu Camp Nou z walizkami Laporta przywitał ich zmniejszeniem kontraktów. I pech chciał że wtedy jeszcze nie wiedzieli że Messiego już nie ma a Barca będzie walczyć o miejsce w LE w następnym sezonie. Bo taki słabiak jak Garcia czy Depay mogli by się 3 razy zastanowić przed tym jak przyjąć nowe warunki.
Tutaj trzeba pogratulować Laporcie że wydusił małe zarobki, akurat na poziomie który prezentują :)
- 300 mln w tym 150 z transferów ? Zgłoś się do Luisa on też wyliczał nasze transfery out na setki milionów :P
- Sprzedaliśmy albo baaardzo słabych albo starych jak Rakieta. Jak mają grać ? xD Nie że się czepiam ale zapisywać to że Barca miała i ma słabych graczy na + no nie wiem, sprzedał i sprzedał i fajnie :P. No chyba że mówimy o Moribie który gdyby nie jego jazdy z pensją grał by pewnie sobie w Barcelonce i byłby słaby u nas.
- To że stawiamy na młodych to zasługa Kumana i Xaviego a nie Laporty To że nie mamy alternatywy dla młodych to jest zasługa Laporty ... oczywiście że nie :P ale i w żaden sposób nie decyduję kto kiedy gra ... a jeżeli tak jest to pozdrawiam serdecznie :)
- "postawiono na najpierw wyjście z kryzysu finansowego, a potem sportowego stąd takie, a nie inne wyniki " Fakt. Trudno żeby było inaczej :)
- Pruna, super sprawa. Szkoda że wpadli na to dopiero jak przyszedł Xavi.
- Problem Laporty polegał na tym że on wygrał wybory samym faktem że w nich wystartował, bez projektu bez rozeznania. Po prostu zachciał i został. Dopiero teraz zaczyna rozgrzebywać ten bajzel. Stąd też nie wiedział że pozostawienie Messiego jest praktycznie nie możliwe.
- R10 był skutkiem niewypału transferowego Laporty z Beckhamem tak jak z resztą Guardiola od którego wolał Mourinho.
Na razie nic dobrego ani nic złego nie zrobił, Messi odszedł bo musiał. Szkoda tylko że Laporta o tym nie wiedział do 1 dnia przed przekazaniem decyzji Messiemu i oszukiwał kibiców i samego Messiego. Dla tego też relacje Laporty i Messiego są zniszczone... gdyby nie to co robił nasz prezydent bardzo możliwe że Messi grał by teraz w MCity albo innym United a nie w Paryżu.
Liczę że jego osoba pomoże nam w wybiciu lepszych kontraktów z sponsorami bo jesteśmy mało atrakcyjni na dany moment. Tu ma przewagę nad każdym innym kandydatem i może się wykazać :)
3
@Pilka_jest_okragla Boli cie romantyzm futbolu ?
1
@busquets5 Masz rację, wszystko jest możliwe. To że wszyscy piłkarze PSG i City jutro przyjdą pod bramę Camp Nou i będą na kolanach błagać żebyśmy ich przyjęli... oczywiście oni dopłacają ... też jest możliwe. Mało prawdopodobne ale możliwe...
Zgadzam się z tobą.
0
@FC1899Barca Sugerujesz że tylko dzięki temu że mamy taki talisman wczołgaliśmy się do LE ? W sumie ma to sens ... całe szczęście że go kupiliśmy.
0
@Rewolucja123 Miało by to sens jeżeli chodzi o każdego innego piłkarza. Dembele jest na tyle głupi że pojęcie strachu jest mu nieznane. On gra tak samo w 1szym i w 10tym meczu ... te same ruchy, takie samo ryzyko, takie same zagrania.
On jest jak zawodnik z Fify mający wysokie statystyki którym gra ziomek 1szy raz trzymający pada w łapie ... wciskający wszystko co popadnie.
Co nie zmienia tego że jest naszym najlepszym ofensywnym zawodnikiem (jeżeli chodzi o skill ) zaraz obok Fatiego ...
Straszne :(
0
@Messibestplayerintheworld O, to ten dobry zawodnik który w przyszłości odmówi Barcelonie stanie się słabym :)
0
@LS Nawet jeżeli ktoś taki jest to albo już gra w lidze Angielskiej albo marzy o grze tam...
0
@FC1899Barca Oj walczymy, jak my mocno walczymy. Garcia sam nam wywalczy awans do Segundy.
0
@Pilka_jest_okragla Haaland + de Jong do City i City najlepszym klubem na świecie ? łatwo
1
@Criss18Barca Wiesz ... bo inny klimat.