0

@UncleDrew Bo Barcelona nie może grać 4/3/3 oni muszą grać 3/5/2. Mamy tragiczną obronę a ofensywni boczni obrońcy tylko nas dobijają ... fajnie jest mieć 2 ofensywne wiatraki jak się kontroluję grę. Ale przy tym co my gramy od 3 sezonów boczni typu Alby czy Desta to jest gwóźdź do trumny. Co gorsza nie mamy piłkarzy nawet pod 3/5/2 bo potrzebujemy kogoś jak Wijnaldum Busquets i de Jong to żadna pomoc w obronie nawet przy 3/5/2.
Dla tego cokolwiek nie zrobią z Emersonem będzie ok ... to nie jest piłkarz na Barcelonę można zarobić a jakiegoś zapchajdziurę jak Roberto zawsze można znaleźć :)

Jeżeli Koeman nie umie wykorzystać jego walorów to lepiej niech odejdzie bo to co on robi jak wchodzi to jest katastrofa... albo dostaje debilne zadania albo jest debilem i nie rozumie kompletnie co ma robić na boisku ...

0

@ddanioofcb Chyba wreszcie la Bambla zdała sobie sprawę z umiejętności tego pana i raczej nawet już go nie komentują :)
Cieszy mnie to.

0

@LS I słusznie bo taki huragan jak kobieta to żaden huragan nie zrobi xD

0

@RR Aż musiałem sprawdzić czy nie nowe konto do trolowania przed komentowaniem :P

2

@geass No co ty nie powiesz :P Pewnie w tym głupim PSG nikt na to nie wpadł ...
Powinni cie zatrudnić jako musk naczelny będziesz im podrzucał wspaniałe pomysły :)

A tak na serio, po co ma Mbappe ma zgadzać się na to, skoro może za rok odejść kompletnie za free i zgarnąć dużo więcej kasy :)
Ahh młodzież wy i te wasze przemyślenia :P

0

@amanter Dom, rodzina, koledzy, pieniądze.
Co jeszcze chcieć ?

0

@clyde Messi go ograniczał, ogranicznik został zdjęty i Antek biega teraz kółka wokół Camp Nou z nadmiaru energii ... może w drugiej połowie wpadnie na chwilę.

0

@masq Hahahah tak było przez 2 sezony z Suarezem czemu miało by się to zmienić ? xD

0

Depay z Lyona w którym grał praktycznie sam trafia do Barcelony w której gra praktycznie sam...
ta przygoda raczej nie potrwa dłużej niż 2 lata ... oby nie chciał odejść po 1szym sezonie po tym jak podziękujemy Koemanowi.
Nie widzę powodu dla którego chciałby zostać w przeciętnym Hiszpańskim klubie z wielką " przeszłością" :(

2

@FCBparasiempre To jest zawodnik który potyka się o własne nogi przy dryblingu, wyraźnie wypada z gry kombinacyjnej, często kopie się po czole i na 10 strzałów na pustą bramkę z 5 metrów trafia 3 razy.
Niczym zatem się nie różni od Griezmanna i Suareza ... nadaje się :)

0

Niech go nie puszczają.
Kto będzie naszym 5tym prawym obrońcą zaraz po Roberto, panu Zbyszku spod biedronki i pani Jadzi sprzątaczce z 10 letnim stażem!

0

@barcelonaLM Żeby sprowadzić Haalanda Barca musi sprzedać 70% składu na czele z Depayem, de Jongiem, Pedri i Fati ... uważaj o co prosisz :)

0

@NaFazieHitman HAHAHHAHAHAHHAHA
Piękne hahahahaha
@edit.
Mamy też sprzątaczki, pielęgniarki i wycieraczki przed drzwiami ! Vamos po tryplet :)

0

Qmple lmao. Co to się porobiło...

1

Muszę chyba podać dalej komentarz użytkownika La Rambli @Piotr777. Pan Piotr spędził ponad 4k dni na portalu... widać ... co za klasa, co za umysł. Ehhh prawdziwy kibic wielkiego klubu Barcelona ! Brawo oby więcej takich.
A teraz komentarz.

"Nie wiem czego oni się spodziewają po piłkarzach pokroju Dembele, Umtiti, Moriba.... wszyscy są dokładnie tacy sami. Mam nadzieję, że Fatiemu tak nie odwali."

0

@Worny Wszyscy chcieli pozbyć się amigosów... a tym czasem Messiego się pozbyli a amigosi zostali :P

2

@kubix05 Louis de Funès i Pierre Richard ah lubiłem ich oglądać :)

1

@IronSanHybrid To nie jest tak że w kobiecie najważniejsza jest Du*** ?
W sensie dusza.

0

A jednak się złamał ...

0

Dobrze widziałem że Pique sie złamał jak wylądował ?
@edit
a nie żyje

5

Defensywa jak w rewanżu z Liverpoolem, fart jak za Valverde.
Wygrywamy ligę w tym sezonie !

0

@Abominacja A jak to się robi ?

0

Nie wiem co się dzieje, na La Rambli mówili że jak Messi odejdzie to Barcelona będzie w końcu dobrze się broniła bo wszyscy będą pracować... mówili że będzie zespołowy presing i w końcu wszyscy będą kreować a nie tylko sam Messi.
Na razie grają to samo tylko Depay gra Messiego :)

To już to ? Czy jeszcze trzeba poczekać :P kolega pyta.

1

@juliacicha Przepraszam, musiałem panią tu zawołać ... podobno obecność kobiety łagodzi atmosferę :)

4

@MarioVeB! 99% informacji wklejanych na tej stronie są nie do sprawdzenia. Ani przez użytkowników ani przez redaktorów. Zwłaszcza newsy od jakichś tam dziennikarzy czy innych "wtajemniczonych". Newsy i info podawane w tiki tace też czasem są błędne albo inaczej ... nie zawsze się sprawdzają :). Raczej chodzi o to żeby nie wklejać info które podał ci brat szwagra jak byliście na rybach :)
No chyba że jesteś strażnikiem poprawności na tej stronie to proszę następnym razem jak pani @juliacicha poda jakieś info na stronce które się nie sprawdzi przypomnieć jej że musi lepiej sprawdzać swoje newsy a nie strzelać fejkami :)

0

@Sulimo Zależy jaka była sytuacja ... jeżeli jakaś dłuższa choroba to powinien był być przygotowany i raczej nie powinno być problemów a jeżeli nagła sytuacja to raczej nie powinien grać :(

8

@GeneralXavi @AmigoBlancos @MarioVeB!
Człowiek postuje jakąś informację... z podaniem źródła. Do tego dodaje komentarz żeby ustosunkować się do tego.
Po czym dostaje odpowiedź od osoby która się z tym nie zgadza. Następuje wymiana zdań i spoko jeden uważa że jest tak drugi że jest inaczej.
Po chwili wpada @GeneralXavi i chociaż pisze że nie ma pretensji to ewidentnie widać że jednak chyba ma, bo po odpowiedzi @BarcaInfo dość spokojnej na jak by nie patrzeć już dość nieprzyjemny komentarz ... nagle następuje osobisty atak z kupą pretensji o jakieś pierdoły nie mające związku z tematem ... a do tego wychodzi że jednak miał pretensję od początku :).
Zaraz przychodzi kilka osób i od razu leci osobisty atak. Zakończony na końcu bezsensownym komentarzem Amigo.

Nic do nikogo z was nie mam ale opanujcie się. Człowiek wkleja info i podaje źródło. On przed wami nie ma żadnego obowiązku. Nie ma obowiązku udowadniać wam czy to jest fake info czy to jest święta prawda ... to co on myśli na ten temat ... też nie ma na dobrą sprawę żadnego znaczenia bo to nie jego kurw* słowa. Kim wy w ogóle jesteście że żądacie od randomowego człowieka jakichś dowodów ... wyjaśnień ? Wam się czasem coś nie pomyliło ?
Wcale się nie dziwię że @BarcaInfo reaguje agresją ... jeżeli jest ze wszystkich stron atakowany w tak debilny sposób.
Prowokujecie, a potem robicie z siebie ofiar bo on wam grozi ? żenujące.

I nie interesuje mnie czy @BarcaInfo jest głupi, czy uważa że może więcej niż inni ... to wy go sprowokowaliście ... on do ostatniego odpowiadał tylko i wyłącznie na temat postu ... do momentu osobistego ataku na niego.

A to że od Barcy chcieli 6 mln nie znaczy że w Lipsku tyle dostanie ... nie wiem skąd w ogóle takie założenie hahahha w żaden sposób kontakty z Lipskiem z automatu nie zaprzeczają słowom tego Arnau... które z resztą też nie muszą być prawdą :)

0

@Gaz Duo Neymar Messi już widziałem.

8

Za jakie grzechy odebrali mi możliwość oglądania Depaya i Messiego grających razem na boisku ... smutne.

1

@Mazi tnij czerwony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?