zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SitvMen Tylko według mediów.
0
@Pilka_jest_okragla To nie jest tak że został 1 mecz przed przerwą na którym i tak nie może być KUMAN ?
Nie rozumiem w czym problem ... może się cały czas zastanawia kogo wybrać albo po prostu nikt nie chce przyjść i robić za darmo...
0
@peetwithbarca Bardzo szybko się to zmieniło, podczas okienka nie można było złego słowa o nim powiedzieć bo od razu był publiczny lincz sugerowanie że ten ktoś kompletnie się nie zna na piłce :)
Ah piękne czasy były ... nawet ja ( nie śledzący karierę Garcii) uwierzyłem w te piękne opowieści la Ramblowiczów o tym że przychodzi wybawca i filar obrony.
0
@cules100pro Oh widać że pan z Fify, nie mając bladego pojęcia jak wygląda zatrudniane trenera i że trener to nie tylko trener ale i cały sztab szkoleniowy.
Całkiem zabawne to było :)
0
@barcelonaLM Co to za tabela i skąd te punkty ?
juz rozumiem xD
0
@DonMatteo901 Za to jaką romantyczną historię można obejrzeć na powtórkach xD
0
@cat_r37 Kiedy nie znasz sytuacji finansowej klubu i wierzysz Laporcie i w jego "przecieki" że interesujemy się różnymi topowymi piłkarzami a potem widzisz takie coś.
Pikaczu face :P
0
@DaPidejpi Zlatan vs Lukaku
Messi vs Griezmann
Halland vs Dżeko
Puig vs Koeman
Henderson vs Casemiro
Buffon vs Khann
Suarez vs Chellini
2
To już wiem czemu Laporta oddał Messiego. Bo gdyby był Messi to Koeman już by był zwolniony i Messi by był grającym trenerem jak za Setiena i Valverde ... uff całe szczęście.
7
Jak to mawiają na la Rambli.
Holender... ale to ty dzwonisz!?
3
Jakby nie patrzeć to Koeman ma rację. Zmiany które on przeprowadza w zespole nie pozwalają na to żeby walczyć z najlepszymi.
Nie wiem o co ta spina, on po prostu mówi prawdę.
2
@Hrzan Ładnie się prezentuje koło de Jonga i jego dziewczyny... oglądałbym
1
@Sawik_10 Żaden z punktów które wymieniłeś nie robi z niego w najmniejszym stopniu "przegranego".
Żeby pokazać swoją pogardę dla niego wystarczyło napisać :
Nie wybrał Barcelonę więc jest przegrywem ... dostał byś tyle samo lajków na tej stronie ... wysiłek mniejszy a przekaz ten sam.
1
@AssisMoreira Jestem stary ale nawet mnie wtedy jeszcze nie było :P
1
Potężny Kadiz nie może nam strzelić bramkę... Efekt KUMANA
Podpisać na kolejne 5 lat !
0
@PodkarpackiKibic Ignorance is bliss.
0
@AmigoBlancos dzięki. GL :)
0
@AmigoBlancos Nie znam się, to są obstawione wyniki ? czy team który wygra ... confused :P
0
@JarekS Jeżeli chodzi o Martineza to wierze że Alemany nie byłby za nim ale piszą że Laporta niby jest :P Po za tym nawet jeżeli jest to plan C to wątpię że plan A i B istnieje a nawet jak tak jest to pewnie się nie zgodzą :P. Dla Alemanyego plan A to pewnie Marcelino :P.
No a Olmo to wielkie XD jak Laporta po niego ruszy to mam nadzieję że go wywiozą na taczkach ...
0
No powiem szczerze że to nie jest Barcelona o jaką nic nie robiłem... :(
5
Prawie 22 września 2021r. A jakieś wynalazki dalej piszą że Koeman oddał Suareza do Atletico a ten wygrywa im mistrzostwo i daje punkty w tym sezonie ...
Brak słów.
1
@PatrychoO A kiedy ? jak Barca będzie dobrze grała ? i Będzie miała super gwiazdy ? To on wtedy przyjdzie i zostanie legendą trenerską :) ?
0
@Cochise Bartomeu i socios ... 50/50 nie zapominaj.
1
@FC1899Barca FUCZURE IZ HIER !!
0
@AmigoBlancos Gdzie Barca i LM ... chyba że chodzi ci o zakwalifikowanie się do LM to tak ... Barca musi o to walczyć.
0
@Fenelon Best... lmao
1
@Joe_Pesci Jak by było trzeba to Live w rewanżu wcisnął by jeszcze ze 2. Smutne ale taka jest prawda
0
@kamilop Bez wzmocnień i z Koemanem będziemy walczyć o wyjście ze strefy spadkowej ... wzmocnień nie będzie bo nas nie stać ... twój ruch ?
0
@Toretto Fajnie mieć trenera który otwarcie mówi o tym że jego taktyka polega na tym że ma mieć piłkarzy lepszych od przeciwnika żeby sobie sami tam coś wymyślali i wygrywali pojedynki 1na1 cały czas elo hahahha.
Jestem pewien że mając najlepszych zawodników jakich można tylko mieć tłumaczył by się że za dużo gwiazd i nie mogą się porozumieć na boisku.
Śmieje się ostatnio z każdej jego konferencji.
Aktor grający rolę trenera ... szkoda gadać.
1
@NaFazieHitman Gdzie jest Dani wrzutka Alves jak jest tak potrzebny ...