zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Survier Romano mówi że NIE.
Salvano mówi że TAK.
Ten drugi jeszcze nigdy nie zawiódł.
0
@Masti_Real_Madryt true hahahah
0
"Każdy ma prawo do odpoczynku"
Virtue signalling poziom mistrz.
1
@VeB 1899 Nawet tu fejk ... 10:02
1
@tenchiromero Może rozpacz nie miała z tym nic wspólnego ^^
9
Redakcja powinna zastanowić się na zaproponowaniem Luisowi jakiegoś kontraktu. Chłop bardzo solidnie podnosi frekwencje na stronie już nie mówiąc o aktywności.
Brawo tylko pogratulować.
0
@lucca87 typowy kibic BarcelonoRealu nie wiem ale się wypowiem :)
1
Musi być naprawdę nie ciekawie skoro Laporta jest tak zniszczony mentalnie że musi brać urlop w najważniejszym okresie sezonu dla zarządu.
1
@jareksk100 Fajnie czasem sobie nad interpretować ale bez przesady :) Laporta na 48h przed podjęciem decyzji o zrezygnowaniu z Messiego rejestrował stoliki w restauracji żeby świętować podpisanie kontraktu, zlecił zrobienie filmiku z okazji podpisania kontraktu, popierał umowę z CVC żeby podpisać Messiego.
A potem pogadał z Perezem i jego ziomkiem od umowy z CVC i w 2 dni decyzja została podjęta :)
Zabawne ile można sobie nakręcić nie znając fakty :)
"Przewidział" idealne słowo żeby opisać czego nie zrobił Laporta przychodząc do Barcelony ...
2
@Nano22 Grał to za dużo powiedziane, "człapał po boisku" to poprawny zwrot często używany przez prawdziwych kibiców Barcelony.
4
@Nano22 Nie, dalej powinieneś uważać się za fanboya Messiego.
0
@monsterrize Ta ? a kto będzie wypłacał kasę za zerwanie kontraktu ? xD
0
Jak to nie ... na pewno bedzie streamowal
5
@PatrychoO Enjoy LENGLET
Jebłem
0
@fart Teraz rozumiem ... nie masz pojęcia o czym mówisz :)
Dzięki za wyjaśnienie.
0
@fart Nie bardzo wiem o czym mówisz :)
Był Ronaldinho a ponim Messi 2 z powiedzmy 5ciu najlepszych graczy jacy chodzili po tej ziemi ...
Co to znaczy przyjdą inni ? Dembele, Coutinho, Aguero? kto ? Lautaro ? Halland ? może Mbappe ?
Gadanie o tym że spoko nic się nie stało pojawią się inni jest jak plucie w twarz zwłaszcza Messiemu ...
9
@barcelonaLM PSG też wywiera presje na Tebasie :)
0
@TheNekro94 Po prostu przyszedł po gadać ze swoim qmplem Laportą o super projekcie Super Ligi ... nie jarajmy się głupotami :)
1
@Kgorecki2500 @tobiasson92 @Survier A i jeszcze zaraz Tebas już po odejściu Messiego do PSG po pilnym zebraniu zarządu La Ligi zniesie wszystkie ograniczenia na płace i transfery żeby Real mógł podpisać wszystkich kogo tylko chce :) I łatwo Barca wraca do jaskini :)
0
Uważam że Laportą ktoś steruje ... zbyt często zmienia zdanie w różnych sprawach.
I najgorsze jest to że obawiam się że może to być człowiek Pereza albo bezpośrednio sam Perez który jest wspominany przez Laportę na praktycznie każdej konferencji jako ktoś kto ma podobne stanowisko w różnych sprawach. Cały czas przecież trzymają się razem w sprawie Super ligi która już na 100% jest martwa przynajmniej na najbliższe kilkanaście lat.
Obawiam się że ktoś z doradców Laporty mógł go przekonać do tego że Messi jest nie potrzebny i że będą w stanie wygenerować dobre przychody i bez Messiego.
A Perez chciał żeby Messi poszedł do PSG żeby tamci odpuścili Mbappe do Realu.
Jeżeli tak się okaże to 90letni dziadek z Realu znowu wszystkich porobił :(
4
Zenek z La Rambli
Tren pińcetny
Wielkieś mi uczynił pustki w domu moim,
Mój drogi Leo, tym zniknienim swoim.
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.
Tyś za wszytki grał, za wszytki bramki strzelał,
Wszystkim kibicom na świecie mordy otwierał.
Teraz wszytko umilkło, szczere pustki w domu,
Nie masz zabawki, nie masz rośmiać sie nikomu.
Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje,
A serce swej pociechy darmo upatruje.
Smutek :(
1
@Pilka_jest_okragla "Czas już przestać żyć przyszłością i patrzeć w przyszłość"
Złote słowa przyjacielu xD
0
@FanBarcy123 Nie rozumiem na jakiej podstawie sądzisz że wychowankowie naszej szkółki mieliby być aż o tyle lepsi od wychowanków innych DOBRYCH szkółek...
przypominam że w topie ... nie ma żadnego zespołu który bazuje na wychowankach :)
My mieliśmy ogromnego farta tafiając złote pokolenie Messiego, Iniesty, Xaviego i innych to była wygrana w lotto.
Pokaż mi innego Super wychowanka który chociaż zbliżył się do poziomu złotego pokolenia ... do czasu Fatiego i Pedriego ( którzy i tak są niewiadomą)
ROBERTO ....
3
@Rust_Cohle Jesteś bardzo głupi jeżeli myślisz że Aguero z jakiegoś innego powodu niż gra z Messim obniżył by swoje zarobki w 3 razy żeby grać w jakiejś mizernej Barcelonie ... Oczywiście że przychodził dla gry ze swoim kolegą, Barca to zwykły klub którego na Aguero z resztą nie stać ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BaroPodertos Ale wszystkie gołębie nad Camp Nou zginą ... jak ten pan wróci na boisko :)
0
@doc Nic nie wyjaśnił "NOT completely broken down yet"
może oznaczać że Messi powiedział chcę Hallanda albo nie podpisuję i na odchodne rzucił.
Good Luck :P
0
@parpe Jaki sports project ... tu jest ratowanie dupska project... byle w top 5 w następnym żeby być w europejskich pucharach :) i oby wyjść z grupy w LM.
Z ludzi dających chociaż jakąś jakość na topowym poziomie, podpisaliśmy holendra. Cała reszta to albo znaki zapytania albo dzieci. Zostajemy z tym samym co mamy od wielu lat :)
3
Messi zgadza się na 50% cięcie zarobków.
Wraca do klubu a tam Dembele Griezmann i jakiś nowy karakanieć z ligi francuskiej, do tego Aguero którego on dobrze zna i wie że ten się nie nadaje już do grania.
W obronie dalej clown Langlet i połamaniec Umtiti a do tego jakiś dzieciak. W pomocy sami swoi + kilku nowych dzieciaków ze szkółki.
Nic dziwnego że się załamał :)
Żadnym trypletem i żadną LM tu nawet nie pachnie :P
Pewnie powiedział wiesz co Joan widzę że nic my raczej jeszcze długo nie wygramy taką ekipą dawaj jednak kmiń tą kasę... jak mam tu się kisić to przynajmniej za jakieś solidne pieniążki :)
0
@Emhyr No tak jak mówię jak ci się zwolni miejsce w tym twoim świecie to zaproś bo wygląda kolorowo